Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gerybut


Gerybut
tag

A Samsungnak nem kellene egy bizonyos szint alá mennie, legalábbis EU-ban nem, ez már ipari hulladék kategória, vagy erre tényleg van kereslet?

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#2) razorka777 válasza Gerybut (#1) üzenetére


razorka777
veterán

Átlátható termékpaletta.Aha, persze. :((

Bocs, nem válasz akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) janeszgol válasza Gerybut (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt én is megkérdeztem 3-4 éve, akkor azt írták nekem (és volt is erről cikk), hogy igen, népszerű ez a kuka kategória.

(#4) clon


clon
aktív tag

A népszerűsége a szolgáltatók miatt van, mert ezt adják 0Ft-ért az előfizetés vagy annak meghosszabbításakor. Ettől még nem népszerű a független vásárlásnál.
Yettel: 24 hónapos előfizetéssel 0Ft-os telefon: Nokia C21 Plus 2GB/32GB, Nokia 2.2 2GB/16GB (Android 9) ????

(#5) doooo válasza razorka777 (#2) üzenetére


doooo
veterán

Átlátható. Ritka, hogy átfedés van a nemzetközi elérhetőség tekintetében az A és az M szériák között (ahol esetleg ilyen átcímkézések létezni szoktak, bár még azt se lehet mondani, hogy sok ilyen eset lenne, évente 2-3).
Tehát ha itthon bemész egy szolgáltatóhoz, akkor nem találkozol ilyesmikkel, az A szérián belül nagyon könnyű eligazodni.
És egyébként igen, sok millió elkel ezekből. Azért korántsem használhatatlanok, még ha papíron esetleg annak is tűnnek (bár ez a modell tényleg a legalja mindennek, amit a Samsung kínál, az A04s már jobb egy fokkal, és a legtöbb helyen (Európában, meg hasonló helyeken) az a kínálat alja perpillanat).

[ Szerkesztve ]

(#6) Gerybut válasza janeszgol (#3) üzenetére


Gerybut
tag

Az a szomorú, hogy ez a hardver 3-4 éve is egy kalap szar volt (kis túlzással)
Papolnak ezerrel a környezettudatosságról, meg nem raknak töltőt a dobozba....és akkor gyártják a szemetet millió számra, ugyebár koreaiak, mert még a kínaiaknál megszokott az ipari hulladékok konténerhajóval való szállítása....
Engem ez egyre jobban zavar már...és csak csúszunk lefelé a lejtőn, gazdasági válságok ide vagy oda.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#7) doooo válasza Gerybut (#6) üzenetére


doooo
veterán

Ez olcsó és megfizethető. Ezeket veszik több száz millióan a világban. Nem tud mindenki i13 Pro-t venni.
És nem, ez továbbra sem a használhatatlan játéktelefon kategória, amiket kínai pincékben szerelnek össze, 10 éves belépő hw-rel, amit valahol összekaprtak, meg 512MB RAM-mal, meg hibás szoftverrel, ami miatt telefonálni sem lehet. Na az hulladék, szó szerint. De azok meg már talán meg is szűntek mostanra, és már a néhai célközönségük is inkább ilyeneket választ.

[ Szerkesztve ]

(#8) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Ennyi erovel inkabb elovennem a Samu S7-t 2016-bol jobb memoriaval es chipsettel.
Tenyleg nem latom ertelmet az ilyen keszuleknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.