Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Azonnali scanner kérdések topicja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tajcsi


tajcsi
senior tag

Ha van hasonló téma, dobjátok át a hozzászólást.

HP scanjet 3500c ilyen képet ad:

valaki tudna segíteni?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#2) berta1956


berta1956
csendes tag

Sziasztok!

A cég vásárolt egy Epson GT1500-s szkennert, a rendszergazda szerint nem lehet megosztani az irodában található két számítógép között. Igaz ez? Szerintünk biztos van valamilyen megoldás. Köszi előre is!

(#3) montressor


montressor
aktív tag

sziasztok

eleg urgos lenne a kerdesem
van az lg lsm-100 tipusu egerscanner, es a specifikacioban scanner reszeben ilyet ir:

SCANNER
DPI Adjustable up to 320 (320/200/100)
Scan Size Any size up to A3
Pixel Size 640x300 pixels @ 30Hz

megtudna vk mondani mit jelent a kiemelt resz?

koszi

(#4) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Miért van az, hogy egy szkennerre azt írják Optikai felbontás 2400 dpi, egy másikra Optikai felbontás 2400x4800 dpi, egy harmadikra Optikai felbontás 4800x4800 dpi.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#5) feketegergo válasza tknof1871 (#4) üzenetére


feketegergo
tag

Az optikai felbontásban az első szám a fontosabb. Az jelenti, hogy a leolvasó fejen mennyire sűrűn vannak a "pixelek". A második szám azt jelenti milyen finoman tudja léptetni az érzékelőt.

(#6) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

A4-es szkennerrel megoldható házilag ennél nagyobb méretű doksik korrekt szkennelése (pl. tervrajz, kapcsolási rajz)? Gondolok itt arra, hogy van-e jó program arra, hogy összeillessze a töredékeket egyetleg oldallá?
Esetleg van erre megfelelő topic/leírás stb?

[ Szerkesztve ]

(#7) lorcsi


lorcsi
veterán

van egy hp 7650-es scannerem, ami eddig gond nélkül ment az xp alatt..de most hogy váltottam win7-re nem találok hozzá semmiféle drivert :(
a gyári lemezek is hibát dobnak...WTF?!?!

(#8) sirtomi


sirtomi
tag

Sziasztok!

Canon Lide 210 scannert sikeresen üzembe helyeztem Win7 64bit alatt, de az CorelDraw X6 nem ismeri fel az eszközt így nem lehet közvetlenül használni a programban.
Gugli nem adott eddig sok támpontot a megoldáshoz. Valaki esetleg tudja mit és hol kellene beállítani, hogy felismerje?

Win XP alatt a régi Mustek scannert a Corel X4 felismerte gond nélkül.

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#9) Bgabika22


Bgabika22
csendes tag

Üdv!
Segítség kellene.
Kaptam egy Mustek 1200 CP Scennert,de nem látja az XP Home-ban az eszközkezelő sem a csatlakoztatást.Mi tévő legyek vele? Kérnék szépen egy részletes leírást a teendőkről.
Köszönöm szépen.

Bgabika22

(#10) Bgabika22


Bgabika22
csendes tag

Sziaszok!

Segítséget szeretnék kérni, előrebocsájtom, tök hülye vagyok a számítógépekhez.
Na szóval van egy mustek 1200 CP scannerem, ezer éve nem használtam, most kellene, de már új gépem van, és persze nincs meg a driver lemez.
Letöltöttem egy drivert, Photoshopot használok, ezzel indítottam el a scannert, működne is, de a scanner csak a kép bal felső sarkát látja. Bármit állítok is, nem működik.
Vajon ez a scanner hibája, vagy állítható valami szoftveresen?

Előre is köszi a segítséget!

Bgabika22

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Azonnali scanner kérdések topicja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.