Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Stylewars_kp válasza fero02 (#649) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Akkor ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy küldjem annak a címére akinek sikerült eladnod. Egy szóval se írtad, hogy ez neked ennyire nagyon fontos lenne. Mondtad volna akkor korábban postáztam volna. Ne kend rám az elcseszett üzleteidet!
Máskülönben meg, hogy beszélsz velem?

Szerk.: Valaki tud jó árba tölthető elemeket töltővel?

[ Szerkesztve ]

(#652) sanzi89 válasza Stylewars_kp (#651) üzenetére


sanzi89
addikt

Mire kellenek az elemek, töltő? Otthoni felhasználásra a legprofibb cucc az Voltcraft IPC-1L töltő és hozzá Sanyo Eneloop aksik.

Ha veszel egy ilyen pakkot, elfelejtheted az összes problémádat, amit a Ni-mh aksik okoznak, még ha elsőre sokba is kerül. :K

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#653) fero02 válasza Stylewars_kp (#651) üzenetére


fero02
veterán

Majd ha lesz egy kis időm, akkor elnézést kérek, jó?

Akkor ennyi erővel...Mit akkor ennyi erővel? Akkor ennyi erővel Te is mondhattad volna, h " figy már, ha már nálam van csabán a proc, moha bácsi pont keres ilyet, akkor átpasszolom neki". Eszed ágában sem volt... Amúgy meg pont neked köszönhetően nem sikerült eladni senkinek.

Nem a fontosságról van szó, mint észrevehetted volna amúgy is, hanem arról, h 2 hónapja ülsz rajta a semmiért és ahelyett h szó nélkül csöndben elküldenéd a táppal együtt (mondjuk engesztelésül, elnézéskérésed jeléül) még hőbörögsz, meg fél postai díjakról beszélsz.

Mondtad volna akkor korábban postáztam volna.

Kettőnk közül azt hiszem én voltam az, aki többször is írt, h "na mi lesz akkor" és te az, aki baszott időben válaszolni. Ez egészen pontosan így volt vmelyik napig, amikor írtam h küldd vissza, de inkább inkább az árát. És csak azóta akarsz annyira postára menni, mert szabin vagy és pont lesz időd, de még pénteken is lecsúsztattad...

"Ne kend rám az elcseszett üzleteidet!"

Pedig ha ez az üzlet vki miatt nem jött létre az pontosan te vagy. Én küldtem szó nélkül, bizalommal, erre tessék. Mondhatom igazán fasza csávó vagy.

(#654) Stylewars_kp válasza fero02 (#653) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

El se olvasom ezt a csodás monológot, nem idegesítem magamat, higgadj le, nem milliókat buktál! Talin leisszuk egy sör mellett. Most nyugodj meg.

(#655) fero02 válasza Stylewars_kp (#654) üzenetére


fero02
veterán

Elhiszem, h fáj az igazság, de jó lenne, ha átmenne a lényege, amiért tépem a pofámat.

Nem vagyok ideges, leszarom a proci árát is, nem kenyérre kell csak mocskosul bosszant h ennyire nem képes vki. Sört nem szeretem, az árát dobd hozzá a posta díjhoz és küldd el a procit a táppal együtt a jövőhéten.

[ Szerkesztve ]

(#656) Stylewars_kp válasza fero02 (#655) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Okés. Nem fáj az igazság. Szimplán csak higgadtan is kezdhetted volna ezt az egészet.

(#657) fero02 válasza Stylewars_kp (#656) üzenetére


fero02
veterán

Úgy kezdtem, még tavaly. :U

[ Szerkesztve ]

(#658) Stylewars_kp válasza sanzi89 (#652) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

xBox kontrollerbe kéne. Egész jó kis leírás van hozzá, Te is használsz ilyet?

(#659) Dani_kp válasza fero02 (#649) üzenetére


Dani_kp
őstag

Megkérdezek 1-2 emberkét, hogy kell-e nekik, ha igen lebogarászom és eladom nekik. Ha nem rajta hagyom és ha van kazánod, akkor ráb@szod :DDD .

