Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Dell XPS válasza DarthSun (#49) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szívesen! Szerintem Neki van, kérdezz rá..

Üdv, Dell XPS

(#52) selenge


selenge
tag

Koszi a valaszokat, mi djart neki is esek...

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#53) PiciKenny válasza Dell XPS (#48) üzenetére


PiciKenny
senior tag

hát ez az de nincs benne. Próbáltam talán ki van kapcsolva a laptopon (FN) de nincs ilyen opció. Anyunak is ilyen camja van és nála pl skype-on bevillan a led és müködőik. Nálam meg nem talál semmit. A laptopon van. szóval nincs olyan h nincs :D de egyszerűen nem látja a gép. erről a laptopról lenne szó.

2.7es bios van rajta. De a modelnél pl dxdiagnál egy csomó xxxxxx van kiírva meg csillag. semmi más. gondoltam h talán régebbi biosal kellene próbálni de nem találok neten :/

[ Szerkesztve ]

(#54) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Gamer laptopok terén mely újabb modellekből érdemes válogatni? Jelenleg egyetlen kritérium van, hogy ne legyen gond a túlmelegedéssel, legyen megfelelő hűtése.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#55) Dell XPS válasza PiciKenny (#53) üzenetére


Dell XPS
veterán

GRAT a géphez! Szóval felment az illesztő, utility és semmi. Chicony kamerakezelő szoftver milyen opciókat ad?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#56) Dell XPS válasza haromegesz14 (#54) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Keret? Alienware-t tudom ajánlani...

Üdv, Dell XPS

(#57) PiciKenny válasza Dell XPS (#55) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Drivert úgy tudtam felrakni, hogy a telepítőt kicsomagoltam s abban volt egy driver x64hez. és ott írta ki hogy sikeresen felrakva majd csatlakoztassam?! wow. a chicony utility meg nem indul el, kiírja hogy meghibásodott a cam vagy le van tiltva esetleg módosítsam a beállításokat. köszi de hogy?! eszközkezelőben nem is érzékeli. felraktam most a 2.5ös biost semmi. visszaraktam (azaz újraraktam a 2.7est) így is semmi. Biosban még beállítás sincs hogy "on/off" vagy valami. Nem mintha sokat használnám de ha van akkor működjön is !

(#58) haromegesz14 válasza Dell XPS (#56) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Max. 500k áfástól, ha az ár/érték aránya is megfelelő. Olyan termékek felejtősek, ahol a "márkanevet" kell megfizetni.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#59) Mikulásbá válasza haromegesz14 (#58) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha tényleg a játék a lényeg-és a hozzá kapcsolódó hűtés minősége,akkor ASUS G75 VX

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#60) haromegesz14 válasza Mikulásbá (#59) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Egyik lehetőségnek jó lesz, esetleg konkurens modellje? :)

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#61) Dell XPS válasza haromegesz14 (#58) üzenetére


Dell XPS
veterán

Direkt írtam, mert ilyen összeggel nem mindennap találkozunk (szombat este csak..) MSI GT70 0NC-011US

Üdv, Dell XPS

(#62) Mikulásbá válasza haromegesz14 (#60) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez most a G75-ösök csúcsa.Nincs nagyobb,jobb ASUS.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#63) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Dell XPS, Mikulásbá köszönöm a segítségeteket!

Ilyen összeggel Én magam sem találkozok, nem nekem lesz :( , hanem az egyik tehetősebb, nem éppen közvetlen ismerősöm nem tudja mivel meglepni magát :((( :DDD

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#64) Dell XPS válasza PiciKenny (#57) üzenetére


Dell XPS
veterán

A BIOS-nak nem sok köze van hozzá, de az illesztőnek annál több, szvsz azzal lesz a gond. Próbáld meg más support-ról letölteni és úgy megnézni.

