Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) tááo válasza benzol (#491) üzenetére


tááo
csendes tag

Jaj, hát művészet. Mondjuk a csajokkal még csak, csak tudnék kezdeni valamit, de a fickóknak tényleg csak a lapát marad. :K

Pacák: Járt azon BZ is, de az úgy zakatolt mint valami marha vagon. :F

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#502) littlelion21


littlelion21
addikt

Srácok valami microSD kártya tesztelő progit tudtok ajánlani?
Sajnos Galaxy S-el is b@szakszik a karim :U

(#503) Stylewars_kp válasza tááo (#501) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

BZ az egy trágya, már ezer éve múzeumba meg sajtreszelőnek kéne lennie.

Egyébként még mindig jár ott...

[ Szerkesztve ]

(#504) fero02 válasza littlelion21 (#502) üzenetére


fero02
veterán

A múltkor moha tata ( ;] :DDD ) linkelt nekem is egy progit, de nem jt eszembe a neve... :U

(#505) littlelion21 válasza fero02 (#504) üzenetére


littlelion21
addikt

Majd csak előkerül pedo bácsi, és elárulja nekem is... ;]

(#506) fero02 válasza littlelion21 (#505) üzenetére


fero02
veterán

És mi lenne, ha visszakeresnél? :U ;]

(#507) Devid_81 válasza benzol (#491) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez valami vegetativ allapot.
Talan a legjobb not lehet innen hazavinni a partrol. :DDD
Nem dumal, neha maga ala szarik, de kicsit megmosod es ujra hasznalhato :DDD

...

(#508) fero02 válasza fero02 (#506) üzenetére


fero02
veterán

Ehune, lusta disznaja. ;]

(#509) Morris válasza Stylewars_kp (#503) üzenetére


Morris
veterán

Jó az a BZ! Szivesen lecserélném a mostani csörgőket bz-re. Bár kényelemben nem az igazi!
Amúgy Bcs-Szeged között már csak akkor megy bözö, ha van valami lerobbanás és nincs más gép. Egyébként a jó öreg M41-ekkel szerencsétlenkedünk.
Korábban 2 vágány volt erre, de felszedték. Legalább csak egy sínpárt kell felújítani 70 évente. :o

És valóban szánalom, hogy 2 óra kell 100 km-re :(( :(

fero02: :C adjad neki, ne kíméld ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#510) Rolly válasza Morris (#509) üzenetére


Rolly
veterán

nálam az egyik ok a kocsival való utazásra pont ez, hogy 100 km 2 óra plusz utánna még át kell szállnom buszra mert újkígyósi vagyok - csatlakozás meg 0... van, hogy 1,5 órát kell várni a buszra de van hogy csak 10 percet és akkor 20 perc múlva leszállok kígyóson és hazasétálok még 10 perc ... azaz a legjobb eseten 2 óra 40 perc alatt haza lehet érkezni szegedről (és szegeden a vonathoz kijutást még nem számoltam) míg kocsival háztól-házig 1 óra 20 perc kb

vonat jegy:1860 Ft + busz még vagy 300 azaz 2200 ft körül / út, míg kocsival 5,5 liter gázolajjal számolva most 2365 Ft ... (ja és 2-en megyünk, de már majdnem egyedül is olcsóbb, ha még az időt is nézzük akkor meg már 1 emberrel is megéri kocsival menni ...)

(#511) tááo válasza Morris (#509) üzenetére


tááo
csendes tag

Tetszenek a BZ nép által kitalál gúny nevei (nyilván nem ok nélkül) :Egyéb elnevezései: Mezei villamos, csöcsrázó, majomringató, Sütöde, Nepál Express, mogyorótörő, Bozót Express, fapados, kávédaráló, tótvonat, Skodavonat, dzsingala. A sorozathoz gyártott BDzx poggyász-mellékkocsit a börtönbézé becenevet kapta a poggyásztér rácsos kialakítása miatt. (Wikipédia) :D

Ha jól tévedek az egy sínpár rendszer még a Trianoni döntésnek köszönhető, miszerint ha Magyarország újra háborúra adná a fejét, ezzel is lassítsák a csapatok vasúti mozgását mivel egy-egy állomáson be kell várnia az egyiknek a másikat. :U

Rolly: Ráadásul nem függsz a menetrendtől akkor jössz mikor akarsz nem beszélve arról, hogy lényegesen tisztább. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#512) Rolly válasza tááo (#511) üzenetére


Rolly
veterán

a kötetlenségről nem is beszélve...

ami viszont elgondolkodtató, hogy nekünk pl akkor se érné meg a tömeg közlekedés, ha fele ennyibe kerülne, mert akkor még ketten mindig ugyanott lennénk mint kocsival ...

