Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battalion 1944

Hozzászólások

(#1) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Ha már meguntatátok a sok modern fps játékokat és szeretitek a 2. világháború idejében játszodó játékokat. Akkor ezt a játékot nektek találták ki. Ha már hiányzik nektek a jó kis Cod 1, Cod 2, Medal of Honor csaták a jó kis bolt action fegyverekkel. Akkor itt ez a játék amit ki kell próbálnotok.

Ez a cég(Bulkhead) nem rég alakult Angliában ugyanúgy csak angol cég mint a Rebellion hogy kicsit összekössük a Sniper Elite sorozattal is. ;) Azt mondják céljuk, hogy amit már nagyon sokan hiányolnak a mostani multi fps-ből , hogy hozza azt a hangulatot mint a korábban felsorolt játékok amit gondolom senkinek sem kell bemutatni. A játék megjelenítéséért az Unreal Engine 4 felel majd. Amivel elvileg majd Bastogne és Carentan helyszíneken is nyomulhatunk. Bulkhead azt mondja visszatérnek a sablon játékhoz. Nem lesznek kiegészítők csak te meg a fegyvered. Nem lesznek Killstreak-ek és a többi csak rajtad múlik hogy jó leszel, vagy nem a játékban. Az első bejelentéshez kapcsoltak egy videót is. Ami már alapján már a játék most is jól néz ki, viszont azt gyorsan megjegyezném hogy ez még csak pre-alpha stádiumu játék.

https://www.youtube.com/watch?v=OwT7DJLHAKQ

A 2. világháború alatt használt fegyverek belekerülnek a játékba : M1 Garand, Kar98, Thompson amik eddig a videóban láttunk, de gondolom sokkal több lesz. Továbbá a BattleRank névre keresztelt funkciónak köszönhetően csatlakozhatunk különböző zászlóaljakhoz, majd versenyezhetünk fegyverekért, felszerelésekért és olyan kozmetikai jutalmakért, amikkel a karakterünket szabhatjuk testre. Visszatérnek a jól megszokott és a mai napig kedvelt dedikált szerverek. A cég szeretne egy jó cheat szűrő rendszert rárakni a játékra. A játék egy multi cím lesz szóval egyszemélyes mód sajnos nem lesz benn.

Mint ahogy korábban mondtam a játék fejelsztés alatt van. Ez jelenleg egy Kickstarter cím ,szeretnének egy kis lóvét összeszedni a játék befejezéséhez. :) 100 000 Fontot. Tegnap előtt délután ez a gyűjtés 270 Fonton állt mikor én felfigyeltem a játékra. Ezen a lapon láttok árakat 13 Fonttól, egészen 1500 Fontos csomagig. Mindegyik tartalmazza magát a játékot és egy korai hozzáférést. Ahogy nő az ár, annál előbb léphetsz be a fejlesztésbe és még a fejlesztői listára is bekerülhetsz ha annyit fizetsz. A játék PC-re, PS4-re és Xbox1-ra jön. A pénzgyűjtésnek március elején lesz vége, de gondolom előbb meglesz a lóvé mert 1 nap alatt meglett már a fele is. Két napja kezdték el gyűjteni már majdnem 82000 nél járnak.

forrás:http://www.snipereliteonline.hu/hirek/jatekhirek

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#2) juve600 válasza sz.atesz89 (#1) üzenetére


juve600
nagyúr

végre egy 2.vh-s játék ami jónak néz ki :R :R :R

(#3) juve600


juve600
nagyúr

no Killstreak

sok COD,BF csilli villi után végre nem ezek fognak dönteni

az hogy 2 nap alatt majdnem összegyült a pénz a játékra,az is azt bizonyitja hogy igenis van igény egy jó garfika-fizika párossal felszerelt 2.vh FPS -re

(#4) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Nagyon hamar elérték a 100-ezres határt és még messze van március azt nyilatkozták további határ elérése után még bővítik a játék tartalmát. Talán még a singleplayer is belekerül.

PSN: szuhi

(#5) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

PSN: szuhi

(#6) laceszgamer válasza sz.atesz89 (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Aztán még mondja valaki, hogy nincs újra igény némi II VH-ra és hogy az emberek nem unják a modern/jövőbeni FPS-eket. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) juve600 válasza laceszgamer (#6) üzenetére


juve600
nagyúr

igény az éppenséggel lett volna eddig is,csak egyik kiadó se foglalkozott vele
csak a Wolfenstein jött ki de ugye abba meg nincs multi

(#8) Stauffenberg válasza juve600 (#7) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pedig hát a Wolfenstein anno multiban elég erős volt (legalábbis az Enemy Territory), amit a fejlesztők is megemlítettek, mint követendő példa a korai Call of Duty meg Medal of Honor címek mellett.

