Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz, de a töltés lehetne gyorsabb.
Jó vétel lehet.

(#2) Crafter32


Crafter32
őstag

Kisebb mérete miatt sok embernek jobb lehet mint a Pixel 7. Kár nincs fekete színben. Magyarországon hivatalosan nem vásárolható így a garanciával is gondolom trükközni kellene. Cserébe 5 év támogatás és valószínűleg jó kamera. Nem tudom.... Ott lesz mellette az A54 és a Xperia 10 V.

[ Szerkesztve ]

(#3) Kawauso válasza Crafter32 (#2) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Bíztam az Xperia 10 V-ben, de megint úgy érzem, hogy arcon lettem köpve. Szia, SD695, egymás után kétszer! :W (A még mindig 60Hz-es kijelző is megérne egy misét...) Egyszerűen hangyafasznyit lépett előre a 10 IV-hez képest. Új főkamera, ami nem fog csodát tenni + sztereó hangszórók. Ennyi. A méret is egy kicsit nőtt.
Lassan trend lesz, hogy azt mondom, hogy majd a következő...

Nálam egyértelmű, hogy a Samu és a Pixel is jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#4) Pompi válasza Crafter32 (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kisebb mérete miatt sok embernek jobb lehet mint a Pixel 7.

Kisebb méret? Ez ugyan az a liga. 3,6mm magasságbeli különbségtől szerintem ez még nem lesz érezhetően kisebb.

Feel Good Inc.

(#5) Felesbandi válasza Pompi (#4) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Olcsobb telefonoknal a kisebb kijelzomeret mindig megteveszto, mert cserebe alul tokaja van es osszessegeben is vastagabbak a kavak.

(#6) kóóó


kóóó
aktív tag

Hát ez az töltési sebesség tényleg kaka :F :W

Üdv.: kóóó!

(#7) Crafter32


Crafter32
őstag

Töltés nem zavar, reggelre úgyis fel van töltve.

(#8) Pompi válasza Felesbandi (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, optikailag lehet emiatt kisebb hatása ránézésre, de kézbe véve, zsebre téve stb. valójában nem kisebb.

Feel Good Inc.

(#9) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Gondolom, alzánál lesz.
Pár hónap múlva jó vétel lehet, illetve kiderülnek az esetleges hibák is.
Tehát a kezdeti árhoz (200e körül, fölött, nem emlékszem pontosan) képest a 6a is 135-140e Ft körül van náluk.

[ Szerkesztve ]

(#10) werszomjas


werszomjas
őstag

Amazon.de-ről már lehet rendelni (így valamilyen szinten a gari is biztosított, Amazon ebben megbízható) és elvileg így is jár hozzá a Buds pluszban? Ezt vajon az Amazon küldi a telefonnal együtt, vagy a számlával kellene kérni a Buds-t a Google Store-tól, ami nálunk nincs, tehát bukó?

Világbajnok AFA-val és legolcsóbb szállítással egyébként EUR 550,70 a vége.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#11) MikeWazowski válasza zolikaDB (#9) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És az alzánál, hogy néz ki ennek a garanciája?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ha jól értem a 7a-val sem lesz itthon 5g... ahogy a korábbi pixeleknél (6a, 7) sem volt.

(#13) szuladam


szuladam
aktív tag

Mit is jelent pontosan akkor az új követő rendszer? Elvileg vehetek airtaget a pixel telefonomhoz? Vagy a tile-t mostantól lehet végre úgy használni mint az airtaget, azaz bárhol a világon meg tudom keresni Pl az elveszett /ellopott táskám ? Vagy annyit jelent hogy várhatóan jönni fog a valódi androidos alternatíva az airtagre? :F

(#14) werszomjas válasza MikeWazowski (#11) üzenetére


werszomjas
őstag

Mint minden másnak, amit az Alzából veszel.
Ha gond van vele, akkor Alzán keresztül gariztatod.
Ők pedig vagy cserélik vagy visszaadják az árát.