Jövőhét vége fele küldöm csak a tápot, mert én hétfőn utalom a pénzt egy corsair vx450-esre, amit ha az nap felad sima csomagként (most csak erre az 1115 Ft-os postai díjra telik :D semmi ajánlott vagy elsőbbségi), akkor is leghamarabb szerdára jön meg. Remélem nem gond és így jó lesz.

szerk.: annyi már az arctesó, hogy lassan azt sem tudom ki-kicsoda :D .

szerk2.: LoL :DDD

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#660) fero02 válasza Dani_kp (#659) üzenetére


fero02
veterán

Nem gond persze. Majd az utaláshoz szükséges cuccokat küldd el priviben, h én is tudjak lépni az ügyben. ;)

(#661) Dani_kp válasza fero02 (#660) üzenetére


Dani_kp
őstag

Okés. Szerintem majd holnap este írom már csak meg a dolgokat, mivel ki sem látszok a "munkából" :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#662) geza12 válasza Dani_kp (#659) üzenetére


geza12
aktív tag

A Corsair VX450 az elég jó dolog :K a legjobb tápok szinte véleményem szerint, ellentétben a Chieftec-el ,ami olyan téma nálam mint a Samsung kb. :DDD (döglik mint a légy) ráadásul az árát is megkérik.
Ha minden jól megy én is lecserélem a 450-es FSP-met 2-3 héten belül. :U

(#663) Dani_kp válasza geza12 (#662) üzenetére


Dani_kp
őstag

Igen, talán a corsair-nak, akkoriban voltak legjobbak a tápjai. Ár/érték arányban a legjobb volt ez a fajta.

Miért cseréled le és milyenre? A tiéd is PNF vagy az APN (vagy mi a szösz)? Vagy egyik sem :DDD .

https://ingatlan.com/33821564

(#664) geza12 válasza Dani_kp (#663) üzenetére


geza12
aktív tag

Egyik sem. :N

FSP SAGA 450+ Passzív PFC-s. Eddig nem volt olyan VGA amit ez ne hajtott volna el :) Jó mondjuk a 4870X2nél lehet beszarna,de az Nvidia 2 magos rivális gyönyörűen vitte.

Zen-t szeretnék helyette , azt szolid kis 400wattosat ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#665) tááo


tááo
csendes tag

Jó estét!

Használati útmutató. :B

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#666) Dani_kp válasza geza12 (#664) üzenetére


Dani_kp
őstag

Szinte gondoltam, hogy mellé trafálok :D .

Pedig az sem gyenge tápegység...
Szolíd mi??? Cirka 40k. újonnan ;] . Talán csak nem "néma" pc-t akarsz építeni? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#667) geza12 válasza Dani_kp (#666) üzenetére


geza12
aktív tag

Amikor bejött 35k-ról indult, nem tudom miért ment fel...?

Persze nem újat szeretnék, hanem használtat ,de szerintem azt csak egyszer kell megvenni kategóriás.

Nem akarok néma PC-t, ha ki lenne szedve a kazán (XFX9800GTX),akkor nagyon halk lenne ,de amúgy híve vagyok a passzív hűtésnek , jó dolog.

(#668) sanzi89 válasza Stylewars_kp (#658) üzenetére


sanzi89
addikt

Én a töltőt használom, csakis tömjénezni tudom, tökéletes cucc! Az elemeket már kinéztem magamnak, de most van otthon pár Saft ipari aksi, és az is megfelel a célnak. Majd ha ezeket elajándékoztam, elhagytam :D akkor viszont csak és kizárólag ilyen Sanyo aksit vagyok hajlandó venni, unom már, hogy a feltöltött elem pár hónap múlva már használhatatlan.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#669) public73


public73
aktív tag

hát én ezen még mai napig nagyon, de nagyon könnyesre sírom magamat a röhögéstől.... :DDD :DD :D :C
hát ilyet...[link] ;] ;] ;]

(#670) Dani_kp válasza geza12 (#667) üzenetére


Dani_kp
őstag

Emelték az áfát január 1.-től...+ gyenge forint...

Nyilván, ha az ember tápot vesz és jót, akkor azt csak 1x kell megvennie, persze ha minden évben cserélgetik a hardvereket egyre erősebbre, akkor előbb-utóbb tápot is egy nagyobb teljesítményűt kell vennie...

Tény és való, hogy jó, de azért egy tápnál ez elég necces szerintem...

https://ingatlan.com/33821564

(#671) geza12 válasza Dani_kp (#670) üzenetére


geza12
aktív tag

Ez 550Watt leadásra képes egyébként :U + Manapság mindent energia takarékosra próbálnak csinálni a VGA-kat is.

