Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#7351) xeno204 válasza Mr.Csizmás (#7350) üzenetére


xeno204
aktív tag

hozzám elég gyűrötten érkezett egy másik fajta ugyanettől a gyártótól, de igazából csak egy rendes sámfa kell neki és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7352) arcsin válasza Mr.Csizmás (#7350) üzenetére


arcsin
senior tag

Lloyd cipöket mi a renoban v a humanicban vettünk pár éve 10-15k ért ilyen plàzanapos kuponokkal, meg volt is valami hogy az olcsóbb féláron van. :C

(#7353) athomi válasza Silent77 (#7344) üzenetére


athomi
veterán

Én meg töröltem a rendelést, de mivel elindították már a csomagot, így már nem lehetséges a rendelés törlése. Azt javasolták ne vegyem át a csomagot. Eddig stimm. Ami viszont fura, hogy kaptam a kellemetlenség miatt egy 20%-os kupont. :D

Így most úgy néz ki cipő is lesz (ha valóban bőr) meg 20%-os kupon is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7354) Silent77 válasza athomi (#7353) üzenetére


Silent77
veterán

A nyelvébe is látszik amit feltöltöttem. Tuti bőr. :K Jól ártál. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7355) tuareg85

Van valami trukk arra, hogy AY-n specifikus levis farmerre keressek? Konkretan 541 (athletic) kene, de nem dob semmit a kereso. Azt lattam, hogy nemelyiknek asszem a termekkodjaban benne van a modell szama, de eleg kevesnek, es arra nem lehet keresni.
Vagy esetleg honnan mashonnan erdemes levis farmert venni? Nem surgos, tudok varni az akciokra.

(#7356) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Egyébként ezt szeretem AY-ban, hogy az akció itt tényleg akció. Jó érzéssel tölti el az embert, hogy a ma 3665-ért érkező pólómat, most majdnem 8-ért lehet megvenni. :DD
[link]
Mintha kerestem volna egy csomó pénzt. :))

[ Szerkesztve ]

(#7357) EXIEZ válasza hangyász2 (#7356) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ma jön az ~5400-as ingem, ami 16k alapáron van kinn :D

(#7358) oszy válasza EXIEZ (#7357) üzenetére


oszy
veterán

Vettem egy Tom Tailor inget, aminek így volt az árazása: 9 890 Ft -5 000 Ft Akció -1 222 Ft Kupon 3 668 Ft
A GAP-nek pedig így: 13 490 Ft -9 600 Ft Akció -972 Ft Kupon 2 918 Ft
Meg egy Adidas bőr sportcipőt: 32 990 Ft -8 500 Ft Akció -14 694 Ft Extra -1 469 Ft Kupon 8 327 Ft

;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7359) HKorn válasza oszy (#7358) üzenetére


HKorn
addikt

És ebből még levonod az AY költségeit, csomagolás, szállítás stb, plusz még némi haszon és kiderül, hogy ők tényleg fillérekért szerezhetik be ezeket a cuccokat

Run&Ride

(#7360) oszy válasza HKorn (#7359) üzenetére


oszy
veterán

Pontosan! A GLS ennyi csomag miatt kb. 300-500 Ft-ért szállít nekik. Van amikor vissza is viszik ugyanezt. Ha 500 Ft-al számolok: 2918 Ft-os ing 2418.- , ha visszaküldeném 1918.-

Nem is értem. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7361) HKorn válasza oszy (#7360) üzenetére


HKorn
addikt

És ebből levonva a munkabért, rezsit, mi maradhat nekik? Párszáz Ft-ért megéri nekik ez az egész? Vagy a teljes árú eladásokból szedik meg magukat? De ki az a hülye aki teljes áron veszi meg, mikor kb minden héten akció van?

Run&Ride

(#7362) Mr.Csizmás válasza HKorn (#7361) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] eléggé hatékony üzleti modelljük van.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7363) Real_Necro válasza HKorn (#7359) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem csak ők. Inkább az az érdekes, hogy sok bolt milyen árréssel dolgozhat...

AY pedig hatékonyan tolja a marketinget, mert sokan ezekért az akciókért vesznek még 5 pólót vagy cipőt stb... Kisebb a haszna az egyes darabokon, de több eladás miatt hatalmasat "kaszál".