(#513) Stylewars_kp válasza Morris (#509) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Igazából egyik se jó. Csak a bajunk van vele bent a műhelybe, főleg elektronikai részen. Az Inter Pici meg a motorja kivételével hulladék. Abból a Volvo Penta D 10 típusú blokkból bármennyi km-et ki lehet hozni. Hozzá se kell nyúlni. A többi része ganaj. Csörgő csattogót hagyjuk megint...ezer éves már szegényke keze lába ki van szinte mindnek valami miatt. Turbó az alap hiánycikk hozzá, múltkor fél évig vártunk turbóra.

(#514) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Jó estét mindenkinek!

Most én vagyok a hülye és a vak, de mi a különbség az i3 530 és az i5 650-en között? Leszámítva a nevüket meg azt a 270 Mhz-t. :F

https://ingatlan.com/33821564

(#515) gefffry válasza Dani_kp (#514) üzenetére


gefffry
tag

Nézd így őket. :)

Utasításkészletben kevesebbet tud az i3 ;)

(#516) Pacák válasza tááo (#511) üzenetére


Pacák
senior tag

Tudom, hogy Debrecenben van az igazi Zsuzsi vonat, de Csabán após-anyós Zsuzsi vonatként emlegeti a Bz-t. Szerintem nagyon kedves név, és azóta a gyerekeink is így emlegetik a piros Bz-ket. :)

Nuclear launch detected

(#517) littlelion21 válasza fero02 (#508) üzenetére


littlelion21
addikt

Végre valami hasznod is látom... ;]

(#518) Dani_kp válasza gefffry (#515) üzenetére


Dani_kp
őstag

Köszönöm :R . Így már más a helyzet :B . Akkor másik kérdés, ez ér +10k.t? :DDD .
Nem mintha ilyenre akarnám cserélni, mert akkor inkább még +4-5k. és i5 750, csak érdekel.

https://ingatlan.com/33821564

(#519) littlelion21


littlelion21
addikt

Hmm, a tesztprogi nem akar hibát találni...
Tehát így ismét eladó (8Gb-os cl10-es), ára 2k, ha szarakodna (adok rá pár nap garit), természetesen visszaveszem. Galaxy3 és Zte pléd szerette, SE Lww és Galaxy S meg nem.

Hnap járok Bcs-n. Valaki...?

(#520) Dani_kp


Dani_kp
őstag

:D :D :D

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#521) ko9 válasza littlelion21 (#519) üzenetére


ko9
addikt

Még mindig kéne Mini Pro-ba nem tudom :D Hardverileg ugyanaz mint a LwW...
Esetleg Androidos appokkal is megnézhetnéd.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#522) papp_no1


papp_no1
senior tag

(#523) ko9 válasza papp_no1 (#522) üzenetére


ko9
addikt

Mindenki 9GAG függő vagy mi? :DD

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#524) littlelion21 válasza ko9 (#521) üzenetére


littlelion21
addikt

Bár most magam ellen beszélek, nagy rá az esély hogy lukra futnál vele. De ha gondolod próbáld ki, hátha. Ha nem komázza 1-2 nap alatt kiderül, a lóvét úgyis visszaadom.

(#525) Morris


Morris
veterán

Szép jó reggelt!

Urak, hol van Csabán híradástechnikai bolt?
Kéne egy jó minőségű 3 utas splitter! :U

(#527) public73 válasza Morris (#525) üzenetére


public73
aktív tag

esetleg itt próbálkozz:
[link]
és itt:
[link]
és itt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#528) Morris válasza public73 (#527) üzenetére


Morris
veterán

nagyon köszi! :R

(#529) public73 válasza Morris (#528) üzenetére


public73
aktív tag

nincs mit! :R

dokumentumfilm rajongók figyelmébe: [link]
odabaszós!!!! :C ;] :K

(#530) mezis válasza Morris (#525) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Azt nem tudom, hogy hol van a splitterek áruháza.
Ha koax kábel TV -hez kell, csak olyat érdemes venni, amelyik 2000 MHz-ig is átvisz. (Digitális műsor + internet.)

mezis

(#531) ko9 válasza littlelion21 (#524) üzenetére


ko9
addikt

Rendben, akkor igényt tartok rá, ha másnem vejem 5800-jába hátha menni fog, és akkor orvul kicserélem az övével :DDD

Hol/merre tudnánk összefutni? Én a Gépészetiben vagyok kb 2-ig, 14:30kor megy a buszom :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#532) Morris válasza mezis (#530) üzenetére


Morris
veterán

Igen kábeltivihez kéne. A jelenlegi 5-2500MHz-es tartományt fog fel, viszont nagy a csillapítás, ezért a jelerősségem drasztikusan leesik (anno elbaxtam, mert ez satelit splitter).
Kipróbáltam egy sima (szintén jó minőségő) 2-es osztóval (5-1000MHz)és ez nagyon jó. csak itt kevés a 2 kimenet. Legalább 3 kell.

