Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) ArchElf válasza ArchElf (#344) üzenetére


ArchElf
addikt

@ECHO OFF
REM masol.cmd "\\honnan\folder\*" "\\hova\foler\" "kivetelfajl"
IF [%3]==[] (
ECHO %~fx0 "\\honnan\folder\*" "\\hova\foler\" "kivetelfajl"
GOTO:eof
)
SET SRC=%1
SET DST=%2
SET XCL=%3
SET TMPFILE=%TEMP%\xctemp
XCOPY %SRC% %DST% /E /U /Y /L /EXCLUDE:%XCL% >%TMPFILE%
XCOPY %SRC% %DST% /E /Y /EXCLUDE:%XCL%+%TMPFILE%
DEL /Q %TMPFILE%

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#352) lakisoft válasza ArchElf (#350) üzenetére


lakisoft
veterán

Rendben. Köszi. Privátban lehet jelentkezni a jutalomért. :).

(#353) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Átnevezni szeretnék fájlokat, úgy, hogy azokhoz az aktuális dátumot is hozzáfűzöm.
Ez sikerült is a %Date:/= % használatával.
De meg lehet-e azt oldani, hogy a dátumot pontok nélkül tegye bele? A legegyszerűbb gondolom az lenne, hogy a dátumot 3 változóra felbontom és egymás után beillesztem. Csak ez már meghaladja a képességeimet. :) Ebben kérem a segítségeteket.

Előre is köszönöm!

(#354) Csontikka válasza Panthera (#353) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Szia,

ha csak kivenni szeretnéd a pontokat akkor:
set datum=%Date:/= %
set datum=%datum:.= %
echo %datum%
pause

Ha a space-eket is, akkor pedig:
set datum=%Date:/= %
set datum=%datum:.=%
echo %datum%
pause

Üdv,
Csontikka

(#355) cigam válasza Panthera (#353) üzenetére


cigam
félisten

set FileDate=%date:~10,4%_%date:~4,2%_%date:~7,2%
FileName_%FileDate%.txt

Persze jól láthtó, hogy a :~x,y a kulcs, ahol x,y a pozíciót, és a hosszt határozza meg.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#356) Panthera válasza cigam (#355) üzenetére


Panthera
őstag

Köszönöm szépen Mindkettőtöknek! Nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű. :)

[ Szerkesztve ]

(#357) Panthera válasza cigam (#355) üzenetére


Panthera
őstag

Fájlt is kell törölnöm (másolás után az eredeti helyéről), ez az ellenőrző funkció megfelel-e szerintetek vagy van biztosabb megoldás?

copy c:\*.* c:\másik könyvtár
if exist c:\másik könyvtár\*.* del c:\*.*

Próbáltam az else parancsot is belefűzni, hogy pl. vége a programnak, de szintaktikailag nem volt jó valami.

Érdemes lenne egy fájlt létrehozni pl. echo.txt, amelybe mindig hozzáfűné az aktuális visszajelzéseket (ilyenekre gondolok: másolás, átnevezés, törlés sikeres-e vagy sem)?

(#358) cigam válasza Panthera (#357) üzenetére


cigam
félisten

Nem 1xübb a move parancs? (Merthogy az is lemásolja, és ha sikerült, akkor törli az eredeti helyéről.
+Hibakezelés errorlevel-el:

Move ide oda
IF (%ERRORLEVEL% == 0) goto OK
else goto HIBA

:OK
echo.%Date% >>c:\naplo.txt
echo.%Time% >>c:\naplo.txt
echo."Sikeres mozgatás" >>c:\naplo.txt
goto:vege

:HIBA
echo.%Date% >>c:\naplo.txt
echo.%Time% >>c:\naplo.txt
echo."Sikertelen mozgatás" >>c:\naplo.txt
goto:vege

:vege

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#359) Panthera válasza cigam (#358) üzenetére


Panthera
őstag

Szia!

Valamiért nem működik a hibakeresés, mert mindig "sikeres mozgatás"-t fűz a riport fájlba. Ha nem létezik a mozgatandó fájl, akkor is.
Az "else" parancsot eredetileg nem ismerte fel, de a sortörés megszűntetésével már nem jelzett hibát.

