Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39301) SipiBcs válasza littlelion21 (#39300) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nálunk a ház takarítója csinálza, meg voltam vele elégedve. Este elkérem a számát, ha kell. Ha jól emlékszem 4 vagy 600 forint/negyzetméter volt.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#39302) littlelion21 válasza SipiBcs (#39301) üzenetére


littlelion21
addikt

Azt megköszönöm ha elkéred :)

(#39303) Zodicus


Zodicus
senior tag

(#39304) grizlisandor válasza SipiBcs (#39290) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tényleg jó a Stop Burger. :B

(#39305) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Sziasztok.

Valaki ismer megbízató villanyszerelőt Békéscsabán, aki rá is érhet a héten? Nem biztos, hogy szükség lesz rá, de sose lehet tudni... :B

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#39306) fero02 válasza Dani_kp (#39305) üzenetére


fero02
veterán

Jó szakamber és hétfőn írod, hogy a héten érjen rá? Ez nagyon üti egymást...

(#39307) Dani_kp válasza fero02 (#39306) üzenetére


Dani_kp
őstag

Mission impossible? :D Bonyolult a helyzet, illetve személy szerint nem is nekem kellene. De azért érdeklődtem kíváncsiságból...csodák még vannak. :B

https://ingatlan.com/33821564

(#39308) fero02 válasza Dani_kp (#39307) üzenetére


fero02
veterán

Csak arra próbáltam meg rávilágítani, hogy napjainkban egy valóban jó szakember hónapokkal előre van betáblázva és ha véletlen az egyik munkájába nem tud belekezdeni, kb 5 másik van helyette.

(#39309) Dani_kp válasza fero02 (#39308) üzenetére


Dani_kp
őstag

Igen, tisztában vagyok vele "sajnos". Közben megoldódott a dolog szerencsére.

https://ingatlan.com/33821564

(#39310) littlelion21


littlelion21
addikt

Sziasztok,

Volna egy eladó TWS fülesem: [link]
Akit érdekel, 8k-ért viheti.
Csak kipróbált, az eladás oka: nekem nem jön be hangja.
Bcs-n kipróbálható, megnézhető, megszagolható...

(#39311) public73


public73
aktív tag

Urak! :R
Aliexpress-ről tudna valaki rendelni nekem? :B

(#39312) Dani_kp válasza public73 (#39311) üzenetére


Dani_kp
őstag

Szia.

Én tudok, de csak jövő hét vége fele, ha belefér az idődbe. :B

https://ingatlan.com/33821564

(#39313) LógaGéza válasza public73 (#39311) üzenetére


LógaGéza
addikt

Szívesen segítek én is. Ha aktuális még dobj egy PÜ-t a termékkel és a címeddel.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#39314) public73


public73
aktív tag

köszi Nektek, Gézának megy a pü... :R

(#39315) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Milyen ajánlott számtech boltok vannak Csabán, ahol online le tudom adni a rendelésemet?
Napszámot ismerem.

(#39316) fero02 válasza grizlisandor (#39315) üzenetére


fero02
veterán

Ha már online rendelsz, miért ragaszkodsz csabai bolthoz? Ezreket lehet spórolni, ha jó helyről/helyekről vásárolsz...

(#39317) grizlisandor válasza fero02 (#39316) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, de ha meg véletlen elégedetlen vagyok a termékkel, meg fizetni kell a visszaküldésért.

