Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27703) Devid_81 válasza moha bácsi (#27702) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Elkelt! :R

...

(#27704) TeeBee73 válasza Devid_81 (#27697) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én voltam, aki Gizikével "megbótóta" a lábdobot. Sorry. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#27705) Devid_81 válasza TeeBee73 (#27704) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekem Gizike kell, a noti a tied lehet :K

...

(#27706) TeeBee73 válasza Devid_81 (#27705) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem baj, hogy van ádámcsutkája Gizikének? :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#27707) Devid_81 válasza TeeBee73 (#27706) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha' milyen Giziket latsz Te itt?
Te masik forumon vagy? :DDD

...

(#27708) Geby válasza fero02 (#27675) üzenetére


Geby
tag

Legfrissebb bios, játszottam az időzítésekkel, valamint a sebességgel, de úgy tűnik 4GB-os modullal nem hajlandó elindulni. Próbáltam 3 féle modult, mindegyik újraindul POST közben. Most 2x2 van benne, ezzel úgy tűnik megy normálisan.

(#27709) doberman válasza Geby (#27708) üzenetére


doberman
senior tag

elég rég űzöm az ipart, de az első amit megtanultam, hogy nem teljesen egzakt tudomány az ámításteknika... :DD nem kevés hit is kell hozzá.. :K

8lnu

(#27710) tááo


tááo
csendes tag

A minap a Lencsési bekötőn jöttem befelé picivel hatvan alatt. Az enyhe kanyarban észrevettem (nyilván későn) a fehér VW bora-t hát persze,hogy mértek. :F Na gondoltam ez fizetős lesz három hét múlva. :W Itthon felmentem erre az oldalra, hogy mégis mennyire számítsak. Ott lepődtem meg, hogy 50-es sebesség határnál 15 km/h a tolerancia. Ha mákom van nem fognak megujjazni 30k-ra. :)

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27711) littlelion21


littlelion21
addikt

(#27712) SipiBcs válasza littlelion21 (#27711) üzenetére


SipiBcs
őstag

:D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#27713) Digger válasza tááo (#27710) üzenetére


Digger
senior tag

Traffi Hunter és Waze!
Ezekkel sok-sok büntit el tudsz kerülni! Kell hozzá egy jobbfajta smart teló, rajta mobilnettel. A szembejövőknek való villogtatás már elavult kőbalta! Ezekkel tudsz jelezni a sorstársaknak, a Wazeel még le is fotózhatod és meg is oszthatod a bujkálót, ha éppen arra van kedved. A Traffi Hunter a police.hu-ról veszi az alapadatokat, na meg a bejelentésekből. Ez nem navi program, ha egy beállított sugarú körben van traffi akkor jelez, ami lehet akár másik úton is.
A waze meg főleg nagyvárosban hatalmas, ingyenes navigációs program! Bármelyik profi taxist megszégyenítve tudsz az úti célhoz jutni, mivel automatikusan kerüli a dugókat! Nem kell hónapokat várni egy-egy új szakasz térképre kerüléséhez, akár egy-két nap is elegendő. Egy ideiglenes lezárás, vagy forgalomelterelés sem probléma! Jöhet Putyin, Merkel vagy Orbán, lezárják a fél várost, akkor is simán tudsz közlekedni! Amúgy ha sokkal többen használnák ezt a navit, azzal az ország is sokkal jobban járna, mivel hatalmas mennyiségű üzemanyagot és időt lehetne megtakarítani, nem beszélve a kevesebb káros anyag kibocsátásról! A Waze már a Google tulajdona és alapból rajta lesz az Androidos kütyükön, úgyhogy rohamosan terjedni fog! Minél többen használják, annál jobb lesz a hatásfoka. Nemrég közzétették, hogy Európában Budapest a harmadik helyen van a Waze felhasználók számát tekintve! Hacsak egyszerű felhasználó vagy és kézzel nem küldesz bejelentéseket, akkor is sokat segítesz a többieknek, mivel a haladási sebességedből is következtetnek egy útvonal járhatóságára. Ha meg valamiért lelassulsz, máris kérdezik, hogy torlódás van? A bejelentések témája meg lehet a trafin, rendőri ellenőrzésen kívül veszélyes helyekről szóló is. Baleset, hó, jég, köd, vagy akár kátyú jelzése és máris megkapják a Wazerek az infót és automatikusan kerülik az útvonalukkal!
Hajrá Waze!

