Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alexi13


alexi13
csendes tag

Vista volt a laptopon, kernelhibát írt ki, a rendszerbe se csökkentett se semmilyen módon nem tudtam belépni. A rendszer meghajtót újraformáztam, próbáltam rá tenni új rendszert (többféle win-t is) de hibaüzeneteket kaptam - XP-nél stop 0x0000007b hibaüzenetet - és nem indult a telepítéskor újra a gép. Egyedül a linux ment rá, nem volt baja az újraindulással sem, az kiírta h rengeteg badsector van a gépen, de erre meg nem tudom a mobilnet drivert telepíteni.

Több kérdés is felmerült bennem: 1. Okozhatja-e fizikai sérülés a problémát - gondolok itt arra például hogy sérült a winchester? 2. Ha esetleg vírus ami miatt a win-rendszerek nem mennek fel rá, mivel tudom kiirtani úgy, hogy a többi partíciómról ne vesszenek el az adataim? 3. Van-e valami megoldás arra hogy win-t tudjak rátenni (esetleg kijavítani a badsectorokat) anélkül h új winchestert kellene vennem a laptopba?

Gondolom az látszik h nem nagyon értek a gépekhez... Sűrgős lenne, ha valaki tud segíteni előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2) gyiku válasza alexi13 (#1) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez nem az SG, hogy minden kerdesre uj topikot nyissunk. nezd at a temakoroket, problemadat megkerdezheted itt: notebook hibak, azonnali notebookos kerdesek, valamint hdd problemak.

mar csak 1 mod kell, hogy bezarja ezt :P

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#3) alexi13 válasza gyiku (#2) üzenetére


alexi13
csendes tag

Köszi, link alapján már megtalálom! :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Osibaa válasza alexi13 (#1) üzenetére


Osibaa
senior tag

Mikor 10 perce regisztráltál, elfogadtad az alapelveket... be is kellene tartani. :F

A technikai újdonságok kivétélével minden témára van topik, a Tiédre például ez: [link] Ide írj légyszíves (vagy amiket gyiku javasolt), ezt az modik hamarosan bezárják.

[ Szerkesztve ]

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.