üdv

(#15) MikeWazowski válasza werszomjas (#14) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#16) Wesiz


Wesiz
tag

magyarországról meg lehet valahogy oldani az előrendeléses akciót hogy füles is jöjjön a telefon mellé?

(#17) ghiottone válasza Wesiz (#16) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nézz rá a hardverapróra. ;)

A német storeban viszont csak fülest adnak mellé, tokot nem látom.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#18) ghiottone válasza werszomjas (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez nagyon jó kérdés. Múlt évben kérni kellett a vásárlás után meghatározott időintervallumban és csak akkor küldték, ha az adott országba is rendelted. Most nem látok infót erről itt sehol és ha berakod a kosárba nem adja mellé a Buds-ot, mint a Storeban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#19) nfsu17 válasza werszomjas (#10) üzenetére


nfsu17
veterán

Alzánál úgy néz ki 230k huf körül fog nyitni.
[link]
Na ennyit nekem nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#20) LouiS22 válasza nfsu17 (#19) üzenetére


LouiS22
veterán

Akkor nem veszed meg. Ez a szép a piacgazdaságban.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#21) Luck Dragon válasza nfsu17 (#19) üzenetére

Poén az, hogy Alzánál a sima 7 sem drágább.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) ghiottone válasza nfsu17 (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt sajna sejtettem és ugye nem is adnak hozzá fülest se. :W

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#23) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Nagyon bejön a cucc, erősen agyalok hogy erre váltok. :)

(#24) bostone


bostone
addikt

Fura, hogy a világ egyik vezető vállalata ilyen hülyén intézi a mobileszköz értékesítést. Értem, hogy miért készülnek ezek a cuccok, hogy referencia modell és egyéb, de más cégek tök jól kezelik ezt a témát. Sőt, hasznot is hajt nekik.

(#25) zolikaDB válasza nfsu17 (#19) üzenetére


zolikaDB
veterán

[link]

8 hónappal ezelőtti Pixel 6A ár: [link]
Mostani Pixel 6A ár, 2023.05.12: (hétvégén 135-140e körül ugrált) [kép]
Árukereső: [kép]

Szóval, az nyitó árazás az inflációt figyelembe véve hasonló.
Sima 7-el kapcsolatban voltak problémák a kamera fedőüveggel, miszerint berobbant egyeseknél. Megerősíteni nem tudom, de nem biztos, hogy nyugodt lennék ennek ismeretében :DD

[ Szerkesztve ]

(#26) *RLaci* válasza zolikaDB (#25) üzenetére


*RLaci*
addikt

"Sima 7-el kapcsolatban voltak problémák a kamera fedőüveggel, miszerint berobbant egyeseknél." Észak-Amerikában volt pár ilyen eset. Itthon nem találkoztam senkivel akinek előjött volna ez a probléma.

Ugyanazért az árért én biztosan a hetest válsztanám inkább.

(#27) tDr1v3r válasza nfsu17 (#19) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ennyit nekem sem. Majd ha 160 körül lesz... vagy ez vagy a sima 7.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28) zolikaDB válasza *RLaci* (#26) üzenetére


zolikaDB
veterán

1, nincs tapasztalatom, csak megjegyeztem
2, igen, JELENLEG a sima 7 jobb választás
3, de én arról vakerálok már a 3. hsz-ben, hogy ez egy "A" kivitelű modell, ami hasonló módon viszonyul a zászlós modellekhez, mint az Iphone SE - és az árazásról, ami hónapok alatt eddig szépen beállt bőségesen értékelhető szintre (figyelembe véve a jelenlegi gazdasági viszonyokat és nagyjából, hogy alza hegemónia van a forgalmazást/értékelhető garanciát tekintve)

(#27) tDr1v3r: a Google Pixel 6A itthon 200e felett nyitott, most 135-140e. És nem 6-8 éve kezdték árulni :DDD
Ennyiért szerintem jobb vétel lehet, mint pl. a Galaxy A54, mondva úgy, hogy van pár S-es Galaxym, és egy elég jól sikerült A52S 5G is van itthon. Nem hitvitát akarok kirobbantani, csak úgy elszálltak az új készülékek árai, hogy jópár gyártó alsó-közepes telefonjai is verik az én ingerküszöböm szintjét.
(Covid alatt 110e-ért vettem a Telekomnál Galaxy S10e-t.)

