Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Battle Bay

Hozzászólások

(#1) r0by


r0by
addikt

2017. május 3-tól vált globálisan - így Magyarországon is- elérhető a játék.
Hivatalos oldal: [link]
Beszéljünk a játékról, osszuk meg a tapsztalatokat, hozzunk létre flottát a jó játék érdekében!

[ Szerkesztve ]

(#2) DrDobos válasza r0by (#1) üzenetére


DrDobos
őstag

+1 :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#3) r0by válasza DrDobos (#2) üzenetére


r0by
addikt

Úgy látom egyenlőre nem sok embert vonz a játék :O
Csináltam egy guildot, pillanatok alatt tele lett, de szerintem sok ember gyorsan feladja. Mondjuk érthető, mert néha össze tud dobni olyan emberekkel, hogy csak nézem, hogy hogyan is jutott el idáig.

(#4) DrDobos válasza r0by (#3) üzenetére


DrDobos
őstag

Szerintem még csak odáig nem jutott el a dolog, hogy itt rákeressenek..:D mi a guild neve?

Samsung Galaxy A55 5G

(#5) r0by válasza DrDobos (#4) üzenetére


r0by
addikt

Lehet igazad van. Bár én is nehezen szántam el magam a telepítésre. A Rovio neve hallatán mindenki az egyből az Angry Birdsre asszociál. Hál istennek nem sok köze van hozzá.
A guild neve igazán fantáziadús: Hungary :) HUN17 a tag.

(#6) F-ECT$


F-ECT$
titán

Kipróbáltam, a matchmaking már az elején is full szar. Emellett ordenáré drágának tűnik. Azért adok neki pár napot, de egyelőre nem jósolok neki nagy jövőt.

Dive ever, work never.

(#7) DrDobos válasza F-ECT$ (#6) üzenetére


DrDobos
őstag

A matchmaking tényleg borzasztó. Mondjuk nekem az a kiborító, hogyha a vesztes csapatban vagy, az sem számít, ha 5x annyit sebzel, mint a 4 csapattársad összesen, akkor is veszítesz infamyt..

Samsung Galaxy A55 5G

(#8) r0by válasza DrDobos (#7) üzenetére


r0by
addikt

Jaja, ezen remélem változtatnak majd. De mostanában mintha jobb lenne, nem adna be annyi lúzert. Legalábbis jönnek a csatába és lövöldöznek és mindig mondják, hogy együtt menjünk :DDD
De az is lehet, hogy nagyobb infamy felett komolyabban veszik a játékot.
Én most 690-en vagyok, egy csomó meccslabdám volt a 700-ra, de eddig nem sikerült túljutni rajta.

(#9) F-ECT$ válasza DrDobos (#7) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam továbbra is az van, hogy szétverjük az ellenfelet, vagy ők minket. Ritkán veszít 1-nél több hajót a győztes. Persze sebzésben mindig elöl vagyok...

Dive ever, work never.

(#10) DrDobos válasza F-ECT$ (#9) üzenetére


DrDobos
őstag

Én is pont ebbe fogok beleőrülni..:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#11) F-ECT$


F-ECT$
titán

Van valahol egy leírás arról, hogy miket érdemes fejleszteni / megvenni? Kicsit sok a lehetőség így újoncként.

Dive ever, work never.

(#12) DrDobos válasza F-ECT$ (#11) üzenetére


DrDobos
őstag

Ez engem is érdekelne. Lehet a fórumon van hasonló

Samsung Galaxy A55 5G

(#13) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#9) üzenetére


F-ECT$
titán

Eltelt 1 hét, és továbbra sem látom a nagy lehetőséget a játékban. Főleg az a gond, hogy tök random hajókat dobál be és kb 0 a hatékony kommunikációs lehetőség, így elég nehéz bármiféle taktikáról beszélni. Bemegyünk, aztán lő mindenki mindenkire.

Egyelőre még elpötyögök vele, mert nem találtam jobbat, de továbbra sem gondolom, hogy pár hét múlva játszani fogok vele.

Dive ever, work never.