(#360) cigam válasza Panthera (#359) üzenetére


cigam
félisten

Lehet csak sima errorlevel kel? %-ok nélkül? Most kb fejből találgatok, mert Mac elött ülök. talán a hétvégén megtudom nézni, de te tuti hamarabb kipróbálod ;-)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#361) Panthera válasza cigam (#360) üzenetére


Panthera
őstag

Megpróbáltam többféleképp, de egyik sem nyert. Most már kezd az idegbaj kerülgetni.
[link]

IF %ERRORLEVEL% EQU 0 goto OK else goto HIBA
IF ERRORLEVEL EQU 0 goto OK else goto HIBA
IF (%ERRORLEVEL% == 0) goto OK else goto HIBA
IF (ERRORLEVEL == 0) goto OK else goto HIBA
IF ERRORLEVEL == 0 goto OK else goto HIBA

(#362) danih válasza Panthera (#361) üzenetére


danih
addikt

Sztem így kéne:
IF ERRORLEVEL 0 goto OK else goto HIBA

(#363) sztanozs válasza Panthera (#361) üzenetére


sztanozs
veterán

Először kell egy
SETLOCAL enabledelayedexpansion
Utána pedig már megy a következő
If !ERRORLEVEL! EQU 0 (
goto OK
) else (
goto HIBA
)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#364) Panthera válasza sztanozs (#363) üzenetére


Panthera
őstag

Egyikkel sem lett jó sajnos.
Ha kiíratom az errorlevel értékét, 0-át ad vissza mindig, szerintem onnan indul a probléma.
A hibakezelés a move paracsra irányulna. Az errorlevel mindig az utolsó parancs értékét veszi fel?

move c:\*.* c:\dir\
SETLOCAL enabledelayedexpansion
If !ERRORLEVEL! EQU 0 (
goto OK
) else (
goto HIBA
)

[ Szerkesztve ]

(#365) sztanozs válasza Panthera (#364) üzenetére


sztanozs
veterán

move elé (a cmd fájl elejére) kell a setlocal - ja és véletlen se .bat-nak nevezd el, hanem .cmd-nek

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#366) danih válasza Panthera (#364) üzenetére


danih
addikt

Ezt kapáltam:
If errorlevel 0
means 0 *OR MORE* so it will always resolve to TRUE and is therefore meaningless.

Másképp:
if %ErrorLevel%==1
mens EXACTLY 1

if ERRORLEVEL 1
means 1 OR MORE

[ Szerkesztve ]

(#367) Panthera válasza sztanozs (#365) üzenetére


Panthera
őstag

Köszönöm szépen Mindenkinek, a setlocal előrehozása után jó lett! :R

(#368) Baryka007


Baryka007
őstag

Üdv, kérdés hogyha nekem van egy ilyen programom
az megvalósítható hogy
msg * <ping> -ba írja ki nekem mindig a legfrissebb ms-t mondjuk ha csak egyszer indul el a program?
if exist asd.bat del asd.bat
echo off
cls
set /a x=0
goto :startb

:starta
start asd.bat
if %x% EQU 10 goto :exit
goto :startb

:startb
set ans=%x%
echo %~f1 >>asd.bat title XXXXXXXXXXX Pingeles!
echo %~f1 >>asd.bat echo off
echo %~f1 >>asd.bat cls
echo %~f1 >>asd.bat echo XXXXXXXXXXXXXX !
echo %~f1 >>asd.bat ping xxxx.xxxxx.xxxxx.xxxx -n 50
set /a x=%x%+1
goto :starta

:exit
exit

(#369) Baryka007


Baryka007
őstag

Újabb kérdéssel fordulok hozzátok ugyanis én már nagyon belebonyolódtam a programomba és fogalmam sincs most már hogy mi a baja teljesen bele zavarodtam egyrészt azért mert pontosan 110 változó van benne ! De le írom nagyba hogy mit kéne megcsinálni szeretném ha segítenétek ebben!

Szóval van 110db szám amik ( például ) autó márkák szerint vannak csoportosítva
Aztán a számokat egyesítem csoportba például szín szerint! ( és vannak olyan autók amikben 2 vagy esetleg 3 szín is van )
aztán megkérdezi a program hogy melyik autót választom és az mellé választ egy olyan színű autót amiben nincs meg az a szín mint amelyiket választottam aztán ezek közül az autók közül megint választok egyet és ezek közül megint kiválogatja azokat amelyik az előző 2 választott autó színeiben nincsenek benne! tehát ha pl van 10 színem

Fehér
Kék
Sárga
Zöld
Piros
Lila
Rózsaszín
Fekete
Szürke
Neon

( A fehér és a fekete tudom hogy nem szín de nem jutott több eszembe )

nah szóval ha ezek közül a színek közül az első autóm színe fehér/sárga ( tehát két szín van benne ) akkor a következő autóban ezek nem lehetnek aztán választok még egy autót mondjuk kéket akkor a maradék autóknak NEM szabad Fehérnek, Sárgának, vagy Kéknek lennie!