(#672) Dani_kp válasza geza12 (#671) üzenetére


Dani_kp
őstag

Az nem gyenge :Y .
Oké, hogy energia takarékos, de azért egy felső-kategóriás vga nem fogja beérni 150-200W-al, akár mennyire is kicsi a csíkszélesség, legalábbis a jelenlegi technológiával készülők.
Aztán x év múlva meg ki tudja mi lesz, nagyon haladunk az integráció felé... :U

https://ingatlan.com/33821564

(#673) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Nincs valakinek elfekvőben, használaton kívüli 40x40 mm-es zajkeltője (ventilátor)? :D

https://ingatlan.com/33821564

(#674) geza12 válasza Dani_kp (#673) üzenetére


geza12
aktív tag

Nekem van 2 is azt hiszem,de nem tudom van e rajtuk csatlakozó, az egyiken nincs tuti.

[ Szerkesztve ]

(#675) Stylewars_kp válasza Dani_kp (#659) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Felét állom a postának, úgy se tudod kifizetni?

(#676) Dani_kp válasza Stylewars_kp (#675) üzenetére


Dani_kp
őstag

De-de, nekem így tökéletes :K .

geza12: a csatlakozó a legkevesebb :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#677) papp_no1


papp_no1
senior tag

(#678) fero02 válasza geza12 (#667) üzenetére


fero02
veterán

Arra készülj fel, h ha kicseréled passzív hűtésűre a tápot, akkor cirka 5 fokkal is emelkedhet a gép belső hőmérséklete, ami pl vinyónál nagyon nem mindegy...

300-as Zen nem elég? :U

(#679) geza12 válasza fero02 (#678) üzenetére


geza12
aktív tag

Nem elég mert azon nincs 6 pines VGA csatlakozó ,az 1 is kevés sok esetbe, amelyik VGA-nál van teljesítmény is arra 2 6 pines kell, meg az 450-es Saga után nem lenne valami nagy előre lépés ,sőt inkább visszalépés lenne lehet.

Attól ne félek egyáltalán , hogy emelkedik a hőmérséklet 5 fokkal, mert alsó tápos a ház és elég durván jó szellőzésű, a Codegen után -7 fokkal csökkent a proci hőmérséklet. Tágas nagyon jól szellőző és ahhoz képest hogy benne van a 3db 12es venti ,elképesztően halk, azt hittem egy hangzavar lesz.
Ez volna a ház amit nemrég vettem.

(#680) fero02 válasza geza12 (#679) üzenetére


fero02
veterán

És amúgy minek ekkor teljesítmény? Mármint pl vga-ból. Megéri a többlet kiadás?

(#681) geza12 válasza fero02 (#680) üzenetére


geza12
aktív tag

Úgy gondolom egyszer kell megvenni kategória, hogy megéri e? hát nem tudom... de állítólag elég energia takarékos is a cucc. Hát VGA-ból , azért nem árt egy értelmes ,mert csak 1920x1080-ba van használva és ahhoz játéknál a 9800GTX is elég gyenge ,amellett Idle-be is zabál eléggé meg melegszik.
De ha úgy nézzük nem nagyon éri meg mert manapság csak ótvar játszhatatlan szar játékokat adnak ki kb 1-2éve tehát nem nagyon játszok, néha mikor unatkozok NFS Run-ozok ennyi.De azért még mindig reménykedek, hogy hátha lesz megint valami nagy dobás, nem csak ezek a szar lerágott csontok, a nagydobáson ilyeneket értek mint anno az NFSU1-2, Doom3, UT2004 , Half Life 2 Stb Stb...
Továbbá a használt ára határozza meg hogy megérné e vagy sem.

(#682) fero02 válasza geza12 (#681) üzenetére


fero02
veterán

Magyarul semmit nem csinálsz a gépen. :C

Erre bőven elég volna egy ITX konfig is, az meg még kevesebbet enne, ha már ennyire a fogyasztást nézed. :D

Az FSP amúgy hangos (bár kétlem), h le akarod cserélni? Vagy csak a jó hatásfok miatt utazol rá? :U

(#683) geza12 válasza fero02 (#682) üzenetére


geza12
aktív tag

Amúgy ja... :) De most upgradeltem 890FXA lapra meg 965BE-re meg Thermalright hűtő ,meg ilyenek, aztán csak legyen már kihasználva valamennyire, (az upgrade 5 ezer forintomba került :DDD gyorsnak kellett lenni)

Szerintem nem vészes az FSP hangja annyira, mondjuk mikor terhelve volt nagyon akkor hangoskodott eléggé meg melegedett durván.

