Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlerite

Hozzászólások

(#1) Feverke


Feverke
tag

Sziasztok!

Mivel nemigazan talaltam informaciot magyar oldalakon, ezert gondoltam megosztok veletek par infot hatha valakit erdekel es nem hallott meg a jatekrol.

A Battlerite a Bloodline Champions "felujiutasa" a keszitok Marcius 8.an jelentettek be, es azota lehet a Betara jelentkezni.

Aki ismeri a BLC-t az ugorja at a kovetkezo reszt, aki pedig nem, annak aljon itt nehany sor arrol, mi is ez a jatek iagazabol.(reszletesebben AngolWiki)
-
A Bloodline Champions 2009ben jelent meg es a Stunlock Studios fejlesztette. Egy izometrikus nezetu csapat alapu "gladiator" jatek esporta kihegyezve. Team arena brawlernek nevezik a keszitok bar mostanaba mar raaggattak a MOBA kifejezest is. Ha tudod mi a Quake 3 az atlag FPSek kozott, akkor a BLC a MOBAk Quake 3 ja.
3v3, 2v2,in game tournamentek, porgos, skillen alapulo, valodi adrendalinbomba jatek. A jetekot olyan gamerek is jatszottak aktivan es nepszerusitettek min pl HAFU. De sajnos a Funcom nem torodott a jatekkal. Hogy miert szunt meg hirtelen a jatek iranti erdeklodes, arrol megoszlanak a velemenyek, de a 2.0as frissites utan indult el egy lavina.
Eleg nepszeru volt a maga idejeben, es bar STEAMen most is lehet jatszani, mar nem akkora a jatekosbazisa. ( a Battlerite bejelentese utan sokan visszatertek igy most hetvegente azert egesz jok a tournamentek )
-

A Battlerite koveti a BLC nyomdokait es ugyanazt a porgos jatekot igerik a fejlesztok. Halistennek kikerult a kepbol a Funcom, es most a Coffe Stain Studios(Goat simulator) penzeli a sracokat a hirek szereint, teljesen szabadkezet hagyva nekik. Uj a grafikus motor es kisebb valtozasokrol tudunk eddig. Kint voltak a GDC-n ahol nehany szerencses kiprobalhatta a jatekot de par screenshoton es interjun kivul nem sok info van. Bovebbet a Beta indulasa utan tudunk meg.

A Betara az oldalon barki jelentkezhet, de 2 nap mulva 25.en BLCben levo in game tournamenten is lehet Betakulcsokat nyerni. Ha kivancsi vagy milyen is a jatek, ajanlom ezt a tournamentet csak Observelesre is.
A kemenymag fog kuzdeni a kulcsokert ugyhogy akcioban nem lesz hiany.( a jatekot letoltve barki kovetheti a versenyt in-game )

Hetfon meg irok egy emlekeztetot hatha erdekel valakit a verseny. Barmi kerdesetek van nyugodtan irjatok, BLCben pedig Feverke neven megtalaltok.

Koszi, kellemes hetveget!

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2) Feverke


Feverke
tag

Pontosan 1 ora mulva, magyar ido szerint 8:00kor kezdodik a Battlerite Beta kulcsokert folyo verseny a Bloodline Championsban.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#3) Feverke válasza Feverke (#2) üzenetére


Feverke
tag

https://www.twitch.tv/stunlockstudios aki nem akarja letolteni a jatekot:)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#4) Feverke


Feverke
tag

Kijott az elso Gameplay trailer!

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#5) pachito


pachito
őstag

Szeptember 20-án jön az early access Steamen! Teljesen F2P, kis mikrotranzakció jöhet képbe.

Én kaptam Closed Beta invite-ot és aki az elődöt ismerte, nem fog benne csalódni...aki pedig új az arena brawlok világában annak is tetszeni fog; easy to learn, hard to master, ahogy szokás mondani.

(#6) painkillerx


painkillerx
tag

Nem igazán F2P, 2 napja játszottám beta-n. Mondom akkor ma kipróbálom és 18€-t kérnek

(#7) pachito válasza painkillerx (#6) üzenetére


pachito
őstag

EA sajna fizetős, de megjelenéskor (várhatóan 2016 vége / 2017 Q1) F2P lesz.

(#8) wjbhbdux válasza pachito (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ellenben aki befizet EA alatt, az amíg él a játék meg fogja kapni az összes bekerülő hőst ingyen.

/s

(#9) painkillerx válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


painkillerx
tag

Az nemrossz kösz az infot :)

(#10) Feverke


Feverke
tag

Aki akar nyugodtan vegyen fel Friendbe, aztan toljuk!;)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#11) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

[link] 2k+ mmr noobkodas :))

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#12) Feverke


Feverke
tag

December 1 es 4 kozott ingyen kiprobalhato a jatek! [link]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#13) Dendytv válasza Feverke (#12) üzenetére


Dendytv
senior tag

Igen :)) és szerintem megér majd egy próbát :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#14) pachito


pachito
őstag

Na? Valaki más is próbálgatja a gamet?

(#15) Feverke


Feverke
tag

Ma kezdodott meg a Season 2, jott egy "uj" champion, es egy kis patch(jovoheten jon a masik fele). Gyertek jatszani!:)

PS: Ja es elindult egy DEVblog, minden hetfon uj tartalommal:[link]

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#16) Feverke


Feverke
tag

Aprilis 11-16 Ingyenes "hetvege"!!! Aki meg nem probalta itt a remek alkalom.
Benfentes informacioim vannak arrol is hogy lesz valami kulonleges Husveti jatekmod is, Bakkoval meg valami tojas hajigalassal:) HF

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#17) djpetar


djpetar
tag

Üdv! Ha valakinek van egy lite kulcsa és odaadná, kérlek küldjön egy pü-t. Köszi!

