Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lehet szeretni, vagy utálni a Battlefield szériát, de tény, hogy a hibáik ellenére viszonylag sikeresnek mondható a 3. és a 4. rész is. A mai estére viszont egy meglepetést kaptunk, ugyanis a Battlelog frissítés után furcsa adatokat találtak a forráskódban.
Ezek alapján érkezni fog egy új Battlefield mellékág, amelyben a két ellentétes fél ezúttal a rendőrség és a tolvajok lesznek. Új kasztok, új játékmódok, új térképek, perkek, fegyverek. Az egyjátékos részt a Visceral Games, míg a multiplayert a Dice készíti.

Játékmódok: Blood Money, Heist
Kasztok: Operator, Mechanic, Enforce, Professional
Jutalmak: [link]
Fegyverek: [link]
Fegyverek kiegészítői: [link]
És az ikonjaik: [link]
Járművek: [link]
Járművek "kiegészítői": [link]

[ Módosította: #65675776 ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2) jacint78


jacint78
addikt

Reméljük, hogy ezúttal a megjelenés után nem fújolással lesz tele a topik, bár erre nem sok esélyt látok. :)

type your text here..

(#3) Gyula84


Gyula84
veterán

én biztosan kihagyom majd bf5 esetleg, mert ez nem battlefield! A névvel akarnak embereket gyűjteni? :(((

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#4) oriic válasza jacint78 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez már szinte minden BF játéknál így van, már bejelentés előtt.

Live-Die-Respawn

(#5) Bjørgersson válasza jacint78 (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ó, már az E3 után azzal lesz tele szerintem. :)

(#3) G4ula84: Valamivel el kell adni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Most jut eszembe, hogy nem a jövőre érkező Call Of Dutyt is a Visceral Games fejleszti? Érdekes.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) jacint78 válasza oriic (#4) üzenetére


jacint78
addikt

A BF2 is ilyen volt? Akkoriban nem foglalkoztam a béefekkel a 3-ról tudom, hogy milyen amai napig nem százas az a játék sem.

type your text here..

(#8) oriic válasza jacint78 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, most a 3. és 4. részről beszélek.

Live-Die-Respawn

(#9) jacint78 válasza oriic (#8) üzenetére


jacint78
addikt

Akkor megnyugodtam, bár az is tény, hogy a BF2 is ugyanolyan laggolós volt 200FPS alatt, mint a maiak. :)

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#10) marilllyo


marilllyo
veterán

Én szerintem az lehetett, hogy a Valve (CS) meg a Dice(BF)...valami kockaünnepségen voltak....bekúrtak mint az állat...és reggel mire ébredtek már le volt foglalva egy domain...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11) jacint78 válasza marilllyo (#10) üzenetére


jacint78
addikt

Ennyire azért csaknem színvonaltalan egy játék mítingje. :)

type your text here..

(#12) marilllyo válasza jacint78 (#11) üzenetére


marilllyo
veterán

Akkor tán ilyen ?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13) jacint78 válasza marilllyo (#12) üzenetére


jacint78
addikt

Ezt el is tudom képzelni. :)

type your text here..

(#14) aerosmith


aerosmith
őstag

várós

(#15) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Battlefield Hardline Real Gameplay

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) gali777


gali777
őstag

Most nem azért, de az EA komolyan gondolja, hogy kijön ősszel a BF4-hez az uccsó DLC, utána kiszarják ezt és majd mindenki szalad megvenni ezt? Még a BF3-ban is lenne bőven játékidő, még a 4 is korán jött. Ki fogja ezt megvenni amúgy? :D (Főleg a BF4-es start ismeretében :D )

[ Szerkesztve ]

(#17) jacint78 válasza gali777 (#16) üzenetére


jacint78
addikt

A sok birka elhiheted!! :DDD

type your text here..

(#18) Bjørgersson válasza gali777 (#16) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem csak nagyon kevesen, aztán buknak rajta több tíz / száz milliót.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) .LnB válasza Bjørgersson (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

kovy olyan gyors voltál a topik nyitásával, hogy megkockáztatom te szivárogtatod az infókat :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) oriic válasza .LnB (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ő a beépített emberkénk. :D

Live-Die-Respawn

(#21) Bjørgersson válasza .LnB (#19) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, lehet titokban az EA-nél dolgozom és én vagyok felelős a fórumokon való hangulatkeltésért, reklámért, stb. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22) marilllyo


marilllyo
veterán

Jó hát a metro/locker imádóknak tetszhet. Egyébként nem vagyok tőle elájulva. Valahogy így a videó alapján a grafika sem tűnik olyan szépnek mint a bf4 esetében...de ez a valóságban biztos nem így van. Ahogy nézem komoly kis single player része lesz....mondjuk a Visceral-tól ez elvárható.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#23) jacint78


jacint78
addikt

Amúgy ez most mit is jelent pontosan a játék motorjának szempontjából? Ez végülis nem frostbite lesz? Nem vagyok képben ezekben.

type your text here..

