Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dewill


dewill
csendes tag

Tud valaki valamit ezekről a tápokról? Minőség, megbízhatóság? Akinek ilyen van esetleg tudna írni tapasztalatokat?!Köszi!

(#2) Winner_hun válasza dewill (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez egy márka? Vagy csak annyi, hogy kussban működjön? :F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Razor1 válasza Winner_hun (#2) üzenetére


Razor1
aktív tag

Márka, Revoltec csinálja

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#4) dewill


dewill
csendes tag

Ja, márka kapható is itthon a http://www.hpctrade.hu-nál. Csak az a helyzet hogy semmi magyar teszt, csak németet találtam és inkább angolul tudok, de annyit kiszedtem belőle hogy egész jó ha jól értem.

(#5) Razor1 válasza dewill (#4) üzenetére


Razor1
aktív tag

ha adsz egy linket a német tesztről megmondom mit ír róla

(#6) tr00p3r


tr00p3r
őstag

nekem ilyen van. 400W-os, 2 ventis. hangja 0, 1000km kábel, külön FAN kábel, SATA is.....
szerintem cool. ja és +5V = 40A:C

(#7) dewill


dewill
csendes tag

Az a helyzet, hogy amit én néztem 1 ventis, 400W. Sokat számít a második venti vagy mindegy ha van hátul egy 12cm-es venti a házban?
a teszt címe:
http://www.easy-mod.de/emcontent/content.php?id=198

(#8) Veriakilis válasza tr00p3r (#6) üzenetére


Veriakilis
senior tag

Mibe kerül egy ilyen ház?

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#9) Razor1 válasza dewill (#7) üzenetére


Razor1
aktív tag

Hát nemtom hogy ez szponzorlát teszt-e, vagy sem, de hülyére dícséri. Teljesítménye szuper, kidolgozása is, hangja nuku, minden extra szirszar van rajta ami kell, ár/érték aránya is jó. Ezek alapján best buy.

(#10) Razor1


Razor1
aktív tag

Bár nem olcsó muri, de sztem megéri. A 400W-os 18k, a 2 ventis sincs 19k.

(#11) dewill


dewill
csendes tag

Kössz a fordítást!Mondanál címet hol láttad mert én ennél drágábban találtam!

(#12) Razor1 válasza dewill (#11) üzenetére


Razor1
aktív tag

Bővebben: link , keresd Sefter topikját itt a fórumon.

[Szerkesztve]

(#13) dewill


dewill
csendes tag

Kössz a segítséget. Esetleg a TAGAN tápokról is tudsz valamit, mert azt is ajánlották nekem, de az oldaluk eléggé szűkszavú.

(#14) Razor1 válasza dewill (#13) üzenetére


Razor1
aktív tag

Sose hallottam róla :( De ez nem jelent semmit, nem vagyok szakértő :DD

(#15) gyufa


gyufa
tag

én a codegen tápomba kicseréltem a ventit egy zalman f1-re, 5v-on megy, NÉMA!!! és EGYÁLTALÁN nem melegszik!

[Szerkesztve]

(#16) dewill


dewill
csendes tag

Mégegyszer kössz a segítséget.:C

(#17) hitman,


hitman,
őstag

Ez a topik több ezer hozzászólást érdemelne nem pedig ennyit.... :W

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#18) arn


arn
félisten

tolunk nyugatra nepszeruek ezek a tapok, nalunk ennyire nincs keletje? esetleg ezzel vkinek tapasztalata?

[link]

elvileg terheles alatt is hasonlo zajszinten marad (passziv tap nem kell). a corsair utan seasonicot akartam, de a tesztekben szimpibb.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) Savanya válasza arn (#18) üzenetére


Savanya
addikt

Pont ez a tápom van és előtte 400w-os verzióm volt . Nagyon halk és a kábelei is igen jók , főleg hogy közös kábelen van SATA és Molex is / dvd író és előlapi panel miatt ez igen jól használható / .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#20) arn válasza Savanya (#19) üzenetére


arn
félisten

thx - akkor valszeg ez lesz, majd egy fractal defineba rakom. a gep belet nem fejlesztem, ugysincs minek. ez mennyire elkepzelhetetlen volt szamomra egy par eve :) igazabol a tappal is el lettem volna, de ot ev utan meghalt, az ujabb tx650 meg annyira nem tetszik, mint a legelso verzio.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) arn


arn
félisten

boltoltam is egy 580asat, kevesebb, mint tiz euroval volt tobb, mint a 480as. hatha meg egyszer rakivanok vmi izmosabb kartyara, nehogy ez legyen a kerekkoto. bar ahogy most allnak a dolgok, max opencl miatt rakok bele majd egy alacsonyabb fogyasztasu kozepkategorias kartyat.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22) MMIX


MMIX
addikt

Computex 2014:

Jön a Straight Power E10, FSP belső, valószínűleg. Nem moduláris 400-tól 700W-ig és moduláris verziók 500-tól 800W-ig.


www.cowcotland.com

(#23) Cobra. válasza MMIX (#22) üzenetére


Cobra.
őstag

Ha E10, akkor platina hatásfokúak? Akkor meg PT belső lesz. Érdekes módon a Realhardtechx szerint a nem moduláris törölve van az FSP-nél.

(#24) MMIX válasza Cobra. (#23) üzenetére


MMIX
addikt

80+Gold, azt írják Aurum alapú "Active-Clamp" , de az Aurum csoportos kimenetes fesz. szabályozását átalakították DC-DC konverteresre.