Nagyon szépen megköszönném ha valaki tudna ebben segíteni !

[ Szerkesztve ]

(#370) Baryka007 válasza Baryka007 (#369) üzenetére


Baryka007
őstag

De ha valahogy meg tudjátok mondani hogy valami adatbázis félét hogy lehet csinálni amiből a batch ki tud olvasni fileokat akkor már meg tudnám oldani de nem is kell adatbázis vagy mysql vagy ilyesmi ha egy szöveges dokumentumból az adatokat már ki tudnám vele olvastatni az már jó lenne erre létezik valami parancs?

(#371) Baryka007 válasza Baryka007 (#369) üzenetére


Baryka007
őstag

Van megoldás? :S Vagy valaki próbálgozott e már evvel? Igazából az is elég lenne ha valaki megmondaná hogy hogyan tudnám az "autókat" színek szerint egy csoportba rakni amikbe a program tud váltogatni ha pl kék színűt választok!

(#372) sztanozs válasza Baryka007 (#369) üzenetére


sztanozs
veterán

Ezt mind batch-ben szeretnéd megcsinálni?
Szöveges fájlból a FOR /F -el tudsz adatbázisszerűen kiolvasni adatokat.
Ha már nincs fejlesztői környezeted, de szeretnél valami csinálni, akkor inkább már vbs-t csinálj. Sokkal több a lehetőséged és könnyebb dolgod is lesz (pl. tudsz fejlettebb adatszerkezeteket is használni).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#373) sztanozs válasza sztanozs (#372) üzenetére


sztanozs
veterán

Bár közben találtam egy jó array-es batch megvalósítást...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#374) Baryka007 válasza sztanozs (#372) üzenetére


Baryka007
őstag

Igen :P Abban tervezem VBS még nem megy annyira szóval avval többet küszködnék mint evvel for /f el meg még egyelőre próbálkozom és köszi :) a LINK sokat segített ki elemzem picit jobban és már menni is fog :)

(#375) Csontikka válasza Baryka007 (#374) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Szia,

használj temp file-okat

alapból egy text fileba vannak az adataid pl vesszővel elválasztva

C:\teszt.txt

Kék;Fiat
Fekete;Fiat
Neon;Ferrari

stb

majd a program futásánál amikor a "válogatáshoz érsz" akkor valami hasonló csinálj:

pl kék kocsik átlistázása egy másik fileba

FOR /F "tokens=1,2* delims=;" %%A IN (C:\teszt.txt) if %%A==Kék echo %%A;%%B>>TEMP_Kékek

és utána az egészet beteszed egy ciklusba és utána mindig már csak az átszűrt listát szűrögeted tovább

a temp fileok a "tömbjeid" és mindig a követlező temp filet szűröd tovább,

a for-ral pedig kiolvasol a "tömböket"

nem kell sok változó, változóba mindig csak az legyen, amivel épp dolgozol/számolsz/hasonlítasz, stb.

a temp fileok nevét pedig pl egy numerikus változóval növelgeted minden ciklusban

Remélem ad támpontot amit írtam, többre most nem tellett :)

Üdv,
Csontikka

[ Szerkesztve ]

(#376) Baryka007 válasza Csontikka (#375) üzenetére


Baryka007
őstag

Engem te valahogy már kb másfél éve amióta itt vagyok a fórumon mindig kisegítesz :DDD :DDD Örök hála! :R :R

(#377) Baryka007 válasza Baryka007 (#376) üzenetére


Baryka007
őstag

Azt írja ki a program hogy if most nem használható ilyenkor mi a teendő én rontottam el valamit? :D

(#378) Csontikka válasza Baryka007 (#377) üzenetére


Csontikka
aktív tag

nagyon szivesen :)

sorry egy do kimaradt, meg az ékezetekkel is csak óvatosan főleg file névben ... elég pongyola voltam...

FOR /f "tokens=1,2 delims=;" %%A IN (d:\teszt.txt) do if "%%A"=="Kek" echo %%A;%%B>>D:\Kekek.txt

több parancsot is rakhatsz ám belülre pl:

FOR /f "tokens=1,2 delims=;" %%A IN (d:\teszt.txt) do (if "%%A"=="Kek" echo %%A;%%B>>D:\Kekek.txt
pause)

Üdv,
Csontikka

[ Szerkesztve ]

(#379) Baryka007 válasza Csontikka (#378) üzenetére


Baryka007
őstag

Tökéletes ! :D Még 1 utolsó kérdésem lenne próbálkoztam avval hogy IF %%A == Kek goto :kek ez valamiért nem működik erre van valami ötleted? hogy mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#380) Baryka007 válasza Baryka007 (#379) üzenetére


