Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#7801) xeno204 válasza hangyász2 (#7800) üzenetére


xeno204
aktív tag

Megtaláltam az egyik volt osztálytársam kampányát, neki már 95k Ft a zsebben van, másik 170k Ft elbírálás alatt (szintén magának gyűjt)... minden tiszteletem a tiétek... én erről sajnos megint lemaradtam, már inkább az irigység beszél belőlem, de nem miattad, hanem inkább miatta, mert őt ismerem, és ő nem érdemli meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#7802) hangyász2 válasza xeno204 (#7801) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Én is lemaradtam. Megcsináltam réges rég a kupont, és nem használtam egészen egy héttel ezelőttig. Ha nincs az Armani gatya, nem is használom. Azon az egy napon volt az összes rendelésem döntő többsége, és nekem még szinte nincs semmi zsebben.
És ha tudatosan csináltam volna, akkor ott van a crowdshopping challenge, ami nem egyéves, hanem 8 hetes, sokkal hamarabb csönget, és nem is kell képmutató jótékonyságra hivatkozni senkinek, mert az direkt verseny, plusz díjazással. Új kuponosoknak azt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#7803) elder troll válasza xeno204 (#7799) üzenetére


elder troll
senior tag

Nem a kuponos időszakra gondoltam, jóval előtte volt. A kupon miatt elég sokan fogják megjárni. Ha jó esetben a vásárló kapja vissza a vételárat, akkor a kuponnal csökkentett összeget kapja vissza, ami szinte biztosan kevesebb lesz a használt vételárnál. Ha rossz esetben az eredeti vevő kapja vissza a vételárat, akkor csúnya lehúzás is lehet belőle. Kalandor szerint heti szinten minimum 1 alkalommal jön elő zöldmanós garanciával kapcsolatos probléma, és 3 év "garanciát" adtak a termékekre. Ezt csak úgy a "alza kupon" margójára.

(#7800) hangyász2
Csak jeleztem, hogy ebbe könnyedén beleköthet egy nagybetűs, viszont nem nagyon vannak jelen a témában.

[ Szerkesztve ]

(#7805) petipetya válasza petipetya (#5497) üzenetére


petipetya
nagyúr

Végül is a 42-es méret a jó a Decathlonos NH100-as nadrágnál

A 40-es passzos, a 42-es pedig az övnél kicsit bővebb, de lentebb elöl-hátul kényelmes. Kár, hogy military green színben nincs belóle, így jelenleg a sötétkék/szürke lett megvéve. Hosszra mindkettő ugyanolyan, szerencsére nem bokáig érnek, hanem szépen ráülnek a cipőre.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7807) ggeleven válasza EXIEZ (#7806) üzenetére


ggeleven
őstag

Minek kellett nekem tipikus L-es méretre nőnöm?! Mennyi jó cuccot tudnék venni, ha kicsi lennék... :U :DDD

@elder troll
Azért elég kemények ezek az alzás garis sztorik. :Y

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#7808) Hzi válasza TripleB (#7741) üzenetére


Hzi
aktív tag

Melyik csapatban? ;]

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#7810) Sefter válasza hangyász2 (#7809) üzenetére


Sefter
veterán

Ezt én küldtem vissza!
Annyit érdemes tudni, hogy sokkal nagyobb, mint az átlag L méret (kb xxl felel meg neki hilfiger/boss vonalon)

Psn ID: sefter_hun

(#7811) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Timberland kék pulóver XL méret 6.3k
Kupon: CS-AYERPM
link

(#7813) Thoty


Thoty
senior tag

Ezek a korábban taglalt John Richmond Underwear pólók mennyire használhatók normál pólóként és nem aláöltözékként?

(#7814) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Carrerrán ismét pólóakció van, férfi, női gyerek, rengeteg, -60 %. 6 eurótól. 100 eurótól ingyenes a szállítás. Friss regre anno mi kaptunk 30 %-os azonnal felhasználandó kupont is.
Szerintem úgy éri meg, hogy mondjuk ketten összeállni, és rendelni 50-ért fejenként a családnak.
Férfi:
[link]
Női:
[link]
Gyerek:
[link]

Én szeretem őket, azok váltak be inkább amelyeknek rávarrt szegély van a nyakánál. Az anyaga is minőségibb hatású, és rövidebb fazon. Regular fit minden pasis. Csajok meg imádták, akikkel rendeltem.
Itthon alig kapni egy-két webshopban pár darabot, drágán, nem nagyon jó szemben.

[ Szerkesztve ]

(#7816) hangyász2 válasza hangyász2 (#7745) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Emagon mától felezve van a szállítás, így pl. egy-két db olcsó pólót már a 10 %-os kuponnal is megéri elhozni.

(#7818) ggeleven válasza hangyász2 (#7817) üzenetére


ggeleven
őstag

Tegnap a bilikiborítós hszemben már benne volt. :P
(#7761) ggeleven
Valamint nem bizniszt akarok rombolni, de megy rá a SCHADI25 25% is. De mint ahogy beszéltük is tegnap mindenki eldönti, hogy 725 Ft-tal kevesebbet akar költeni és támogatni egy insta ismeretlent vagy ennyivel többet kiadni és támogatni olyat, aki segíti is a közösséget. Mondjuk mivel ez a BB topic és nem adománygyüjtő, nagy eséllyel az első lesz népszerűbb. Nem célom újabb flame hullámot indítani és no offense és mindenki maga dönt. :R

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#7820) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.