Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#3651) Azie


Azie
őstag

szóval bariholmik zoknik:

43-44es láb, így a 43-46-ot rendeltem mindkettőből

a szárak hossza normál sportzokni, nem vádli fölé érős, mint a hunting, ez pozitívum

a szürkének a gumija lazább, és picit izzad benne az a lábam, amelyik nagyobb picivel, a kisebb lábamon, tehát amelyiken nem annyira passzos a cipő, teljesen rendben van.

a munkazokni anyaga puhább, abban nem izzad egyik lábam sem, érdekes, hogy ez az olcsóbb. ebből szerintem rendelek újra, mert ezért az árért erősen BB.
https://www.bariholmik.hu/barany-zokni-merino-egeszsegugyi-szegellyel-3-par-sotet-szurke-sotetszurke_z4381/


https://www.bariholmik.hu/munkazokni-merino-2-par_z4136/

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3652) st6969 válasza Azie (#3651) üzenetére


st6969
őstag

Ez amúgy miben jobb, mint egy 100% pamut zokni? Nálam az bevált bőrcipőhöz, 40 fokban sem izzad a lábam, de szívesen kipróbálnék mást is.

(#3653) erh75


erh75
tag

Rendelt már valaki a sportisimo-tól ? Mik a tapasztalatok ?

(#3654) hangyász2 válasza erh75 (#3653) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szoktam, leginkább egy kedvenc márkámat töredékáron, minden rendben volt eddig. Egyedül visszaküldözgetni nem éri meg, akkor már jobb eladni. Főleg, ha igazán akciós a cucc, amiből akad bőven.
Egyébként pont ma beszéltem az ügyfélszolgálattal egy termékről jövőbeni rendelésről, egyből elértem őket, és vissza is hívtak az infóval.

[ Szerkesztve ]

(#3655) erh75 válasza hangyász2 (#3654) üzenetére


erh75
tag

Köszönöm, küldtél esetleg vissza valamit , azzal sem volt gond ?

(#3656) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Cipő témában van olyan márka, ami általánosan ajánlható, tartósság szempontjából?
Kb egy évet szoktak bírni a cipőim, a "kőkemény" irodai munkában. Régen (10+ éve) volt Caterpillar, Adidas, Puma is, mostanában már csak olcsó Deichmann-ost szoktam venni. Fél/egy év alatt persze ezek is kiszakadnak, elenged a varrásuk, széttörik a sarkuk, vagy mállik a burkolatuk.

Szóval létezik olyan márka amire lehet általánosan mondani, hogy tartós/minőségi?

Best Buy topicban volt pl. nemrég Boxfresh cipő ajánlva (7.3k-ért akciózva), megnéztem őket, lenne ami tetszik. Még a 30-40k is belefér árban, ha tudom hogy tuti jó/megbízható a márka, de eddig nem mertem ilyet venni.

(#3657) -FreaK- válasza -FreaK- (#3656) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hozzá tenném még, hogy perpill én is most vízhatlan átmeneti cipőt keresek, ami nem bélelt, de magasabb szárú, egyszerű, letisztult kinézettel. Nem szeretnék netről rendelni, múlt héten vettem egy fekete Converse magas szárút, de hiába volt jó hosszban, a lábfejnél szűk volt, szerencsére öcsém átvette, neki épp jó lett.

(#3658) krizmo_ válasza -FreaK- (#3656) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

A Geox lábbelik kimennek a világból. Nekünk van belőlük mindenféle, férfi, női, alkalmi, sportos, magassarkú... Mindegyik nagyon tartós és kényelmes még évek múlva is. Pedig van amelyiket gyűrjük rendesen, mert elég sokat sétálunk, kirándulunk...

