Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#590) Azie válasza promagus00 (#571) üzenetére


Azie
őstag

szia!

A keretet érdemes tisztázni.

Ha nem akarsz megdögleni, és fölöslegesen pénzt költeni, akkor nem a best buyra kell menni ruhánál, mert a best buy lesz a worst buy, ha nem kényelmes és nem szereted hordani.
Amiben én járok általában pl.

farmer+póló: a farmerek 30-40k-s tételek (gas, camel), de 6 éve hordom őket, ruhajavítónál intézve a combkopásokat (privátban adok címet, 1k/javítás kb.) - nekem fontosabb, hogy kényelmes legyen, mert nehéz taláni pont jó fazont. Pólók változóak, de csak rendes anyagú, 4-6k/db (blizzard) ér pár túracucc (10k)

farmer+ing: itt az ingek marks&spencer (formal) ezeket akciósan vettem, 11k/3db és camel (informal) ezek 15k+
érdemes arra is figyelni, hogy te vasalod-e, vagy mi lesz, mert a vasalatlan/ szarul vasalt ing kurvagáz.
egy helyen próbáld fel a slim fit, regular meg ami még van nekik, hogy megértsd a fazonokat.

öltöny: van amikor csak random öltönyözök, de általában nyakkendő nélkül, 1 soros feraud 2db ugyanolyanom van, 2 színben. kristófban vettem, kellett épp és felpróbáltam, mintha rám varrták volna, ezért van 2 (lassan 4 éve, elégedett vagyok vele) 120k/db

casual zakó: camel, 40k 6 éve jól szolgál

télre: szövetkabát / 3 réteges thermo kabát, alattalevőtől függően (ezek húzós tételek), és egy vízálló cipő

esernyő, táska: müller, blázek

bicajjal járva: decathlonos vadász hosszúgatya / sandstone rövidgatya + karrimor "legolcsóbb" cipő + póló

cipő: télen skechers barna bőr a farmerhoz, öltönyhöz fekete benetton.

a cipőt el kell menni és fel kell próbálni, ha kell akkor 50-et. Ja meg van még camel utcai cipőm is farmerhoz.

fontos: zokni - én az öltönyt kivéve, de van amikor ahhoz is merino gyapjús zoknit hordok télen-nyáron. van aki nem érti, meg agyvérzést kap, hogy hogy lehet nyáron vastag zokniban járni. Na ezeknek azt mondom, próbálja ki. de ne ilyen szirszar zoknikkal, hanem rendessel. 2-3k/pár-már lehet jókat kapni (bestbuy

ha nem vagy hozzászokva az ilyen szereléshez/ környezethez, akkor deo, parfüm stb is elgondolkodtató majd :D

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.