Hirdetés

2019. december 6., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 19:13:39

LOGOUT.hu

#AKCIÓ hashtaggel kezdd a hozzászólást, ha akciós terméket ajánlasz
OFF, ha csak kommentelsz (akciós termék keresése, vélemény, stb.)
Mellőzendő: Tetszik / gyűlölöm a régi / új rendszert, stb. ALZA kupon is mellőzendő
Nepperkedés és minden ezzel kapcsolatos téma tilos, ezek a postok törlésre kerülnek
Bizonytalan vagy egy weboldal megbízhatóságát illetően? scamadviser.com!
14 napos elállási jog gyakorlása
Kérjük, az adott kérdésed a megfelelő topikban tedd fel! (lista lent)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#751) BReal

BReal
(őstag)

#akció

Logitech G29 kormány 65000 Ft (szerintem ez a hazai minimum ár eddig, 75000-től)

[ Szerkesztve ]

Eladó LG 65C9 OLED TV (Media Markt vásárlás) - 609999 Ft !!

(#752) MADcat válasza Williamgrant (#749) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Hát tudja a fene, nekem még az se megy...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Lenovo T430

(#753) Đusty válasza BReal (#751) üzenetére

Đusty
(őstag)

Cselesek, kivették belőle a váltót.

(#754) koxx válasza Đusty (#753) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Mindig kulon kellett megvenni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Catler ES8011 kávégép

(#755) kerxy

kerxy
(senior tag)

Valakinek van ötlete bestbuy öltöny vásárlásra Pesten belül? :)

[ Szerkesztve ]

(#756) BReal válasza Đusty (#753) üzenetére

BReal
(őstag)

G29-nél és G920-nál nem is volt váltó, csak a G27-nél.

(#757) galoslac válasza kerxy (#755) üzenetére

galoslac
(csendes tag)

mrsale.net, Kristóf, meg a Westendben van még vagy 3 öltönyös, de nekem a Kristófban sikerült elsőre olyan öltönyt ajánlani ami jó is volt rám és tetszett is, ezért nem mentem tovább.

[ Szerkesztve ]

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#758) BReal válasza BReal (#747) üzenetére

BReal
(őstag)

#akció

+ másik regisztrációval 84 db Ariel mosókapszulát is adnak.

(#759) Real_Necro válasza julius75 (#746) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Akartam ajánlani... következő keretünk onnan lesz, csak egyelőre véges volt a keret.
Malm ki lett húzva pont az anyagok miatt. Songesand egy fokkal jobb és bírja a "strapát". ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#760) koncsik válasza Bazsee71 (#725) üzenetére

koncsik
(addikt)

:K

(#761) hmatyas válasza kerxy (#755) üzenetére

hmatyas
(csendes tag)

Ahogy fentebb írták Kristófban megnézed és kimész az outletbe Budaörs-re lehet pont van a méretedben.

(#762) galoslac válasza hmatyas (#761) üzenetére

galoslac
(csendes tag)

Budaörsön melyik az ajánlott öltönyös?
Vagy 10 éve nem voltam ott.

(#763) oszy válasza Milka 78 (#657) üzenetére

oszy
(addikt)

Köszi! :R

iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!

(#764) Bazsee71 válasza galoslac (#757) üzenetére

Bazsee71
(senior tag)

Régebben vettem 1-2 öltönyt mr.sale-ben, de tavaly olyan kiszolgálásba futottam bele, hogy soha többet. Meg valahogy a készletük sem akar frissülni.

