Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Battletech

Hozzászólások

(#1) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Hahó!
Kiváncsi vagyok vajon hányan szeretik a Battletech világát,mert én NAGYON!Hihetetlenül összetett,és nagy,és jó,és sok jó könyv született belőle.Márig alig várom hogy kijöjjön a Klánok alkony következő része,nem bírok várni!
Persze a számítógépes játékok sem rosszak,sőt!Mechwarrior RULZ!(Ki vitte végig a 4-et ELITE fokozaton?)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2) b.bone


b.bone
senior tag

3 vagy 4 könyvet olvastam belőle. egész jók voltak. sőt.
tudsz valami jo kis könyvesboltot ahol lehet ezeket kapni? nem ilyen bevásárlóközpontos librire gondolok ahol elvétve van egy kettő.:(

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#3) MUŁĐER válasza b.bone (#2) üzenetére


MUŁĐER
addikt

A Beholder kiadó foglalkozik a könyvekkel,a honlapjukon lehet rendelni,én is rendeltem már így többet is,nem volt gond,gyorsan megjött meg minden.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#4) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Most olvastam a Klánok Alkonya 6-ot,a Háború árnya-it.Ki olvasta még?Vélemény?Szerintem nem rossz,bár Thomas S. Gressman előző könyve,a Kard és tűz sokkal jobb lett szvsz.Michael A. Stackpole írja a legjobb könyveket,vele szorosan Brain Lee Pardoe.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#5) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

^

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#6) Peat;) válasza MUŁĐER (#5) üzenetére


Peat;)
veterán

A játékok milyenek egyébként, jók, hűek a könyvek adataihoz vagy inkább csak akció játékok lettek?

(#7) MUŁĐER válasza Peat;) (#6) üzenetére


MUŁĐER
addikt

MW4 elég más az MW3-hoz képest.Az MW3-ban nagyon követték a régi könyveket,ami nem rossz,csak a játékmenetben volt némi butaság.A 4-ben sok minden változott,először nem tetszett a 4,de miután játszottam vele egy kicsit,nagyon megszerettem,végig is vittem legnehezebben vagy 5X....:)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#8) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Zsiga 667-nek az előző topic kérdésre!
A vér szava - - Elfogyott - Battletech
Kerenszkij vére trilógia

Michael A. Stackpole: Elveszett sors - - Elfogyott - Battletech
Kerenszkij vére trilógia

Michael A. Stackpole: Halálos örökség - - Elfogyott - Battletech
Kerenszkij vére trilógia

Ez a trilógia kéne nagyon!Szupi könyvek.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#9) Peat;) válasza MUŁĐER (#7) üzenetére


Peat;)
veterán

Én a 3-at vittem végig jó párszor. A legpoénabb hogy akinek odaadtam az is végigvitte pedig azt sem tudta mi a battletech. Kár hogy nem fejlesztenek rá játékot, a jog meg gondolom a microsoft kezében van hogy kiadjon ilyen gamékat:( (pedig már próbálkoztk mások is robotos hasonló játékkal, de egy battletech féle világot kicsit nehéz kitalálni)

(#10) MUŁĐER válasza Peat;) (#6) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Azt nem bírtam a 3-ban,hogy kilőtted a lábát,aztán már meg is halt...elég könnyű volt így a játék.Egy Owens-el kinyírtam egy Hard fokozatú Daishi-t...Meg multiban sem volt túl élvezetes.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#11) MUŁĐER válasza Peat;) (#9) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Ja,a Battletech-nek olyan összetett a története,hogy ihaj!:)Ezért is jó.Így jóval könyebb beleélni magunkat a játékba.
Amúgy halottam mendemondákat,hogy 2005-ben lesz MW film.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#12) zsiga667 válasza MUŁĐER (#8) üzenetére


zsiga667
addikt

Ez sajnos nincs meg, legalábbis nem ismerősek így a címek...
Silverlandben nézted már?

(#13) Peat;) válasza MUŁĐER (#10) üzenetére


Peat;)
veterán

Az igaz, de a könyvekben is így van kb. csak túl könnyű volt a lábat elkaszálni.
A halálos örökség megvan nekem, ha sehol nem találod majd egyszer kölcsönadhatom ha gondolod. (Örs vezér jó nekem)

(#14) Peat;) válasza MUŁĐER (#11) üzenetére


Peat;)
veterán

Én mintha hallottam volna hogy amerikában voltak battletech filmek, csak Európába nem jutottak el..:(

(#15) MUŁĐER válasza Peat;) (#13) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Nekem úgy kellenének a könyvek,hogy sajátnak,mert könyvtárból már kihoztam őket,csak kénének a gyűjteménybe!:)
Amúgy kössz,de kaposvári vagyok,szóval nehezen tudnád kölcsönadni.:)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#16) MUŁĐER válasza zsiga667 (#12) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Silverland?Még nem.Megnézem!