A játékot meg várom, igaz sok évnyi World of Tanks után az FPS skillek már erősen megkoptak, múltkor beléptem CSGO-ba és siralmasan ment (Day of Defeat meg még annál is bénábban, mikor néha megkívánom). :D

De nekem a Call of Duty első része (főleg a United Offensive kiegészítővel) az egyik legjobb multis emlékem, azt is legalább annyit toltam, mint a csét.

(#9) juve600 válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


juve600
nagyúr

egyetértek

:C :C :C

(#10) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Amúgy meg nagy piros pont a fejlesztőknek a dedikált szerverek miatt! :) Időnként tök jó egy nem alapbeállításokkal üzemelő szerveren játszani (pl: Kar98-only) vagy a szerveroldali modok is tudnak egészen ötletesek lenni.

Amúgy most Steam-en éppen akciós a Call of Duty franchise, van CoD WWII pack 20 euróért. Így kb 5 EUR / darabra jön ki.

(#11) juve600 válasza Stauffenberg (#10) üzenetére


juve600
nagyúr

na ezt megnézem
köszi

(#12) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Én is beszálltam, pedig megfogadtam, hogy Star Citizen lesz az egyetlen, amire vakon fizetek. :DDD
Így viszont már több vasat tartok a tűzben!

Egy community weboldalba kinek van kedve besegíteni?
Tárhelyet megoldom, battalion.hu domaint meg már einstand-oltam is :P

Tea az élet!

(#13) laceszgamer válasza ttamashu (#12) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az ötlet jó, mármint a weboldal, valamit össze lehetne hozni. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) juve600 válasza ttamashu (#12) üzenetére


juve600
nagyúr

grat :R

kérdés mennyire lesz rétegjáték

a Sniper Elite-vel is ez a gondunk
az első rész volt az az igazi mert azt lehet törtben is játsznai multiban ,nagyon sokan voltak benne,köztük nagy sok magyar,több klán is volt
aztán jött a V2 az már ugye steam-es volt ,ott meg is állt a létszámbövülés és sokkal kevesebben voltak benne,sokan még akkor is az első részt nyomták ,egészen addig mig ki ne lötték az online szervereket.
A 3. rész sztem pedig totál bukta a készitőknek,még kevesebben vették meg mint a V2-t,hiába volt mindenféle akció,sajnos a fizikája sem az igazi,meg nem is törödnek vele,hiába jeleztük a bugokat ,nem javitották.
Sajnos a magyar játékosok is eltüntek,mi maradtunk az egyetlen magyar klán.Volt saját szerverünk sokáig a V2-ben,megvertük egyedüliként a legerősebb orosz klánt,majd lett saját szerver a 3-ban is ,de ott már egy klánmeccset se tudtunk összehozni.Én személy szerint nem nagyon szeretek külföldi szervereken játszani mert vagy a ping rossz vagy tele van csitterrel.Ez a másik rákfenéje a ami online játékoknak,hogy semmit nem tesznek a csitterek ellen.A skinhacktől az aimbotig mindent használnak ,de MI ÉRTELME VAN ÚGY JÁTSZANI.Sajnos sok játéknál a készitők árulják a hack-et ( COD-ok pl).Amig ezen nem változtatnak addig nem lesz előrelépés,remélem ebben a játékban a dedikált szerver és csitszürő jól fog működni,de pl a COD-ok mé nincs dedikált szerver ?? mert azonnal bannolva lennének a csitterek és kb 80%al csökkenne a játékosok száma..............

