Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok,

a téma adott. aki németül tud az elolvashatja az egész tesztet itt:

WCPUID:

[L]http://213.221.104.186/pcmax/forum/portal.php?web=articles&id=12546&page=3[/L]

[L]http://213.221.104.186/pcmax/forum/portal.php?web=articles&id=12546&page=0[/L]

tud valaki ilyen ''AQZEA'' stepping-es prociról itthon?

(#2) beeboy


beeboy
addikt

előbb-utóbb lesz

egyre jobbak a bartonok?
mire abbahaggyák a gyártást már +6000 lesz a Prating :D

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3) #25954560 válasza tr00p3r (#1) üzenetére


#25954560
törölt tag

en nemtok nemetul, de tenyleg 2.05V-on ment? azert az csunya...

(#4) tr00p3r válasza #25954560 (#3) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát az. de mindezt léghűtéssel.

(#5) tr00p3r válasza beeboy (#2) üzenetére


tr00p3r
őstag

a tesztben azt írták, hogy a ''tesztalanyt'' importálták. tehát annyira elvétve van ilyen steppinges proci, hogy külfödről szerezték be. azért érdekel, hogy látott-e v. hallott-e valaki ilyen procikról az itthoni kereskedelemben??

(#6) Goose-T válasza #25954560 (#3) üzenetére


Goose-T
veterán

Hát bizony pedig annyin. Nem sokáig menne el az a proci úgy, szóval nem sok értelme van.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) hobizoli válasza Goose-T (#6) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Miert is:U...?


hobizoli

több drón kell ;P

(#8) Ragnar válasza Goose-T (#6) üzenetére


Ragnar
tag

Szerintem jó hűtéssel tartósan is tudnia kell , ha a mag hőmérséklete nem megy 60 C° fölé.

-AMD Athlon64 3000+ @2200 MHz -- ABIT KV8pro -- Inno6800 GT@ultra -- 2x512 MB @440MHz DDR-- 120GB SATA HDD

(#9) Goose-T válasza hobizoli (#7) üzenetére


Goose-T
veterán

Tudod mit? Megnézném azt, hogy te egy ilyen procit 2.05V-on meddig tudnál használni. Az Intel procik tönkremennek a nagy fesz.-tôl, az AMD talán ebben is különb? Ez lenne a szuperproci? LOL!!! Ne hülyíts már!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#10) hobizoli válasza Goose-T (#9) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jaaaa...hat igen...de hat az ''csak'' egy Intel:DD dehat mint azt ma amr tudjuk a nemeteknek is visszautott az a fene nagy minoseg a ruszikiknal

En nem tolok neki ennyit (ezzel az 1.5GHz-re meretezett nem rezmagos hutovel), de ''Templomegere'' ennel nagyobbal is megkinalt mar K7-t huzamosabb ideig is, igaz vizzel hutve (mert neki ''csak'' az van/volt otthon) meg az ev elejen, es az ''csak'' 27xxMHz-n ment...

Egyebkent a deszkam tudna 2.3V-t is...



hobizoli

több drón kell ;P

(#11) Goose-T válasza hobizoli (#10) üzenetére


Goose-T
veterán

Vannak arról megbízható információid (mert hát ugye az AMD-s embereknek köztudottan nagy a szája, sokat vetítenek), hogy valaki 2V felett több hónapig üzemeltetett AMD procit szarrá húzva? Arra kíváncsi lennék!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#12) hobizoli válasza Goose-T (#11) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pl HWSW...:C



hobizoli

több drón kell ;P

(#13) Peat;) válasza Goose-T (#11) üzenetére


Peat;)
veterán

Kicsit visszább kéne venned a stílusodból.Teljesen mindegy kinek van igaza,aki így felkapja azt én még tovább idegesíteném;] .Egyébként ne általánosíts,én is ''amd-s'' vagyok...

(#14) Peat;) válasza Peat;) (#13) üzenetére


Peat;)
veterán

Az intellel semmi bajom egyébként ,se az ''intelesekkel'' :) És a 2500+-os topikban van valaki aki már járatta 2v körül az amd-t,tehát nem lehetetlen hogy kibírja pl. pár hónapig.

(#15) tr00p3r


tr00p3r
őstag

én nem akartam az AMD vs Intel háborút újra indítani. nem ezért született a topic. inkább azért, hogy azok akik most vásárolnak (és AMD-t akarnak) azok gondolják meg és keressenek egy ilyen steppinges procit. mint ahogy én is ezt fogom tenni.
szerintem ennek semmi köze az állandó AMD vs. Intel harcnak.

mindenki azt vesz amire pénze van. és ami pillanatnyilag (és örök) az AMD erőssége az Intelel szemben, hogy az egész rendszer töredékébe kerül. ha lenne pénzem én is 3 GHz P4-est vennék (ha van ilyen), de mivel nincs maradok a 2500+ Bartonnál ami ''csak'' 18+ ÁFA!

(#16) beeboy válasza tr00p3r (#15) üzenetére


beeboy
addikt

ráadásul az enyém pölö alapfeszen hozza a 2375 Mhz-t, és csak azért nem tudom feljebb próbálni, mert nincs 200-as fsb a lapomon.
úgyhogy még 2 volt se kell. ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#17) Szalma


Szalma
őstag

Ma láttam 2 ilyen sorozatú Barton XP-t: AQZEA 0332XPMW. Magyarországon. Bp.-ről hozták.

