Hirdetés

2023. január 30., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Gerybut

Gerybut
tag

A Samsungnak nem kellene egy bizonyos szint alá mennie, legalábbis EU-ban nem, ez már ipari hulladék kategória, vagy erre tényleg van kereslet?

SonyEriccson R600, T230, K310, W580, LG GS290, Samsung Monte, Omnia7, Huawei Ascend Mate, Honor 7, Mate 10 Pro, iPad Pro 2020, RedMagic 6S Pro, iPhone 13 Pro, ?

(#2) razorka777 válasza Gerybut (#1) üzenetére

razorka777
addikt

Átlátható termékpaletta.Aha, persze. :((

Bocs, nem válasz akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI6 & Galaxy A70

(#3) janeszgol válasza Gerybut (#1) üzenetére

janeszgol
nagyúr

Ezt én is megkérdeztem 3-4 éve, akkor azt írták nekem (és volt is erről cikk), hogy igen, népszerű ez a kuka kategória.

(#4) clon

clon
aktív tag

A népszerűsége a szolgáltatók miatt van, mert ezt adják 0Ft-ért az előfizetés vagy annak meghosszabbításakor. Ettől még nem népszerű a független vásárlásnál.
Yettel: 24 hónapos előfizetéssel 0Ft-os telefon: Nokia C21 Plus 2GB/32GB, Nokia 2.2 2GB/16GB (Android 9) ????

(#5) doooo válasza razorka777 (#2) üzenetére

doooo
addikt

Átlátható. Ritka, hogy átfedés van a nemzetközi elérhetőség tekintetében az A és az M szériák között (ahol esetleg ilyen átcímkézések létezni szoktak, bár még azt se lehet mondani, hogy sok ilyen eset lenne, évente 2-3).
Tehát ha itthon bemész egy szolgáltatóhoz, akkor nem találkozol ilyesmikkel, az A szérián belül nagyon könnyű eligazodni.
És egyébként igen, sok millió elkel ezekből. Azért korántsem használhatatlanok, még ha papíron esetleg annak is tűnnek (bár ez a modell tényleg a legalja mindennek, amit a Samsung kínál, az A04s már jobb egy fokkal, és a legtöbb helyen (Európában, meg hasonló helyeken) az a kínálat alja perpillanat).

[ Szerkesztve ]

(#6) Gerybut válasza janeszgol (#3) üzenetére

Gerybut
tag

Az a szomorú, hogy ez a hardver 3-4 éve is egy kalap szar volt (kis túlzással)
Papolnak ezerrel a környezettudatosságról, meg nem raknak töltőt a dobozba....és akkor gyártják a szemetet millió számra, ugyebár koreaiak, mert még a kínaiaknál megszokott az ipari hulladékok konténerhajóval való szállítása....
Engem ez egyre jobban zavar már...és csak csúszunk lefelé a lejtőn, gazdasági válságok ide vagy oda.

SonyEriccson R600, T230, K310, W580, LG GS290, Samsung Monte, Omnia7, Huawei Ascend Mate, Honor 7, Mate 10 Pro, iPad Pro 2020, RedMagic 6S Pro, iPhone 13 Pro, ?

(#7) doooo válasza Gerybut (#6) üzenetére

doooo
addikt

Ez olcsó és megfizethető. Ezeket veszik több száz millióan a világban. Nem tud mindenki i13 Pro-t venni.
És nem, ez továbbra sem a használhatatlan játéktelefon kategória, amiket kínai pincékben szerelnek össze, 10 éves belépő hw-rel, amit valahol összekaprtak, meg 512MB RAM-mal, meg hibás szoftverrel, ami miatt telefonálni sem lehet. Na az hulladék, szó szerint. De azok meg már talán meg is szűntek mostanra, és már a néhai célközönségük is inkább ilyeneket választ.

[ Szerkesztve ]

(#8) mutyuru

mutyuru
aktív tag

Ennyi erovel inkabb elovennem a Samu S7-t 2016-bol jobb memoriaval es chipsettel.
Tenyleg nem latom ertelmet az ilyen keszuleknek.

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.