(#14) r0by válasza F-ECT$ (#13) üzenetére


r0by
addikt

Én most 1143 infamynál vagyok. Ez local 22 :B
Ha egy kicsit feljebb tudnál jönni, akkor szvsz nagyobb eséllyel kapnál normálisabb usereket. Legalábbis én úgy vettem észre, hogy komolyabban veszik. Bár azért így is előfordul, olyan user, aki késve indul el, menet közben megáll, stb.. Nem értem, hogy akkor minek csatáznak, ha azt a 2-3 percet nem tudják végigtolni tisztességesen.
Esetleg hasonló infamyval rendelkező guild társsal lenne érdemes játszani, mert akkor az már két értelmes ember az 5-ből :)

(#15) F-ECT$ válasza r0by (#14) üzenetére


F-ECT$
titán

Hiába értelmesek a társak, ha a kommunikáció kimerül néhány lehetőségben, illetve az se mindegy, hogy milyen hajók vannak a csapatban, és ahogy látom az is tök random.

Én olyan 300-ig mentem fel egyelőre, ott aztán vagy 3-at azért vesztettem mert volt 1 afk...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#16) F-ECT$


F-ECT$
titán

Railgun esetén mit jelent a célzókeresztben néha megjelenő százalék érték?

Dive ever, work never.

(#17) r0by válasza F-ECT$ (#16) üzenetére


r0by
addikt

Asszem az aktuális távolságban hány százalékos kárt tud okozni. Mármint a fegyver sebzésének 100%-hoz képest. És minél közelebb vagy a célponthoz, annál kevesebbet sebez.

(#18) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az egyes karakterek (Bhurt, Swift, stb) és a hajók (Shooter, Speeder, stb) között van kapcsolat / összefüggés, vagy az összes talent az összes hajóra él?

Dive ever, work never.

(#19) r0by válasza F-ECT$ (#18) üzenetére


r0by
addikt

Ezt a részt én sem látom át tisztán. De az biztos, hogy talentek közt vannak hajó specifikusak.

Lehet, hogy hülyeség, de a karaktereknek van háttérszínük, meg a hajóknak is van színük. Talán így párosíthatóak össze :F

(#20) F-ECT$ válasza r0by (#19) üzenetére


F-ECT$
titán

Te egyébként több hajót is fejlesztesz, vagy egyre mentél rá? Meg tudod mutatni a gyűjteményed?

Én egyelőre a Shootert tudtam feltolni 2-re, és mivel a 2 Rare cucc, ami esett az fegyver (Blast Cannon, Railgun), így nem tervezek váltani se.

Dive ever, work never.

(#21) r0by válasza F-ECT$ (#20) üzenetére


r0by
addikt

Szoktam fejlesztgetni néha. 2 mk3-as a többi mk2-es.
Shooteren kívül nem próbáltam még más hajót, mert úgy voltam vele, hogy erre tudom a legtöbb fegyvert felrakni. A kék slotokkal szoktam néha kisérletezgetni. Ki kellene már próbálni másik fegyvereket is, de nem tudom, hogy érdemes-e, mert a mostaniakat azért már fejlesztgettem. Sajna nekem csak 1 rare lapom van, ami nekem értelmesnek tűnik.

(#22) F-ECT$ válasza r0by (#21) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem pont most gyűlt össze 10 rare item piece, abból bárilyen rare-t lehet craftolni, csak még nem tudom, hogy mit lenne érdemes. Lehet valamelyik cannon fog nyerni.

Dive ever, work never.

(#23) r0by válasza F-ECT$ (#22) üzenetére


r0by
addikt

Bármilyet? Ha jól emlékszem, akkor az random.

(#24) F-ECT$ válasza r0by (#23) üzenetére


F-ECT$
titán

Jah, én butus azt hittem, hogy választhatok :(

Dive ever, work never.