Szeretettel:
Szalma

(#18) Cane


Cane
őstag

2V-on nem nagy kaland egy procit péppé hajtani.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#19) HiperG válasza Cane (#18) üzenetére


HiperG
addikt

Ja, csak győzd hűteni ;]

Amúgy jó az aláírásod

(#20) Cane válasza HiperG (#19) üzenetére


Cane
őstag

Ha már lefut rajta 3x a tesztproggi, akkor már jól van. ;]

OFF
köszi
ON

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#21) TitiRii válasza Szalma (#17) üzenetére


TitiRii
senior tag

hali
kicsit bövebben.
hol látad ki hozta honan hozta :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#22) Szalma válasza TitiRii (#21) üzenetére


Szalma
őstag

Látni, az asztalomon láttam őket, amíg nem raktam be a gépekbe, amiket kedvenc barátomnak raktam össze. Fogalmam sincs melyik nagykerből szerezték őket, de szerintem olyan lehetett, ami nem hatalmas raktárral dolgozik (ha ilyen hamar ideért egy ilyen szállítmány. Ramiris, Juve, CHS, stb. kilőve. Esetleg PC-parts, HB...?), nincs túl sok, szerintem telefonálj körbe.
Ki hozta? Egy másik kedvenc barátom.

Szeretettel:
Szalma

(#23) aVik


aVik
csendes tag

Hali!

Én ma vettem egy AQZEA steppinges 2500+ barton-t. A proci vége nálam kb. 2360 körül van vízhűtéssel, itt már instabil volt a rendszer. Egyébként 223*10,5-ön atomstabil 3-3-2-2 időzítéssel.
Üdv!

Barton 2500+ @ 2300, Asus A7N8X, 2*256 DDR 400 Samsung, Gef3Ti200 (egyelőre :))

(#24) snowfox


snowfox
csendes tag

Mit jelent az ''AQZEA''? Nem azt hogy a stepping id-je 0 (standard, extended)?
Mert ha igen akkor a raminál ilyenek vannak!

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C:

---This is the beginning of a beautiful friendship---

(#25) Peat;)


Peat;)
veterán

Én tegnap a kékhalban vettem egy 2500+ -os procit,23000 bruttóért! és amikor válogatni akartam azt mondták mindegyik egyforma,kaptam egy aqzea steppingeset!Aki ilyet akar venni még ma vegye meg,a terézkörúti üzletükben,a Nyugati pályaudvartól 5 perc gyalog

(#26) Batman válasza Peat;) (#25) üzenetére


Batman
őstag

hu en csak hetfőn tudom megveni remélem addig kitart a készlet, de ha nem lesz akkor van olyan bolt ahol megtudom valasztani a procim sorozatszámát?Már voltam több üzletben és azt mondtak hogy nem lehet azt kapom amit ők adnak :O

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#27) anulu válasza Batman (#26) üzenetére


anulu
félisten

Aliencomputernél engem már 4x hagytak válogatni. Mistralosok is megengedték már a Váci úton kétszer :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) XeeN


XeeN
senior tag

Tegnap en is lattam AQZEA steppinges procit. Nem zold, hanem (fos) barna. Szal nem a szokvanyos barna, hanem annal sokkal vilagosabb. Tuninngolni meg nem volt alkalmunk. Ha sikerul a mutatvany, jelentkezem. :)

(#29) Peat;) válasza XeeN (#28) üzenetére


Peat;)
veterán

Igen tényleg olyan a színe.Én még csak 2ghz-en járattam(a ti4200-őm miatt fölös a tuning) de ott is csak 1-2 fokot melegedett,jó szériának tűnik.Szerintem ezt a steppingű procit is már az új gyártástechnológiával készíti az amd,azzal amit a 2600+-osnál használnak,talán ez megyarázza a színét.Egyébként GT2510pro hűtő mellett jelenleg 41 fok a proci,játék után 43 tuningolva 44-45,tehát erősen ajánlom ezt a hűtőt,5200huf áfával,a 2510 meg 4300 asszem.Egy coolink poti meg 600-700 forint a venti sebességét állítani.Nálam max.-on megy mert a vga-n a thermaltake *urva hangos.Egyébként a házamon mindkét oldal fenn van és két házhűtő van benne,tényleg jól hűt ez a gt :)

(#30) Peat;) válasza Batman (#26) üzenetére


Peat;)
veterán

Hívd fel őket és próbálj meg egyet félre rakatni.Egyébként az ár csak ezen a héten akciós.Lehet hogy vacak az idő,de ha nem laksz messze irány a bolt!(aztán remélem Te is ilyen steppingűt kapsz,nekem szószerint azt mondták hogy most jött a szállítmány mind ugyanaz,de a boltban kérdezz rá hogy válogathatsz,vagy kérhetsz-e ilyet)Egyébként 16-ig vannak nyitva.

(#31) McCoy válasza Peat;) (#30) üzenetére


McCoy
tag

Nem akarok okoskodni, de a magas vcore mind intel, mind amd prociknak árt, mivel az alacson csíkszélesség miatt az elektronok ''szeretnek'' átugrálni 1-ik ''vezetékről'' a másikra, ami miatt beég a proci, tehát ez akár lehetne HIPER-BLASTER cpu is, akkor is szarráégne :))

(#32) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Na, nem vett valaki egy ilyet ma?

(#33) XeeN


XeeN
senior tag

A fent emlitett proci stabilan fut 2200Mhz-en 1.65 VCore mellett. Feljebb nem probalta a srac. :)

(#34) HiperG válasza XeeN (#33) üzenetére


HiperG
addikt

Gart! :DD

(#35) HiperG válasza HiperG (#34) üzenetére


HiperG
addikt

elírás :DD
Gratula :DD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.