Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Dani_kp válasza moha bácsi (#750) üzenetére


Dani_kp
őstag

Azt a büdös kva... :Y :Y Ezek nem viccelnek...

https://ingatlan.com/33821564

(#752) finest válasza moha bácsi (#750) üzenetére


finest
őstag

Kurva jó!

ON: mégsem puki volt

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#753) Devid_81


Devid_81
nagyúr

50.000Ft

[ Szerkesztve ]

...

(#754) Padree válasza public73 (#742) üzenetére


Padree
senior tag

Ajánlom figyelmetekbe Az út című filmet ... "K*rva betyár világ jön." :U

Amúgy az ilyen millás csírák azért vannak, hogy kihasználjuk őket. Jelenleg ezekre lehet építeni vállalkozást, illetve a lusta, elkényelmesedett embertársainkra.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#755) finest válasza Padree (#754) üzenetére


finest
őstag

Kannibálok legyünk, vagy szabadok? :U

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#756) sanzi89 válasza Padree (#754) üzenetére


sanzi89
addikt

El is indult a letölt... akarom mondani megyek a TK-ba. :D

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#757) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Mielőtt meghirdetném...van egy eladó Gericom S1902D típusú 19" 4:3 monitorom, minimális kopás, illetve enyhe karc van a hátulján, illetve a bal szélén is van egy kis esztétikai hiba. Maga a monitor hibátlanul működik, a kijelző ép és pixelhiba mentes, tápkábel és egy vatta új 3 méteres árnyékolt vga kábel is van hozzá (napszámba vásárol, de ezt én már kibontottam tesztelés céljából, de tökéletes).

Ára: 12 000 Ft! Személyes átvétel Békéscsaba - Kaszaper útvonal, illetve Mezőkovácsháza.
Gari: 1 hét próbagari.

Az ár abban az esetben alkuképes, ha nem kell a vga és a tápkábel! Ez esetben 10 500 Ft!

Akit érdekel, írjon pü-t és küldök képet is róla, mind a hibákról, mind pedig működés közben.

https://ingatlan.com/33821564

(#758) Padree válasza sanzi89 (#756) üzenetére


Padree
senior tag

Arra készülj fel, hogy nem egy családi film, de még az asszonyt se ültetném le elé :( Nagy K betűs világvége - mozi. Nekem odabaxott lelkileg rendesen.
Aki lájtosabbat szeretne, az olvassa el Robert Merle - Malevil c. regényét. :K

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#759) benzol válasza Padree (#758) üzenetére


benzol
aktív tag

A Malevil már megvolt, annak is van érdekes hangulata. Akkor asszem én is megyek a TK-ba... :DDD
Ideje lenne Merle bácsit ismét előszednem - eddig nálam a Mesterségem a halál az ami vitte a pálmát. :K

Ezt már megrendeltem, remélem nem csalódok benne. Another Earth 2011

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#760) ko9 válasza Dani_kp (#757) üzenetére


ko9
addikt

Ha 16:9-es lenne, csapnék is rá, de így másra kell hagynom :(

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#761) SipiBcs válasza Padree (#758) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nálam A sziget című regénye vitte el a pálmát! hihetetlen jó könyv. :K

Más: ma felmondtam.... bátor legény vagyok! :((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#762) Varoz válasza SipiBcs (#761) üzenetére


Varoz
őstag

ma felmondtam....
Ajjaj. Mik a tervek?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#763) papp_no1 válasza Padree (#758) üzenetére


papp_no1
senior tag

Ez picit szabadabb hangulatú, de világvége téma. Kíváncsian várom mit hoz a jövő

(#764) Dani_kp válasza ko9 (#760) üzenetére


Dani_kp
őstag

Valamikor az is lesz, de konkrétan nem tudom, hogy mikor és hogy milyen árba. De azért köszi! :R

SipiBcs: tényleg bátor ember vagy...és szabad tudni, hogy mit dolgoztál és hol? :U :B
Esetleg jövőbeli tervek?

