Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag


A problémám az, hogy egy ismerősöm, már 3-4 hónapja nyaggat, hogy szerezek neki beszédfelismerő programot, ami az magnón felvett szövegből, vagy diktálásból képes word vagy bármilyen más text szöveget alkotni minimális segítséggel.
És lehetőleg jól tanítható legyen szakszövegre.

Magyar fejlesztésben nem találtam ilyet. :( (lehet hogy csak én vagyok béna)
Angol nyelvterületre irt programból van egy-kettő.
Kérdéseim:
0. Létezik-e ilyen magyar fejlesztésben?
1. Mennyire lehet bekonfigolni magyar nyelvű haználatra???
2. Kinek volt ilyesmivel személyes tapasztalata?
3. Hol lehet ilyet kapni?
4. A office2003-ba lévő beszédfelismerő/felolvaső modult érdemes-e használni vagy nem, illetve mennyire pontos?

Ha tudtok olyan progit ami képes erre akkor link és ár érdekel.

THX!
Rez_Grof

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2) Jim Tonic válasza Rez_Grof (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Erre biztosan csak magyar fejlesztés jó, ha magyar szövegről beszélünk. És van is egy ilyen a Vakok és Gyengénlátok Szövetségének honlapjáról elvileg ingyen letölthető. Az tud írni wordbe, ha jól tudom.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) Jim Tonic válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Bocsi, ott szövegfelismerő van, rosszul emlékeztem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) Zenty válasza Rez_Grof (#1) üzenetére


Zenty
őstag

Van egy progi magyar régen nagyon nagy sláger volt! Valami füles a neve ,kifejezetetn Mirosoft offichoz volt!
Lehetett tanitani meg minden hülyeség magyarul. Éppen keresm ,egyelöre nemtalálom ,pedig engem is érdekel :(

Guild Wars - Zenty a survivor

(#5) Zenty válasza Zenty (#4) üzenetére


Zenty
őstag

ÁHHHH MEGVAN IGEN :D
Fülelek a neve a proginak.
Bővebben: link
Itt vannak az infok róla sok sikert!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#6) Zenty


Zenty
őstag

Most már a sima ms office mellet az ability office is tudja kezelni!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#7) Rez_Grof válasza Zenty (#6) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Kösz!:)

Csak az a baj, hogy en nem tudja csak vezérelni az office-t.:O:O Nekem olyasmi kell, ami gépel benne.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#8) Zenty válasza Rez_Grof (#7) üzenetére


Zenty
őstag

Olyan nem nagyon van főleg magyarszkiba! Akkor meg kell tanulni angolul :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#16) Batman


Batman
őstag

Kicsit felhozom a topicot , mert nekem is pont egy ilyen szoftverre lenne szükségem, ami magyar szövegből teljesen mid1 milyen formátumú text-et készít!

Hogy áll az mostanság?

up

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#17) Boolash


Boolash
aktív tag

Énis felhoznám a topikot, mert engem is érdekelne. Hogy áll ez a technika manapság? A neten keresgélve csak a SpeechMagic -et találtam. Nem tud valaki a témában segíteni nekem?
Köszi

(#18) lapa


lapa
veterán

"dear aunt..." höhö. bocs.

(#19) prozodus


prozodus
őstag

Egy mozgássérült ismerősnek lenne szüksége ilyenre. Új infók?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#20) krizsanya


krizsanya
friss újonc

Sajna közvetlen wordos megoldást nem találtam, de eléggé sokat keresgéltem és teszteltem a témában és végül ez a diktáló megoldás nyert nálam.

[ Szerkesztve ]

(#21) pusiga


pusiga
tag

Nem tudok rájönni, hogy az egyik Samsung Galaxy Tab A (2016)-on működik offline-ban a beszéd szöveges bevitele a másikon pedig nem. A beállításokban nem találok különbséget. A mikrofonra kattintva látszólag működik, érzékeli a beszédet, csak a szöveg nem jelenik meg. Persze ha van internet kapcsolat akkor ezen is működik... :((
Hogyan lehetséges ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.