Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) matyi19


matyi19
őstag

Home page!

Szerintem, vannak itt sokan akik még nem is hallottak erről a webáruházról, azoknak pár tapasztalat:
Én rendeltem már több kínai áruházból, nekem ez tetszik a legjobban.
Élőszsör, olyan egy éve rendeltem innen, mikor RC helikoptert kerestem, akkor találtam rá.
Első rendelésnél kicsit féltem hogy minden rendben lesz, megkapom e a csomagot.
Mivel a helikopter nem 2-3$ volt, ezért követési számot is kaptam.
A lényeg, hogy a csomag igényesen csomagolva határidőn belül megérkezett...
Ezt követően, még rendeltem olyan 14-15 csomagot tőlük, azokkal is minden rendben volt. Egyetemen is ajánlottam, több ismerősöm is rendelt, eddig nem panaszkodott senki.
Utóbbi rendelésem, egy telefon volt, unokahúgomnak.
A telefon ~105$ volt, kapott tőlem meghívőt Email-ban, és azon a linken regisztrált, 10$-os kedvezményt kapott. (csak akkor, ha az első vásárlás meghaladja a 100$-t).
A telefont, ma kaptam meg!
Minden rendben volt ezzel is, azt kaptam ami a képeken illetve a leírásban szerepelt.
Meg egy fontos dolog!
Nem tudom, hogy oldják meg (talán EU-n belül is van pár raktáruk), de a nagyobb értékű csomagok mint normál EU-n belüli csomagként jönnek, tehát nincs VÁM!!
A telefont is úgy kaptam, a követési szám alapján Lengyelországból jött, viszont a szállítás így is olyan 20-25 nap volt.
Nem utolsó sorban szerintem az aráik is egész jók, és a kínálat is sokat bővült az utóbbi pár hónapban.
Fizetési mód, itt is PayPal illetve, bankkártya.
Szóval, ha valakinek megtetszik valami, bátran rendeljen, nálam és több ismerősömnél eddig minden rendben volt, és nagyobb összegnél a vámtól sem kell tartani!
Ha van még kérdés, nyugodtan kérdezzetek, ha tudok válaszolok. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) shteer válasza matyi19 (#1) üzenetére


shteer
titán

win8.1 tabletet vennék

"Ship From: CN Warehouse"

ez is EU-n belülről érkezik vajon?

..szerintem jónak tűnik

(#3) BITBOYS válasza matyi19 (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

És még kismillió egy hasonló webáruház van a kategóriában. Gyűjtőoldal lenne a legmegfelelőbb a témában, mivel mást nem nyújt mint a többi.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) matyi19 válasza shteer (#2) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, nálam is ezt írta a telefonnal, és az összes többinél...

(#5) matyi19 válasza BITBOYS (#3) üzenetére


matyi19
őstag

Igen nagyon sok ilyen webáruház van.
Én is rendeltem több helyről már, viszont nekem ez tetszett a legjobban.
Itt nem kell, plusz költséget vitetni a vám miatt. Nagyobb értékű csomagokat, EU-n belüli raktárból küldenek.

(#6) shteer válasza matyi19 (#4) üzenetére


shteer
titán

köszönöm :R

..szerintem jónak tűnik

(#7) matyi19 válasza shteer (#6) üzenetére


matyi19
őstag

Nagyon szívesen!
Jó vásárt!
:)

(#8) shteer válasza matyi19 (#7) üzenetére


shteer
titán

már várjuk :)

..szerintem jónak tűnik

(#9) matyi19 válasza shteer (#8) üzenetére


matyi19
őstag

Majd számolj be, rendben volt e minden?

(#10) shteer válasza matyi19 (#9) üzenetére


shteer
titán

Eddig egész jól ellevelezgettem két ügyfélszolgálatossal :) több gondjuk is volt a címmel. 'Packstation'-t tartalmazott a cím és németországi címet kaptak. wtf?
Ami azért fura mert a Banggood profilomban csak magyarországi címet vittem fel. Viszont paypallal szoktam fizetni ebay.de-s cuccokat ami vagy németo-i vagy hazai címre lett küldve. Paypal bekavarhatott. Most elküldtem Lynne-nek emailben a címemet. Remélem már összeállt nekik minden, hogy fel tudják adni.

..szerintem jónak tűnik

(#11) shteer válasza shteer (#10) üzenetére


shteer
titán

Megérkezett végre unokahugi tabletje, 7900 áfa és 2000 vámkezelési díj megfizetésével kézbe vehettem.

..szerintem jónak tűnik

(#12) #42007296


#42007296
törölt tag

Csomag nyomonkövetésre van lehetőség ? Mert csak rendelés követést találtam és ott csak az állapot van feltüntetve, hogy szállítás alatt.

(#13) BITBOYS válasza shteer (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sima posta vagy futárcég hozta? Minőség, csomagolás rendben volt?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) #42007296 válasza BITBOYS (#13) üzenetére


#42007296
törölt tag

Megkaptam az első csomagomat EU oldalról.
Rendelés dátuma: május 2. Érkezése: május 12.

Pár apró alkatrész volt a csomagban. Ezek papír borítékban voltak külön csomagolva és ezek együttesen egy vastagabb fóliazacskóba (esőmentes).

Érdekes, hogy amit pár nappal korábban rendeltem meg azt még nem kaptam meg ( ami egy nagyobb csomag lenne ).

Futárról nem tudok nyilatkozni, mert nem dudált, nem csengetett, csak bedobta.

Még érkezik elvileg 2 csomagom ( 1 EU, 1 US raktárról ), amint megérkeztek még leírom tapasztalataimat róluk.

(#15) #42007296 válasza #42007296 (#14) üzenetére


#42007296
törölt tag

Elnézést a duplázásért, kifutottam az időből.

Délután megérkezett a nagyobb csomagom is. Postai csomagküldő kocsi hozta, bedudált, de nem kellett aláirni semmit. Szerencsére ezt nem dobta csak úgy be. Gondolom a kisebb csomagot pedig a postás hozhatta akkor .

Semmi cicoma nem volt. A termék csomagját betették egy fentebb emlitett vastagabb anyagu fóliatasakba és ennyi. Nem sérült.

(#16) Surda-


Surda-
őstag

Van egy ilyen opció: "Drop Shipping Order (Remove Banggood logo from the package.)"
Tudja valaki,hogy ez mire jó?
Nagyobb az esély az áfa elkerülésére? :P

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#17) wentworth válasza Surda- (#16) üzenetére


wentworth
tag

Én kiválasztottam bár fingom sincs :D De szerintem igen.

Vi10 32G Q32G221510...

(#18) L4mie


L4mie
veterán

uff :) Snapup pontosan hogyan megy?
amikor elér 0-ra kell spammolni a buy-t?
és ez csak most van az évfordulón, vagy szokott lenni máskor is? :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#19) purpledonkey válasza L4mie (#18) üzenetére


purpledonkey
tag

Helló! Nézz át az ebay topikba, ott régóta az a téma.

(#20) L4mie válasza purpledonkey (#19) üzenetére


L4mie
veterán

oké, gondoltam felpörgetem ezt is egy picit :3

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.