(#25) F-ECT$


F-ECT$
titán

400+ -ról lecsúsztam 260-ra sorban 6 vereséggel úgy, hogy mindig 1000 fölött sebeztem, sokszor első voltam sebzésben és hajó kilövésben is. Tök jó az MM még mindig.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#26) r0by válasza F-ECT$ (#25) üzenetére


r0by
addikt

Ma én is nagyon ideg lettem, és hatalmasat csalódtam a játékban. -200-ba vagyok. Szinte mindig csak engem lőttek, ráadásul mindig én haltam meg elsőre. Pedig nem mentem előre ész nélkül. Komolyan azt hittem, hogy nem is emberek ellen játszom :) A sorsolás is elég abszord volt. Csomószor volt, hogy dupla akkora infamyval rendelkező játékosok ellen toltam..
Többek között ezek miatt az unfair hullámvölgyek miatt hagytam abba Clash Royalet is. De ha ez itt is rendszer lesz, akkor megy ez is a levesbe..
A hírekben volt, hogy volt szerver frissítés, abban bízok, hogy ott lett valami nagyon elcseszve.

(#27) DrDobos válasza r0by (#26) üzenetére


DrDobos
őstag

Azóta már nem játszok a játékkal, és nem hiányzik.. :U Pontosan ezek miatt hagytam abba..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#28) F-ECT$ válasza r0by (#26) üzenetére


F-ECT$
titán

Clash Royale-ban azért ritka, hogy 100-nál nagyobb trophy különbségű embert sorsoljon melléd, legalábbis manapság. Nekem ma volt olyan, hogy a 300 pontom mellé jött szembe 560-as, és még azt se mondanám, hogy a 2 csapat pontjait összeadva közel hasonló szám jött volna ki...

Dive ever, work never.

(#29) r0by válasza F-ECT$ (#28) üzenetére


r0by
addikt

CR-t valószínűleg többen játsszák, így ott ezen ok miatt könnyebb lehet megfelelő ellent is találni. De ott (is) azért hiányzik a lapok erősségének vizsgálata.

Itt a két csapat pontjainak különbsége eddig akkor tért el kicsit, ha az egyikben volt legalább 1 fleet.
Eddig.., tegnap én is tapasztaltam, hogy valami gikszer volt.
Viszont most reggel toltam 2 meccset és minden ok volt, ráadásul a nyertes csapatban is voltam. Most nem éreztem azt, mint tegnap.

DrDobos: A Batlle Bay-t hagytad abba?

[ Szerkesztve ]

(#30) DrDobos válasza r0by (#29) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen

Samsung Galaxy A55 5G

(#31) r0by válasza DrDobos (#30) üzenetére


r0by
addikt

Találtál helyette valami érdemlegeset?

(#32) DrDobos válasza r0by (#31) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#33) ggeleven


ggeleven
őstag

+1
Kicsi még a játék hivatalos fóruma sajnos. Nincs értelmes wiki oldala sem (vagy csak nem találtam?), szóval tényleg nehéz eligazodni. Vannak optimalizálni való dolgok, de egyelőre maradok. :P

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#34) F-ECT$ válasza ggeleven (#33) üzenetére


F-ECT$
titán

Valahogy azt érzem, hogy nem robbant akkorát a megjelenéskor, mint kellett volna, és idővel se nagyon nő a játékosszám. Aztán persze lehet, hogy jön majd a cáfolat, de itt se sokan tolonganak :)

Dive ever, work never.

(#35) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#34) üzenetére


F-ECT$
titán

500+ trophyról jelenleg 200-on állok úgy, hogy kb 20 meccset vesztettem, amiből kb 2-nél játszottam szarul, az összes többinél messze nyertem a sebzést, mindig próbáltam a 25 felé szakadó csapatomból a nagyobb csordához csapódni, sosem én haltam először, stb. Ez az összes ilyen csapatjáték hibája: rohadt sok múlik a csapaton, te hiába hozol 120%-ot, ha a többiek csak 50-et...

Már messze nem "maxolom" ki a játékot (van, hogy napokig be se lépek), pedig az ötlet nem rossz benne, de a megvalósítás nagyon gyenge.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36) DrDobos válasza F-ECT$ (#35) üzenetére


DrDobos
őstag

Épp ezért hagytam abba a játékot..

Samsung Galaxy A55 5G

(#37) r0by


r0by
addikt

Én 1400-ról estem le 900 valamennyire. Ekkor már majdnem reptettem a telefont az idegtől, hogy mekkora idióták vannak. Például fixerrel elmegy előre erősködni az ellenfélhez..
Ez a game akkor lenne az igazi, ha öt barát lehetne egy csapatba.
Én még tolom napi rendszerességgel, amíg nem találok mást.

