Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:01:29

LOGOUT.hu

Azt hiszem a harangszo mar mindent elöntött eme jatekról,amugy eleg jo akciojateknak tunik, amelyben batmankent kell majd rendet tennünk a varosban.Kisse nagy reklamja volt,az Nvidianak koszonhetoen...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Batman: Arkham Asylum

Azt hiszem a harangszo mar mindent elöntött eme jatekról,amugy eleg jo akciojateknak tunik, amelyben batmankent kell majd rendet tennünk a varosban.Kisse nagy reklamja volt,az Nvidianak koszonhetoen...

Gepigeny
Minimum:

CPU: Intel single core 3 Ghz or AMD equivalent

Memory: XP = 1 GB, Vista = 2GB

GPU:Shader Model 3 NVidia 6600 or ATI 1300 or higher

Recommended:

CPU: Pentium D 3Ghz or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Dual core)

Memory: XP = 2GB, Vista = 3GB

GPU: NVidia 7900 GT or higher Enhanced for multi-core

kepek:

Kellemes forumozast.

[ Módosította: bwoay ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) mad1 válasza mad1 (#1) üzenetére


mad1
veterán

Elvileg augusztus 25.en kerul a boltokba.
Addigis itt a Demo ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) acura válasza mad1 (#2) üzenetére


acura
tag

Gyakorlatilag meg szept.15.
[link]

(#4) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Valaki letöltötte már a demot?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#5) mad1 válasza (Darkwood) (#4) üzenetére


mad1
veterán

Jaja,vegigoltam.Nagyon next gen,beat em upp lett. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) athomi válasza acura (#3) üzenetére


athomi
veterán

:W

(#7) Joc11


Joc11
csendes tag

Nekem tetszett a demo szerintem jó gamet csináltak a készítők!
Látszik rajta a sok munka. Már várom a teljeset. :C

Q6600@ 3,26Ghz 4GB Ram, MSI 8800GTX OC 621\1620\2000

(#8) mad1 válasza Joc11 (#7) üzenetére


mad1
veterán

Ugy latom athomi is varja :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Letöltöttem és játszottam vele jó sokáig és én hülye kiléptem! Most kezdhetem előről! :W

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10) BalaNce87 válasza (Darkwood) (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem baj mert 5 percnél nem nagyon több a demo, maximum 10.

(#11) (Darkwood) válasza BalaNce87 (#10) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Odáig jutottam, hogy beszélt Joker a sok monitoron (2. szellőzőcsatornás rész). Akkor nem is volt sok hátra? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#12) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Én is letöltöm a Demót. Ezt ki kell hogy próbáljam :C .

(#13) BalaNce87 válasza (Darkwood) (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát onnan nem volt már sok, szerintem demonak is rövid, reméltem hogy egy pálya azért végigjátszható lesz. A játék meg egész jó szerintem.

(#14) (Darkwood) válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Hát igen... 2 gigás demotól nem ezt várná az ember!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#15) BalaNce87 válasza (Darkwood) (#14) üzenetére


BalaNce87
addikt

közel sem:D Ha már csak egy bemutató az egész akkor legyen 500 mega basszus. De ne két giga, mi a faszom 2 giga ezen? És akkor a full meg 10 lesz?

[ Szerkesztve ]

(#16) (Darkwood) válasza BalaNce87 (#15) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szerintem olyan 7 giga környékén lesz! Örüljünk, hogy egyáltalán van demo! Mostanában nem jellemzők a demok!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#17) tomi_mod válasza BalaNce87 (#15) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Azért azt ne felejtsük el, hogy hiába demo attól még a játék lényegi részét az "egész" engine-t tartalmazza. Lehet, hogy alapból ez egy giga, a többi meg, textúrák...

(#18) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Még 3D szemüveg támogatás is lesz. Mi a fene :DDD

(#19) VIBO


VIBO
őstag

sziasztok
64bites win7em van
vmiért kifagy a demo az első pár percben
vmi 5let hogy miért lehet? :O

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#20) DerStauner


DerStauner
senior tag

az x-box-osok már dörzsölhetik a markukat...

(#21) fpeter07


fpeter07
veterán

Kipróbáltam a demót, nem rossz, de 10 perc játék 2 giga :Y Ha megjelenik biztos kifogom próbálni, talán végig is viszem :)

(#22) mad1 válasza fpeter07 (#21) üzenetére


mad1
veterán

Ha megjelenik ki fogod probalni? :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#23) fpeter07 válasza mad1 (#22) üzenetére


fpeter07
veterán

ez a komment így sikerült :D

(#24) storm81


storm81
csendes tag

Batman Arkham Asylum teszt. 10 pont.

May the Force be with you...

(#25) mad1 válasza storm81 (#24) üzenetére


mad1
veterán

Sok helyen kapott max erteket.

Ne szemetelj ! = Steam

(#27) mad1 válasza ,,no name" (#26) üzenetére


mad1
veterán

Mid van?
Mert eleg ennek szerintem fizix offon g92-g94 is szvsz.De akkor mar 4850.
Hisz UE rol beszelunk. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#28) DerStauner


DerStauner
senior tag

és batman kitárta szárnyait...
(nem értékes hozzászólás, tudom.)