(#3659) sloja válasza -FreaK- (#3656) üzenetére


sloja
tag

Egy hazai márka: https://www.gtcipo.hu/

(#3660) Popes válasza -FreaK- (#3656) üzenetére


Popes
őstag

Nekem pl tartósságban meg kényelemben a Geox a favorit. De szeretem a Caterpillart is, viszont nagyon sajnálom hogy annak idején nem vettem vagy 10 párat a bőr O'Neill-ből mert az volt eddig a legtartósabb.(most nem tudom milyenek)

Deus ex machina

(#3661) -FreaK- válasza Popes (#3660) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi, eddig akkor 2 szavazat a Geox-ra :) van is egy pár modell ami tetszik. Most már csak egy boltot kellene találjak ahol sok féle modell megtalálható. Westend-ben esetleg van ilyen bolt? Esztergom közelében lakom, itt nehéz lesz találni gondolom.

(#3662) krizmo_ válasza sloja (#3659) üzenetére


krizmo_
addikt

Kár, hogy nem valami tartósak. :N

FreaK
Mi a Premier outletben szoktunk jó áron találni, ha más is kellhet érdemes lehet feljönni. Westendben is van üzletük, de ott mindig a legújabb darabok vannak horror áron.

[ Szerkesztve ]

(#3663) Mr.Csizmás válasza -FreaK- (#3661) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

3, részemről is - másik topicban írtam ma reggel :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3664) Real_Necro válasza -FreaK- (#3661) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ellenpélda, nem éppen olcsó Geox csizma, melyet feleségemnek vásároltunk, 7 hónapot bírt...
Én Caterpillart szeretem, de az utolsó cipőmet 1 éve vettem és eléggé elhasználódott. Még meg vannak az elődjei, melyek sokkal jobb állapotban vannak...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3665) krizmo_ válasza Real_Necro (#3664) üzenetére


krizmo_
addikt

Hogy ment tönkre?

(#3666) Ideg válasza -FreaK- (#3656) üzenetére


Ideg
aktív tag

Szia!

Én az ECCO-t ajánlom nagyon! Kicsit zsebbenyúlósabb mint egy Deichmann, de igazi minőségi cucc! A családban mindenkinek van legalább 1 ECCO cipője nálunk. Lassan elő is veszem a bakancsomat. :K

[ Szerkesztve ]

(#3667) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani 3 az 1-ben átmeneti kabátot kivehető béléssel? Fontos szempont a vízhatlanság, és hogy legyen kapucnija.
Néztem egyet a Dechatlon-ban, jó is lenne de a fazonja számomra nem az igazi (az M-es kicsi, az L-esnek hosszú az ujja)

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3668) xEon1337


xEon1337
őstag

5 pár Geox cipőm van, ebből egyiket februárban rendeltem a hivatalos honlapjukról, ezt itt:

Mint látható, van varrás a talp részen, jobb szeretem amúgy is az ilyet, mert tudom, hogy nem válik szét.. na ez mint kiderült, jelen cipőnél csak dísz. Kb. 2 centi hosszan szélvált a talp a felső résztől, összesen volt úgy 10x a lábamon a cipő 9 hónap alatt. Csalódtam.

Most első körben vettem Pattex cipőragasztót és ezzel megjavítottam, de ha újra szétválik, akkor írhatok nekik.. csak akkor meg jön a szokásos külföldre postázás, stb.

De például a "Mattias B ABX" modelljük (magasszárú, téli) nagyon jó! Ahogy a "Nebula" modelljeik is, a piac egyik legkényelmesebb cipői.

De ha téli bakancs, akkor a Timberlanddal sem lehet mellé lőni. Van tőlük egy "Gt Scramble", imádom.