(#39318) Digger válasza fero02 (#39316) üzenetére


Digger
senior tag

Tegnap az Alza idétlen webshopja kiakasztott!
Egy M.2 SSD-t próbáltam venni, amit átvevőhelyre szerettem volna kiszállíttatni, mert napközben nem vagyok otthon. Már az Alza fiók regisztrálásához jelszóbekérő is sz@r, pedig az már tényleg az alap lenne! Az ismétlésnél mindig azt írta, hogy nem egyezik a két jelszó! Legalább nyolcszor próbáltam, kizárt, hogy elrontottam volna és nem ette meg! Végül úgy sikerült átverni, hogy vágólapról illesztettem be.
Végig megyek a rendelés lépésein, kijelöltem az átvételi pont helyét, kérdezi, hogy hogyan akarok fizetni, bankkártyát választok, mivel tudom, hogy lehet a kérdéses helyen azzal fizetni, lezárom, erre a visszaigazoló levél tudatja velem, hogy a futárnál kell majd fizetnem! JUJJ! :O
Szerencsére lehetőség van visszavonni a rendelést, amit megtettem és elölről kezdtem.
Most is kiválasztom a kézbesítés helyét, mondom ha ilyen hülye, hogy a bankkártyás fizetés nála automatikusan a futárt jelenti, akkor majd kifizetem PayPal-al. Átutalom a nem kevés pénzt a webszámlámra, de a rendelés megint elakad, mert azt reklamálja, hogy nincs kitöltve a kiszállítási cím! Mondom b@meg, ha átvételi pontra kértem, akkor minek?! A kérdéses beviteli mezőn meg oda van írva, hogy csak akkor kell kitölteni, ha eltér a rendelés címétől! Vagy háromszor próbálkozom és amikor ránézek, akkor látom, hogy beírta oda az átvételi pont címét, de hiányzik a működtető cégnek a neve, valamint a megrendelő neve is! Beírom, mint már mondtam a PayPal-os átutalást választottam, végre minden stimmel(NE), de amikor menne a fizetésre, közli, hogy PayPal-os fizetés esetén a PayPal regisztrálásához rögzített címre fognak szállítani!
Na neeeee! :Y :o
Ezen kívül még jó néhány idegesítő logikai hibát is találtam a sz@r boltjuk oldalán, de azokkal már nem is terheltelek benneteket!
Úgyhogy nem vettem meg náluk a Samsung 970 EVO 1T-s SSD-t! :)

(#39319) LógaGéza válasza Digger (#39318) üzenetére


LógaGéza
addikt

Rengetegszer rendeltem már különböző átvételi pontokra is, PayPal-al fizetve anyósomékhoz (nincs a címük felvéve) stb, és soha, semmi ilyen bajom nem volt :F

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#39320) ZetorGumi válasza Digger (#39318) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Alza nálam is ilyen telefonról (Safari), és gépről (Opera, Chrome), szóval még az sem lehet, hogy a bngésző nem támogatott.
Úgyhogy én sem veszek onnan semmit. :)

Meg ha az ember szán egy kis időt arra, hogy keresgél azután, amit venni akar, akkor 90%-ban pont nem az Alza lesz a legolcsóbb. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#39321) grizlisandor válasza Digger (#39318) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem tudom, én még ilyen problémába nem futottam.
Maximálisan elégedett vagyok velük, több rendelés és visszaküldés után is.

(#39322) fero02 válasza grizlisandor (#39317) üzenetére


fero02
veterán

Gondolom csak utána szoktál nézni, hogy mit veszel... nem értem így hogy lehetne mellényúlni.

(#39323) sanzi89 válasza fero02 (#39322) üzenetére


sanzi89
addikt

Lehet azt, simán. Nem egyszer álltam már el a vásárlástól 14 napon belül, pedig hosszú órákat olvasok utána 1-1 cuccnak, amit megveszek.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#39324) benzol válasza Digger (#39318) üzenetére


benzol
aktív tag

Nálam is rendben volt eddig minden az Alzával, ugyan csak 1-2 alkalommal rendeltünk, de az rendben ment. Ez valami egyedi eset lehet.

Androidos alkalmazásban nem próbáltad?

///\oo/\\\

(#39325) public73


public73
aktív tag

vegyetek ilyet! :K

(#39326) public73


public73
aktív tag

Urak!
nincs valakinek elfekvőben FM1-es 4 magos procija?

(#39327) tááo válasza Devid_81 (#39297) üzenetére


tááo
csendes tag

Devid, doberman köszönöm a válaszokat. :R A lakás hálózattal minden rendben a motort elvittem kemencébe rakták, újra impregnálták most hazahoztam működik. :) 10 K-ba került, az újra tekercselés 15 K lett volna.
De hogy velem mindig történjen valami, a párommal úgy döntöttünk ( mert lejárt neki a hűsége az én telóm meg akku és egyébb problémákkal küszködik) veszünk két telefont a vodánál. Ár-érték arányban a Huawei P40 Lite készüléket ajánlották. Tényleg nagyon szép erős hardver, négy lencsés kamera stb. Csak hát nem tudtuk ezt.
A huawei store meg még elég gyenge a google play -hez képest.Állítólag az eladó hölgynek alá kellett volna iratnia velünk egy nyomtatványt arról, hogy tudomásul vesszük ezen a készüléken bizonyos google szolgáltatások nem érhetőek el. Mi nem írtunk ilyet alá. Nos vissza a boltba csere.Három napon belül voltunk. A válasz alapból: nem lehet, a telefonnak nincs hibája így nem cserélik. :( Na akkor panaszkönyv. Mégiscsak várjunk engedélyt kérnek a központból, hogy lehet-e cserélni.2. nap. vissza a boltba talán megengedik, de csak másnap engedélyezhetik, hogy milyen tipusra. :((( 3.nap meg van az engedély, a készülékre is de nincs raktáron. :O 4. nap szombat de 9 óra Három órás papír munka után sikerült két másik telefonra szert tenni amin minden úgy fut úgy települ ahogy annak kell. Hát így lett nekünk röpke 4 nap alatt új telefonunk. :) Nem tudon hányan fognak még úgy dönteni - mikor haza viszik az új készüléket és szembesülnek a hiányosságokkal - hogy vissza viszik. Egy kritikában azt olvastam a Huawi P40 Lite-ről olyan mintha egy ferrarit venne az ember de csak félig lehet lenyomni a gázpedált.

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#39328) littlelion21 válasza tááo (#39327) üzenetére


littlelion21
addikt

Csak kíváncsiságból: mire cseréltétek?

(#39329) Papooo válasza tááo (#39327) üzenetére


Papooo
senior tag

Aptoide, Apkpure és egyéb legális, alternetív alkalmazás lelőhelyek is vannak, ahova nem kell google fiók sem a letöltéshez.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#39330) tááo válasza littlelion21 (#39328) üzenetére


tááo
csendes tag

Hát egy hardveresen lényegesen gyengébb emiatt viszont drágább LG K61- re. A tesztje ennek sem makulátlan de amire én szeretném használni arra tökéletesen jó. :)

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#39331) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

(#39332) tááo válasza Stylewars_kp (#39331) üzenetére


tááo
csendes tag

Lebontják a néhai Ph-s buli helyszinünket. Tényleg ennyire nem látott senki sem fantáziát ebben az épületben? :U

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#39333) Devid_81 válasza tááo (#39332) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Oh hat ez szomoru :(
Azt hittem megyeget valahogy a hely, bar most aztan semmi sem megy koszonhetoen ennek a fos megfazasnak :O :W

...

(#39334) grizlisandor válasza tááo (#39327) üzenetére


grizlisandor
addikt

Basszus, sajnos mi felhasználók isszuk meg a levét, a Huawei korlátozásoknak. :U
Örülök, hogy végül megoldódott. :)

(#39332) tááo:
Talán 1x betévedtünk egy jó 4-5 éve, nem volt valami a hely, elrendezése is fura. BudapestBank-os csajok miatt tévedtünk be. Vettem 2x feles(de lehet csak 4 cl volt) Jack Daniel’s vagy Ballantine whiskey-t, meg egy kis üveges Coca Cola-t, 1800Ft-t fizettem érte. :U El is hagytuk az objektumot és néztünk valami szimpatikusabb kocsmát. Szerintem még a fiók alján megvan a valahol megvan a számla. :DDD

(#39335) tááo válasza grizlisandor (#39334) üzenetére


tááo
csendes tag

Anno mikor megépült, ha jól emlékszem ilyen sörpavilon szerűség volt oldalfalak nélkül. Aztán gondolom télen is akarták üzemeltetni hát húztak oldalfalakat meg raktak ablakokat. De nem volt jó idő bent mert az a pár konvektor nem tudta felfűteni az a hatalmas belvilágú épületet. Azután emelkedtek az árak, bepakoltak egy rakás játék gépet elég zsúfolt volt. Na a wc-je az kritikán aluli volt. A gépek megszűnése után még próbálkoztak de akkor már én sem jártam oda többek között az árak miatt sem. Szép lassan szűnnek meg a kocsmák Csabán. Zöld elefánt, Pikoló, talán a Gólya is bezárt. :K

