Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27451) tááo válasza Devid_81 (#27445) üzenetére


tááo
csendes tag

Egy párszor én is megszívtam mikor figyelmetlenül telepítettem valamit és mindig csak a tovább gombot nyomkodtam anélkül, hogy a pipákat eltávolítottam volna. Csak később vettem észre, hogy egy rakás sz@rt is feltettem. Pl. az Ask nevű kereső (böngésző?)-t és alig bírtam levakarni. Megtanultam a leckét. :K

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27452) Devid_81 válasza tááo (#27451) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vigyazni kell ezekkel, regebben nem tudtam angolul azert fogadtam el mindent, es hagytam minden pipat, majd mar tudtam de lusta voltam olvasni, most meg elolvasok inkabb mindent, es lassan semmit nem engedek, meg azt sem amit fel akarok rakni :D

[ Szerkesztve ]

...

(#27453) LógaGéza válasza Zodicus (#27443) üzenetére


LógaGéza
addikt

Kéne mindhárom :)

PÜ!

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27454) tááo válasza LógaGéza (#27453) üzenetére


tááo
csendes tag

Zodicusnak bejött az élet. :D ;] :K

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27455) LógaGéza válasza tááo (#27454) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hát még nekem :P

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27456) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Latom ma nagy porges van, es eladtok mindent. :)
Lesz egy KFA 2 780 ti elado, bar lehet itt kellene eladjam UK-ben/ban, de hatha erdekel valakit otthon egy ilyesmi.
Eladas kb aprilis vege, majus eleje.
Elorelathatolag Majus vegen en magam is hazatudom vinni, Bekescsaba kornyeken atveheto lehet.
Jah az ara, ha ma adnam el akkor 80k lenne kicsit tobb mint 1 evnyi (UK) garral.
Ahogy valtozik az ara, termeszetes ugy megy majd lejjebb, hasznalt piaci ar ala, mivel nem szandekozom megtartani. :N

KFA2 GTX 780Ti HOF

[ Szerkesztve ]

...

(#27457) Dani_kp válasza Devid_81 (#27456) üzenetére


Dani_kp
őstag

20k. + postáért viszem is azonnal ;] .

Amúgy szép kis "jószág". :K

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#27458) Devid_81 válasza Dani_kp (#27457) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha eloben latnad akkor megkerdezned tolem, mi ez a szardarab?! :DDD
Ritka tragyan nez ki, raadasul az oldalan vilagit (pulzalva) egy Hall of Fame felirat, amit az oldalan a racsbol vagtak ki, ugy nez ki ez a kartya mint amikor a designereknek elborul az agyuk es akarnak valami ritka egyedit csinalni, sikerult is, de giccses lofasz az egesz :D :W
Persze maga a cucc jo, ambar ugy latom jonnek az uj AMD-k, jelenleg eleg bizakodo vagyok, mivel nVidia oldalon semmi elorelepes nincs, vagy de van Titan X, ami lesz vagy 600-700£...egy fel mulva, de addig is 900£ lesz ;] :W
A GTX 980 meg nem elorelepes, max fogyasztasban, de az meg marhara nem erdekel, a teljesitmeny annal jobban :K

...

(#27459) Dani_kp válasza Devid_81 (#27458) üzenetére


Dani_kp
őstag

Magyarán egy elcseszett giccses a külseje élőben?
"raadasul az oldalan vilagit (pulzalva) egy Hall of Fame"
Mint egy elcseszett tuningolt autó :DDD .

Kár, hogy "csak" 3 gigás, nem tudnál hozzá hegeszteni még legalább ennyit? :DDD

Én is kíváncsi vagyok az új amd karikra :K . Jó volna odapörkölni a nVidia-nak és jöhetne egy fasza kis árháború is :K .

Amúgy durva, hogy lassan eltűnik a középkategória, illetve árban már el is tűnt :( . Egy elfogadható teljesítményű vga ott kezdődik, hogy 50k. Átlag fizetés fele...

