Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Bankok szépe avagy a bankok pillangói (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) stangli


stangli
senior tag

Gondoltam, hogy érdemes lenne egy topikot nyitni, a bankokban dolgozó pillangócskák részére, hisz egy egyre bővülő oldalon, egyre többen lesznek… érdemes megtekinteni őket, és kommentelni, hogy kik is adnak tanácsot kedvenc bankjainkban… [link]

(#2) Integra


Integra
titán

...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) Kazimír válasza stangli (#1) üzenetére


Kazimír
őstag

A szépségeknek megszokott, bár mostanában kissé hanyagolt topicja van..

A zalaegerszegi és kaposvári bankokról tudok nyilatkozni. Többségében mindenhol nagyon szép (helyenként egyenesen gyönyörű) hölgyemények állnak az ügyfél rendelkezésére. :K Nem egyszer zavarba is jöttem már, amikor beszélnem kellett velük :B

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#4) rup1u5


rup1u5
nagyúr

én meg azt hittem, hogy Thaiföld fövárosában dolgozó örömlánykáknak nyílt ez a topik. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#5) stangli válasza Kazimír (#3) üzenetére


stangli
senior tag

Kazimír ezt tudom, de gondoltam hogy a feltörekvő banki ügyintézők részére megérne egy totyikot. Majd amikor felfutnak és más oldalakon is megjelennek pikánsabbnál pikánsabb képeik akkor joggal lehetne oda linkelni. Szerintem :B

(#6) GrandeP


GrandeP
őstag

Üdv!

Nem bántásként... de én kb 2 lányt láttam a jelentkezők közül... akinek a 10-es skálán, 5-nél több pontot adnék. ;]

szerk: NA jó... van még 2... :D

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7) nemcso


nemcso
senior tag

Arra azért kiváncsi lennék, hogy maguk a bankok, hogyan viszonyulnak a dologhoz, tudnak-e róla egyáltalán. :U

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8) fero02 válasza nemcso (#7) üzenetére


fero02
veterán

És mi közük van hozzá? :U Itt mint magánember szerepelnek, nem banki színekben...

GrandeP: ne legyél már kicsinyes... :DDD

(#9) nemcso válasza fero02 (#8) üzenetére


nemcso
senior tag

Mert a szépségversenyt mint baki szépségversenyt hírdették, ha eddíg nem tűnt volna fel neked.
Szerepel benne a bank neve, aminek bárminemű felhasználásához a bank engedélyére van szükség. Ez ilyen egyszerű.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#10) venember83 válasza fero02 (#8) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez igaz lenne, ha nem virítana jobb oldalt, hogy éppen hol dolgoznak. De szerintem nem sértő ez egyik bankra nézve sem, sőt, mivel éppen a kinézetükért vették fel őket a bankba, így ez jó reklámnak minősülhet a szemükben.

@11: S mire utaltál? :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Kazimír válasza nemcso (#7) üzenetére


Kazimír
őstag

Fontos ez? Nem hiszem, hogy összeegyeztethetetlen lenne a munkájukkal (na jó, az egyenruhások azért vigyázzanak ezzel). A szép nő az mindenhol szép, és mindenhol nő. És mint ilyenek, jónéhányan szeretnék megmutatni magukat, ami nagyon rendjén is van! :K
Nem egy szépséget láttam tavaly nyáron a bankszerű öltözködésnél mélyebb dekoltázzsal, vagy áttetsző felsőrészben végezni hivatását. Nem rohantam azonnal az igazgatóhoz ;) viszont nehezemre esett, hogy az utalásokra koncentráljak :D

venember: Lehet, hogy a csini cickókra kellett volna.. :D

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#12) GrandeP válasza fero02 (#8) üzenetére


GrandeP
őstag

Miért a kecskemétit láttad? Hát nem is tudom... olyan .... (nagyon kevés) pont :))

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13) fero02 válasza nemcso (#9) üzenetére


fero02
veterán

Eddig nem tűnt fel! ;] :DDD Azt láttam, h írják, h melyik bankban gettóznak a csajok...

Ez inkább jó kis ingyen reklám a bankoknak. ;)

venember83: :K

GrandeP Láttam, persze. :D Nem midnen a külső... :P

[ Szerkesztve ]

(#14) nemcso


nemcso
senior tag

Én csak arra hívtam fel a nagyérdemű figyelmét, hogy bármelyik pénzintézet simán kérdőre vonhatja az itt szereplő dolgozóját, hogy ugyan kinek az engedélyével indul egy "banki szépségversenyen", ahol szerepel az Ő (mártmint a bank) neve.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#15) Kazimír válasza nemcso (#14) üzenetére


Kazimír
őstag

Megnézném azt a prűd (de lehet, hogy csak nő és irígy) igazgatót, akik kérdőre von egy olyan nőt, aki miatt sokan jönnek be hozzájuk.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#16) Ivan15 válasza stangli (#5) üzenetére


Ivan15
senior tag

a feltörekvő banki ügyintézők többsége 6 hónapnál rövidebb ideig dolgozik, utána/előtte szivlapát ;) -a képeiket a munkaviszony megszűnése után törlik legalább? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) plömplöm


plömplöm
őstag

"Hobbi:
Bulizááááááááááás :)
Bemutatkozás:
Én egy 25 éves élet vidám,enegrikus,pörgős csajszi vagyok :)))))"

gratulálok, ennyit nem sikerül helyesen leírni...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#18) g@bo


g@bo
nagyúr

30-as nőt nem is látni, azok nem szépek?

gyökér bankok a gyerekvállalásra hajlamos, "kiöregedett" korosztályt kerülik.

(#19) nemcso válasza Kazimír (#15) üzenetére


nemcso
senior tag

Itt nem a fiókigazgatók azok, akik ebbe beleszólnak elsősorban, hanem a marketing.
Ha abba belekötnek egyes bankoknál, hogy a céges autó, melyen virít a bank logoja, miért vett részt bármilyen tömegrendezvényen a bank engedélye nélkül, akkor ebbe is simán bele fognak kötni.
Nem a csajok/verseny ellen ágálok, csak vázolom a valós helyzetet.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#20) R


R
aktív tag

hol vanank a modik?

(#21) Kazimír válasza nemcso (#19) üzenetére


Kazimír
őstag

Szerintem egy tömegrendezvény (ahol komoly pénzek is foroghatnak szponzoráció ürügyén) azért más kategória, mint ez, ahol ráadásul nem is csak egy bank jelenik meg.

De amúgy értem, mire gondolsz.

R: A versenyzők között? :F :)

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#22) stangli válasza g@bo (#18) üzenetére


stangli
senior tag

vagy nem vállalkoztak még rá :DDD majd ha egy megtőri a jeget ;]

(#23) R válasza Kazimír (#21) üzenetére


R
aktív tag

ez a kvfőzős picsa topic minek?

(#24) stangli válasza R (#23) üzenetére


stangli
senior tag

hol látsz te itt kvfőzőt? az hogy picsát látsz azt elhiszem, de hogy kvfőzőt? :U

(#25) Kazimír válasza R (#23) üzenetére


Kazimír
őstag

Hogy téged bosszantson.. ;]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#26) Bibby válasza stangli (#24) üzenetére


Bibby
addikt

Ugye minden szépségversenynek nyitsz majd topikot? Lécciiiiii...

Ελευθερια η θανατος

(#27) venember83 válasza stangli (#24) üzenetére


venember83
nagyúr

Hosszú. Aki benne volt, az érti, aki meg nem, az ne sajnálja.

(#28) nemcso válasza venember83 (#27) üzenetére


nemcso
senior tag

fiatal még a kölök :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#29) stangli válasza venember83 (#27) üzenetére


stangli
senior tag

érteni, értem, hogy mire szeretne kilyukadni az R nevezetű ph társ... csak a kvfőzős totyikot ne viszonyítsuk egyébhez... mert azt már egyszer kitárgyaltuk egy 7vége alatt...

(#30) Integra


Integra
titán

mindjárt nyitok egy nálunk a cégben dolgozó jó csajok topicot, lehet majd szavazni is!!!
meg ez, hogy bankok pillangói...
OMFG... mindjárt behányok, milyen férfi vagy te?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31) drur420


drur420
tag

Sziasztok..
Én is az egyik Banknál dolgozom ami ott van a listában. Nem közvetlen a Bank alkalmazottja vagyok hanem mint őr.. Rengeteg fókba voltam és rengeteg arcot láttam már munkámnál fogva is. Picit belülről is ismerem az ebereket a Banknál.. Legalább is sokat közüllük. Csak itt nállunk vannak csinos csajok szép sámmal akik szerintem direkt a topic nyitó szemlélete miatt nem neveztek be ebbe. Nem kimondottan "cicababák" de én spec nem is arra harapok... Rengeteg csinos nő lenne ha ezt a szemléletet el lehetne hanyagolni.

[ Szerkesztve ]

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#32) stangli válasza drur420 (#31) üzenetére


stangli
senior tag

peeersze, fogd rám, hogy azért mert én megnyitottam ezt a topikot, ezért nem neveznek be, azért megnézném, hány bankos leányzó van fent a ph-n... továbbá nekem is vannak bankos ismerőseim (megjegyezném több bankban), és mindegyik elutasítja ezt a hozzáállást.

(#33) drur420


drur420
tag

Elnézésedet kérem.. Úgy látszik félre értetted szavaimat.. Nem óhalytom rád fogyni a dolgot én csupán az általad képviselt szemléletel példáloztam.. Igen vannak akkora K betűk hogy lelógnak a Személyi iagazolványukról szó se rólla. Csak azt akartam ez előbbi hozzászólással megemlíteni hogy van 1 bizonyos fajta szemlélet az ijen dolgokkal kapcsolatban ami nem tudunk túl lépni ezért nem is fog ez a dolog soha változni. Szerintem.....

[ Szerkesztve ]

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#34) drur420 válasza stangli (#32) üzenetére


drur420
tag

Jah.. Apropó csak hogy elkerüljük az esetleges félreértést a "Pillangócskák" szó ról feltételeztem a dolgot.

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#35) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Van már a forumon egy hasonló témájú topik. Mégegyre semmi szükség.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Bankok szépe avagy a bankok pillangói (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.