Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Bee tel home help még 1x! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Hi!

Eme eszközömön a led villog. Ez azt jelenti, hogy nincs kapcsolata a géppel. Emiatt nem tudok netelni, és telefonálni sem. Mit tegyek, hogy újra legyen kapcsolat? Újrainstalláltam, meg minden, de nem sikerült! :(

Segítsetek!!!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#2) devon_mice válasza Dalai Láma (#1) üzenetére


devon_mice
csendes tag

Hello!
Nekem is ilyen csoda eszközöm van. Nekem úgy sikerült bele életet lehelni, miután feltelepítettem, és nem lett jó, hogy töröltem az egész eszközt. Majd amikor a windows elkezdte keresni, akkor megmutattam neki a cd-t: keresd meg azon. Megkereste a drivereket. Aztán feltettem rá a szoftvereket csak úgy simán a CD automatikusan elinduló menüjéből.
Jó próbálkozást!

A NAp süssön le rátok!

(#3) Dalai Láma válasza devon_mice (#2) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nem is tudom. Idegesít! villog a LED az elején, és a telefon, ami bele van dugva, totál néma! A net sem megy. Mitől villoghat? Már 5x fel-le telepítgettem, de eddig semmi.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#4) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#3) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Naaa? Még valaki? Mit kell csinálni LED villogás esetén? Ideges vagyok!!!! *****us, idegesít! A tévében meg valóvilág, szóval a plafonon vagyok! Ezt kell hallgatnom PC szerelés közben. Huhh, iszonyat trágya.

De visszatérve a témára: segítsetek!!!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#5) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#4) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Héjj, én nem csillagokat írtam oda! :DD

****zus! Vajon 2 z-vel is kicsillagozódik?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#6) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#5) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Akkor oké! Azt mondom, hogy B-asszus!!!!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#7) devon_mice válasza Dalai Láma (#6) üzenetére


devon_mice
csendes tag

Szevasz!
Szerintem ez a BeeTel elég gázos egy cucc. Elég neki egy áramszünet és már villog is. Egyébként próbáltad már kihúzni a konnektorból, és visszadugni. Magyarul:''újraindítani''. Akkor is ilyet csinál, ha arra vetemedem, hogy megpróbálom frissíteni a drága ''bios-át''. Elkezdi, csinálja, aztán kedvesen pislog rám. Ilyenkor kihúzom, visszadugom és utána jó. Ez a módszer egyébként más helyzetekben is tud örömet okozni :-). Érdemes kipróbálni.

A NAp süssön le rátok!

(#8) Dalai Láma válasza devon_mice (#7) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Már vagy 3x próbáltam. Villog. Felinstall, leinstall, persze bonyolultan, mert a gépben nincs CDROM, és hálózatból kell nyomni, és a gép az úsb vezérlőt nem tudja felismerni. Nem tudom, hogy mit kell vele csinálni ilyenkor. Tiszta idegroncs vagyok!!!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#9) devon_mice válasza Dalai Láma (#8) üzenetére


devon_mice
csendes tag

Hát egy alkalommal én is így jártam. Aznapra befejeztem a dolgot. Másnap minden úgy ment mintha az előző nap semmi sem történt volna. Máig sem értem az akkori megtorpanás okát. Pedig én is nagyon bevoltam havazva, hogy ezután se telefon se net. Most meg a feljebb leírt módszerrel simán feltelepítem, igaz nekem usb keresztül nyomul a ''csoda''.

A NAp süssön le rátok!

(#10) Dalai Láma válasza devon_mice (#9) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nekem is USB!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#11) devon_mice válasza Dalai Láma (#10) üzenetére


devon_mice
csendes tag

Szét tárom kezeim is esedező pillantásokat vetek feléd, mert nincs több tippem....

A NAp süssön le rátok!

(#12) Dalai Láma válasza devon_mice (#11) üzenetére


Dalai Láma
őstag

1 napja magától kezdett villogni, senki nem ért hozzá, semmi. Nem is volt használat alatt. Lehet, hogy holnapra megjavul???

