Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Minden betörik, ha a sarkára ejted. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez nagyon ütős így. Egyszerű, letisztult.

De ebből is csak Kína kap. Ezen az áron nem tudnék rá rosszat mondani.

Ha lehet rendelni és van B20 és minden egyéb, akkor lecsapok rá.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) novinyul válasza Graphics (#2) üzenetére


novinyul
veterán

B20 kizárt sajnos :( Ez full Kína marad. Emlékszünk még a Meizu 16th-X8 esetére :(((

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4) Segal


Segal
veterán

Zack (JerryRigEverything) szerintem már dörzsöli a tenyerét :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) Lami66


Lami66
őstag

"Meizu titánüveg fogja közre, amely a hagyományosnál négyszer ütésállóbb és sokkal nehezebb betörni".... Tessék mondani, ebből hogy jött ki az a címbeli megállapítás, hogy "betörhetetlen"? Mi van itt, kérem? Klikkbéjtesedünk? :W

[ Szerkesztve ]

(#6) Luck Dragon válasza Segal (#4) üzenetére

Pont erre gondoltam , látom is magam előtt , ahogyan a hatodik percben már “ reped” is . :D
Ettől függetlenül a telefon kialakítása nagyon letisztult , nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) niof


niof
addikt

Most akkor betörhetetlen, vagy csak nehezebben betörhető? Jó lenne nem ilyen hanyagul fogalmazni! A betörhetetlen azt jelenti, hogy senki, semmilyen körülmények közt nem tudja betörni a kijelzőt, ami szerintem nonszensz és egyben lehetetlen.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#8) Hallosz


Hallosz
senior tag

Akkor ez most nehezebben betörhetetlen? Vagy most bulvárság van? :(

Mert lakni, muszáj.

(#9) wwhy válasza pusszycat (#1) üzenetére


wwhy
veterán

Nem jól tudod. Igazából:
Minden betörik, ha a pofára ejted. :DDD

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ide vele! Avassuk fel! :DDD :DDD
Meg is van rá az eszközöm! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) Luck Dragon válasza Polarstar (#10) üzenetére

Kisujjad ? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) Graphics válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Fritz Teufel válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Malac! ;] :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#14) Postas99


Postas99
senior tag

Vót má - 2016 -: Moto Z Force, Moto Z2 Force.. jók is voltak

[Jerry Rig]

(#15) mjani1172


mjani1172
addikt

Nálam az építkezésen dolgozóknak két percre odaadnám, csak annyit mondanék, erre most tényleg vigyázzatok,ne törjétek össze, mint........

(#16) ghiottone válasza pusszycat (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Moto Z2 Force - törhetetlen kijelző: [link] A felső réteggel nem is volt gond amikor ráesett a súlyzórúd szélére, az nem lett hálós, de az amoled alatta már nem bírta.
Itt azért erősebb a védelem.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#17) Fritz Teufel válasza ghiottone (#16) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Majd akkor lesz törhetetlen, ha:
"amikor ráesett a súlyzórúd a szélére, az nem lett hálós" :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#18) ghiottone válasza Fritz Teufel (#17) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#19) Polarstar válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Juuuj! Becsi! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) pusszycat válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most nagyot csalódtam benned... :DDD :)) :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) Luck Dragon válasza pusszycat (#20) üzenetére

Ti fantáziátok a ludas , én csak egy ujjat írtam . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Bathorypeter válasza novinyul (#3) üzenetére


Bathorypeter
tag

az egyik kedvenc telefonom volt a 16Th.Most is vennék egyet,mert imádtam.

Ha jön Magyarországra ez a széria,akkor biztos beruházok egyre.Megyek nézek is teszteket a youtuben.

(#23) yuing


yuing
őstag

Van B20... [link]

Nekem ez a 20-as eléggé tetszik, még elfogadható méretű.
Valaki a szoftver supportról olvasott a Meizu új modelljei esetén?
Lehet teszek vele egy próbát.

(#24) Fritz Teufel válasza yuing (#23) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Úgy néz ki, hogy 3+1 év szoftverfrissítést vállalnak, legalább is a Veibón ez volt a hír. A biztonsági frissítésekről nem volt szó.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#25) yuing válasza Fritz Teufel (#24) üzenetére


yuing
őstag

Értem, köszi az infót! Global változatról esetleg volt hír?

