Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14010) zack válasza Jazzy (#13976) üzenetére


zack
nagyúr

Nem értek veled egyet. Talán csak részben. Egy kis bevezető...
Ezek a játékok iszonyat nagy hatással vannak a pszihikai állapotunkra. Lehet vannak olyanok, akiket "nem ragad el", de a többség igen fanatikus, és szinte napi szinten tolja. A tipikus "22-es csapdája", amibe tizen évesen "beleesni" rosszabb mint a kábítószer. Mert mi felnőttek (32 vagyok) tudunk fontossági sorrendet állítani, és különböző fontosságú prioritások szerint élni a mindennapokat, ahol a játék valahol szerepet kap. Mert megtanultuk azt mi a fontos. De aki ezek mellett a játékok mellett nő fel, és esetleg a szülei is tehetősebbek, egy igazi senkiházi, mihaszna kölök lesz belőle, akinél kicsi az esélye hogy kialakul az, ami nálunk felnőtteknél már kialakult. Még a felnőtteket is képes "elragadni" egy MP játék, nem hogy egy befolyásolható tizenévest. Saját magamon is észreveszem, hogy sokszor túlzottan "beleesek" (volt egybe 8h játékidőm nem is 1x :B ).
Mi ennek az alapja, és miért nem értek veled egyet? Mert bár játék, de aki elkezdi, először ugye bénázik, majd észreveszi hogy egyre jobban megy neki, kezdi átlátni a lényeget, van sikerélménye, és már meg is érkeztünk a versenyszellemhez mint fogalomhoz, mert onnantól kezdve hogy ezeket átéli, még jobb akar lenni, a társainál mindenképpen. Kiben mekkora a versengési vágy. Többek között ezért is van sok "K/D huszár", mert azt hiszik, az elismerés abból fog adódni mi díszeleg az adatlapjukon. Tegnap pl. direkt megfigyeltem volt olyan kör, aminek az első felét azért buktuk el 3p alatt, mert senki se hatástalanította az MCom-ot, mindenki elvonult ész nélkül "vadászni", majd jött a pislogás hogy mind a 2 MCom élesítve van. Az nem baj ha védőként 1 Squad elébe megy a támadóknak, ezzel is lassítva őket, de az hogy mindenki úgy rohan vissza mert élesítve vannak, és persze ezek után egyszerre is robbannak, vagy minimum az egyiket bukjuk...persze stratégiai hiba is lehet, nem mindig ez az érzésem hogy K/D huszárkodás az elsődleges, de nekem tegnap részben ez jött le 1-2 körben.
Szóval lehet játékként tekinteni, de van egy fejlődési szint, ill. egy elért renomé, hogy a fegyók fizikája, és a hitbox is nagy probléma tud lenni, ill. az egyéb más felsorolt hibák is, mert tudod hogy jobb lettél volna ha nincsenek bug-ok, és néha engem is ezért idegesít, mert már erre a szintre jutottam én is. :DDD :DDD Aki nem éli bele magát, az sosem fogja megérteni. Én utólag csak mosolygok magamon, hogy ennyire el tud ragadni a játékszenvedély, de úgy gondolom, aki ezzel tisztában van, az féken tudja tartani ez irányú szenvedélyét. :K ;) Aki viszont nem ismeri be, az óóóriási bajban van, mert ez a dolog tudat alatt "mérgezi". :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.