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#13) Godfather


Godfather
aktív tag

Szerintem húzz ki belöle mindent, telefont, usb-t, tábot le, egykis várakozás, aztán vissza az egész. Lehet, hogy sikerül.
Viszont nem tud valaki nekem mailban dobni egy linket, ahonnan le lehet tölteni xp drivert ehhez a csodamasinához, mégpedig olyat, ami nincs jelszavassan zippelve.
Vagy egy kódot a ziphez.
Mert ugye a magyar forgalmazó kiadta az xp drivert, le is lehet tölteni, de kicsomagolni már csak valami 2000huf ellenében lehet.
Előre is köszi.

Ja, ha nem sikerül a totális újraindítás, akkor gar.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#14) Dalai Láma válasza Godfather (#13) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hát én mindent kihúztasm belőle. Pont hétvégén! Ba-sszus, hétvégén sokat akartam netelni, erre beszar!!! Remélem magától rendbejön a hétvégére, mert ha nem, akkor nagyon mérges leszek!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#15) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Na még valaki?

Ja, és ha az ISDN dobozt összekötöm egy soros végű kábel segítségével a géppel, akkor mit kell csinálni, hogy menjen a net? Mindenképpen kell ez az ISDN adapter?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#16) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

balta, kalapacs, utvefuro...

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#17) devon_mice


devon_mice
csendes tag

Szevasztok!
Pénteken este haza értem valamikor éjfél után. Látom, hogy a Beetel böszen villog. Gondoltam magamban: Király, megint egy áramszünet. Kihúz, bedug. Megint villog. Kihúz, bedug. Megint villog. Ekkor vettem észre, hogy nincs vonalam. Az NT-n csak a power led világít. Azóta se telefon se net.
Nem lehet, hogy Te is így jártál.
Most várom, hogy a hibaelhárításról visszahívjanak.
Szerintem nem a driverrel lesz a gond, mert nálam nagyszerüen működik a cucchoz adott driver XP-vel is.
Ha már így összejöttünk itt beetel tulajdonosok, akkor nem tudja valaki, hogy lehetséges-e a cuccal multilinkkel csatlakozni XP alatt. Most, hogy a Freeweb országos lefedettséget adott, sőt lehetővé teszi a multilinket is nem volna rossz a 128 kb/s-os csatlakozás. Éjfél után 0,5 Ft/perc/csatorna áron nem volna rossz letölteni.

CSÁÁ

A NAp süssön le rátok!

(#18) Biaggio válasza devon_mice (#17) üzenetére


Biaggio
őstag

a Freeweb országos lefedettséget adott, sőt lehetővé teszi a multilinket is:))
Mióta?

(#19) Biaggio


Biaggio
őstag

Ingyen országos internet 0-24h 2002.08.02
A mai naptól napi 24 órában, az ország minden pontjáról, akár 128kbit ISDN multilink csatlakozással is elérhető az ingyenes (előfizetés nélküli) internet szolgáltatásunk!

Ezzel az SWI Kommunikációs Kft. Magyarországon az első és jelenleg az egyetlen olyan szolgáltató, aki előfizetési díj nélkül napi 24 órában országos lefedettségű internet hozzáférést biztosít!

Bocsi, már rájöttem, hogy www.freeweb.hu :))

(#20) Godfather válasza devon_mice (#17) üzenetére


Godfather
aktív tag

Ehhez kell az xp driver... Nézd meg millenium alatt, vagy 98-al, hogy milyen eszközöket telepít. Sokkal több cucc lóg ott. A multilinkhez elvileg két modem kell, xp alatt viszont csak egy modemet lát, me alatt meg legalább kettő van. (Gondolom virtuális) Namost me alatt a multilink megy remekül, mert ugyanazt a számot más loginnel tárcsázza két modem. Xp alatt meg csak egy modem van.
Szóval kell az xp driver.
Nektek is induláskor sokára jön be a capi?

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#21) Dalai Láma válasza Godfather (#20) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nem olyan sokára. Persze kicsit várni kell, de max 10mp alatt bejön.

Nekem mostanra megjavult a cucc. Nem tudom, hogy mitől. A 3. driver install után azt gondolta, hogy most megjavul. Nem értem én ezt a ketyerét. Mindenesetre iszonyatosan ki tud idegelni ezzel a villogással. :(

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#22) Godfather válasza Dalai Láma (#21) üzenetére


Godfather
aktív tag

Nekem az sok. Me alatt egyből betölt...
múgy nekem se órák kérdése, csak olyan 15-20 mp.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Bee tel home help még 1x! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.