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#39336) doberman


doberman
senior tag

Ebben az "új" spátenben tán 1x voltam... vagy 20 éve. Nem fogott meg, maradtam a "réginél" míg arrafelé jártam kocsmázni... de aztán a 90-es évek elején a lecsóra költöztünk, váltottam.
jött a tölgyfa, gyöngy, vébé majd manapság nagy ritkán a vákum... bár ahogy vénülök egyre inkább marad az otthoni garázs... :DDD

8lnu

(#39337) Stylewars_kp válasza tááo (#39335) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ha leesett a sósmogyi meggondoltad, hogy felvedd-e a téglából kirakott kőről. :D Kakas megvan még az OBI-val szemben?

(#39338) Devid_81 válasza Stylewars_kp (#39337) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ami ott leesett az lenn maradt orokre... :DDD
Tisztasag az nem volt, de a helynek mint PH talalkozo hely fenn marad a tortenelembe :)
De volt par PH talalkozo a Kakasban is, viszont az mar csak az utobbi idoben.

...

(#39339) Dani_kp válasza Devid_81 (#39338) üzenetére


Dani_kp
őstag

Igaz én egy talin sem voltam, de a Gyónin a Cápa söröző, miért nem volt soha célkeresztben? 3 éve járok arra, mint postás és a kerthelyisége egészen jól néz ki és aránylag kulturált maga a belső hely is.

https://ingatlan.com/33821564

(#39340) Stylewars_kp válasza Dani_kp (#39339) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ott van biliárd is azt hiszem.

(#39341) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

üdv
Valaki nem tud kertesház albérletet csabán ? Legalább másfélszobás érdekelne..

(#39342) Digger


Digger
senior tag

Sziasztok!
Szereztem egy asztali vízadagolót, 5 gallonos (19 literes) tartályhoz.
Az adagoló Tosot márkájú, egyetlen baja, hogy túlhűti a vizet!
Kezelőszerv a bekapcsoló kapcsolón kívül nincs. Ismeri valaki, hogy belül van valami lehetőség a hőfok szabályozására?

A másik, hogy az 5 gallonos tartályok cipelésére létezik egy műanyag eszköz, amit a nyakára húzva kényelmesebben lehet cipelni őket. Ilyen bigyó kellene nekem! Kínából természetesen ezt is lehet rendelni, de hátha van gyorsabb megoldás is!

(#39343) Fekete_Peter válasza Stylewars_kp (#39337) üzenetére


Fekete_Peter
újonc

Kakas üzemel még, a coronita miatt zárva volt, de újra nyitott.

(#39344) grozam


grozam
tag

Üdv! Tudtok esetleg valakit, aki klìmàt javìt? :R

(#39345) Devid_81 válasza grozam (#39344) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szia,
Van ismerosom aki klimakat szerel fel, szerintem javitanak is.
Mi a baja amugy a cuccnak, en is raktam mar fel parat, persze nem vagyok hivatalosan klimaszerelo :B

...

(#39346) grozam válasza Devid_81 (#39345) üzenetére


grozam
tag

Egyik napról a màsikra nem hűt. A beltéri előtte fura hangokat adott, mint amikor fogaskerék akadozik.

(#39347) Devid_81 válasza grozam (#39346) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sajna nem mind ad hibakodot, attol fugg milyen tipusu, pedig azzal konnyebb lenne kitalalni mi a gondja baja.
Ha a gaz elment belole akkor az okozhatja, hogy nem hut mar, persze kompresszor hiba is szinten.
Belterinek lehet a terelolapat mozgato motor korul lesz a hiba, azert is kattoghat, elkopott, vagy eltort a mechanikus resze stb.
Ezekben is a legtobb alkatresz termszetesen muanyagbol van.

Dobok ey privit hamarosan a teloszammal :R

...

(#39348) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!

Nem közlekedik valaki Nyíregyháza-Gyula útvonalon július 23-án, akinél lenne 2 szabad hely? Vagy visszafelé 25-én. Privátban keressetek, ha esetleg igen.... :R

(#39349) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sziasztok!
A jövőben kérjük a topikban meghirdetett termékeket-szolgáltatásokat mindenképpen a Hardverapróra feltölteni és onnan lehet belinkelni a topikba, köszönjük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.