Régen még 32k.ért újonnan vettem egy Sapphire HD4850 1GB-s videókártyát, ami bő 2 évig kiszolgált...most meg már az A10-5800k-ba integrált igp-m többet tud annál...

https://ingatlan.com/33821564

(#27460) Devid_81 válasza Dani_kp (#27459) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah a z a kategoria kiesett az eros integraltak miatt.
Ami nem gond, de az mar igen, hogy egy jobbfele jatekra alkalmas VGA 110k, vagy epp 150k.
Otthon valszeg soha nem lett volna ilyen gondom, soha nem kellett volna ilyesmiben gondolkodjak, hogy ilyen VGA-m legyen :U

...

(#27461) ZetorGumi válasza Devid_81 (#27456) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Dobd be ezt a gépes topikba is, tuti lesz egy pár fanatikus, aki ráizgul a fehér nyákja miatt. :D
Vízzel, ezzel a fehér nyákkal, egy Saber Mark S-el még szép is lehet. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#27462) TeeBee73 válasza Devid_81 (#27439) üzenetére


TeeBee73
addikt

Most kocsmában mosogatsz? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#27463) littlelion21 válasza TeeBee73 (#27462) üzenetére


littlelion21
addikt

szia tibi.

;]

(#27464) Devid_81 válasza TeeBee73 (#27462) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mikor jossz ma ki Londonba, hogy elusselek a mobil mosogatos Vivaroval? ;]
Vennel inkabb frissen mosott 780 Ti-t majd majusban :DDD

...

(#27465) TeeBee73 válasza Devid_81 (#27464) üzenetére


TeeBee73
addikt

Oké. Jó lesz Physx karinak. ;]

Kisoroszlán: Nem, nincs újabb kép. :P

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#27466) Devid_81 válasza TeeBee73 (#27465) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Arra valo csak :K

...

(#27467) Geby


Geby
tag

Van egy Dell Insipon 3521-es gép előttem. Van benne egy Intel HD 4000 és egy Ati Radeon HD 8730M videókártya. Januárban lett újratelepítve a gép mert feladta a harcot a HDD. Most meg az alábbit csinálja: amikor már betölt a windows akkor villog a képernyő. Ha a gyári Dell ATI drivert leszedem akkor nem csinálja. Ha visszarakom akkor megint hisztizik. Rohadtul nem ismerem ezeket a dual vga-s cuccokat (meg ellene is vagyok a dedikált vga-knak notebookba, mert mindig csak a szopás van vele, de ez most egy másik kérdés). Ha jól gondolom amikor kell a kraft akkor az ATI megy, ha meg csak az aknakereső megy akkor elég az Intel vga.....na de ilyenkor mi van ???

Ha felrakom a legfrissebb Mobility Radeon drivert az ATI oldaláról akkor valami 8500M/8700M-nek ismeri fel, és még sikerül is belépjek a Catalyst Control Centerbe, de egyik alkalmazást sem tudom rendesen átkapcsolni, hogy ATI vga-n fusson. Egy csomó progi lockolva van, hogy csak az Intelen fog menni.......mi a hányás ez ? :O

[link]

(#27468) LógaGéza válasza Geby (#27467) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ahogy látom te is benne vagy a Békéscsabai Informatikusok csoportban ;]

Ezt próbáltad?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27469) fero02 válasza Geby (#27467) üzenetére


fero02
veterán

Egyszer volt dolgom ilyen intel cpu + ati vga kombós dell géppel. Azon kívül, hogy egy moslék volt az egész, még az sem volt neki mindegy, hogy milyen sorrendben telepítettem fel a driver-eket. Ez 2014-ben már önmagában is nevetséges, de mindegy. Az mondjuk atkmpage.sys hibaüzenettel dobott kékhalált...bga-s lett.

(#27470) Geby válasza LógaGéza (#27468) üzenetére


Geby
tag

Mindjá' kipróbálom.....