Itt a topicban is lekövethető, hogy nem kényszerűségből, hanem "élvezetből" és impulzusból vásárol a többség. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#7364) hangyász2 válasza HKorn (#7359) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ezeken a cuccokon kizárt dolog, hogy keressenek, bárki bármit mond, főleg mondjuk egy vadiúj modell futócipőn. Viszont az emberek többsége nem instagramos kuponvadász, és az akciókat sem maxolja. Pontosan tudom, hogy legjobb barátaimnak is szóltam százszor, legalább az aznapi kupont kérjék el, és nem. Na rajtuk keresik a pénzt.
A fillérb@szó level999 a kicsi réteg. Ha szépen akarok fogalmazni, nem tud olyan csóró lenni a magyar, hogy tudatosan fogyasszon.
Nyugaton meg zsebpénz, azért nem optimalizálnak. Európában ezek az árak kifejezhetetlenek. Egyjegyű. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7365) EXIEZ válasza HKorn (#7361) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Vannak.
Vannak idoszakos promok mashol is, viszont teljes arban is rendszerint viszik. Ez igy mukodik

(#7366) evitiguF


evitiguF
senior tag

most először rendeltem ay-ról, de de itt lehet hogy valami nem stimmel...
rendeltem csütörtökön, pénteken, és a hétvégén is, tehát több különálló rendelés alatt fut a rendszerben is.
most kaptam sms-t glstől, hogy hoz 3 csomagot, viszont egyik megrendelésemmel sem összeegyeztethető egyik összeg sem.

Lehet hogy a dobozok/csomagok mennyisége miatt összeraktak 2-3 rendelésemet?

(#7367) hangyász2 válasza evitiguF (#7366) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Persze, nem hülyék azért teljesen.

(#7368) Norbi.


Norbi.
őstag

Tegnap jött egy ilyen Adidas csuka 46os méretben, ha kell valakinek beszer áron viheti (10.500) Bp. 9. kerületből, ha nem, akkor megy vissza: [link]
Sajnos egy felessel nagyobb kéne. :(

[ Szerkesztve ]

(#7369) Scarabeus válasza hangyász2 (#7364) üzenetére


Scarabeus
tag

Egyetértek, a BB Topik meg mindenféle extra kuponos vásárlók szerintem maximum ha az összes vevő10%át kitesszük. Nem rajtunk van a haszon, hanem a lustákon. Na meg ez a 10% fillérb... akkor is megvesszük amikor már tényleg megfulladunk benne mert annyi van már. De olcsó, Dopamin felszabadul a rendeléskor és happy vagy te is meg az AY is meggazdagszik. Mert valamennyit rajtunk is keres, másképp buta lenne minuszosan odaadni nekünk. :B

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#7370) hangyász2 válasza Scarabeus (#7369) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Én most igazi hős voltam, visszaküldtem egy csomagot. De már félig bánom. :D

A Replay póló jött meg, azt átvettem 3565-ért. Semmi extra, egynek jó, de regular fit.

A másikban volt egy Diesel póló és egy Adidas futógatya kupon nélkül rendelve az akció elejéről. Utóbbit meg tudtam utána még rendelni kuponnal olcsóbban, vicces, az tegnap már meg is jött. Így a gatya mindenképp ment volna vissza, és mivel a pólón sem volt kupon, így együtt végül nem szaroztam vele. Pedig talán jobban megérte volna 4-ért, mint ez a sima Replay. Meg a Diesel fekete is (feliratos is). Azt jobban is szeretem, meg kéket vettem dögivel mostanában. Na de nem volt kuponos, felháborító. :DD

Ja, egyébként AY arra is küldött 20 %-os kupont, hogy kértem a törlését, de már nem tudták, mert az adatok GLS-nél voltak. Nagyon profik.

Régen sokat vásároltam Sportsshoeson, és a csoportomban is rengetegen. Amióta nincs kupon, semmit nem vettem, és nem is osztok meg ott se semmit. Ilyen ez.

[ Szerkesztve ]

(#7371) Mercutio_ válasza hangyász2 (#7370) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jövő héten megy vissza 1 Asics (Novablast ), 1 Reebok (gt1000) és a kupon nélkül rendelt saucony (ride iso2) lesz pénz vásárolni :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7372) EXIEZ válasza hangyász2 (#7370) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Vettem egy cuccot, majd írták, hogy elnézték, mert nincs készleten, arra is dobtak egy 20%-ot
Ezek a kuponok meddig jók amúgy, vagy hol lehet megnézni?

(#7373) Horec válasza EXIEZ (#7372) üzenetére


Horec
tag

email alja:
*Az e-mail kézhezvételét követő 3 hónapon belül érvényes. Az utalvány nem kombinálható más utalványokkal és akciókkal. A már megtörtént vásárlások visszatérítése, valamint az összeg készpénzben történő visszafizetése nem lehetséges.

(#7374) istnag


istnag
addikt

Tegnap nem is figyeltem, de szinte minden G-Star RAW cipő akciós most a hivatalos oldalon:
[link]
Eléggé BB árak, ingyenes a szállítás is ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#7375) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Ha már bestbuy, rendeltem pár ruhát, és szelektáltam a régieket. Ezeket hol tudom úgy biztosan leadni, hogy jó helyre kerüljön? A H&M-es leadás nem érdekel, ott új ruhákat készítenek belőle, szeretném rászorulóknak eljuttatni. :R

(#7376) -secret- válasza motoflug (#7375) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Add oda személyesen olyan embereket akiket ismersz és tudod, hogy hátrányosabb a helyzetük.

