Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Beta bios, kipróbáljam? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) maszat


maszat
senior tag

Hali!

Van egy DFI AD77 PRO (KT400) lapom:B
A legfrissebb bios hozzá 2003/02/13-as. Így Barton/Duron cpu-kat csak akkor tudnék használni, ha a 2003/10/17-es beta bios használnám.

Mennyire lehet problémás?

A gyártó important notice-je:
The BIOS and Drivers in this section are still under evaluation. Please be advised that warranty will be voided for any damages caused by these BIOS/Drivers on your system and DFI is not liable for such damages. If you are looking for the latest released BIOS/Drivers, please visit our DOWNLOAD site to obtain the latest BIOS/Drivers.

(#2) Cathfaern válasza maszat (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos, ha Barton/Duront akarsz használni, akkor először próbáld meg új BIOS nélkül, hátha jó lesz úgy is (csak pl. nem a rendes nevét írja ki). Ha úgy nem megy (s te mindeképp ilyen CPU-t akarsz), akkor nincs más lehetőség, mint felrakni a beta BIOS-t.

(#3) Batman válasza maszat (#1) üzenetére


Batman
őstag

Szerintem probáld ki!Mentsd el valahova az eretedi biost!
Utana rakd fel az ujat probáld ki ha jol megy akkor fent hagyod ha nem akkor leszede, szerintem olyan biost nem adnak ki ami meghal felrakas közben es ezzel megöli a lapot vagy mas ''komoly'' hibát okozna benn, valszeg meg a különböző ''szolgaltatásai'' nincsenek ennyir megcsinalva!
De ez csak az en véleményem! A döntés a kezedben!

[Szerkesztve]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#4) maszat válasza Batman (#3) üzenetére


maszat
senior tag

Köszi

Egyébként hogyan kell BIOS-t lementeni?
Végül is nem fontos, mert megvannak az AWDFLASH-ek.

A Thorton-nal is ugyanez a helyzet?
Csak azért volna jó tudni, mert amikorra cpu cserére fogok folyamodni valszeg már csak Barton és Thorton lesz kapható

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Beta bios, kipróbáljam? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.