Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icon


icon
senior tag

Szeptember óta vagyok boldog tulajdonosa a léghűtéses kistestvérének a cikk alanyának, kellemes emlékeket idézett fel bennem a szerelésről a teszt, pl. teljesen problémamentes volt számomra a hátlap összeépítése, sőt az egyik legjobb megoldásnak találtam a hátlap beépítésekor (pedig fordult meg már nálam néhány hűtő), mivel nem kellett azzal gépészkedni, hogy kicsúszna, mocorogna, akármi. Átellenesen betekerve a két távtartó, aztán mehetett is a dolog szépen a maga útján.

Gondolom a ventilátor is ugyanaz a két hűtésen, azzal is jók a tapasztalatok. Nyilván ha a 2000+ rpm-et megkapja, tud ő is zajongani, de abszolút nem zavaró..

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#2) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Pumpának milyen hangja van így szeparálva?
Kb minden tesztben arra mennek rá a youtube-on is, hogy milyen hangosak a ventik. Kit érdekelnek a ventik? ki lehet cserélni, olyat rak rá az ember amilyet szeretne legalább 10 jó típus van belőlük. Cserébe sehol nincs említve semmi a pumpával kapcsolatban, ami viszont fontos lenne, mivel nem cserélhető.

[ Szerkesztve ]

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

Hát, fele ennyiéet vettem nyáron az Arctic Liquid 360-at, és valamivel jobb a hűtési teljesítménye. :U Azt ráadásul nem is tudjuk, hogy ebben vajon mit kell cserélni, ha a nevesebb gyártók is elfillérb.szták a legjobb cuccaikat. :U
A PH tagadhatatlanul a vicces árak lapja. :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) rdmftw válasza Fr3eWar (#2) üzenetére


rdmftw
tag

pure loop 360-am van és semmi, ez meg ugyanaz.

(#5) HoldChore


HoldChore
tag

Ezek a AIO-k tök egyformák :) Felesleges ennyi tesztet csinálni. Max ki lehet emelni a színeket meg, hogy hogy villognak a ledek. Esteleg, hogy melyik készül sznoboknak 3x-os áron :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#6) gaben88


gaben88
őstag

Én 280-as Silent Loop 2-t használok az 5800X3D-n, DR4-ről váltva és tényleg kvázi hangtalan és nyertem pár fokot a DR4-hez képest. Én nagyon elégedett vagyok a márkával. Érdekes, hogy a Pure Loop a teszt alapján még a Silent Loop-hoz képest is hoz pár fokot! :Y

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#7) Molyzsa válasza Fr3eWar (#2) üzenetére


Molyzsa
aktív tag

Nekem PURE LOOP 2 FX 240mm van (amikor kijött és még lehetett kapni már akkor megvettem).
A pumpa max. fordulaton is sokkal halkabb, mint a Corsair H100i RGB Platinumé volt 50% sebességen.
Semmi cicergés, uh én elégedett vagyok vele.
A ventiket meg (a ház összes ventijével együtt) egy NZXT Grid+ v3-al vezérlem.

..o.O..

(#8) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Arctic Liquid Freezer II 280-ast vettem tavaly november végén 33ezerért.És szerintem simán felmossa ezzel a padlót, kevesebb mint féláron. /5800X-et hűt./

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#9) Pickle Rick válasza gaben88 (#6) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

A listában szereplő Silent Loop 240mm-es. A tesztben lévő Pure Loop pedig 360mm-es radival van. Ez hozza azt a pár fok különbséget.

Én most vettem 65e forintért Silent Loop 2 360-at. Pumpának semmi hangja, teszi a dolgát. 7700X-et tart 70°C körül benchmark közben. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#10) gaben88 válasza Pickle Rick (#9) üzenetére


gaben88
őstag

Jo, ezt beneztem, ez fel se tunt, hogy az egyik 240 a masik 360-as! :-)
En nekem 280-as Silent Loop 2-m van, 5800x3D mellett es nagyon csendes, nagyon jo, meg vagyok vele elegedve! :)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#11) Pickle Rick válasza gaben88 (#10) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Detto. Nekem is bejön. Mondjuk 70°C-ot visszavett fogyasztással tudja "csak", de tesztekben sem láttam olyan hűtőt ami ennél sokkal hatékonyabban tudja hűteni Zen4 procikat.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az S36 már mióta folyamatosan listavezető, láthatóan mindenki csak egy x+1. statisztát akar gyártani, nem a trónról letaszítani az uralkodót. Pedig azzal kéne megmérkőzni a pénztárcák megnyitásáért. Így megjegyezni se érdemes az új versenyző nevét, csak azt hogy továbbra is S36. Kezdésnek rájöhetnének már hogy 140-es blokkból se csak 2-t lehet egymás mellé rakni, abból is lehet akár 3-at is.

(#13) Predatorr válasza HoldChore (#5) üzenetére


Predatorr
őstag

Véletlenül sem. Az arctic radiátora pl. jóval vastagabb, szívtam is a kábelekkel körülötte, mire bepasszíroztam a helyére. Viszont sokkal jobban hűt a többinél.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) Csabis


Csabis
aktív tag

Számomra csak szokásos nyitót kérdés..
- mekkora TDP amivel megbirkózik.. és a humoros válasz .. az összesel..
Viccet félre téve .. számomra ez kényes kérdés..
Grafikon görbe nem alkalmas információt átadni.. értékek behelyettesítse nélkül
De addig is klassic marad..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.