(#38) ggeleven


ggeleven
őstag

Nálam ugyanez van rendszeresen...amíg ezt nem tudják valahogy kiküszöbölni, addig nem lehet maradéktalanul élvezni. Az ilyen hülyék és AFK emberek miatt nem lehet konstans fejlődni. Na meg honnan szedjek mondjuk még egy rare long rage mortart, hogy 10-es fölé tudjam nyomni? Ha össze is jön a 10 alkatrész biztos, hogy nem azt kapom meg belőle...
Azt nem értem, hogy akár nagyon drágán is, de miért nem lehet megvenni plusz egyet? Legalább lenne még több bevételük, mi meg tudnánk fejlődni.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#39) r0by


r0by
addikt

Én eddig bírtam. Meguntam az egymás után 10x vereséget minden második nap.. Ez egy nagyon sz@r játék :)

(#40) ggeleven válasza r0by (#39) üzenetére


ggeleven
őstag

A játék nem rossz alap, de a sok nyomi öli meg az egész élményét... Az, hogy sok játékkal sem lehet konstans fejlődni el fog riasztási előbb-utóbb rengeteg játékost.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#41) F-ECT$ válasza r0by (#39) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit találtál helyette?

Dive ever, work never.

(#42) F-ECT$ válasza ggeleven (#40) üzenetére


F-ECT$
titán

Hosszú távon kiegyenlítődik, azaz ahány nyomit kapsz társnak, kb ugyanannyi nyomi ellenfeled is lesz. Persze ettől még rohadtul nem ad jó játékélményt egyik verzió sem.

Szóval fejlődni azért itt is lehet (főleg a hajó fejlesztéskor könnyű egy nagyobbat előre lépni), de biztosan vannak ebben a fejlődésben hullámvölgyek. (Ha megfigyeled, akkor a top játékosoknak is csak kb a meccseik felét sikerül megnyerniük, az persze megint más kérdés, hogy egy izgalmas fordulatos meccsen kapsz ki, vagy azért mert valaki afk a csapatodból...)

Dive ever, work never.

(#43) r0by válasza F-ECT$ (#41) üzenetére


r0by
addikt

Még semmit sajnos. Vagyis ezzel játszogatom, de kevés az igazi játékos.

A játékban történt valami frissítés, változás? Vagy a Rovio nem nagyon tolja a szekeret?

(#44) F-ECT$ válasza r0by (#43) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem nagyon figyelem (nem tudom, hogy van-e pl kellően pörgős fórum, mert ez a PH-s eléggé halott), az biztos, hogy jött 1-2 újítás, de a gond továbbra is az alapvető dolgokkal van, amit nem lehet egy patcchel könnyen orvosolni, azaz hogy nem nagyon tudsz kommunikálni a csapattársakkal, és a taktika is kb abból áll, hogy amelyik csapat együtt megy az nyer.

Dive ever, work never.

(#45) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jött egy nagyobb update, amiben kicsit ráfeküdtek a guildekre és a reward rendszer is egész jól el lett találva ott, így egyelőre visszatértem.

Sajnos egy csomó hiba / hiányosság még megmaradt, de hátha javítják azokat is idővel.

Dive ever, work never.

(#46) royalka


royalka
őstag

Sziasztok, valaki járt mar úgy, hogy nem tudta áruházból letolteni a játékot? Nekem majdnem teljesen letolti majd 10 perc mulva kiir egy hibakodot.:/

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#47) F-ECT$ válasza royalka (#46) üzenetére


F-ECT$
titán

Mást le tudsz tölteni (hasonló nagyságban), van elég hely a belső tárhelyen?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#48) royalka


royalka
őstag

Nah újra húztam a telót és le is sikerült szedni a Gamet.. 2 hét kihagyás és ki is tettek a klánból. Esetleg valami magyar klán behivhatna. :D

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#49) F-ECT$ válasza royalka (#48) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogy állsz hajókkal és infamy-val? Napi min 10 meccset játszol?

Dive ever, work never.

(#50) ggeleven válasza royalka (#48) üzenetére


ggeleven
őstag

HunLámSzörnyek? :-D Jöhetsz nyugodtan!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Battle Bay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.