"Less but better" - Dieter Rams

(#3669) sutszi válasza sloja (#3659) üzenetére


sutszi
veterán

GT nálam nagyon csúnyán leszerepelt. Kb 3-4 hónapot tudott a talpa. A felső rész hibátlan. Kinézetre alig látszik rajta, hogy nem új cipő. De miután mész benne 10 métert... Hát a túlvilágra kívánod a készítőket. Az elején rugalmas talp olyan vékonyra esett össze, hogy most olyan mintha egy papírlap lenne a talaj és a lábam között. A rácsszerkezet valószínűleg teljesen megsemmisült. Ezen kívül talp másik oldala ami a talajjal találkozik, az meg elkopott nagyon. Időnként felveszem, mert amúgy tetszik. De ki fogom selejtezni... Mert fáj benne a lábam. Ja és 79kg-t szerintem bírnia kéne.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3670) Azie válasza -FreaK- (#3656) üzenetére


Azie
őstag

merrel

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3671) Mercutio_ válasza sutszi (#3669) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, lehet az enyém még a régebbi forrásból beszerzett talppal készült, mert semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig kapott rendesen :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3672) meszi85


meszi85
csendes tag

Üdv, valakinek van tapasztalata ezzel az oldallal: www.csakegyclick.hu
scamadviser megbízhatónak hozza, elvileg csak valami közvetítő és a termék közvetlenül a gyártótól jön. Konkrétan ő érdekelne: [link]
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3673) Mr.Csizmás válasza meszi85 (#3672) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

felejtős :U gmailos cím, semmi fizikai postacím, gagyi ingyenes wp design.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3674) Real_Necro válasza krizmo_ (#3665) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elengedte a talpa.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3675) #65537792


#65537792
törölt tag

Nem tudom, hogy ismeritek e a Hanes márkát. Én nagyon szertem az alsógatyáit. Én előszőr egy amcsi boltan találkoztam ezzel a márkával.
Sokáig nem szállítottak szerény kis hazánkba.

Hanes webshop [link]
Szeretnék rendelni, na de....az már annyira nem tetszik, hogy a 10k értékű boxerért majd 20k-t fizessek.
Mint ha egyszer hallottam volna olyat, hogy vámmentes napok. Ez true? Érdemes lenne arra várni?
Items Ft 10 448
Shipping Ft 5 092
Duties Ft 0
Taxes Ft 4 196
TOTAL(HUF) Ft 19 736
Ugye az oldalon van olyan szállítási mód, hogy a TAX-ot nem számolja bele. Akkor 15re jön ki.
Na talán ezt még kifizetném 12db boxerért.
Szerintetek boxeralsót vámoltatnának?

(#3676) gingerbalm válasza sutszi (#3669) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

garanciáztatás? nem éppen filléres az a gt-csuka, hogy ennyi idő után a talpa bemondja az unalmast, ráadásul a honlapjukon rém büszkék a talp minőségére is...

(#3677) viharhozo válasza petipetya (#3650) üzenetére


viharhozo
addikt

Ezzel ovatosan, ahogy az oldal aljan is irjak, a kepen nem a Woodburn II van. Az jo kerdes, h mit fognak kuldeni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3678) petipetya válasza viharhozo (#3677) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, fel sem tűnt.

"nincs rá lezsóidő"

(#3679) sutszi


sutszi
veterán

(#3671) Mercutio_ Én sem igazán tudtam hová tenni. De időnként most is nézem a weboldaluk mert van olyan darab ami tetszene, csak ez tart vissza a rendeléstől.

(#3676) gingerbalm Már lejárt a garancia... Mivel nem csak ezt a cipőt hordtam ezért ténylegesen használt idő nem egyenlő a vásárlástól eltelt idővel. De ahogy néztem a garanciális dolgokat... Küldjem el Tiszaföldvárra? Aztán ők vissza? Nincs leírva kié a szállítási költség...stb.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3680) viharhozo válasza petipetya (#3678) üzenetére


viharhozo
addikt

Gondoltam, megkerdem, oket, mi az igaz, mert ennyiert erdekelne, de nincs hova irni, csak telefonszam van.