(#765) Gigicuci válasza balage25 (#750) üzenetére

Gigicuci
(aktív tag)

Hoppá! Ez is komolynak tűnik. megnézem ezt a gyártót is, köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#766) BReal

BReal
(őstag)

#akció

Phanteks Enthoo Evolv Shift-X Mini-ITX ház + be quiet! SFX-L 600W 80+ Gold táp kb. 69000 Ft szállítással (itthon kb. 86000 Ft itthon)
Egyéb házak 10-15000 Ft-tal olcsóbban (pl. In-Win, Bitfenix Shadow, Cooler Master MC500P, Be Quiet! Dark Base Pro 900, BitFenix Aegis) a hazai árakhoz képest. Mivel 26 font körül van a szállítás, így más termékkel együtt érdemes rendelni.
Seasonic Snow Silent 750W táp 37000 Ft 7 év garanciával (itthon 74000-től)
Seasonic Focus Plus 550W 80 Plus Platinum táp 28000 Ft 10 év garanciával (itthon 34000-től)
Acer Predator XF270HA monitor 89000 Ft (itthon 132000-től)
MSI Optix MAG27C monitor 93000 Ft (itthon 116000-től)
MSI Optix MPG27C monitor 126000 Ft (itthon 166000-től)
ASUS TUF FX505DY Ryzen 5 3550H, 8GB RAM, 1TB SSHD, RX560, Freesync IPS kijelző, Win10 207000 Ft (itthon 230e körül van hasonló Win nélkül)
Alpenföhn Brocken 2 140mm CPU hűtő 8500 Ft (itthon 13000-től)
RAIJINTEK Orcus 280mm AIO vízhűtés 33000 Ft (itthon 46000)
Steelseries Apex M750 TKL mechnikus billentyűzet 30000 Ft (itthon 42000-től)
Noblechairs HERO szék (valódi bőr) 189000 Ft (itthon 240000-től)

(#767) Ciccuka válasza BReal (#766) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

Seasonic Snow Silent 750W Platinum a Seasonic Prime 750W Platinum-nak felel meg gyakorlatilag.

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#768) BReal válasza Ciccuka (#767) üzenetére

BReal
(őstag)

Egyrészt annál is olcsóbb 17000-rel, másrészt az Platinum, ez Titanium hatékonyságú (utóbbi jobb), harmadrészt a fehér kinézet elég egyedi a tápoknál.

(#769) Ciccuka válasza BReal (#768) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

Amit te linkeltél (MPN: SS-750XP2S) az Platinum a Snow Silent-ből a régebbi (előd) 2015-ös modell (135mm helyett 120mm ventilátorral szerelt). Ez az új.

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#770) storm3

storm3
(senior tag)

Jóárasított hosszabbítóhoz nincs véletlen tippetek? :) 5-10 méter is jöhet!

[ Szerkesztve ]

Ha új OnePlus 7 vagy 7 PRO-t vennél és jól jönne egy 20 EUR-s tartozékos kupon:https://hardverapro.hu/apro/oneplus_tartozek_kupon

(#771) CHIPman válasza #92006144 (#197) üzenetére

CHIPman
(nagyúr)

#akció
Az 1 és 3 hónapos XBOX game pass (PC-n is elérhető néhány játékkal) még mindig 300Ft, és most már nem túlterheltek a szerverek.
Múltkor olvastam, de akkor nekem nem működött, azóta pedig elfelejtettem, hátha más is így járt. :D

Eladó 7700K+lap, GTX1070 - https://hardverapro.hu/tag/chipman.html

(#772) NB2

NB2
(tag)

Kiderült már, hogy a lidl-s kézi gőztisztító megéri-e?

(#773) Williamgrant válasza NB2 (#772) üzenetére

Williamgrant
(veterán)

Én vettem, de nem volt időm tesztelni. Mi a kockázat? Ha nem válik be visszaviszed.

[ Szerkesztve ]

Olcsó 5.1-es hangfalszett: https://hardverapro.hu/apro/genius_sw_5_1_5000_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#774) aryes válasza Zola007 (#718) üzenetére

aryes
(veterán)

Miért, mennyi bonbont szoktál enni Valentin napon? ;]

(#775) galoslac válasza aryes (#774) üzenetére

galoslac
(csendes tag)

(#776) nullpoint válasza sepsi0 (#712) üzenetére

nullpoint
(senior tag)

Ha masszív, recsegésmentes ágyat akarsz akkor csak és kizárólag fémből csináltatott ágyban gondolkozz.

