Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Morris válasza sanzi89 (#199) üzenetére


Morris
veterán

A tapis kijelző gps szempontjából sokkal jobb. Igazából én is tapis telóról váltottam (volna) E52-re, de 1 nap használat után a minősége nem igazán nyerte el a tetszésemet. Mondhatni visszalépés volt. :(
Így maradtam a littlelion21 által csak tetű lassúnak mondott C5-03-nál. ;]

(#202) yohnsee válasza moha bácsi (#200) üzenetére


yohnsee
tag

Köszönöm, igen, én építettem. Nincs alulméretezve, mint a legtöbb gyári vacak.

AVR

(#203) Stylewars_kp válasza sanzi89 (#199) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Mennyiért vetted, hogy annyit spóroltál rá?

Shopper kerékpár! Igazi bót! :DDD

(#204) geza12 válasza yohnsee (#198) üzenetére


geza12
aktív tag

Hát az 1500wattos toroid azért odab@asz eléggé :D :C :C :C

Bulikat tartottál vele?

(#205) yohnsee válasza geza12 (#204) üzenetére


yohnsee
tag

Igen, néhány buli ment már vele. 8 óra 4 ohmos terhelés mellett teljesen kihajtva, és még csak langyos levegőt fújt ki a venti.

AVR

(#206) sanzi89 válasza Morris (#201) üzenetére


sanzi89
addikt

Én nem autóban, hanem bringán és gyalog Geocaching-hez használom a GPS-t, oda praktikusabb a gombos kivitel. Plusz a kijelző méretével arányosan csökken a potenciális üzemidő, szóval már csak azért se érintőset. Arról nem is beszélve, hogy térképadatbázisilag a Nokia által használt NavteQ messze a legprofibb, márha a fenti felhasználást vesszük figyelembe.

@Stylewars_kp
48k-ért vettem 2 év előfizetéssel a T-nél. Ez van. :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#207) Morris válasza sanzi89 (#206) üzenetére


Morris
veterán

ja, értem. ;)

(#208) Stylewars_kp válasza sanzi89 (#206) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Én életem első telóját vettem meg előfizetés mellé az kb 7 éve volt egy SE k700i 30 ropiért azóta csak kéz alól veszek. Sokkal olcsóbb.

(#209) finest válasza papp_no1 (#196) üzenetére


finest
őstag

Te, az eredeti mizériás bejegyzéssel mi lett? Te törölted, vagy a visszaküldött gépen rajta volt még a Win és az elmentett jelszavad és a szerviz törölte? Csak mert Kalandor azt írja, h nem a modik voltak.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#210) yohnsee


yohnsee
tag

De leült a topik! Hát mi folyik itt Gyöngyösön Békéscsabán?
Ráadásul senki nem akar végfokot venni, ejnye-ejnye :N

AVR

(#211) papp_no1 válasza finest (#209) üzenetére


papp_no1
senior tag

Nem vállalja el senki sem, nem én töröltem. Mi okom volna rá, egyre érdekesebb ez a ph...

(#212) finest válasza papp_no1 (#211) üzenetére


finest
őstag

LOL, de minek tagadják? :( Szánalom...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#213) littlelion21 válasza sanzi89 (#206) üzenetére


littlelion21
addikt

Lol, annyiért már telefont is kapni... ;]

(#214) sanzi89 válasza littlelion21 (#213) üzenetére


sanzi89
addikt

Pedig a fenti kritériumokat figyelembe véve nem találtam mást, és az a baj, hogy most se találok.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#215) george11 válasza sanzi89 (#214) üzenetére


george11
senior tag

Semmi azt hittem fero vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#216) benzol


benzol
aktív tag

Szevasztok!

Valakinek nincs feleslegessé vált eladó 20-40Gb-os PATA-s 2,5' noti winyója, max 1-3k körül?

///\oo/\\\

(#217) Pacák


Pacák
senior tag

Kérjük a biztonsági sávot elhagyni!
Kérjük a biztonsági sávot elhagyni! :DDD

Nuclear launch detected

(#219) papp_no1 válasza littlelion21 (#213) üzenetére


papp_no1
senior tag

Működik a kártya, 2x megformáztam és tádámm, hibátlan (kop kop ) ,bízok benne hogy megszeretik egymást a GalaxyS-sssel :))) 16 gb powaaa :D

(#220) Devid_81 válasza Pacák (#217) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most epp fustol valamelyik kocsi pesten, vagy mar eloltottak? :)

...

