Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#432) Lackooo84 válasza goop (#430) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igazából azon kívül, hogy szerencsére kifogtam egy hibátlan darabot, nagyon nincs mit. A kijelzőmön sehol nincs folt, bármilyen színű is legyen a háttér. Első dolgom volt, hogy feldobtam rá a sallangmentes Perfect ROM V2-t, és megváltoztattam azokat a csúnya státusz ikonokat. :D

Megmondom őszintén ez az első droidom (WP-s voltam mindig), de nem tapasztalok lassulást, fagyást, stb. Ami viszont feltűnt, hogy már apróságoktól mint pl. a böngészés is igen tud melegedni a hátulja. Akkumulátor egész jól bírja ha az ember nem játszik. Tegnap lemerítettem az akkut, és 1% töltöttséggel még fél óráig böngésztem, végig ment a kijelző. Nekem igen fájó pont a dual band (5GHz) wifi hiánya, a leírásban tévesen szerepelt, de írtam nekik, hogy nincs benne, és már javították. Be kellett lőnöm a 2.4GHz rádiót a routeren a teló miatt, és csak 65Mbps a max le/feltöltés. A mobil hálózatot nálam nem dobálja, pedig 2 simmel használom. Mindig full térerő van mindkét simnél (Trékom, voda). Az érintő viszont sokszor pontatlan, és van, hogy alig akarja érzékelni amit nyomok, lapozás helyett előfordul, hogy "kattintást" érzékel. Kamera, hát nem egy eget verő, sőt szerintem igen maszatos, de engem nem nagyon érdekel, nem vagyok fotóművész. Ma próbálgatok majd pár másik kamera appot. A hátulját szinte már-már lehetetlen levenni, nagyon nehezen jön le. Hát röviden ennyi, az kell mondjam, hogy 22 ezret (2 kijelzővédővel, flip tokkal) krvára megért. Pont.

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.