https://ingatlan.com/33821564

(#765) fero02 válasza SipiBcs (#761) üzenetére


fero02
veterán

Hogyan indult és hogyan fejeződött be a beszélgetés? :U

Nálam sem vmi csudás a helyzet...már odáig fajult a dolog, h hétfőn 7:03-kor értem be a köcsöghöz és szóvá tette, h 7:00-tól van a munkaidő. Ekkor bátorkodtam megjegyezni neki, h ha már ennyire az apróságokokról beszélünk, akkor szólnék, h 2011.11.30.-a óta nincs érvényes munkaszerződésem. Válasz: nehogymár még neked álljon feljebb. És folytatódott tovább... :W :O

(#766) gefffry válasza fero02 (#765) üzenetére


gefffry
tag

Jelen esetben a törvény szerint van érvényes munkaszerződésed, mégpedig 2011.12.01-től határozatlan időre. :K :K

Egy kis bírói joggyakorlat:

"A határozott idejű munkaviszony a szerződésben meghatározott idő lejártakor automatikusan megszűnik. A feleknek e tekintetben jognyilatkozatot nem kell tenniük. A munkaviszony akkor is megszűnik, ha a határozott idő lejártakor a munkavállaló keresőképtelen vagy gyermeket vár.
Az Mt. azonban úgy rendelkezik, hogy ha a munkavállaló a munkaviszony megszűnését követően, közvetlen felettese tudtával akár egy munkanapot is továbbdolgozik, a határozott idejű munkaviszony határozatlan idejűvé alakul át. "

(#767) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Jó reggelt!

Egy nagykernél melóztam, mint területi képviselő. Az a gáz, hogy mindenkivel jóban voltam, szerettem ott melózni. Nem is érzem magam e miatt túl jól! :((

A jövől még nem publikus 1-2 napig. Akik ismernek picit jobban, vagy kellő infókkal rendelkeznek rólam: visszatérek ahhoz a szakmához, amit 18 évig műveltem Békéscsabán! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#768) gefffry válasza SipiBcs (#767) üzenetére


gefffry
tag

Ott ahol régen is melóztál???? :)
Rájuk férne már egy kis frissítés ;)

(#769) SipiBcs válasza gefffry (#768) üzenetére


SipiBcs
őstag

Az elképzelés nem rossz, nem nyúltál mellé oly nagyon. :D Viszont mégse egészen oda. Egy picit várnom kell még az infó osztással, nekem sincs minden adat a birtokomban! ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#770) gefffry válasza SipiBcs (#769) üzenetére


gefffry
tag

Remek! :C :C :C :C

Várjuk a fejleményeket. :K

(#771) Morris válasza SipiBcs (#767) üzenetére


Morris
veterán

"visszatérek ahhoz a szakmához, amit 18 évig műveltem Békéscsabán!"
Esetleg utcai lányok terelgetése? ;] :U :D Nem kell a konkurencia :DDD

(#773) Morris válasza moha bácsi (#772) üzenetére


Morris
veterán

de akkor visszamenőleg megkapod, nem? :(

(#775) Morris válasza Geby (#774) üzenetére


Morris
veterán

Ezek nagyon jók! :C

(#777) Morris válasza moha bácsi (#776) üzenetére


Morris
veterán

sőt, a démász kezdi bevezetni a trémobil szokását. Ha egy picit is késel a befizetéssel, akkor felszólító levelet küld, amit a következő csekken meg is fizetsz.
Nekünk kb 600ft-ot (nem emlékszem pontosan) kell majd plusszba fizetni, mert késtem a befizetéssel. Ez a felszólító levél díja!
Magyarország, így szeretlek :((( :((

(#778) geza12 válasza Morris (#777) üzenetére


geza12
aktív tag

Az mekkora szemétség az a Tréhome-os f@szság... :W

2 szer küldtek olyat már , és nem tudtam mire vélni nagyon és nem hetes késésekről volt szó egyébként. :((

(#780) Morris válasza geza12 (#778) üzenetére


Morris
veterán

ilyenek. :(( T-nél (mobil) én is 1 hetet késtem,neszeb+meg plusz 250huf.
Szokásunk, hogy ha megkapom a fizut, akkor megyek a postára befizetni az összes csekket. Addig gyűjtögetem őket. De már ezt sem lehet. Az összesnek más a határideje.
Járhatok majdnemhogy hetente postára, mert ezek a geci kizsákmányoló cégek magyarországon azt csinálhatnak amit akarnak. :o

(#782) Dani_kp válasza moha bácsi (#781) üzenetére


Dani_kp
őstag

Biztos sietős volt a dolga, és gyors kiugrott... :W

Úgy látszik, hogy a drága autó mellé, a jogosítványt is "csak úgy" kapta... :(

#774 Geby: nagyon jók :C :C :DD

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#783) public73


public73
aktív tag

(#784) ErikSon válasza public73 (#783) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Tesó!