Zártszelvény keret, és arra lehet rögzíteni borítást az oldalaknál. Az ágyrács persze kénytelen fából lenni, vagy ha keményebb felületet a kényelmesebb akkor lehet egy natur, de inkább laminált forgácslap, amire megy a matrac.

(#777) NB2

NB2
(tag)

Emag reklám megvolt?:)
Boxing day 22-én fantasztikus ajánlatokkal. Valaki nem volt aki megmondja, hogy a boxing day az picit máskor van?:)

(#778) MADcat válasza nullpoint (#776) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Amibe szépen belepenészedik a matrac ha nem figyelsz oda. Rácsnak kell, hogy legyen! :K

(#779) Azie válasza sepsi0 (#728) üzenetére

Azie
(senior tag)

Keret: nekem malm lett, még friss, de komolyat 200tol talalsz ilyen meretben +racs

Matrac: rottex tr-ex lett, ez egy joval kemenyebb rugos mazrac, mint az imea jysk vonal. 115 szallitassal, EPzhető (-13%)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#780) Azie válasza galoslac (#757) üzenetére

Azie
(senior tag)

Kristof fasza, foleg learazaskor.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#781) nullpoint válasza MADcat (#778) üzenetére

nullpoint
(senior tag)

Az teljesen egyértelmű hogy lukakat kell csinálni a forgácslapra amire matracot teszel. Akkor nem penészedik a matrac. Azért nem írtam le külön mert annyira magától értetődik.

(#782) MADcat válasza nullpoint (#781) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Hát pár embernél nem. Sajnos. :N

(#783) KaiotEch válasza BReal (#747) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Na azt senki ne vegyen! 140eFt-os mosógép egy rakás szar, azzal az ótvar "Zen" motorral együtt! Olyan hangos, mint az állat!

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#784) syberia válasza nullpoint (#776) üzenetére

syberia
(veterán)

:DDD

(#772) NB2: azokat nem próbáltam még, de a kézi porszívóknak kb semmi értelme. Piszok gyorsan eltömődik, és utána már nincs szívás. Vagyis csak az van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#785) djnice válasza KaiotEch (#783) üzenetére

djnice
(addikt)

Nekünk TDLR 70230 Zen van, igaz az nem hangos, de nagyon bánom már hogy ezt vettük, felültöltősben viszont nincs másik 7kg-os.

- 2 év után már rozsdásodik a teteje
- Ha mosás után felnyitod kb 1 dl víz ráfolyik a kicentrifugált ruhákra
- Nincs hangjelzés a program végén
- A rövid programok végén néha nem centrifugál
- Időközönként elkezd folyni a víz alul a szűrőjénél

Szóval senkinek sem ajánlom én sem ezt a márkát.

(#786) tomazin válasza djnice (#785) üzenetére

tomazin
(addikt)

Tldrnek olvastam. En sem ajanlom a whirlpoolt.

(#787) echterion válasza NB2 (#777) üzenetére

echterion
(veterán)

Meg. Felrohogtem tegnap este rajta. Vajon honnan vették ezt a dátumot a boxing day-hez? De hát a többségnek fogalma sincs róla. Lehet, hogy a szokásos, ünnepek előtti éhezők viadalára gondoltak. :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#788) KaiotEch válasza djnice (#785) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Whirlpool úgy szar mindenben ahogy van, kerülendő teljes mértékben.
Most fejből nem tudom nekünk melyik van, de úgy indult, hogy aznap vissza kellett vinni, mert kezelőpanel hibás volt. Nálunk a mosószeradagolónál folyt a víz, azt mondta szerviz, hogy nem áll egyenesen a mosógép, persze bakker, mert az 1400-as centritől helyváltoztatást csinál. Kb le kéne dűbelezni az egész mosógépet. Aztán 2.-jára már kijöttek kicserélték ezt a fiókot, azóta jó. Szervizes srác mondta, hogy ezeknél nagyon sok a típushiba.

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#789) Vangelis

Vangelis
(nagyúr)

Előfizetéssel a telenornál sincs rossz áron a HTC U11 life.