(#26) Fritz Teufel válasza yuing (#25) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem volt így részletezve. A +1 év sem értem mi lehet, 'shell upgrade' néven volt emlegetve, ezt nem tudom magyarra fordítani. Talán ez lehet a biztonsági frissítés?? Hát, osztanám kettővel azt amit mondanak...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#27) 7Heads Drago válasza Lami66 (#5) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Vicc ez a mai újságírás. A címmel be kell csalogatni mindenkit, az se baj ha hazugság. Sajnos máshol is ez a trend.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#28) GhanBuri Ghan válasza yuing (#23) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

De jó ez a link, el is mentem :)
A Pro-ban van vezetékmentes töltés, és ha jól sejtem, a körvaku közepén szokás szerint a távolságmérő lézer van - elég gyorsan fókuszálhat vele, megéri azt a plusz 100 dollárt. Viszont tényleg elég széles.
Máshol azt olvastam, hogy lesz mEngine, a 16th-ban nagyon megkedveltem teljes képernyős haptic-ot, ezekszerint ez is maradni fog.

(#29) pusszycat válasza GhanBuri Ghan (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De jó... el is mentem... :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#30) yuing válasza GhanBuri Ghan (#28) üzenetére


yuing
őstag

Simán megéri a 100 USD felárata Pro, de a mérete miatt nekem kiesik. Hatalmas tepsi.
Várok 1-2 komolyabb tesztet.

(#31) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Találkozott már valaki behatóbb európai teszttel?
Erősen gondolkodom a telefonon, de jó lenne előtte látni egy tesztet, amiben kiderül, hogy európai szolgáltatókkal hogy működik együtt, mennek-e a banki appok, teljes értékű GMS van-e rajta...

(#32) Graphics válasza GhanBuri Ghan (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem nekünk készül, nem fogsz vele itthon találkozni, és GMS-t sem annyira erőltetik.

Only China.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) yuing válasza GhanBuri Ghan (#31) üzenetére


yuing
őstag

A sima 20-asról itt a ropogós teszt. [link] Sajnos ez papíron jobbnak tűnt. Nem tagikus, de nem lett egy nagyon jó telefon, ami miatt megérni Kínából megrendelni.

(#34) GhanBuri Ghan válasza yuing (#33) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Köszönöm a linket!
Ezeknek a problémáknak egy része valószínűleg nem jellemző a Pro-ra (nagyobb felbontás, nagyobb fényerő, nagyobb felbontású másod-harmadkamerák, nagyobb töltőáram). Szerencsére a nyomásérzékeny kijelző megmaradt, az is olyan, hogy könnyű megszokni, utána meg hiányzik, ha nincs. Máshol még olyat is olvastam, hogy voltak egyéb gondok is az első szériával, ujjlenyomatérzékelőnél beégő kijelző, lötyögő (kieső?) gombok, ilyesmi.
Tudom, neked a Pro már túl nagy, nem alternatíva.
Én még várok teszteket, hátha kiderül, hogy Európában hogy muzsikál.

Graphics : a családban az utóbbi jó pár telefont mind Kínából rendeltem, nem volt lényegi gondom velük. Igaz, a kínai - GMS-es ág is csak elmúlt pár évben kezdett erősen szétválni.

[ Szerkesztve ]

(#35) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Megérkezett végül a Pro, remélem, lesz másnak is.
Első tapasztalatok a 16-hoz képest:
- mback van, jól is működik, de az alulról felhúzás nem a taszkváltás, hanem a vissza a főképernyőre (ugyanaz, mint az mbacken az erős nyomás). Nem értem, hogy miért vettek el egy funkciót, és cserélték le egy olyanra, ami ugyanott elérhető más módon is. Sajnos a settingsben nem lehet átállítani
- a zenelejászó a qq meizus változata, teljesen belpiacos, csak kínai nyelven van. Kár érte - nem lenne rossz pedig, még egy Chvrches számnak is élőben írta a szövegét, sokat tudna, ha tudnám kezelni. Nem hinném, hogy lenne belőle valaha is angol verzió
- GCam-hoz sehol nem találtam config xml-t. Remélem, hamarosan lesz
- az értesítések és a kapcsolók két külön képernyőn vannak, ami kényelmetlenebb az eddig megszokotthoz képest
- nincs infravörös led benne, tehát nem lehet távirányítóként használni
Ezek a negatívumok, amúgy összességében tetszik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.