[ Szerkesztve ]

(#29) nababika


nababika
aktív tag

Srácok, hogy tudom ezeket a csúnya kor ikonokat lecserélni?

(#30) tomboy0013 válasza nababika (#29) üzenetére


tomboy0013
veterán

Másik launcher-rel.

(#31) keresgo válasza werszomjas (#10) üzenetére


keresgo
csendes tag

Habár buds nem jár hozzá, de amazon.de-n most 550 eur a sima 7 is :U

(#32) keresgo válasza werszomjas (#10) üzenetére


keresgo
csendes tag

Bocsesz, világbajnok áfával nem számoltam :R
Igy 599re jön ki a 7. :(((

(#33) keresgo válasza werszomjas (#10) üzenetére


keresgo
csendes tag

Amazon.de rendelésnél amúgy a gari intézés hogy néz ki ? Hova kellene postázni?

(#34) oszi666


oszi666
őstag

Az ot ev frissites az ot evnyi foverzio, vagy biztonsagi csak?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#35) ghiottone válasza oszi666 (#34) üzenetére


ghiottone
nagyúr

3 főverzió és 5 év biztonsági a Google esetében jelenleg.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#36) oszi666 válasza ghiottone (#35) üzenetére


oszi666
őstag

En most valtottam iphonera androidrol tesztjelleggel. Nagyon zavart h kb az osszes gyarto ket ev de van h hamarabb abbahagyja a foverziok kiadasat.
kivancsi vagyok, h kibirom-e igy h negy evig ne valtsak telefont. Ha igen akkor maradok, ha nem akkor pixel lesz a kovetkezo

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#37) ghiottone válasza oszi666 (#36) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem milyen készülékeid lehettek, mert nálam OnePlus, Motorola, Oppo, Samsung mobilok fordultak meg a Pixelek mellett, de azoknál 2 főverzió és 3 év biztonsági frissítés adott volt. Múlt évben Oppo/OnePlus váltott 3 főverzió és 4 év biztonságira, Samsung meg 4 főverzió és 5 év biztonságira. - most az Op a 11-el az Oppo pedig a Find X6-al is beállt ebbe a sorba. Szóval javul a szoftveres támogatottság android esetében.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#38) oszi666 válasza ghiottone (#37) üzenetére


oszi666
őstag

Az elozom egy honor 20 volt, azt hiszem ket foverziot elt meg. Nekem ez edeskeves volt akkor meg egyebkent is ki akartam probalni egy iphonet szoval valtottam.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#39) nobela


nobela
senior tag

Többen is írták már, a 18W-os töltés (ráadásul töltőfej nélkül) egy vicc 2023-ban.

Ilyen árkülönbség mellett tényleg kérdéses a létjogosultsága a 7-eshez képest. Láttam pár összehasonlítást, a video minőségbeli különbség például igen jelentős a 7-es javára.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#40) tomboy0013 válasza nobela (#39) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ez a 18W sok embernél mondjuk nem hátrány, meg biztosan sokan nem is foglalkoznak vele. Hosszú távú használati igény mellett (4-5 év) még egy laikus is kevesebb eséllyel amortizálja le 1-2 év alatt az akkut, ha lehetősége sincs a gyorsabb töltésre. Emellett meg van olyan szempont ami pl nem jellemző a kategória átlagra, pl a vezetéknélküli töltés megléte vagy az IP védettség. Az ára meg úgy is gyorsan fog esni úgy ahogy a többi Pixel telefonnak is. Ha még most nem is a legtutibb vétel, egy fél éven belül az lesz.
Az meg hogy töltő fejez nem adnak ez meg pont jellemző az elmúlt évekre a nem kínai gyártók esetén. Ebben nincs semmi meglepő.