Ezen a képen a nem moduláris is rajta van. Computerbase.de.

[ Szerkesztve ]

(#25) Cobra. válasza MMIX (#24) üzenetére


Cobra.
őstag

Akkor ahogy olvasom csak egy kicsit továbbfejlesztett Straight Power lesz. Ha marad az ára, akkor még jó vétel is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#26) eventus válasza Cobra. (#25) üzenetére


eventus
veterán

Nekem e9 van és elégedett vagyok vele, de ezek a kábelek nagyon rondák és merevek. Látom ezen nem fejlesztettek :(

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#27) MMIX


MMIX
addikt

CeBIT 2015:

Dark Power Pro 11
www.pc-max.de

(#28) eventus válasza MMIX (#27) üzenetére


eventus
veterán

Fix hurkàkról nem tudnak lemondani :( Örvendetes, hogy árulnak saját lapos sata kábeleket, vettem is.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#29) sYs


sYs
tag

Üdv,

Berendeltem egy Be Quiet! Straight Power 10 600W CM -et miután az előző sz*rrá istenitett FSP Raidernek 1 év után szétesett (szó szerint) a ventilátora majd azt váltó Antec HCG-520 1 hét alatt csapágyas lett. Szerdán érkezik, nagyon kíváncsi leszek. Esetleg valakinek van már ilyenje?

Egyekként baromira meglepődtem hogy PH-n ilyen kevés infó van erről a márkáról, pedig egészen igényesnek tűnik és az ára se olyan vészes a konkurenciához képest.

(#30) eventus válasza sYs (#29) üzenetére


eventus
veterán

Egyel régebbi sorozat van nekem és semmi gondom vele, hangja meg pláne nincs terhelés mellett sem :N
Be Quiet nem éppen a "hájpolt" márka, de ugyanúgy jól szuperál.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#31) eventus


eventus
veterán

CableMod keszit teljes kabel csomagot :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#32) MMIX


MMIX
addikt

A 80+ oldala alapján, jön a System Power 8
400W, 500W és 600W (80+EU)

[ Szerkesztve ]

(#33) MMIX válasza MMIX (#32) üzenetére


MMIX
addikt

System Power 8 (S8)

ComputerBase.de oldalon azt mondják, hogy nem FSP (mint a System Power 7), hanem HEC gyártmány, mint a Xilence Performance A, ami szintén a Listan céghez tartozik, akárcsak a be quiet!.
Csomagolás és festék nélküli verzió is lesz. (SB8)

[ Szerkesztve ]

(#34) KRi2


KRi2
aktív tag

SP e9-es tápomnak elveszett az egyik PCI-E kábele. Support oldalnak iirva, szériaszámot mellékelve ingyen és bérmentve küldték is a pótlást.
Szép! :R

[ Szerkesztve ]

||| | || ||||| | ||| ||

(#35) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Egy Be Quiet P8 1200W-on lenne problémám az ágankénti túláram védelemmel, mert szokatlanul sokat akarok levenni SATA/molex csatikon (nem annyit, hogy szétégjen a kábel, de többet, mint amit néhány HDD szedne).

Sajnos nem találtam róla semmi rajzot, hogy melyik csatlakozóba melyik ág köt.
A másik, hogy használtan vettem, és nincs meg hozzá az "Overclock Key", de egy orosz tesztben találtam fényképet úgy, hogy rá van kötve a gyári jumper, én pedig ennek megfelelően tettem rá egy szimpla jumpert (tehát rövidre zártam azt a két pin-t, amit a gyári kis kábeldarabka is tenne), de nem okozott semmi változást, ugyan úgy lekapcsol a táp, mikor sorban elkezdem terhelni ezeket a molex/SATA kábeleket és elérek az utolsó fogyasztóig (5-el megy stabilan, a hatodiknál mindig lekapcsol, nekem pedig épp hat kéne, nem több).

Az össz-fogyasztás biztos, hogy nem éri el a maximumot, ez szerintem mindenképp az ágankénti korlátozás lehet, illetve úgy tűnik egy kis ágon lehet gyakorlatilag minden ilyen kis csatlakozó. :U

Meg lehet esetleg kerülni ezt a védelmet valami sufni-tuning berheléssel? Garancia már akkor sem volt rajta, mikor megvettem.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#36) MMIX


MMIX
addikt

Pure Power 11 300/350 80+Bronze, 400/500/600/700W 80+Gold PDF


Pure Power 11 CM 400/500/600/700W 80+Gold PDF

www.bequiet.com

(#37) luci@85


luci@85
tag

Hi

Van egy moduláris Be quiet tápom ,ezzel kaptam a használt gépem .
A gond az ,hogy csak egy ágra van csati hozzá és én vidkari csere előtt
állok ami azt jelenti hogy a kettő 6 tűs pcie csatira is szükségem legalább
egyre hanem kettőre.
A kérdés az volna ,hogy hagyományos számtek boltba tudok e venni ilyen csatikat .
Előre is köszi . :R

ui.: nem volt még modulásris tápom
nem tudom , hogy szabvány vagy egyedi csatissak a táp oldalról nézve .
Remélmem nem offoltam . :K

(#38) MMIX válasza MMIX (#33) üzenetére


MMIX
addikt

(#39) MMIX


MMIX
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.