(#27714) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

-e-

;]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#27715) tááo válasza ZetorGumi (#27714) üzenetére


tááo
csendes tag

Ennek a "műnek" a kottáját ill a szövegét át tudnád küldeni esetleg priviben? ;] :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27716) ZetorGumi válasza tááo (#27715) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Csak postán, mivel még írógépen készítettem, úgy megfelel? ;] :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#27717) tááo válasza ZetorGumi (#27716) üzenetére


tááo
csendes tag

Á hagyd. Nem éri meg a bélyeg árát sem. :( ;] :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27718) Devid_81 válasza ZetorGumi (#27714) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tessek, hallgass ilyet.

...

(#27719) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Huhh lesz ujra Ferihegy csak villamossal? :Y

...

(#27720) ZetorGumi válasza Devid_81 (#27718) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Robin Schulz-ot nem csipázom, ilyen hirtelen felkapott ember lett, a Prayer in C remixe miatt...

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#27721) Devid_81 válasza ZetorGumi (#27720) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Akkor ez? :F

...

(#27722) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Oh, hello! :)

...

(#27723) Digger


Digger
senior tag

Jó ez az Ogre!
Qrva drága, de fájintos!
Csúszik!
Főleg húsvéti sonkával!
Mondjuk amit én puszilok az csapolt!

[ Szerkesztve ]

(#27724) Pacák válasza Morris (#27685) üzenetére


Pacák
senior tag

Csütörtökön jöttünk Békéscsabára vonattal. A 17.10-es járatot értük el a Keletiben, Szolnokig nem volt semmi gáz, ott viszont beállt minden. A vége az lett, hogy minket összekapcsoltak a 16.10-es vonattal és együtt döcögtünk tovább - személyvonatként, mindenhol megállva. - Valamikor 21.45 körül sikerült is belavírozni Békéscsabára. Hív a vasút, vár áll a MÁV? ;]

Másnap három cikket találtam arról, hogy elvágtak egy kábelt Szajol és Szolnok között - és 50-60 percet késtek a vonatok. :Y Miiii?! Milyen időszámítás szerint?! - Nekünk volt az 120 perc is, a 16.10-es vonaton ülőknek meg 180. ;]

Csak ennyi bajom van. Kész szerencse, hogy hoztunk vizet és ennivalót - már rutinosak vagyunk. :D

A párom persze kiharcolta, hogy csak holnap menjünk haza - én ma akartam, hogy ki tudjuk magunkat pihenni, ha megint balul sül el valami. - Ok. Legyen holnap, de legkésőbb az 13.00 körülivel elmegyünk - inkább hamarabb, mint később. Kell a MÁV-nak a ráhagyás. ;]

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#27725) fero02 válasza Digger (#27723) üzenetére


fero02
veterán

Szerintem ez még simán vállalható ár egy minőségi sörért cserébe. Mondom én ezt úgy, hogy nem szeretem a sört. :DDD

Viszont nyáron a 40 fokban nincs jobb a behűtött meggyes sörüktől, azkurvaisten. :R

(#27726) Morris válasza Pacák (#27724) üzenetére


Morris
veterán

Persze, hogy rendbe volt minden Szolnokig. Azt a vonatot én hoztam! :)
(756 IC)

[ Szerkesztve ]

(#27727) mezis válasza Pacák (#27724) üzenetére


mezis
nagyúr

Ismét hozta a MÁV a szokásosat. Nem akarják tudomásul venni, hogy a mai világban 5 perc alatt le lehet bukni az ilyen dezinformációval. Azt hittem tanultak az elmúlt évek egyik karácsonykori havazás miatt beállt káoszból.
Akkor is ennyit tudtak kinyögni, hogy 50 - 60 percet meghaladó késés is lehet. Ha jól emlékszem egyik szomszédomnál ez 720 azaz hetesszázhúsz percet jelentett.

Jobb nekik a pletyka ?

