Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#576) Peterhappy válasza promagus00 (#573) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nadrág: nekem a Jack&Jones, Levi's (kedvezőbb kategóriában: Pull&Bear, H&M) nadrágok váltak be leginkább. Ezek jó anyagúak, divatosak és legalább fél évet bírtak, ami nálam nagy szó, mert brutál vastag combjaim vannak és nálam a nadrág fogyóeszköz. Ha belefér a matekba, ezeket javasolnám,
Hozzá kell tennem, ezeket régebben használtan lőttem, ma már nem vagyok márka hű, 3-4K-nál többet nem költök nadrágra. Ebbe Lidl/Aldi nadrágok férnek bele, esetleg H&M vagy akciós Pull&Bear.

Lőttem két igényesebb övet, azok mögött meg sem látszik, hogy a nadrág olcsóbb, mint az övek voltak (és azok is kb. 5K-t kóstáltak) :)

Inget mostanság a Lidl-ben, Aldi-ban veszek. Jó fazonúak, szoktam lenni slim fit-ek, néha akadnak vasalásmentes változatok is ár/érték arányban szinte verhetetlen.
Mostanában kezdtem pólóinget hordani - úgy voltam vele, ha a felsővezetés egy tagja is megteheti ezt, akkor én miért ne? Milliószor kényelmesebb, csak akkor kell vasalni, ha nagyon meggyűrődik száradás közben.
A múltkor voltak a Lidl-ben pólóingek, gondoltam veszek kettőt, hogy legyen mihez nyúlni, ha nincs időm vasalni - 1800 Ft volt darabja, remek anyaga van, tök jó vétel volt, másnap reggel gyorsan vettem még kettőt. De azóta volt, hogy láttam a vonaton olyat, aki ugyanilyet hordott - kérdés, ez zavar-e.

Premieroutlet-ben lehet jó ingeket lőni, ha komolyabb minőségre vágysz. 5K körül ott már találsz komolyabb márkájúakat (pl. Saxoo, akciós Olymp), kb. 10-12K körül pedig Olymp vasalásmentes inget - ami azért más kategória. De kérdés, megéri-e a felárat (nekem nem).

Én azt mondanám, vagy Premier, vagy random egy normálisabb plaza.
- Max. 6-8K/db körül két normális, különböző színű, nem szaggatott (max. szolidan koptatott) nadrág. Kék+barna/fekete/más árnyalatú kék (H&M, P&B, de ha van a közeledben Aldi v. Lidl és tudod a méreted, tegyél egy próbát.)
- Egy öv (Levi's-ben szoktak akciók lenni, 5-6K körül már találsz és akkor sokat mondtam. Itt is: fekete v. barna, esetleg kék, ha van hozzá cipőd)
- ing, pólóing: Lidl, Aldi szintén megér egy próbát, azon felül H&M, esetleg 4Skandinavia, ha van a közeledben (pl. Allee).

Nekem a C&A és a Reserved nem jött be, de embere válogatja :) Tény azonban, hogy ott elég jó áron ki lehet fogni ezt-azt.

Legyen egy kisebb indulókészleted és lehet apránként bővíteni. Épp a Reserved-nek és a P&B-nek szoktak nagyon jó online akcióik lenni, ha ott tudod a méretedet, röhejes áron fel lehet frissíteni a ruhatárat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.