Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8033) Źşë' válasza HS 2142 (#8003) üzenetére


Źşë'
addikt

tegnap furamód nekem is kilépett 2x :s és ami a poén, haver megemlítette h nekem milyen sokszor kilép :d neki meg 1x sem, erre rá 10 másodpercre neki is :DD dőltem a nevetéstől XDD

sztem ott vmi a friendlistnél erősen szar, pl vannak olyan szerverek h: hawer felmegy, én is mennék utána, de nem enged mert azt írja ki h fullon van a szerver, pedig még vagy 5 ember felmehetne.... és mindeközben vibrál a friend list, + ahogy ő lelép a szerverről és nekem még kiírja h connecting akkor meg felmegy nekem miután ő lejön :W most akkor ez wtf :F

tegnap akkora ownage volt az egyik szerveren, járműharc ezerrel :D >>

meg volt még 1 vicces jelenet squad deathmatchben :D sniper squad társam egy házban szedte az ellent mire őt észrevette egy másik sniper, és gondolom az járhatott a fejében a srácnak h lekéseli az én csapattársamat :D Észrevettem a gyereket és sprinteltem utána xD kb 3m re lehetett a társamtól mire utolértem és én késeltem le őt XD pisloghatott mint hal a szatyorban :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.