Régen kéccer ekkora szopás volt a dedikált vga, mert ha nem adott ki a gyártó normálisat, vagy feljebb váltottál OS-ben akkor nem nagyon volt mit csinálni....volt egy pár ilyenem....

Volt valami alternative driver....tán Omega....de most meg mintha ez lenne a gyári.....

Ha nem megy akkor mindjá' dobok rá egy Win8.1-et aztán meglátjuk mekkora a szar.....

(#27471) Geby válasza Geby (#27470) üzenetére


Geby
tag

Elvileg megy ezzel...habár az az érdekes, hogy próbáltam ezt kézzel felrakni külön-külön is....

öööö....ennek most van itt egy olyan része, hogy megmondja hogy melyik VGA-n fut a program...........

de inkább előszedtem a régi szőrös kockát (Atitool), aztán azon szépen látszik 200fps-t tud az egyik kártya 600fps-t a másik.....

úgy tűnik működik.....8 óra mínusz az életemből, meg némi tapasztalat.

(#27472) Geby válasza LógaGéza (#27468) üzenetére


Geby
tag

Akkor most hogy ezt megoldottuk jöhet a következő probléma......Van egy aránylag régebbi gép, valami kétmagvas AMD tán, kevéske rammal megpakolva meg egy AGP-s Leadtek Winfast vga-val. Pontos típusra már nem emlékszem, de nem ártana a probléma megoldásához.....szóval Win8.1 van rajta. Ehhez viszont nem adott ki a Leadtek drivert, asszem a gyári nvidia vagy ati cuccal meg jó szokás szerint baszik menni.....így marad az amit a Windows behúz magának......meg is minden szépen, kivéve a webkamerát............ötlet ? dobjam ki....

(#27473) LógaGéza válasza Geby (#27472) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nem is rossz megoldás, amit a végén kitaláltál ;)

Viszont tényleg nem ártana tudni a webcam típusát, és a VGA-t is. Hardverazonosító alapján is rátudsz keresni - mondjuk itt felmerül a kérdés, hogy miért kell ilyen régi gépre 8.1? :F

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27474) Geby válasza LógaGéza (#27473) üzenetére


Geby
tag

Mert kényelmesen és jól szalad rajta, valami 2006-7 körüli gépre emlékszem.

Mit rakjak rá ? XP-t ? Win7 jóval lassabb mint a 8. Ez volt a kiváltó ok.

(#27475) doberman válasza Geby (#27472) üzenetére


doberman
senior tag

a webcam vendorID alapján lehetne keresgélni....

8lnu

(#27476) doberman válasza Devid_81 (#27445) üzenetére


doberman
senior tag

Ez még kellhet neked.... :DD

8lnu

(#27477) Pacák válasza Geby (#27471) üzenetére


Pacák
senior tag

Őszinte részvényem ehhez az intel proci+amd vga-s csodához. Mióta elolvastam ezt: [link] álmomban sem jut eszembe, hogy ilyen gépről álmodozzak. :N

Nuclear launch detected

(#27478) grizlisandor válasza Devid_81 (#27456) üzenetére


grizlisandor
addikt

Gyönyörű kártya. :D

(#27479) Devid_81 válasza grizlisandor (#27478) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez vo't akcijos, nah ;] :DDD

...

(#27480) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Interstellar.2014.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-RARBG

:B

...

(#27481) TeeBee73 válasza Devid_81 (#27480) üzenetére


TeeBee73
addikt

Na, ez az a film, ami nem éri meg egy üres BlueRAJ lemez árát. :N

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#27482) doberman válasza TeeBee73 (#27481) üzenetére


doberman
senior tag

virágboltok árulják már? ott is legfeljebb akciósan érdekelhet - tudod: tucatjával olcsóbb... :DD

8lnu

(#27483) Devid_81 válasza TeeBee73 (#27481) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Soha az eletben nem vettem BD-t, mennyibe kerul az? :D
En mindenbol csak egy tartalek masolatot letoltok...masra nem fussa ;]

...