Baryka007
őstag

Már nem lehetett módosítani ne haragudj én rontottam el előtte valamit minden oké ! :)

(#381) Baryka007 válasza Csontikka (#378) üzenetére


Baryka007
őstag

set /p select=Ide irj:
FOR /f "tokens=1,2 delims=; skip=%select%" %%A IN (Autok.txt) do if "%%B"=="Kek" echo >>Ebbe.txt %%A;"

Ebbe lehet egy olyasmit rakni hogy X sortól Y sorig olvassa csak ki a fileokat? Skippel sikerült elérnem hogy X sortól olvassa de azt még nem tudtam elérni hogy Y ig menjen ez megvalósítható?

Csak mert az első Autót színtől függetlenül én választom ki és a többit a gép rakja hozzá de ő már a színek szerint ( tehát nem lehet a többi 2 autó amit még hozzá rak a program például kék ha én pont egy olyan színű autót választottam )

[ Szerkesztve ]

(#382) Baryka007 válasza Baryka007 (#381) üzenetére


Baryka007
őstag

Előre is elnézést kérek minden fórumolvasótól ezért a rengeteg HSZ. ér! Mert ez tényleg rengeteg amit ide írok sajnos mire le esik a tantusz addigra már nem szerkeszthető a HSZ. hajnali 1:53 kor már nem bírja úgy a fejem :P

szóval arra rájöttem már hogy ha ki tudnék választani 1 sort a sok közül utánna már megoldanám hogy a többi ne olyan legyen evvel: FOR /f "tokens=1,2 delims=; skip=%select%" %%A IN (Autok.txt) do IF NOT "%%B"=="Kek" echo >>Ebbe.txt %%A;" És akkor ez tuti hogy nem olyan színű lesz mint amelyiket válaszotttam csak azt nem tudom beprogramozni hogy csak 1 sort vegyen ki az első ciklusnál :\ mivel az szabadon választható

Még egyszer elnézést kérek a Prohardver.hu olvasóitól a sok HSZ. ér!

[ Szerkesztve ]

(#383) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,
Szükségem lenne egy olyan batch fájlra ami könyvtárakat hoz létre.
1-től 1500-ig a következő feltételekkel:
1/thumb_1/
1/thumb_2/
1/thumb_3/
1/thumb_4/ stb.

Előre is köszönöm.
A válaszadónak jutalom jár. :R

(#384) sztanozs válasza lakisoft (#383) üzenetére


sztanozs
veterán

CD \1
FOR /L %%G IN (1,1,5000) DO mkdir thumb_%%G

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#385) lakisoft válasza sztanozs (#384) üzenetére


lakisoft
veterán

nem teljesen erre gondoltam.
a fő könyvtár megy 1-től a thumb_1-4-ig megy.

(#386) sztanozs válasza lakisoft (#385) üzenetére


sztanozs
veterán

FOR /L %%G IN (1,1,5000) DO (
mkdir %%G
FOR /L %%H IN (1,1,4) DO mkdir %%G\thumb_%%H
)

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#387) Baryka007


Baryka007
őstag

Megoldottam minden problémát köszönet mindenkinek aki segített főleg Csontikka-nak! :)

(#388) Baryka007 válasza Baryka007 (#387) üzenetére


Baryka007
őstag

Sajnos mégsem jött össze ott küszködök még mindig hogy nem tudom beállítani hogy X től Y sorig olvassa CSAK a sorokat :\

(#389) Csontikka válasza Baryka007 (#388) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Szia,

nem tudom mitől szeretnél függővé tenni a sorok olvasását de valami hasonló ötletem lenne:

1, - Ha már a ciklus megkezdése előtt tudod, hogy mettől meddig akarsz olvasni a file-ban

A cikluson belül legyen egy valtozod, ami tartolja hanyadik sornal jarsz. Numerikus, mindig lepteted eggyel, belepes elott nullazod.

a ciklusba lépés előtt megadsz két változót, ami tarolja mettől meddig kell olvasni a file-ban.