Mas. Az Ecipo-rol eleg gaz ertekelesek vannak az Arukereson. Tenyleg ennyire necces a ceg?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3681) petipetya válasza viharhozo (#3680) üzenetére


petipetya
nagyúr

Többször rendeltem már az ecipőről, és kétszer küldtem vissza cipőt méret probléma miatt. Soha semmi gond nem volt, persze egy lépést sem tettem bennük, hogy egy ránc se keletkezzen rajtuk. Feltételezem, hogy a szokásos mentalitás játszik azokban az értékelésekben: a szarrá hordott cipőt akarják visszaküldeni stb.

"nincs rá lezsóidő"

(#3682) g_g_g válasza viharhozo (#3680) üzenetére


g_g_g
őstag

Kb. 20 rendelésem volt onnan, mind rendben és általában 1-2 nap alatt nálam volt.
1-et kellett vissza küldeni méret gond miatt, az is ment gördülékenyen, és volt egy garanciális probléma, amit szintén korrektül kezeltek.
Bárcsak minden webshop így működne.

(#3683) Llew


Llew
senior tag

Ecipo: szintén pozitív tapasztalattal róluk több vásárlás után. Méret miatti visszaküldéssel sem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#3684) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Geox bakancs lett végül, köszi az ajánlásokat. Netről nem mertem rendelni próba nélkül, a Premier Outletben találtam, jó áron. Persze hülye fejjel nem néztem meg neten, igazából még pár ezer Ft.-al olcsóbban is meglehetett volna venni.. no mindegy.

Egy ilyen Ecipő-s rendelésnél mennyi garanciát adnak a Geox cipőkre?
Mert itt a boltban csak fél évet mondtak, amin nagyon meglepődtem, tekintve az árát..
Feleségemnek vettünk egy csizmát meg egy táskát, mind a kettőre két év garancia volt..

(#3685) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok!

www.teeturtle.com innen rendelt már vki? Hasonló mint a qwertee de drágább, Mo-ra szállítanak elvileg.

(#3686) Kos 7


Kos 7
tag

Sziasztok!
ecipo.hu secret sale kupon: SECRET
[link]

(#3687) -FreaK- válasza Kos 7 (#3686) üzenetére


-FreaK-
veterán

Kipróbáltam, nem történt semmi mikor hozzáadtam a kupont. Nálad működik?

(#3688) Sefter válasza -FreaK- (#3687) üzenetére


Sefter
veterán

Nálam kiírta, hogy nem érvényes kuponkód... :F

Psn ID: sefter_hun

(#3689) Kos 7


Kos 7
tag

-FreaK-
Sefter

Áh... a trükk, a hírlevélre feliratkozottak számára... bejelentkezve nekem működött.
Próbáljatok meg addig feliratkozni, aztán utána max leiratkoztok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3690) oszy válasza Kos 7 (#3689) üzenetére


oszy
veterán

Nekem simán ment bejelentkezés nélkül. Szerintem csak azokra működik, amik a linkre kattintás után jönnek be az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3691) -FreaK- válasza oszy (#3690) üzenetére


-FreaK-
veterán

Linkre kattintottam, bejelentkezés nélkül, és azt írja, nem érvényes kupon kód.

Szerk.: megvan a titok! csak teljes áru termékre működik, már eleve leárazottra nem!

[ Szerkesztve ]

(#3692) xEon1337 válasza -FreaK- (#3684) üzenetére


xEon1337
őstag

Az egész cipőt tekintve a szokásos fél év jótállás (garancia) és 2 év szavatosság.
Viszont Geoxnál 2 év jótállás (garancia) van a talpon lévő "lélegző lyukak" vízállóságára.

"Less but better" - Dieter Rams

(#3693) -FreaK- válasza xEon1337 (#3692) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi!
Akkor a kasszás srác nem volt teljesen tisztában a dologgal.. Létezik a gyártónak hivatalos magyar képviselete, ahova lehet fordulni probléma esetén, vagy a boltba kell visszavinni és küzdeni velük?

(#3694) xEon1337 válasza -FreaK- (#3693) üzenetére


xEon1337
őstag

Szerintem marad a bolt..

"Less but better" - Dieter Rams

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.