Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  beencee8 károsultjai

Hozzászólások

(#13) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

Sziasztok,

én 09-13án vettem tőle egy iphone 12 minit a legjobb barátom részére. Majd 2 hete barátom hív hétvégén hogy most hívták a rendőrségről, hogy hétfőn fél 12 re menjen be és vigye a telefont is mit tudok erről. Mondtam semmit, gyári független a telefon ahogy a hirdetésben is volt, úgyhogy semmi para. Természetesen ez a telefon is beleesett ebbe az ügybe. Ott már felgöngyölítették elég jól az ügyet barátom kapott jegyzőkönyvet a telefont lefoglalták. Deák Ádám nevezetű úriember csalt a t-mobileban zalaegerszegen ott vásárolta valahogy részletre idegen ember vagy emberek nevére a telefonokat, órákat, ipadokat, Bence barátunk pedig ezeket vette gondolom fingér fosér és ezt árulta. Én is azonnal írtam Bencének, nem tud róla utánanéz, én nem hagytam annyiban, majd először jelentettem itt a prohardvernél, végül ünnepek előtt online még a rendőrség oldalán. Én szívesen összefogok az ilyen rohadékok ellen, valószínűleg pénz nem lesz belőle, de legalább üljön egy pár évet Bence barátunk is átgondolni kit bax át legközelebb... Ha bárkinek kell bármi, tudok segíteni egyeztessünk...

www.bugalaszlo.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  beencee8 károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.