[link]

#akcio

(#790) OPiiPO

OPiiPO
(addikt)

Akkumulátoros kerti fűnyíróra (kb. 300nm) nem tudtok valami jó kis akciót? :R

Sziasztok, lenne egy Nikon D3200 gépen, nem tudnátok abban segíteni ,hogy meglehet azt csinálni,hogy amikor távolról fényképezek csak a közeli tárgyakat jelenítse meg?

(#791) weiss válasza MADcat (#778) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

25 éve ebben az ágyban alszok /többé-kevésbé/, nem tudom mit csináltok, hogy nálatok bepenészedik. [kép]

I did nothing, the pavement was his enemy! - Eladó HP dokkloló, laptoptápok és Dell E6410

(#792) KaiotEch válasza weiss (#791) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Beleizzadnak, nem szellőztetnek, nem takarítanak annyit, mint Te.

(#793) atyca

atyca
(aktív tag)

Sziasztok!
BB fűkasza?
Akár benzines,akár elektromos jöhetne.

Win10 Home/64

(#794) dugesz77 válasza weiss (#791) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Az azért nem mindegy ,hogy tömör szivacs/ kókusz rost esetleg légkamrákkal szellőztettet szivacs matrac vagy bonell rugós. Ha ki tud szellőzni a felső párnázat a rugóknál akkor mehet alá a sima forgácslap is. Szivacs betétek alá viszont ildomos ágyrácsot rakni a szellőzés miatt plusz ügye azoknál a rugózásba/keménysége ez az ágyrács rugózása is bele van kalkulálva tehát úgy teljes a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#795) SP!T

SP!T
(addikt)

Sziasztok! Tudtok valami nagyon eros, akkus morzsaporszivot? ED-ben sok akcios van, de sejtelmem sincs melyik ami nagyon eros es minosegi.

(#796) grafnet válasza SP!T (#795) üzenetére

grafnet
(Topikgazda)

Talán az ALDIban (LIDLben) akciós most vagy most volt. Elég jó és a 3 év gari sokat nyom.
Li-Ion-os.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Mix 2S (XA: 6/128, EU 10 dev) + Mi Band 3 és Honor 8 + Mi Band 2

(#797) Ciccuka válasza KaiotEch (#788) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

A mai Whirlpool elöltöltős mosógépeknél a mosószeradagoló tartálynál (oldalt kb. középen) szándékosan van egy furat, amin át a burkolat rozsdásodásához vezet az út (ha épp odajut a víz).

🏎️ 🏁

(#798) SP!T válasza grafnet (#796) üzenetére

SP!T
(addikt)

Koszi, lehet beprobalkozom vele. :K

(#799) Zola007 válasza Ciccuka (#797) üzenetére

Zola007
(veterán)

Tanúsíthatom.
Én is gondolkodtam anno, hogy mi értelme és hasonló következtetésre jutottam [link]
Másrészt buta is mint a tök, van hogy 5x meg kell állítanom a centrifugát, mert nem bírja eloszlatni a ruhákat rendesen.
6. érzék semmire nem jó, illetve nagyon kevés vízzel most, ha nem öntenék hozzá az elején vagy 4 litert, akkor benne maradna a ruha közt a mosogatószer.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#800) AtHoS válasza Zola007 (#799) üzenetére

AtHoS
(nagyúr)

"benne maradna a ruha közt a mosogatószer"

Ez ilyen 2in1 cucc, hogy mosogatni is tud? ;]

Nálam amúgy az elvileg nem ajánlott Candy-től CVFT G384TMH-S volt majdnem, ugyanis tavaly nyáron a vásárlásakor törött üsttel érkezett és mivel Mo.-on nem volt éppen raktáron ebből a 8kg-os típusból a 7kg-os kistestvérére cserélték: CVFT G374TMH-S

2 év gar + 10 év az inverteres motorra

Tavaly július végétől napi 2 alkalommal volt használva, amit eddig jól tűrt mindenféle probléma nélkül.
Teljesen csendes, kivéve a centrifuga, azt az üzemmódot édesapám "hoffer traktrornak" becézi :DDD

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.