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#17) Peat;) válasza MUŁĐER (#15) üzenetére


Peat;)
veterán

Ja, oksz:)

(#18) MUŁĐER válasza Peat;) (#14) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Lehet hogy voltak,asszem van is rájuk utalás a könyvek hátulján...Dc++-on megnézem hátha van valami...de nehiszem hogy lenne.:O

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#19) MUŁĐER válasza Peat;) (#17) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Bővebben: link ha akarsz több infót a Battletech-ról,ezeket nézd át!Sok infó van a neten.Meg tökjó wallpaper-ek!:)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#20) Peat;) válasza MUŁĐER (#18) üzenetére


Peat;)
veterán

Már néztem valamikor akkor nem volt. :(

(#21) zsiga667 válasza MUŁĐER (#16) üzenetére


zsiga667
addikt

Kaposvárról kicsit nehéz lesz, mert Óbudán van, weblapjuk meg lehet, hogy nincs, de nekik van minden, ami rpg, fantasy, sci-fi. Van egy csomó könyvük angolul is... :D A legkirályabb bolt... Kár, hogy nincs fölösleges 5millám, megvenném a fél boltot... :(

(#22) b.bone


b.bone
senior tag

valami lista szerűséget tudnátok nekem linkelni vagy küldeni mailban?
olyanra gondolok ahol le vannak írva olvasási sorrendben a címek szerzőkkel stb.
alig találok már könyvet ami érdekel. ezen a Battletech-en viszont végig rágnám magam elejétől a végéig. csak nem ismerem ki magam benne:(

szerk: még valami: mechwarrior4 és mechwarrior 4 mercenaries ugyanaz? vagy az egyik kiegészítő?

[Szerkesztve]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#23) MUŁĐER válasza b.bone (#22) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Hogyhogy olvasási sorrend?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#24) MUŁĐER válasza b.bone (#22) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Na,szerintem olvasd először a Jáde főnix trilógiát,ebből képet kapsz a klánokról.Utána meg ami tetszik!:)
MW4 Merc az egy önálló játék,2 CD,jobb mint a sima sokkal.De másról is szól

Olvasásra még ajánlom a Klánok alkonya sorozat könyveit,még nem jelent meg mind,8 kötetes!:)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#25) b.bone válasza MUŁĐER (#23) üzenetére


b.bone
senior tag

Hát pl Alien sorozatnál tudom hogy Alan Dean Foster írta az első hármat. Ott azzal kell kezdeni.

Vagy pl Asimovot célszerű a robot novellákkal kezdeni stb.

De Battletech-ben még csak ilyen teljesen különálló regényekkel találkoztam amiknek 0 köze volt a másikhoz (azon kívül, hogy battletech).
Csak van itt valami timeline vagy hasonló. Vagy ezt össze vissza is lehet?

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#26) Peat;) válasza b.bone (#25) üzenetére


Peat;)
veterán

trilógiák vannak vagy mik, ami egymásra is utalnak, beholder.hu-n ki lehet igazodni mivel kell kezdeni(a lap legallja:) és fölfelé egyre újabbak a könyvek ahogy kivettem



[Szerkesztve]

(#27) MUŁĐER válasza b.bone (#25) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Én összevissza olvastam,nem zavaró.Vannak többkötetes történetek,és vannak egykötetesek is.Elég nehéz lenne megcsinálni egy timeline-t,de ha akarod,megpróbálok egyet összedobni.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#28) MUŁĐER válasza Peat;) (#26) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Ja,és most vannak azok az új Mechwarrior:A sötét kor könyvek,amik 3130-ban játszódnak...Kettőt megvettem,nem rosszak.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#29) Peat;) válasza MUŁĐER (#28) üzenetére


Peat;)
veterán

Na az jó dolog hogy folyamatosan jönnek be az országba. Nyáron lesz zsém meg szabadidőm rászánom magam pár példányra. A jövőben valamikor nem jársz Pesten? Nem felejtettem ám el azokat a cd-ket:) ,de még mindig ráér. (egyébként a MW4 V. és a MC 2 össz. hány cd és kb. mennyi lenne a postakötség? , meg hogy fizetném ki a cd-k árait? ,bocs nem vágom a postai dolgokat, de ha olcsón kijön valamikor lehet hogy érdekelne, ja cd-k áraira kb. 300 ft-ot gondoltam/darab így fer, a postaköltség az amitől félek)

(#30) Peat;) válasza MUŁĐER (#28) üzenetére


Peat;)
veterán

Láttalak az érettségis topiban, most egy ideig nem zavarlak, jövőhét kicsit húzós lesz a számodra de sok sikert! Majd ha vége visszatérünk erre a dologra.

(#31) MUŁĐER válasza Peat;) (#30) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Ja,bocs,most sok dolgom volt,de megcsinálom!