(#15) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Amúgy nem hiszem h túl rétegjáték lenne mivel ez FPS és nem TPS mint a Sniper Elite.Bennem is felmerült a dolog egy honlap készítéséről, de nekünk ott a http://www.snipereliteonline.hu/ én annak a kibővítésén gondolkoztam, mert hát új Sniper Elite bejelentés nincs, ha lesz és olyan lesz mint a Sniper Elite 3 akkor felejtős. Ott van jelentkezés, lehet regelni klánba, van létrehozva 1 másik klán, ami cod aw csapatunké volt át lehetne módosítani arra. Én ha lesz valami hír róla folyamatosan írom a csapatnak is mert szeretik a 2.vh-s játékokat és lehet h őket is át lehetne csalni ebbe a játékba. Én is befizettem egy 15 fontosra. Insurgency is megvan kb 4-5 embernek a csapatból azt is szoktuk nyomni és mindent a [SEO] klánjelzés alatt megy mert onnan indult ki az egész így ezt használjuk. Kicsit lehetne módosítani a témán h már nem csak a sniper elite a fő játék, amit játszunk.

Hivatalos honlap:
http://www.battaliongame.com

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#16) laceszgamer válasza ttamashu (#12) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha gondolod majd írd meg itt forumban, hogy miben lehetne segíteni a weboldallal kapcsolatban, vagy priviben is, ahogy jobbnak érzed.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Mik az esélyek egy jó cod2 szintu gamere?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18) juve600 válasza K1nG HuNp (#17) üzenetére


juve600
nagyúr

mivel ez az első játéka a fejlesztő-kiadó csapatnak ,sztem jó lesz
ők még talán nincsenek eltelve mint a COD-os kollégáik

(#19) sz.atesz89 válasza K1nG HuNp (#17) üzenetére


sz.atesz89
tag

Sztem jó játékot akarnak letenni az asztalra, mert ezzel megalapozhatják a jövőjüket és egy esetleges folyatatást a játéknak. Meg még sztem mellé is fognak állni patchekkel is, hogy jó véleménnyel legyenek róluk, de lehet h csak én gondolom így, ők nem.

PSN: szuhi

(#20) laceszgamer válasza sz.atesz89 (#19) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát ha már az emberek bíznak bennük akkor csak igyekeznek majd összehozni minden téren a legjobbat amit csak tudnak.

Ha úgy menne dolog mint az eddig egyeteln mintaszerűen haladó esetben ( Dirt Rally ) akkor nem lenne gond. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

200 000-re is átlépte már megduplázták a 100 ezret! :)

https://www.kickstarter.com/projects/bulkheadinteractive/battalion-1944-pc-xb1-ps4

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#22) laceszgamer válasza sz.atesz89 (#21) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hazudnék, ha azt mondanám meglepett. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

További hírek! Sajna gif-ek , videó, greenlight link is van a cikkben így nem tudtam átemelni ide. http://www.snipereliteonline.hu/hirek/jatekhirek

PSN: szuhi

(#24) Espla


Espla
aktív tag

Heroes & Generals-tól is sokat vártam, de sajna gyenge, de talán majd ez...

Egyébként a fejlécbe is lehet infókat rakni.

(#25) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[Lista az összegekről]

1,2 millio font és lesz kampány... hát azért elég nagy ugrás az alatta levő 600.000 után.

270-nél tartunk és 5 nap van vissza. :D
Na valakinek nincs közel 1 millió fontja ilyesmire?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26) sz.atesz89 válasza laceszgamer (#25) üzenetére


sz.atesz89
tag

Mert nem igen akarnak singlevel foglalkozni azért szabtak meg egy ilyen nagy határt. De azt hittem a 325 ezer összejön h a brit katonák bekerüljenek, dehát nem úgy néz ki, milyen katonák lesznek ha ekkora összegeket határoznak meg, h egy-egy nemzet bekerüljön.Vagy esetleg később DLC-vel bekerülnek, mert ez így hogy kevés nemzet lesz lehet unalmas lesz?
325 brit erők
400 orosz
Kik fognak egymás ellen csatázni. :D Német vs német? Esetleg amcsi vs német, mert az amerika erőt nem használták fel egy határhoz sem.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#27) donmackó válasza sz.atesz89 (#26) üzenetére


donmackó
őstag

A képek alapján egyértelmű hogy amcsi vs. német lesz.

Release the cable hounds!

(#28) laceszgamer válasza sz.atesz89 (#26) üzenetére


laceszgamer
addikt

325 talán még meglehet, bár az se biztos, msot két nap kellett 15-höz. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29) sz.atesz89 válasza laceszgamer (#28) üzenetére


sz.atesz89
tag

Nagyon belassult 200 E után, addig pörgött, utána megállt.