[ Szerkesztve ]

(#41) VZsoltie95 válasza zolikaDB (#28) üzenetére


VZsoltie95
újonc

Én még 2019 nyarán vettem az S10e-t a telekomtól 200 ezerért, a mai napig meg van, igaz már a harmadik akksi van benne és 1 óra 30 akárhány perccel 20% alá merül, ami vicc. Egyébként a telefon a mai napig tökéletes és gyors, viszont már új korában gyenge volt az akksi idő, amit szerintem az S széria legkisebb tagjai maradandó hibái is a 20-23-ig végig. Most jutottam el a váltáshoz és ennél a kisebb méretnél maradva a Pixel 7a jó választásnak tűnik, majd meglátjuk mennyiért adják itthon.

(#42) nababika


nababika
aktív tag

A youtube vanced felejtős ezzel a telefonnal? Vagy van megoldás?

(#43) ghiottone válasza nababika (#42) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Revanced- github manager apk-t szedd le: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#44) nababika válasza ghiottone (#43) üzenetére


nababika
aktív tag

Köszönöm a tippet, de sehogyan sem tudom ezt működésre bírni. Valaki el tudná nekem magyarázni hogy ezt hogy kell telepíteni? Úgy tűnik hogy az angol tudásom nem elegendő ehhez. Egyszerűen nem értem hogy mit kell betallózni, A már telepített YouTube alkalmazást nem engedi, ha pedig a telepítő APK-t tallózóm be azt hibát dob folyamatosan patchelés közben, A végén pedig nem hajlandó telepíteni rootra hivatkozva. A lényeg, nem tudom, hogy kell használni, légyszi segítsetek.

(#45) ghiottone válasza nababika (#44) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerda körül lesz nálam egy 7-es. Ha addigra nem oldódik meg a problémád majd jelentkezem, mert én is minden androidos eszközömön használok vancedet.
Ezt a manager alkalmazást elvileg, ha feltelepíted, akkor utána engedélyezni kell neki, hogy telepíthesse az appokat - microg majd a revanced yt app.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#46) nababika


nababika
aktív tag

Megoldódott, simán én voltam nyomtalan. Egyszerűen rossz verziót próbáltam telepíteni. Ez a revanced se kellett hozzá. Legalábbis egyelőre nincsenek reklámok. Igazából nem is tudom mire való ez a revanced. Azért köszönöm hogy próbáltál segíteni.

(#47) maross


maross
veterán

Van mar vodafone halozat tapasztalat? A 6a minosithetetlen volt vodan, csak ezert nem vettem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#48) Jinx L. Joke válasza maross (#47) üzenetére


Jinx L. Joke
csendes tag

Nekem egyenlőre rémes Vodefone-on, abban bízom, hogy a VoLTE bekapcsolásával ez megoldódik, de a hosszú hétvége előtt már nem volt időm bekapcsoltatni velük.

Hívás indításnál az első sosem működik, a második hívás általában már kimegy, és fel is tudják venni, csak percenként kb 5 másodpercet nem hallom a túloldalt. (De nem szakad meg a hívás.) A hívás fogadásban nem figyeltem meg még semmilyen logikát, de az is rémes... :(

(#49) maross válasza Jinx L. Joke (#48) üzenetére


maross
veterán

Akkor ennyike, nagyon szepen koszi az infot. Poco X5 pro lesz belole.

szerk: ha szamhordozas+mas halozat jatszik, meglepheted, meg fog javulni.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#50) Jinx L. Joke válasza maross (#49) üzenetére


Jinx L. Joke
csendes tag

Most jött át a flottánk a Vodához, sajnos ezek a flottás árak verhetetlenek. De ha nem oldja meg a VoLTE akkor meggondolom, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.