Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Balaton Sound 2014 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rwin5


rwin5
őstag

Kerestem, de nem találtam '14-es topicot. Van akinek meg van már a jegye? Hallottam róla, hogy az első nem tudom hány jegyvásárló olcsóbban kapja a jegyet. Erről lehet tudni még, hogy érdemes-e most rendelni, vagy már rég kifutottunk a limitből? :) :R

(#2) imi290 válasza rwin5 (#1) üzenetére


imi290
aktív tag

Nekem már meg van a bérletem.

Szóval,volt az első "Early bird (Az első 15.000 jegyvásárlónak): 37 990 Ft"

Ez ugye már elfogyott,már csak a drágábbik van,ami 44 000 Ft.

A napi jegy meg jelenleg 15 000 Ft.

Én a helyedben minél előbb vennék jegyet,mert a bérletek lassan el fognak fogyni,de napijegy lesz.De azzal se várj az utolsó pillanatig,mert emlékszem 2010-ben,(nekünk volt jegy),hogy mikor odaértünk akkor elfogyott a szombati napijegy.És ha jól emlékszem tavaly is elfogyott a napijegy elővételben.

(#3) rwin5 válasza imi290 (#2) üzenetére


rwin5
őstag

:) :R Értem, akkor a kedvezményesről már lecsúsztunk. Amúgy én most sokallom ezt az árat érte.. így gondolkodóra veszem a bnőmmel, hogy menjünk-e vagy valami mást válasszunk. Illetve még nincs pontos fellépő lista sem

(#4) imi290 válasza rwin5 (#3) üzenetére


imi290
aktív tag

A legtöbb név már kint van,szerintem már olyan nagy Headliner nem fog jönni.Pár névnek még örülnék,de nekem így is tetszik.
Az a baj hogy tényleg drága,de van sok név aki nem igen megy máskor MO-ra. Ott van pl Armin. már jó pár éve csak a Soundon volt.Semmi klubbos buli,vagy arénás.
Itt a napi bontás :

[link]

(#5) rwin5 válasza imi290 (#4) üzenetére


rwin5
őstag

wow köszi, én legutóbb mikor néztem nem találtam, viszont most látom, hogy lesz Armin van Buuren + Rudimental is akkor csak bérlet lesz ebből :DD

(#6) imi290 válasza rwin5 (#5) üzenetére


imi290
aktív tag

Nem rég jött ki,vagyis múlt héten.Minden napra lesz 2-3 jó név számomra.De akkor hamar vegyél bérletet,mert fogyóban van :) Mi Siófokon fogunk lakni,és majd a Tisza tranzittal fogunk beutazni zamárdiba :)
Hányszor voltál eddig ?
Ha kérdésed lenne,csak nyugodtan. :U

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Balaton Sound 2014 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.