Trust me, I'm a doctor.

(#18) Feverke válasza djpetar (#17) üzenetére


Feverke
tag

Szia Meg mindig kell Battlerite lite kulcs? kuldok privatba. Ha masnak is kell itt egy:LKB0A-Y2MY7-FR5EQ ;)

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#19) djpetar válasza djpetar (#17) üzenetére


djpetar
tag

Köszönöm a sok pü-t, sikerült egy kulcsot szereznem. :)

Trust me, I'm a doctor.

(#20) Feverke


Feverke
tag

Nos, Szeptember 25. es oktober 1. kozott ingyenes "hetvege".

NOVEMBER 8 tol pedig elstartol a Free to play model!! (hurra)

Erdemes vegigolvasni a Tervezetet

Rengeten uj tartalom erkezik mint peldaul, 200 uj Item, uj hosok, eventek(halloween, prehistoric, winter) uj jatekmod. Elesedik a 2.0as UI. uj Zenek stb...

Remelhetoleg fellendul a jatek start utan, nyomjatok ti is!

De a legjobb szerintem, hogy 2018 elejen tervben van a Tournament System, ami a Bloodline Champions legjobb resze volt!

Es ha erint valakit, az Xbox launch is akkortajt lesz.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#21) Murder3 válasza Feverke (#18) üzenetére


Murder3
addikt

Vittem a kulcsot:) meglepett, hogy még jó volt így jó 2 hónap után is:D

(#22) Feverke


Feverke
tag

Nos elerkezett eme csodas pillanat. Nov 8-tol Free2play a Battlerite vegyetek vigyetek!!

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#23) kicsako


kicsako
őstag

Valaki szeretne csapatban játszani? Most töltöm lefelé, de majd csak szerdától leszek online.

(#24) Sprq


Sprq
aktív tag

Nos most, hogy elindult a F2P kicsit jobban rákaptam én is, sajnos Lite alatt próbáltam ki csak és hát akkor igencsak hanyagoltam valamiért.

Összességében nagyon pörgős és sokkal több odafigyelést kíván, mint mondjuk egy átlag MOBA teamfight közben, személy szerint nekem ~6.5k meccsem van Heroes of the Stormban, megjárva a ranked létra tetejét is, de a BR még így is jóval több összpontosítást kíván, nyilván csak azért is, mert a legtöbb karakternek több képeségge van mint egy átlag heronak mondjuk HotS-ban, kicsit tovább tart rendesen elsajátítani őket.

Tetszenek a mechanikák is, bár kicsit sokallom a reflectet, meg az I-Framet bár utóbbi elsajátításának rengeteg előnye van.

ingame: SpreeNaute, aki szeretne vegyen fel aztán mehet ha úgy adódik

UP!

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#25) pachito


pachito
őstag

Én is fent vagyok Tengoku néven, jelenleg gold 5-3 között, Iva/Pearl/Lucie main vagyok de majdnem mindenkivel tudok kielégítő szinten játszani :))

(#26) kicsako


kicsako
őstag

Redditen láttam, szerintem hatalmas: My friend is so bad at this game. He can't even battle rite. :))

Akik kiírták az ingame nevüket azokat felvettem, de kezdő vagyok szóval remélem nem gond.

(#27) Sprq


Sprq
aktív tag

Egy kis play amire végülis büszke vagyok, hogy lehoztam :) . Látszik, hogy rengeteg dolgot misselek, de talán kezdek belejönni.

szerk.: igazából fogalmam sincs hogy kéne megosztani az odeumos klipet

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#28) kicsako


kicsako
őstag

2v1es play :D 1 hete játszom, szóval még vannak gondok a célzással.
https://www.youtube.com/watch?v=jqsZ0lWE3Ks&feature=youtu.be

(#29) Murder3


Murder3
addikt

Sziasztok, én is kezdő játékos vagyok, aki itt kiírta a nevét azt felvettem.
Murder3 néven vagyok fent:)

[ Szerkesztve ]

(#30) kicsako válasza Murder3 (#29) üzenetére


kicsako
őstag

Holnap leszel napközben? akkor mehet majd a kazuál

[ Szerkesztve ]

(#31) pachito válasza Murder3 (#29) üzenetére


pachito
őstag

Majd felveszlek (januártól pedig Battleforgeban is találkozunk ;] )

(#32) Murder3


Murder3
addikt

Holnap nem tudom lesz-e energiám BR-re vagy mikor leszek pontosan itthon.

Szerintem olyan 16-17:00-fele tudok lenni, ha tudok lenni.

(#33) Murder3


Murder3
addikt

#31: Hát, BF-re nem tudom mennyire lesz időm, kapacitásom. A nosztalgia miatt viszont biztos teszek vele egy próbát.

(#35) Feverke


Feverke
tag

Na, orulok hogy "porog" a topic:D Vegyetek fel engem is: Feverke
Veteran vagyok szivesen jatszok mindenkivel. Lehet nem fogom eszrevenni a chatet... mert xar de irjatok ram nyugodtan.

En is felveszek mindenkit aki kiirta.
Have fun!

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#36) Sprq


Sprq
aktív tag

Elindult az első szezon, ha még érdekel ez itt valakit. Sok újdonság, meg ilyenek.

Do you hear the voices, too?

(#37) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Épp most láttam a Royale verzióról videókat.
Innen sokan játszotok? :R

Press "F" to pay respects.

(#38) Sprq válasza Imilenni (#37) üzenetére


Sprq
aktív tag

Úgy tűnik? :D

Do you hear the voices, too?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlerite
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.