(#27484) Geby válasza Pacák (#27477) üzenetére


Geby
tag

A dedikált vga olyan egy notebookba mint kéttömegű lendkerék vagy turbó egy autóban. Egyszer biztos meg fog dögleni, csak a napját nem tudni előre.

Üzemeltetek 100-as nagyságrendű notebookparkot. A legidősebbek ilyen 8 év közöttiek. kivétel nélkül csak azzal volt gond amelyikben dedikált vga volt (vagy HP, ha a kettő együtt fennáll akkor biztos KO). Ezek többnyire már halottak. A többi azon kívül, hogy időnként ki kell pucolni a hűtését vígan mendegél.

Ha szerencsénk van akkor gariidőben hal meg......ha nincs akkor utána.....

(#27485) fero02 válasza TeeBee73 (#27481) üzenetére


fero02
veterán

(#27486) Geby válasza Pacák (#27477) üzenetére


Geby
tag

Elolvastam a cikket meg a hozzászólásokat......gyönyörűűűűűű

(#27487) tááo


tááo
csendes tag

Bakker amit műveltek evvel a "nemzetihírtv" csatornával az egyszerűen nonszensz. :Y Elképesztő. :W

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#27488) doberman válasza tááo (#27487) üzenetére


doberman
senior tag

én úgy fogalmaznám , hogy röhejes...

8lnu

(#27489) Pacák válasza Geby (#27484) üzenetére


Pacák
senior tag

Anno egy kollégám vetetett magának egy 17colos macbook pro-t, nvidia 8600M vga-val. A garanciaidőn túl egyik reggel nem adott képet a gép. Rádugtuk firewire kábellel egy mac pro-ra és target módban már körül tudott nézni a macbook-on, hogy mégis mi újság van? Ez olyan speckó távoli asztal, jó ha van ilyen a háznál. :D Az almás eszközkezelőből eltűnt az nvidia kártya csak a chipsetbe integrált intel vga látszott, innen tudtuk, hogy ott lesz a baj. Szerencsére pont akkor volt egy olyan visszahívás az apple cuccokra, aminek keretében még garanciális időn túl is cserélték az ilyen gépekben az alaplapot. Kolléga megvárta amíg megjavítják, azután rögtön eladta az egész cumót és vett egy atomos netbookot, amire hackintost, linuxot és win-t is ráberhelt, a többi már történelem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#27491) ZetorGumi válasza moha bácsi (#27490) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Valakinek USB WiFi stick? Óccóért, délután csabán átvehető.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#27492) kissdani22


kissdani22
csendes tag

Sziasztok! Valaki ismeri itt Békéscsabán olyan embert aki tud javítani oszcilloszkópot? Előre is köszönöm :R

Yesterday is History - Today is a Gift - Tomorrow is Mystery...

(#27493) Tybee21 válasza moha bácsi (#27490) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Vele nem is (csak) beszélgetni kell. :B

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#27495) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Valakinek van jó minőségű tápja eladó 350W körül? Kodegány és hasonlók kíméljenek :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27496) kissdani22 válasza moha bácsi (#27494) üzenetére


kissdani22
csendes tag

Köszönöm szépen, amúgy egy ultrahangos repedésvizsgálathoz való szkóp. Régen működött de már nem kapcsol be :O

Yesterday is History - Today is a Gift - Tomorrow is Mystery...

(#27497) doberman válasza LógaGéza (#27495) üzenetére


doberman
senior tag

esetleg egy ilyet?

:))

8lnu

(#27498) doberman


doberman
senior tag

hahaha.....

:DD

8lnu

(#27499) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

:C

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#27500) BaKeSZ87 válasza kissdani22 (#27492) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Pesten tudok embert is, meg eladó oszcilloszkópot is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.