Hát is is ,meg egy haveromnak kéne normális táp és pont kapóra jönne nekem esetleg a csere, meg ha másra cserélném akkor csak 500watt feletti modulárisra, semmi másra, és OCZ ,Corsair meg ilyesmikre. :U

De ha továbbra is csak ilyen játékokat dobnak piacra, gondolok egyet és leépítem a francba.

[ Szerkesztve ]

(#684) Dani_kp válasza geza12 (#681) üzenetére


Dani_kp
őstag

Tegnap este nézegettem tápokat és 18-20k.ért már leeht venni 400-as zen-t. A bolti 40k.hoz képest, ez ajándék.

https://ingatlan.com/33821564

(#685) geza12 válasza Dani_kp (#684) üzenetére


geza12
aktív tag

Elvétve ennél még olcsóbban is szoktak lenni.

Kellenek a ventik? Elviszem gefffry-hez ha kell, nekem nincs rá szükségem.

(#686) oil


oil
tag

(#687) Dani_kp válasza geza12 (#685) üzenetére


Dani_kp
őstag

Lehet, én csak ezt láttam tegnap így hirtelen, mivel nem célirányosan csak ezt kerestem.

Ha jók akkor mindenképpen. Mennyi az áruk? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#688) geza12 válasza Dani_kp (#687) üzenetére


geza12
aktív tag

Jók, de nem Cooler Master ,meg Noctua meg ilyesmik.

Ingyen odaadom, nekem nem kell.

(#689) Dani_kp válasza geza12 (#688) üzenetére


Dani_kp
őstag

Tök mind1, milyen :DDD . Egy apg-s 9600 pro lesz, mivel egy chipset hűtőt "faragtam" rá így egy 40x40-es venti még ráfér, biztos, ami biztos...

Köszönöm szépen :R :R . csatlakozó van rajta, vagy akkor azt kell rá fabrikálni? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#690) geza12 válasza Dani_kp (#689) üzenetére


geza12
aktív tag

Nem tudom... még nem kerestem meg de az egyiken biztos nincs.

Keresek indikátor órát és hozzá és hozzá adaptert ,kölcsön esetleg, vagy akár megvételre is gyújtás beállításhoz,külön is jó ha csak az egyik van, esetleg ha akadna valakinek véletlen a padláson vagy ilyesmi a jó kis Wartburgos és Trabantos korszakból. :U

[ Szerkesztve ]

(#691) #36268800


#36268800
törölt tag

Sziasztok!

Eladó hardware-ek itt!

Valamint eladó egy Joker Brand LA fullcap (fekete).

Személyes átvétel: Vésztő, Békéscsaba, Békés
Ár: megegyezés szerint, alkuképes

[ Szerkesztve ]

(#692) simondr


simondr
senior tag

Eladó!

Asus 7900GS + Accelero S1

külön is mehetnek a lényeg hogy vigyétek öket :)

akit érdekel irjon privátot

(#693) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Ezt látni kell mindenképpen!!! :DD :C :C

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#694) ko9


ko9
addikt

Valaki nem akar mostanában Extreme Digitalból rendelni? Asszony kinézett magának egy fülhallgatót, én meg nem akarok 990Ft-os postaköltséget fizetni egy 1800Ft-os fülhallgatóért... :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#695) sanzi89 válasza ko9 (#694) üzenetére


sanzi89
addikt

Ha ráér neked február közepéig, akkor el tudom neked hozni Szegedről.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#696) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Mi ez a punnyadás? Egész nap kihalt volt a topic :( .

https://ingatlan.com/33821564

(#697) Stylewars_kp válasza ko9 (#694) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Én is akarok rendelni, elemeket.

(#698) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Estet urak!
Mi a helyzet ittene?

...

(#700) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Még mindig megvan a kis athlon II X2 215-ösöm, hátha érdekel valakit :)
Hirdetés.
Csere, beszámítás lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.