A for ciklus do-n belül részét egy if-el kezdd. Nézd meg, hogy a sorváltozód nagyobb vagy egyenlo mint elso sor és kisebb vagy egyenlő mint utolsó sor. (LEQ, GEQ) Ha mind két feltétel teljesül akkor fusson csak le a do-n belüli rész. (Az if után a zárójelen belül ugyanúgy lehet több parancs, mint a do-nál)

2, - Ha azt szeretnéd, hogy elindulsz mondjuk első sortól és addig olvasson amig mondjuk nem talál egy Kék-et, akkor pedig valami hasonló a helyzet

A ciklusba lépés előtt adsz neki egy váltózot, hogy pl. "kellemegolvasni=YES".
A do-n belüli részen pedig azt mondod neki, hogy a sort csak akkor fusson arra a sorra, ha kellemegolvasni==YES (a többi részt szintén bezárójelezed). Ha megtalálod abban a sorban ami azt eredményezi, hogy már nem kell a következő sort olvasni akkor pl:

if %%A==kék akkor set kellemegolvasni=no

így is végig fogja olvasni a file-t, de az első kék után már nem fog lefutni az a parancs amit függővé tettél a kellemegolvasni változótól.

mindkét esetben szükséges a környezeti változók késleltetett behelyettesítésének előzetes engedélyezése

SETLOCAL enabledelayedexpansion

sok sikert!

Üdv,
Csontikka

[ Szerkesztve ]

(#390) lakisoft válasza sztanozs (#386) üzenetére


lakisoft
veterán

tökéletesen működik. Nagyon szépen köszönöm. :R :C

(#391) Baryka007 válasza Csontikka (#389) üzenetére


Baryka007
őstag

Szia, :) Kész lett a program már csak egy kis apróság hiányozna amit nem tudok megoldani :\ Ha pl van egy változóm ami még nem is létezik akkor az minek felel meg? írok rá 1 példát
if %elozo%==0 goto setteles

és itt ahol ez a sor van a programba az a változó hogy "elozo" még nem is létezik !!! Szóval nincs olyan akkor azt hogy lehetne megcsinálni hogyha NEM létezik az "elozo" változó akkor lépjen a :setteles ciklusba? Remélem érthetően mondtam :\

[ Szerkesztve ]

(#392) Baryka007 válasza Baryka007 (#391) üzenetére


Baryka007
őstag

Probléma megoldva :D Jelentem nagy erőkkel elkészült a program minden probléma nélkül üzemel! :DDD

(#393) beastlord


beastlord
csendes tag

Sziasztok!

Őszintén bevallom nem értek a batch programozáshoz, de most szükségem lenne egy batch fájlra.

Van két szerver, az első gépen futnak a fő folyamatok és a másik a tartalék. A tartalék gépre kellene egy olyan batch fájl, hogy pingelje az első gépet és ha a ping-re nem válaszol a fő gép akkor a gép kapcsolja be a második háló kártyáját egy bizonyos ip címmel.

Ez megoldható batch-ban?

A választ előre is köszönöm. :)

(#394) sztanozs válasza beastlord (#393) üzenetére


sztanozs
veterán

Igen, pingre szerintem volt itt már példa, network configra pedig nézd meg ezt: netsh

Pingre:
SET DestIP=192.168.1.101

SET LANName="Local Area Connection"
SET ConfigIP=192.168.1.199
SET ConfigMask=255.255.255.0
SET ConfigGW=192.168.1.1
SET ConfigDNS=192.168.1.1

:ping

ping %DIP% -t 1 >null 2&
IF ERRORLEVEL 1 goto :config
PAUSE 1
GOTO :ping

:config
netsh interface ip set address name=%LANName% static %ConfigIP% %ConfigMask% %ConfigGW% 1
netsh interface ip set dns "Local Area Connection" static %ConfigDNS%

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#395) sztanozs válasza sztanozs (#394) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem próbáltam ki...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#396) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Többé kevésbé on topic kérdésem lenne.
Adott egy batch file. Hogy lehetne megoldani, hogy ez a gép indulásakor a háttérben lefusson? Nem akarok parancssoros felületet. Csak simán fusson le a háttérben.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#397) sztanozs válasza Speeedfire (#396) üzenetére


sztanozs
veterán

Indítsd WScritből (akármi.vbs). Csak ennyi kell bele:
CreateObject("Wscript.Shell").Run "becsfájl.bat",0,True

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#398) Speeedfire válasza sztanozs (#397) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ezt meg csak simán behúzom a startmenü induló programokhoz igaz?
Köszi az infót! :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#399) Speeedfire válasza Speeedfire (#398) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Hát, ez így nem a legjobb. Ezt megakarja nyitni az a fránya visual studio. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#400) cigam válasza Speeedfire (#396) üzenetére


cigam
félisten

Készíts a batch fájlról egy parancsikont, azon már be tudod állítani, hogy "kisméretű" ablakban fusson.
Ha ragaszkodnál VBScript-hez, , akkor a cscript.exe paramétereként add meg.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.