(#24) Gyula84 válasza Bjørgersson (#21) üzenetére


Gyula84
veterán

ami már nem is titok :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25) Bjørgersson válasza jacint78 (#23) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dehogynem, az EA szerintem lassan már csak azzal fog foglalkozni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#26) oriic válasza jacint78 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De frostbite lesz.

Live-Die-Respawn

(#27) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#15) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már törölték is a gameplay videót, gondolom "véletlenül" kiszivárgott. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28) Sonja válasza Bjørgersson (#15) üzenetére


Sonja
veterán

Már el is lett távolítva a videó, én meg nem láttam. :( Másik linket tud valaki? :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#29) marilllyo


marilllyo
veterán

Tudjátok én mitől tartok? Ezek az új játékmódok nagy része ...tényleg csapatmunkát igényel. Kb mint a payday esetében. A játékosok többsége pedig n00b. Ha lesz olyan játékmód, hogy TDM akkor kb az az egy amin játszani fog majd a BFH társadalom. BF4-ben is miért a Metro megy a legjobban?! Mert ott még sétálni sem kell sokat csak lespawnolsz és lősz...ész nélkül.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#30) Gyula84 válasza marilllyo (#29) üzenetére


Gyula84
veterán

velem biztosan nem fogsz találkozni :N

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31) Bjørgersson válasza marilllyo (#29) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem kell ettől tartani, mert úgyis ez lesz. Megoldásként viszont nem kell egyedül, random emberekkel játszani, hanem páran összeverődni TS-en, aztán szépen összedolgozni. Mint ahogy akármelyik Battlefieldben kellene. :)

(#28) Sonja: orichalcos már keres másik forrást.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32) jacint78 válasza oriic (#26) üzenetére


jacint78
addikt

Oriási, azt hittem legalább ettől megszabadulok.

type your text here..

(#33) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amíg nem megy fel vimeora, meg dailyomotionra itt a forrásfájl:

[link]

Live-Die-Respawn

(#34) Bjørgersson válasza oriic (#33) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy ez a YouTube videó. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35) Sonja válasza oriic (#33) üzenetére


Sonja
veterán

Köszöntem a forrást! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36) oriic válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem adok egy órát, és ha nem lesz bejelentés akkor törli a youtube az összes feltöltést.

Live-Die-Respawn

(#37) Chrys_ válasza Bjørgersson (#15) üzenetére


Chrys_
addikt

(#38) Bjørgersson válasza Chrys_ (#37) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi, de orichalcosnak linkeld, aztán majd kiegészíti vele a Gamepodos hírt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39) oriic válasza Bjørgersson (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már a dailymotion-os videó van kitéve.

Live-Die-Respawn

(#40) Bjørgersson válasza oriic (#39) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem a videóra gondoltam, hanem abban a Metrós hírben szerintem van bőven olyan infó, amiről még nem írtatok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41) marilllyo válasza Bjørgersson (#31) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát akkor viszont remélem ilyen várószobás matchmaking-es rendszer lesz. Csak úgy van értelme. Rendesen meg kell oldani ezt a squad join-os témát. Egy ilyen játéknál...elengedhetetlen a folyamatos voice chat. Viszont nem tudom milyen instrukciókat adnánk egymásnak egy franciával :) BF4-ben is orosz szerveren...ezeknek lételemük a folyamatos pofázás squadon belül. Beszélek valamit oroszul...de irtó irritáló a vartyogásuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42) Jeollam


Jeollam
aktív tag

Na itt az ideje hogy én is itt legyen BF fanatikus lévén :P

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#43) gali777 válasza Jeollam (#42) üzenetére


gali777
őstag

Azért egy kis költői túlzás ezt BF-nek hívni :DDD

(#44) Bjørgersson válasza marilllyo (#41) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Davai blyat! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45) Jeollam válasza gali777 (#43) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Miért? Most lestem meg az egyik youtuben található videót, igenis sok a hasonlóság :K ( Legalábbis nekem )

Bár azt még nem döntöttem el, hogy tetszik-e vagy sem, de azért mégis ott a nevében a Battlefield :C

kovy29: Ezen nem fogunk összeveszni. Tiszteletbe tartom a te véleményed, te is az enyém, és ennyi

[ Szerkesztve ]

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#46) Bjørgersson válasza Jeollam (#45) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg a Battlefield címen és a fegyvereken, helikoptereken kívül nem sok hasonlóságot lehet felfedezni ez és a többi rész között.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47) marilllyo válasza Bjørgersson (#46) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem ezt csak azért csinálták, hogy legyen valami idén is.... De nagyon úgy nézem, hogy erre sok energiát nem fektettek. Kevés pénzből...megy tovább a frencsájz. Csak a bf4-et ne felejtsék el foltozni tovább.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#48) gali777 válasza marilllyo (#47) üzenetére


gali777
őstag

BF3 is le lett szarva az utolsó DLC után, itt se lesz másképp.

(#49) FollowTheORI válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A koncepció nem is rossz... a többi meg majd kiderül.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#50) Bjørgersson válasza Jeollam (#45) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, ne értsd félre, nem kioktatni akartalak. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.