Az milyen ajándék ami pénzbe kerül? :U

"ajándékba adok egy szép állapotú, szinte új Case Logic táskát és egy pár hetes egeret és egy USB-s rack-et!"

"ár: 74990,-HUF (ajándék rack, tatyó és egér nélkül 69990.-HUF!!!!)"
:B

Vagy benéztem valamit? :Y

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#785) yohnsee válasza moha bácsi (#781) üzenetére


yohnsee
tag

Én csak kürtőskalácsért megyek az obi-ba. Ja, nem is megyek be... :C

AVR

(#786) Geby


Geby
tag

FuSi Amilo L7300-hoz keresnék billentyűzetet. A mostaniban kicsit beborult valami víz aztán nem komálja.

(#787) Stylewars_kp válasza Geby (#786) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Komplett billentyűm van hozzá! ;)

(#788) sanzi89 válasza moha bácsi (#781) üzenetére


sanzi89
addikt

Pedig mondtam a sofőrömnek, hogy a rokkant parkolóba álljon. :W :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#789) tááo válasza Morris (#780) üzenetére


tááo
csendes tag

Jó estét!

Morris: Én is hetente többször járok a postára befizetni, de a mérgem letudom azzal, hogy mikor végzek benézek egy-két kocsmába. Így el lehet viselni a heti csekk befizetéseket. :D

Moha bá: Az ilyen parkolós képeket ide is linkelheted. Van már egy pár. :)

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#790) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

A következő cuccaim eladók:

PHP Fekete Könyv: 4500Ft

Hama túrabot + fotóállvány: 3500 Ft

Intel E5200 proci: 8500 Ft

(#792) tááo


tááo
csendes tag

Egy jó progit tudna ajánlani valaki amivel egy koncert dvd-ről le tudnám szedni a hangot mondjuk Mp3 formátumban és track-eket is létre tudok hozni. :) Nem baj ha magyar nyelvű a progi. :U

moha bá: legfeljebb nyersz egy sportszeletet. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#793) Varoz válasza tááo (#789) üzenetére


Varoz
őstag

Ha már Beol. Néztem a Beol-lány rovatot. Azt mondja utolsó öt: Siófok, Kaposvár, Kaposvár, Komló, Siófok.
Mi van? Elfogytak a megyei lányok? :F

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#794) Morris válasza tááo (#789) üzenetére


Morris
veterán

Igazad lehet :D
A cigit már letettem. Mosmtá van hely a májamnak :DDD

jah, tényleg elfogytak a megyei lányok :DD

[ Szerkesztve ]

(#795) gefffry


gefffry
tag

Vegyetek notit, vagy monitort. :)

(#796) tááo válasza Varoz (#793) üzenetére


tááo
csendes tag

Igen, ezen én is meglepődtem. Pedig vannak igen helyes bárisnyák itt Csabán is csak lehet ebben a hidegben nem szívesen vetkőznek ki önmagukból. :U :K
mint plö :Ő :B

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#797) geza12


geza12
aktív tag

Meg VGA-t :)

Teljesen eredeti és hibátlan működésű,nem javított, nem szétszedett nem buherált , dobozában minden cuccával 14K

Beszámítani tudok, NVIDIA 9300-at ATI 4350 meg ilyesmiket.

[ Szerkesztve ]

(#798) Varoz válasza tááo (#796) üzenetére


Varoz
őstag

Há be kell vinni valami meleg helyre. ;]

Mondjuk igen, de mondjuk nem egy Beol-lány kategória. ;] :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#799) tááo válasza Dani_kp (#757) üzenetére


tááo
csendes tag

Itt mintha azt keresnének, amit Te árulsz. :U
(Csak gáz, hogy Kecskeméten :F )

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#800) Dani_kp válasza tááo (#799) üzenetére


Dani_kp
őstag

Köszi szépen :R ! Egy próbát megér!

https://ingatlan.com/33821564

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.