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#32) MUŁĐER válasza Peat;) (#29) üzenetére


MUŁĐER
addikt

MC2 asszem egy cd,MW4 sima 2 cd,MW4 mercenaries is annyi...
postaköltség?hm,olyan 500 és ezer FT körül van asszem...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#33) MUŁĐER válasza Peat;) (#30) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Jövő héten,olyan Szerda körül dobj egy mélt!

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#34) Peat;) válasza MUŁĐER (#31) üzenetére


Peat;)
veterán

mondom majd, ráér most nyugi és pihenj kevés tanulás mellett. Többet ér:) Sok szerencsét előre is!

(#35) Peat;) válasza MUŁĐER (#33) üzenetére


Peat;)
veterán

Lehet hogy nem kell, mert sikerült beszerezni a MC2-őt:) bár rip változat, sokat vesztek?

(#36) MUŁĐER válasza Peat;) (#35) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Ez azt jelenti,hogy nincsenek benne videók?Amúgy nem hiszem hogy olyan sokat vesztesz vele...de a játékélmény nem teljesen ua.

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#37) Peat;) válasza MUŁĐER (#36) üzenetére


Peat;)
veterán

Nincs video meg zene se. Azt hiszem erre már nem tartok igényt mert már a sokadik pályán járok:)
Pár hét múlva majd lehet küldök egy emilt és megbeszéljük azt a MW4 Merc.-t.
Addig is sok szerencsét az érettségin:)

(#38) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

na,emberek,találtam egy jó kis oldalt amit a rajongóknak látni kell
Bővebben: link
van Battletech rajzfilm:Y
régi,kissé béna,de van.kár hogy csak 14 rész.Elmegy pop-cornal....SZVSZ.
De ittvannak jó kis zenék is.Coool.

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#39) Wildmage


Wildmage
senior tag

Azt nem tudja valaki mikor jön a mechwarrior film?

(#40) MUŁĐER válasza Wildmage (#39) üzenetére


MUŁĐER
addikt

:(
Olvastátok a Klánok Alkonya sorozat legújabb könyvét,a Pusztítás hercegét?Hogy megkeverte a szart Viktor hehe,Kathrina jól megszívta:)Néztem a végén mint a tejbetök.

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#41) Wildmage válasza MUŁĐER (#40) üzenetére


Wildmage
senior tag

Be kell valljam, hogy meglehetősen hiányos a Battletech ismeretem. Igazából a Mech 3-tól játszom a dologgal és a könyveket se olvastam egyet se, pedig biztos jók.

(#42) Integra


Integra
titán

heyy micsoda topic!!!!!
valakinek nincsen meg a mechwarrior2??????????????????????????????????????
a 4-ből minden megvan, fél évig tarott minimum mire minden rész és kiegészítőt peccset összegyűjtöttem, de sajna hiányzik a 2 hangulata:(

könyvekkel hogy álltok?
16ik résznél megakadtam a dolgaim miatt sajna:(
hányadik résznél tart a fordítás most?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43) MUŁĐER válasza Wildmage (#41) üzenetére


MUŁĐER
addikt

én még Mechwarrior 2 demóját láttam,azonnal tudtam hogy ez az én játékom. (valahogy bírom ezeket a bazi nagy robotokat tök dúrva csúzlikkal:) )
A könyvek tök jók,bírom nagyon.Nagyon jól kidolgozott története van a Battletech világnak,ezért is szeretem.Persze egy könyv más mint a játék,de azért annyira nem.Bárcsak lenne MW5:O

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#44) MUŁĐER válasza Integra (#42) üzenetére


MUŁĐER
addikt

havernak megvan az MW2...asszem én is nosztalgiázok egyet:)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#45) Integra válasza MUŁĐER (#43) üzenetére


Integra
titán

szerintem lesz 5, de feltétlen szükséges hogy visszakerüljön bele a második rész női computer hangja, a fegyver hangok és a zene!!!!!!
olyan zenét írtak hozzá hogy elgurul a gyógyszered.... :))
ami akönyveket illeti, simán megüti az SW világot, ami pedig a politikai és harcászati kidolgozottságát illeti, simán leveri

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46) Integra válasza MUŁĐER (#44) üzenetére


Integra
titán

huhh, nem raknád fel egy bin meg cue fileban DC++ra????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#47) MUŁĐER válasza Integra (#42) üzenetére


MUŁĐER
addikt

nemtudom hogy hányaidk rész,de a legújabb fordított könyv a Klánok ALkonya 7, a Pusztítás hercege asszem.

most néztem,a Pusztítás Hercege a 22. könyv ami magyarul jelent meg.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#48) Integra válasza MUŁĐER (#47) üzenetére


Integra
titán

uhh, van mit bepótolnom.... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49) MUŁĐER válasza Integra (#45) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ami linket adtam följebb,ott le tudod tölteni mp3-ban az összes eddig megjelent MW zenéit!!!Éppen aszt űzöm nagy szorgalommal:):)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#50) MUŁĐER válasza Integra (#46) üzenetére


MUŁĐER
addikt

nincs még nálam,holnap elkérem havertól aztán írok mélt ok?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.