(#534) Morris válasza moha bácsi (#533) üzenetére


Morris
veterán

Nálatok mennyi a jelerősség?
nekem a minőség 100%, de az erősség 80-90% környéke (adónként változik)

(#535) benzol válasza Morris (#532) üzenetére


benzol
aktív tag

Nálunk bekábeleztek, elosztottak mindent a Digisek :) kb 40m kábelt hagytak ott + 3 osztót, a többi szükséges osztó meg a kábel a magentások kábelezéséből maradt.... :DDD + két a magentások által otthagyott osztót is kicseréltek és egyből felesleges lett a jelerősítő :K

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#536) benzol


benzol
aktív tag

Ráadásul a T-sek eszméletlen sz@r kábellel dolgoztak, rengeteg volt rajta a jelveszteség. A végponton már csak hangyák voltak, erősítővel meg szuperhangyák.....

///\oo/\\\

(#537) littlelion21 válasza ko9 (#531) üzenetére


littlelion21
addikt

privi ->

(#538) Geby válasza Morris (#525) üzenetére


Geby
tag

Flash, UPC (gyóni gézán a Csaba Talk), meg a piacon is láttam már, habár drágább volt mint a Flashben.
Azt hogy melyik a jó minőségű azt nemvágom.

(#539) benzol


benzol
aktív tag

Nekem mis akik szereltek a UPC boltját ajánlották ha még kell valami, ugyan én csak egy pár koax csatlakozót illetve toldót vettem de azok viszont normális minőségűek.

///\oo/\\\

(#540) papp_no1 válasza ko9 (#523) üzenetére


papp_no1
senior tag

Jaja nagyon szeretem a 9gagot :D

(#541) mezis válasza Morris (#532) üzenetére


mezis
nagyúr

Javaslok még egyúttal egy galvanikus leválasztót is (ha még nem lenne). Ezzel védve lesznek a készülékeid a koax kábelen érkező mindenfajta kóbor és brumm feszültségektől.
(Nekem nagyon búgott a TV-vel a HiFi tornyom, amíg be nem csavartam egy ilyet.
Valamennyit ez is csillapít és 1000-1500 Ft. közötti árra emlékszem.

mezis

(#542) Morris válasza benzol (#535) üzenetére


Morris
veterán

Nálam a kábelekkel, meg az osztókkal mostmár nincs gond, csak az a 3-as osztó volt gagyi. Nem emlékszem már rá, hogy így kaptam, vagy én cseréltem e ki.
Időközben rájöttem, hogy tök felesleges a 3-as osztó, mert most a 2-esről egy kábel megy a boxba (onnan hdmi kábelen keresztül megy a tévébe), majd a boxból még egy kábel megy a tévébe (a box out kimenetéről - coax). Így megvan oldva a dolog. Az osztó másik kimenetéről pedig megy a másik szobába.
Szóval így ok. Lehet h kicsit nyakatekerten írtam le, de működik.

A másik érdekes dolog, hogy nekem nem a coax szokott rázni, hanem a hdmi kábel amivel össze van kötve a szgép a tévével. Ez mi a retkes pék faszáért van?
Mindkét kütyü (szgép és tévé) földelt konnektorba csatlakozik.

(#544) Geby


Geby
tag

Esetleg van valakinek devizahitele ? [link]

(#545) mezis válasza Morris (#542) üzenetére


mezis
nagyúr

Én mégis a galvanikus leválasztás mellett kardoskodom. (Korábban a UPC-s kábel harisnyája és a védőföldelésem közé bekötöttem egy zseblámpa izzót, ami néha vörös izzásig hevült. Aztán volt amikor kiégve találtam.... Légvezetéken is megy a koax a környékeden ? Nyáron szoktak csapkodni a villámok ?)

mezis

(#546) kukori1969


kukori1969
csendes tag

Sziasztok! Keresek rossz A4X7-es egeret

(#547) mezis válasza kukori1969 (#546) üzenetére


mezis
nagyúr

A múltkor fogott a macskám egy kis egeret. Nem volt jelölve a típusa. :DDD

mezis

(#548) Dani_kp válasza kukori1969 (#546) üzenetére


Dani_kp
őstag

Mennyire sürgős? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#549) Devid_81


Devid_81
nagyúr

A fickó megy haza, és betoppanva látja, hogy hárman dolgoznak az asszonyán. Felháborodva üvölt:
- Hello, hello, hello ...!!!
Mire az asszony:
- Mi van, nekem már nem is köszönsz?

...

(#550) Geby válasza Devid_81 (#549) üzenetére


Geby
tag

Öltözz asszony, megyek a kocsmába!
-És engem is viszel?
-Dehogy viszlek...csak lekapcsolom a fűtést, ne menjen feleslegesen!

Kukori1969: van egy A4Tech R7-70D , ha jól emlékezem akkor az egyik mikrokapcsoló adta fel a harcot, amúgy minden király benne, de mivel ebben spéci van így hiába cseréltem ki egy másfajtára, baszik menni. Ja és ez a jobb gomb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.