(A 70-es évek vége felé Szt. Péterváron (idősebbeknek Lényingrád) az Izsák Székesegyház tornyára fel lehetett menni, körbe lehetett nézni, de tilos volt fényképezni. Mert hát ott van valahol az Admiralitás. Demonstrative sétáltak kazettából kihúzott filmekkel az ellenőrök (bárisnyák). Ekkor már ismert volt, hogy a műholdak felbontóképessége 50 cm körüli....)

mezis

(#27728) Pacák válasza Morris (#27726) üzenetére


Pacák
senior tag

Akkor Csabán láthattam a kobakodat, ahogyan kinéztél a szerelvény közepén? :DDD

De akkor sem értem. Itt vagyunk a XXI. században, a vasút meg órákra beáll tehetetlenül, ha elvágnak egy kábelt. Van mobiltelefon, rádió, számítógépek, műholdak. Azt is el tudom képzelni, hogy teszünk jeladót minden mozdonyra és nem vezetékes jeladókra bízzuk a nyomkövetést, hanem műholdakra vagy drónokra. De neeeem, inkább több ezer ember idejét rabolják feleslegesen. :F

Nuclear launch detected

(#27729) tááo


tááo
csendes tag

"Otómata" :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27730) Morris válasza Pacák (#27728) üzenetére


Morris
veterán

Elképzelhető :))

(#27731) tááo


tááo
csendes tag

[link] Csabán a csárda soron lesz az egyik de hol a másik?

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27732) oil


oil
tag

VGA-t vegyetek! :K :K

(#27734) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hellllooo! :B

...

(#27735) tááo


tááo
csendes tag

Én nem szoktam követni a reality showkat, de az origón olyan linkre bukkantam (amit persze tilos linkelni) ahol "édenádám & édenmelanie" full poreszt nyomnak majd tizenöt percen keresztül. :Y
Nem vagyok prűd, nem tudom ezeket leszokták adni a TV2 éjszakai műsorában is? :U Mert ha igen akkor elmondhatom, hogy jó irányban halad a televíziózás. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27736) doberman válasza tááo (#27735) üzenetére


doberman
senior tag

hát nenézd.... 1xű.
(egyébként "szomszédok" vagyunk már megint??)

8lnu

(#27738) mezis válasza moha bácsi (#27737) üzenetére


mezis
nagyúr

Ahhoz képest, hogy a harmatos fűben most szedett virágot, elég tiszta a talpa. :U

mezis

(#27739) doberman válasza mezis (#27738) üzenetére


doberman
senior tag

az ilyenek a talaj felett járnak... meg rózsailla.... ja ezt hagyjuk...

8lnu

(#27740) doberman


doberman
senior tag

TV Guruktól kérdeznék:

adott egy 37LG3000 Tv. nem egy mai darab, nem is okos, de legalább nagy, de az anyósom nekünk adta....
hazahoztam, gyári beállítások visszaállítva, tv automatikus hangolás végigfut - talál egy analóg csatornát( a tányéros digi koaxra konvertálva 43-as csatorna), meg talál egy "szatyor" DTV csatornát - gyakorlatilag az összes MindigTV adást.
Na itt jön a bibi... a MindigTV adásoknak nincs képe-hangja... csak annyit ír ki a tv, hogy HD szolgáltatás....
Ugyanakkor az EPG-t szépen letölti, aktualizálja...

ja, tetőantenna van... ugyanezen a koax-on a lányom tv-je jól muzsikál....

hol a bibi??

8lnu

(#27741) mezis válasza doberman (#27740) üzenetére


mezis
nagyúr

Ott, hogy hozni kellet volna az anyósodat is a TV-vel. :DDD

mezis

(#27742) Devid_81 válasza moha bácsi (#27737) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Megszagolnam alulrol Ibolyat... ;]
Akarom mondani szep viragja van :DDD

...

(#27743) doberman válasza mezis (#27741) üzenetére


doberman
senior tag

degonoszvagy.... ;]

8lnu

(#27744) tááo válasza doberman (#27736) üzenetére


tááo
csendes tag

De megnéztem. :B
(amúgy most esett le, hisz már egy hónapja beszéltünk a fényes abc-nél? :U )

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27745) doberman


doberman
senior tag

avöröss*gg*ördög... ez a tv nem ismeri az mpeg4-et!! lőttek a tv funkciónak... marad a stream... :W :W :W

8lnu

(#27746) tááo


tááo
csendes tag

A TékéPH! funkció működik még? Akár hányszor ráklikkelek annyit ír, hogy a kiszolgáló nem található. :U

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27747) sanzi89 válasza doberman (#27745) üzenetére


sanzi89
addikt

Kell egy külön beltéri egység hozzá, mint a "régi" TV-khez.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#27748) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ha mar TV...

...

(#27749) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...

(#27750) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Van itt olyan aki vásárolt tőlük?
Minden rendben volt?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.