Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  beencee8 károsultjai

Hozzászólások

(#31) hajdujoci


hajdujoci
friss újonc

Sziasztok.nem akartam irni,de mostmár irok én is.
én tavaly vásároltam bencétől október környékén egy bontatlan 13pro-t,korrekt volt,jót dumáltunk,beszámolta a 12minim,aztán boldogan jöttem haza.januar elején csöngetett a rendőrség hogy le kéne foglalniuk a telót,mert ez a deák ádám hurcolászta ki az összes ismerőse nevére mindenféle telefont,és az enyém is egy hölgy ismerőse nevén landolt,egy másikkal együtt.a hölgynek kiküldtek egy 760ezres számlát hogy jó lenne befizetni,aztan végül ő tett feljelentést az ádám ellen,mert nem tudott semmilyen telefonról.igazából én szerintem aki használtan vett a bencétől telefont,vagy újonnan és még nem törtènt letiltás vagy lefoglalás,akkor már ott nem is lesz ilyen,nem kell aggódni,veszem figyelembe az én telefonom is tovább adta,és pl azzal biztos nem lesz ilyen probléma,mert boltból vásároltam kp-ra,papirjait is adtam a bencének.tehát nem minden telefont vett az ádámtól a bence.rendörségen is voltam bennt a lefoglalás után,irásba vették a vallomásom,és mondták hogy a zalaegerszegi rendőrség fogja a tovabbiakat intézni.feljelentést mondták hogy nem kell tennem,mert már bekerültem az ügybe.azóta semmi.ez kb 2hete történt.
sajnos ez egy elég szar helyzet,nem ugrottam a bencének ezmiatt,beszéltünk,nyilván szarul érintett engem is a telefon lefoglalása,remélem elkapják azt az ádámot,(nem is értem mit gondolt,majd ez nem fog kiderülni hamarosan?) aki őt is átverte.én is elkönyveltem már hogy bukó az egész,tanulság sose vegyünk így telefont,tanulópénz megvolt az biztos.de hátha nem igy lesz,az meg már csak meglepetésként érint majd.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  beencee8 károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.