[ Szerkesztve ]

(#29) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Felraktam a gémet én is a grafika nagyon szép az unreal motornak köszönhetően a játék meg hasonlít az xmen-originsre mivel itt is menni kell előre és darálni.:D Nekem tetszik csak kár, hogy az nvidia már ide is belepiszkít a physixel mondjuk nálam teljesen jól fut csak szűrőket nem engedi beállítani ati kártyával.:)

Viszont az lenne a kérdésem, hogy a mentések miért nem működnek? Játszottam vele 1órát kb, és ma indítanám el megint előröl kezdődik a játék. Vmit sztem a windows live kavarhat be, de mit?

[ Szerkesztve ]

(#30) Rage47 válasza SzlobiG (#29) üzenetére


Rage47
veterán

azért nem ment, mert warez verziód van.

(#31) SzlobiG válasza Rage47 (#30) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kizárt, hogy azért csomó mindenkinek jó és még ugye nem lehet megvenni...na mind1 akkor érdeklődök máshol.:)

(#32) #92888064


#92888064
törölt tag

nagyon ott van a game, és ue3-nak köszönhetően jól optimalizált, egy 8800gt-vel fullhd felbontáson max graffal tökéletesen megy. gtx 260al megnéztem a "fizika tuningot" is, és ha átmentem egy "ködön", akkor nagyon leesett az fps, szóval csak társkártyával javallott a bekapcsolása szerintem. rég csalódtam ennyire pozitívan egy game-be. ez kivételesen megérdemelné, hogy megvegyük, csak mire megjelenik, addigra már mindenki unni fogja :DDD

(#33) SzlobiG válasza #92888064 (#32) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nagyon sok tesztoldal 10/10-re pontozta annyira jó gém lett. Én is kellemesen csalódtam nem gondoltam volna, hogy egy ilyen "filmből" készült gém ilyen jó tud lenni.:D

(#34) dunc válasza SzlobiG (#31) üzenetére


dunc
nagyúr

Szevasz szerintem kell csinálni egy offline live profilt,én ugyan most nem csináltam,de régebben igen és azt a fiókot használja.

[ Szerkesztve ]

(#35) mad1 válasza SzlobiG (#33) üzenetére


mad1
veterán

En az xmenrol sem gondoltam volna hogy,hasonlo jo jatekot fognak belolle kihozni. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#36) DerStauner


DerStauner
senior tag

énnekem csak egy bajom van az összes mai jobb játékkal: lassan telepszenek.

(#37) SzlobiG válasza dunc (#34) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már megoldottam.:)

madi: Igen hasonlít is az x-menre mivel ugyanaz a motor nekem is tetszett az. De ez különösen mert a batman fílmeket imádom.

[ Szerkesztve ]

(#38) fpeter07 válasza DerStauner (#36) üzenetére


fpeter07
veterán

Engem a sok töltés idegesít ( pl: Mirrors Edge, Colin: Dirt)
Amúgy már lehet játszani? ;]

(#39) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok a demoba volt egy jófofa mozdulat,hogy lefelé lógótt hősőnk denevér modjára,de itt nincs meg az a mozdulat,mikor lesz elérhető,hogy lehet megszerezni?

(#40) iZed


iZed
aktív tag

Vki jar mar a harmadik remalomnal? Nem tudok tovabbjutni annal a resznel, ahol atugrok egy ilyen liftszeru platformra, ami azonnal lesullyed, a mellette levo meg merleg-elven felemelkedik. es ezen a kis platformon tudok csak mozogni, sehova nem tudok menni es egyik kutyuvel sem tudok mit csinalni..

Vki esetleg tovabbjutott mar itt?

(#41) iZed válasza dunc (#39) üzenetére


iZed
aktív tag

azt kesobb tudod kinyitni nehany szintlepes utan. vagyis upgrade ahogy ebben hivjak. asszem a masodik vagy harmadik upgrade pontot mar koltheted arra. erdemes is mert amellett h telleg "jopofa" nagyon is hasznos:)

(#42) chungee


chungee
addikt

8800GTS 320MB-os karival érdemes bekapcsolni a phys-et:F

(#43) Haart válasza chungee (#42) üzenetére


Haart
addikt

Ha bekapcsolod megtudod :D

(#44) slett27


slett27
addikt

Nem találtam infot arról, hogy lesz-e benne coop mod. Mert ha nem lesz, akkor nem veszem meg. :))

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#45) (Darkwood) válasza chungee (#42) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Van rá esély, hogy laggolni fog!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#46) fpeter07


fpeter07
veterán

Jó kis játék, demo-val ellentétben nem is szaggat... Szép grafika, jó verekedés, lopakodás, fejlődés, challangek, van itt minden :K

(#47) Muton


Muton
addikt

a demoban van pár szellőzőrács amit nem tudtam leszedni. azaz az összes nem a földön lévő, amihez odamegy az ember és nyomja a spacét. én vagyok a béna vagy nem mindegyik leszedhető? vagy mindkettő :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#48) iZed válasza Muton (#47) üzenetére


iZed
aktív tag

a magasan levo szellozoracsokat egy kesobbi kutyuvel tudod majd kiszakitani.

(#49) Muton válasza iZed (#48) üzenetére


Muton
addikt

köszi :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#50) fpeter07


fpeter07
veterán

Az illúziós rész nem volt rossz, már majdnem féltem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.