(#221) Pacák válasza Devid_81 (#220) üzenetére


Pacák
senior tag

Lövésem sincs mi folyik odabent a Nagyfaluban. :)
Folyik az élet a maga medrében. Persze néha jó lenne elmenni egy moziba, de se pénz, se idô, se ráérô nagymama, amúgy jól elvagyunk a pöstiek nélkül. Pont most gondolkodtam rajta, hogy Békéscsabára is el tudnánk jutni BKV nélkül. Helyi (budaörsi) üzemeltetésben álló 288-as busszal elmegyünk a Tesco-ig, azután Volánbusszal Kelenföldig, onnan már van vonat a Keletiig, ahonnan meg ugye van vonat Csabáig. Most jöhet az armageddon a BKV-ra... :P

Nuclear launch detected

(#222) Geby válasza Devid_81 (#220) üzenetére


Geby
tag

Na nehogy azt mond, hogy ott Londonban nem gyullad ki naponta egy. Meg hogy a királynő nem számolja el pár fonttal a költségvetést.

(#223) littlelion21 válasza papp_no1 (#219) üzenetére


littlelion21
addikt

Reméljük így is marad :)
Nem akarok ünneprontó lenni, de nekem is csak 1,5 nap után jött elő a hiba a SE-al.

(#224) oil


oil
tag

Ahoi ALL!!

Mennyit lehetne kérni ezekért a cuccokért? [link]

Esetleg valakinek?

(#225) Padree


Padree
senior tag

UP! Hogy visszataláljak... ;]

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#226) papp_no1 válasza littlelion21 (#223) üzenetére


papp_no1
senior tag

Miben merül ki a hiba, hogyan jelentkezik?

(#227) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nah merre vagytok man?

...

(#228) sanzi89 válasza Devid_81 (#227) üzenetére


sanzi89
addikt

Jelentem holnap vizsgázok, ezért a könyveket bújom. :o

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#231) Devid_81 válasza moha bácsi (#229) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg nem volt ilyen jellegu fenykepezkedes....de ilyen picsa sincs itt a kozvetlen kozelemben sajna! :DDD :O

...

(#232) littlelion21 válasza papp_no1 (#226) üzenetére


littlelion21
addikt

Fényképezni nem enged, "mem.kártya nem írható" felirattal, kegyetlenül belassul/lefagy ha az app a mSD-hez nyúl, "mem.kártya nem található" üzenet, tehát észre fogod venni.

(#233) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Apa belép a lánya szobájába és az ágyon meglát egy vibrátort:
- Mi ez, lányom?
- Apa, 41 éves vagyok, nincs barátom. Kell valami öröm az életemben!
Másnap a lány a konyhában találja az apját, egyik kezében egy pohár bor, másik kezében a vibrátor.
- Te mit csinálsz, apa?
- Borozgatok a vejemmel...

[ Szerkesztve ]

...

(#234) Devid_81 válasza Devid_81 (#233) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah leszarom, nekem akkor is tetszett :D ;]

...

(#235) littlelion21 válasza Devid_81 (#234) üzenetére


littlelion21
addikt

Na, legalább valakinek... ;]

(#236) Morris válasza Devid_81 (#234) üzenetére


Morris
veterán

:D

Szép jó reggelt!

Urak, hadd kérdezzem már meg, hogy manapság miért a facebook a legfelkapottabb közösségi oldal? Miért nem az iwiw? Ha már magyar.
Minden reklámban már lassan kötelező lesz a facebook elérhetőség. :F
Miért, miért, miért?
Tegnap délután eszembe jutott ez a kérdés, és nagyon konzervatív és ódivatú vagyok, hogy nincs facebook profilom, de nem tudok rájönni, hogy ez miért van?!
A csapból is ez a szarság folyik! :((

[ Szerkesztve ]

(#237) littlelion21 válasza Morris (#236) üzenetére


littlelion21
addikt

Divat, hype, ennyi. Egyszer ez is elmúlik.

(#238) Geby


Geby
tag

Milyen amikor szakad a gumikötél: [link]

Amikor jobb menekülni a kamion elől: [link]

(#239) benzol válasza Morris (#236) üzenetére


benzol
aktív tag

Szevasztok!

Morris: Az élet nagy kérdése Facebook vagy IWIW? :DDD Számomra attól még hogy valami magyar nem biztos hogy jó, vagy jobb. Persze én is előnyben részesítem a magyar dolgokat, de ebben az esetben nem.

