Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    senior tag

    válasz Talala #1113 üzenetére

    Nem írtam, de az enyém Steames (eredeti).
    A virágbolti verzió kipróbálásra elfogadható megoldás (főleg a mai játékárak mellett), de ha tetszett, amit eddig láttál belőle, mindenképpen vedd meg szerintem, és ne tört verzióval vacakoljál! Ez tényleg olyan alkotás lett (a cRPG stíluson belül), amiből évtizedenként maximum egyet vagy kettőt kapunk, úgyhogy megérdemli a vételt.

    Persze nem hibátlan: kisebb-nagyobb bugok még akadnak benne, illetve én nem bánnám, ha a karakterem eldönthetné, hogy kinek csapja a szelet, és nem az NPC-k próbálnák rám erőltetni magukat, nemtől és az eddigi párbeszédek irányától függetlenül (legutóbb éppen Wyll adott elő egy "langyi táncot", amihez "frodós nézéssel" partnernek akart felkérni; Gale háromszori ismételt próbálkozása után - ahol pedig már az első körben közöltem vele, hogy én nem a Kék Osztriga bárban vagyok törzsvendég, úgyhogy felejtse el ezt a vonalat - már kicsit sem éreztem poénosnak a dolgot, inkább kínomban röhögtem csak). Félreértések elkerülése végett, nem azzal van bajom, hogy bármelyik csapattárssal viszonyt lehetne kezdene a játékos karakter nemétől függetlenül (bár ha már a pöcsökre és ágyjelenetekre van kikapcsolható opció, akkor lehetett volna arra is, hogy azonos nemű vagy ellentétes nemű karaktereknél, esetleg szabadon mindkettőnél jöhessenek-e elő csak románc opciók), hanem azzal, ahogyan a játék ezt "megvalósítja". Oké, nem a világvége, párbeszédopciókkal minden nemkívánatos elem lerázható, csak kissé mégis kizökkenti nálam a szinte tökéletes játékélményt és immerziót.

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés