Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13976) Jazzy válasza Źşë' (#13975) üzenetére


Jazzy
tag

Az igaz, hogy általában rusht játszom, de azért van némi fogalmam a conquestről is. :)) Valószínűleg én értelmeztem félre az írásodat, mert nekem úgy jött le, hogy általánosságban írod a problémát és az attacama csak példa volt. Sorry én értettem félre.
Ezen olvasatban részben igazat adok neked. Rush-ban sem az a cél, hogy kicsessz a másikkal, hanem hogy csapatban robbantsd, vagy védd meg az mcomokat. Én sosem törtem be conquesten bázisra loptam el, robbantottam fel üres gépeket, az valóban nem fair. Az, hogy a fegyverek egyensúlya el van szúrva réóta tudott dolog. Ami felhúz ebben a témában az állandó sírás-rívás, mindig lesznek túl erős és túl gyenge fegyverek. A következő patch (ha valaha kijön) is biztosan elront néhány fegyvert és megint lehet sírni. Eddig volt az örökös CG/GL sírás, most AN94 (tudom, hogy erős), ezután lesz egyéb. És igen engem is dühít, amikor 5-6 only cg-s ember nyomul egy szerveren és szórják a mannát az égből, de szerintem emiatt nem kell sírni. Akinek gondja van ezzel és úgy érzi nem tudja elviselni, az szerintem ne játszon. Azt hiszem sokan elfelejtjük, hogy ez egy játék, arra van hogy kikapcsolódjunk és jól érezzük magunkat miközben játszunk bugok ide, vagy oda... :W

Na ez szokatlanul hosszú lett, bocsi csak nálam most telt be kissé a pohár.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.