Sokan így vannak vele mint te, de a két oldal már egy ideje nem egy kategória szerintem.

Nem mintha olyan sokszor bújnám bármelyiket is, de a nyamvadt IWIW nálam mindig behal.

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#240) Morris válasza benzol (#239) üzenetére


Morris
veterán

Nem az élet nagy kérdése, csak annyira idegesít, hogy az emberi hülyeség ekkor mértéket ölt! Magyarán, nem értem, miért ez a nagy rajongás a kép/videó stb megosztása, meg az ismerősökkel való kapcsolattartás iránt.
Kipróbáltam a facebookot, (10 percre - aztán töröltettem is magam) és nekem nem gyere be. Vegyük azt, hogy egy csomó minden nem magyarul van, és mégis majdnem mindenki erre veri...
Múltkor találkoztam egy kiscsajjal. Vonattal utazott Orosházára. Be volt b*va mint a gerely. Szóba elegyedtünk, aztán kihozta a szó, hogy bejelöl facebookon.
Mondom, engem te biztos nem fogsz jelölgetni, mert gyűlölöm a facebookot. ;]

No, mindegy, nekem csak az a fura, hogy inkább facebook mint iwiw. Elvileg ugyanaz a célja a két oldalnak, mégis a külföldi az istenkirálycsászár. nem értem...

(#241) Dani_kp válasza Morris (#240) üzenetére


Dani_kp
őstag

Azért népszerűbb, mert ott ész nélkül lehet kiposztolni minden fost, ami az ember eszébe jut és amit le tud másolni más üzenőfaláról...illetve ez az üzenő falas része, sokkal jobban néz ki és átláthatóbb, mint bármelyik másik "közösségi" oldal, de ez nyilvánvaló is, mivel maga a fosbúk erre épül fel +chat-re. Még anno az iWiW és társai elsődleges célja az valóban az ismerősök keresése volt és ez az üzenőfalas marhaság csak utólag lett hozzáhegesztve.

https://ingatlan.com/33821564

(#242) SipiBcs válasza Morris (#236) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mióta az iwiw-et megvette a Trémobájl azóta az sem mondható Magyarnak! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#243) Morris


Morris
veterán

Ez akkor is szánalmas. :o :(

(#244) Morris


Morris
veterán

Na egy kis vidámság:

A két asszony:
Milyen volt a szex tegnap? - Katasztrofális… A férjem megjött a munkából, a vacsorát megette 3 perc alatt, 4 percig szexeltünk, 2 perc múlva már aludt is. És neked? - Fantasztikus. A férjem miután hazajött, egy csodálatos vacsorára vitt el, majd egy órán keresztül hazasétáltunk. Gyertyafény és egy óra elõjáték után egy órán keresztül fantasztikus szexben volt részünk. És képzeld, a végén még egy órát beszélgettünk. Meseszerű!

A két férj:
Milyen volt a szex tegnap? - Szuper! Amikor hazaértem, a vacsora már asztalon volt, ettem, szexeltem, majd rögtön elaludtam. És te? - Katasztrofális… Hazamegyek és nincs áram, mert elfelejtettem a villanyszámlát befizetni. Ezért el kellett vinnem a feleségem vacsorázni. Az étel rossz volt és olyan drága, hogy nem volt pénzem taxira. Gyalog kellett hazamennünk. Otthon persze nincs áram, megint meg kellett gyújtani azt az átkozott gyertyát. Oly mérges voltam, hogy egy órába tellett, míg felállt, majd még egybe, amíg elmentem, és így olyan dühös voltam, hogy még egy órán keresztül képtelen voltam elaludni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#245) Morris


Morris
veterán

Mingyá jön, h hsz vadász vagyok, de nem érdekel. látnotok kell: [link] :C

(#246) Dani_kp válasza Morris (#244) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ez jó :DDD .

https://ingatlan.com/33821564

(#247) yohnsee


yohnsee
tag

Valakinek nincs véletlenül eladó forrasztóállomása? Esetleg el is cserélné egy 1,5kW-os toroidra, amiből végfokot lehet készíteni? Bár lehet, hogy kérdésem költői...

AVR

(#249) Devid_81 válasza yohnsee (#247) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jajj ugye nem bontod meg azt a vegfokot? :U

...

(#250) Devid_81 válasza Devid_81 (#249) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha szetkapod hogy lesznek ilyen jo partik ezentul? :D

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.