PSN: szuhi

(#30) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

(#31) laceszgamer válasza sz.atesz89 (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát azért így se járunk rosszul, meg valszeg ha kellően siekres lesz a játék, akkor úgy is les zmajd hozzá ez.az később.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) juve600 válasza laceszgamer (#31) üzenetére


juve600
nagyúr

úgy legyen

(#33) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Tudom hogy nem battalion, de itt 1 új játék kickstarter unreal engine 4 és 2. vh.

http://www.snipereliteonline.hu/hirek/jatekhirek/480-a-kovetkezo-gyujtes-day-of-war-hoz

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#34) juve600 válasza sz.atesz89 (#33) üzenetére


juve600
nagyúr

jónak tűnik ez is :C

(#35) laceszgamer válasza sz.atesz89 (#33) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most már csak az kell, hogy kicsit felfigyeljenek a nagyobb kiadók is erre, hogy vajon miért ilyen sikeres egy II VH-s FPS-re a gyüjtés. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#36) juve600 válasza laceszgamer (#35) üzenetére


juve600
nagyúr

jó lenne ha rájönnének :DD

(#37) Vanir


Vanir
veterán

Némi friss infó phantasy által.
TL;DR: Szinte q3engine rendszerű movement. CoD-széria első részeihez nagyon hasonló mozgás, célzás, lövöldözés. A melee 1hit kill lesz, gyors késelés animációval.
Új gameplay footage még nincs, de valószínűleg hamarosan lesz. Nagyon várom a játékot, talán végre méltó utódja lesz a CoD2/4 esport részének.
Alpha májusban, beta július-augusztus környékén.

[ Szerkesztve ]

(#38) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új gameplay

Live-Die-Respawn

(#39) wjbhbdux válasza oriic (#38) üzenetére


wjbhbdux
veterán

még újabb [link]

/s

(#40) Vanir


Vanir
veterán

Na, végre kontent: [link]

(#41) Patrick válasza Vanir (#40) üzenetére


Patrick
addikt

Van még vele munka, de várós!. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#42) xEon1337 válasza Vanir (#40) üzenetére


xEon1337
őstag

CoD2 óta erre várunk a srácokkal, igaz időközben felnőtt emberek lettünk. :)

Remélem felpörgetik a fejlesztést, mert az eddigi ütem nem túl acélos. Meg valami másik pályát is villanthatnának már.

"Less but better" - Dieter Rams

(#43) ADAM1337 válasza xEon1337 (#42) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Régi szép idők, azóta eltelt egy 12 év már lassan.
Viszont elég tetszetős lett.

[ Szerkesztve ]

(#44) Vanir válasza xEon1337 (#42) üzenetére


Vanir
veterán

Szerintem pont azért nem villantanak másik mapot, hogy ne legyen teljesen unfair majd a játék kompetitív része azokkal szemben, akik nem tudtak az alpha-val játszani.

(#45) xEon1337 válasza Vanir (#44) üzenetére


xEon1337
őstag

Most hangosan felnevettem. :D Nem hinném, hogy egy csapat azért dominálna a jövőben, mert már az alphában megismerte a mapokat, amiket a megjelenés után maximum egy hét alatt ki lehet tapasztalni. Mire ezzel a játékkal pénzdíjas versenyek lesznek (ha lesznek egyáltalán), addig még sok víz le fog folyni a Dunán.

Inkább még a megjelenés előtt derüljenek ki a hibák, a pályákon is jobb még ilyenkor variálni, betenni egy új útvonalat, bezárni fallal egy másikat, stb. Remélem lesz valamilyen formában béta tesztelési lehetőség azoknak, akik erről eddig lecsúsztak.

"Less but better" - Dieter Rams

(#46) GODx


GODx
tag

Fél karom odaadnám az alpha accessért, esetleg ha valakinek megvan, valamelyik alpha hétvégén pár euróért cserébe kölcsön kérhetném az accountját? :)

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#47) pRoject22


pRoject22
őstag

Facebook csoportot létrehoztuk, hogy könnyebb legyen társakat találni

https://www.facebook.com/groups/Battalion1944HUNGARY/

¯\_(ツ)_/¯

(#49) xEon1337 válasza Vanir (#48) üzenetére


xEon1337
őstag

Legalább elhintettek valamit még így karácsony előtt, ha már amúgy hónapok óta semmi újdonság nem volt..

"Less but better" - Dieter Rams

(#50) IreN!CuS válasza xEon1337 (#49) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Illetve ami talán még jobb: Announcing Alpha v0.5 (14th & 16th December)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battalion 1944
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.