(#7377) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Visszament a TH farmerem, 31-32 méretben :D
ui: 31-es méretem ellenére nagy.

[ Szerkesztve ]

(#7378) HKorn válasza motoflug (#7375) üzenetére


HKorn
addikt

Tesconál szokott lenni ruhagyűjtő konténer, de nem tudom még megy-e.

Run&Ride

(#7379) ggeleven válasza motoflug (#7375) üzenetére


ggeleven
őstag

Vagy nincs valami cseriti szervezet a környéken?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#7380) vince válasza motoflug (#7375) üzenetére


vince
őstag

Vöröskereszt, családsegítő szolgálat, védőnő (ugyan alapvetően gyerekekkel foglalkozik, de rálát egy csomó családra - mi adtunk már pár zsák felnőtt ruhát a helyi védőnéniknek, találtak neki gazdát).

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7381) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Tengerészkék, gyerek 16-os (176 cm) Tommy pulcsi 5168 Ft.

[link]

33-as gyerek New Balance sportcipó 4792-ért.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7382) Scarabeus válasza EXIEZ (#7372) üzenetére


Scarabeus
tag

ja, végig kell olvasni a mailt. :DDD Megéri ezt tartogatni a 3 hónap lejártáig, ugyanis amíg mást nem, ezt a Sorry 20%ot nekem vitte a 60%s extrán is most legutóbb.

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#7383) Mr.Csizmás válasza motoflug (#7375) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

vöröskereszt, családsegítő, gyermekotthonok. én pl a cseppkő utcaiba viszem, mert mellette lakom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7384) Talala válasza Talala (#7247) üzenetére


Talala
senior tag

Megérkezett az adidas original 10,5 cipő. Szerencsére jó a méret!

Köszi a linket is aki betette. Nagy deal volt sztm.

(#7385) hangyász2 válasza EXIEZ (#7377) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Itt mindig terem 31-es Tommy gatya 8617-ért.

[link]

Nekem CK-ből kellene 30-as inkább, mint 31 szerintem. Jó a 31-es, de 30-as jobban állna, mondjuk ez kényelmesebb frissen mosva, de utána kezd leesni. :D

(#7386) EXIEZ válasza hangyász2 (#7385) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nekem is ez a baj, wrangler 32 nagy lett pl, 31 meg néhol szorít.. eddig nem tapasztaltam ilyet rövid farmergatyóknál :D

(#7387) hangyász2 válasza EXIEZ (#7386) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Na tessék akkor:

31-es, bézs Boss rövidnadrág 6668-ért.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7388) maroni válasza hangyász2 (#7387) üzenetére


maroni
aktív tag

Melyik kupon jó mert a FLORI25 nem megy?
Sajnos erre a márkára nem érvényes a kupon Fashion Haul - Florin Zanoaga:
- BOSS

[ Szerkesztve ]

(#7389) arcsin válasza maroni (#7388) üzenetére


arcsin
senior tag

Nekem megy a Flóris kupon

(#7390) Silent77 válasza maroni (#7388) üzenetére


Silent77
veterán

Mai 25%-os: Debo25
Egy BOSS pólóval próbáltam, vitte.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7391) luikay


luikay
tag

Megérkezett az Adidas 'Continental 80', vártam mint a messiást... erre kicsi lett a 8-as (42-es). :O A 42-es Mustang tökéletes méret.

[ Szerkesztve ]

(#7392) maroni válasza Silent77 (#7390) üzenetére


maroni
aktív tag

Ez a kupon nem létezik, vagy már deaktiválva lett. Kérjük, ellenőrizd a kuponkódot! Köszönöm, akkör marad a 20%
A fentebb linkelt nadrág: [link] Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7393) Silent77 válasza maroni (#7392) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam tökéletes.
Linket adj már a termékhez, egyszerűbb lesz úgy.
Magába sajnos nem viszi a BOSS-t, de ha mellétettem valamit, akkor már jó.

maroni: Ha mellé teszel valamit viszi, de ha nem kell, akkor marad a 20%-os. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7394) atee_13


atee_13
őstag

the north face kabát nincs megint pár ezerért, a múltkor sajna elhappolták előlem :D

(#7395) roti86 válasza maroni (#7392) üzenetére


roti86
őstag

Állítólag HODI25 megy, facebookon láttam.

(#7396) Silent77 válasza roti86 (#7395) üzenetére


Silent77
veterán

Az is megy még.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7397) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Nekem is működnek a 25 %-osok a Boss rövidnadrágra. És 1 még meg is van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#7398) Zamasun válasza hangyász2 (#7387) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Van egy ilyenem, nagyon jó, nagyon kényelmes.

(#7399) Mr.Csizmás válasza atee_13 (#7394) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

50 / L hugo boss hosszúdzseki 32k mínusz kupon :D [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7400) alázógyík válasza Mr.Csizmás (#7399) üzenetére


alázógyík
őstag

Jujj. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.