Üdv, Dell XPS

(#65) Victoryus válasza KillHates (#46) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Kész a proci csere. T3000-T4400. :) Köszönöm a tanácsokat! Azt hittem bonyolultabb lesz, tényleg csak az a 3 csavar tartotta a hűtést. Az új paszta, meg a portalanítás is jót tett a gépnek, most átlagban 43 fok körül van a proci, eddig 52 körül volt. Végre leveszi a sebességet a felére, ha nincs terhelés.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#66) KillHates válasza Victoryus (#65) üzenetére


KillHates
nagyúr

Király! Használd egészséggel! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#67) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha van bluetooth a laptopomban, akkor tudok-e hozzá mindenféle adapter nélkül egy rádiós egeret és egy billentyűzetet csatlakoztatni? :)

Köszi!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#68) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Sziasztok!

A képernyőn megjelent egy kis hiba. Szerintetek mi lehet a gond? Valószínű nem driver, mert bootoláskor is ilyen.

(#69) Dell XPS válasza Kormi76 (#68) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Nézd meg elsőre külső monitoron is légy szíves...

Üdv, Dell XPS

(#70) Kbali válasza jolti05 (#67) üzenetére


Kbali
nagyúr

A sima rádiós egér és billentyűzet nem BT-t használ. A BT-s működtetéshez BT-s eszközök kellenek, amik általában drágábbak.

(#71) Kbali válasza haromegesz14 (#63) üzenetére


Kbali
nagyúr

Lehet, hogy jobban járna egy Dell Precision M6600-zal.
Itt még azért érdeklődjetek.

[ Szerkesztve ]

(#72) jolti05 válasza Kbali (#70) üzenetére


jolti05
őstag

És honnan tudhatom, hogy egy egér valóban BT-s? Például itt mit kell néznem?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#73) KillHates válasza Kormi76 (#68) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Milyen gép ez konkrétan?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#74) KillHates válasza jolti05 (#72) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt a specifikációk között írják, jól feltüntetve. Magán a terméken is van logó.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#75) Kormi76 válasza KillHates (#73) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Benne van a profilomban. Azóta magától helyrejött, de tartok tőle, hogy nem véglegesen...

(#76) KillHates válasza Kormi76 (#75) üzenetére


KillHates
nagyúr

Két dolog lehet;
1, a kijelző elektronikán vagy a csatlakozója körül kontakthiba lehet
2, a HD3470 vacakol...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77) jolti05 válasza KillHates (#74) üzenetére


jolti05
őstag

Köszönöm! :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#78) bigjohnny


bigjohnny
csendes tag

Ödvözlet .
Mester van egy problémám az ASUS A25000H-val , alaplap hibás .
Tud valaki segiteni müködö alaplapot szerezni bele ?

(#79) KillHates válasza bigjohnny (#78) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak hibásat találtam itthon: [link]

Esetleg próbáld meg az e-Bay-en, de A2500H-t írj ne huszonötezret :D...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#80) bigjohnny


bigjohnny
csendes tag

Mester Köszönöm .

(#81) Dell XPS válasza bigjohnny (#78) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

A javítás az nem "játszik"?

Üdv, Dell XPS

(#82) fehanna


fehanna
csendes tag

Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy van egy HP Pavilion g7-2245sg típusú laptop nálam, (legalább ezt már sikerült kinyomozni), amit a tulaj előtelepített win8-al vett. Bármi áron le akarta gyilkoltatni a win8-at róla, és win7-re cseréltetni. Ezt meg is oldottam neki, de most meg drivergondokba ütköztem, ami így 2013ban elég érdekes...
Szóval kép van, hang van, viszont sem a lan kártyát, sem a wifis kártyát nem ismeri fel a win7. A HP oldalán amik fenn vannak driverek, már mind próbáltam, de nem megy velük. A fő baj, hogy a hp csak win8-ra ad drivertámogatást, ezeket pedig a win7 nem eszi meg.
Azt sem tudom, hogy pontosan milyen típusú lan és wifi kártyák vannak benne.
Fontos lenne, hogy megoldjam a dolgot, szívesen veszek minden ötletet.

(#83) Dell XPS válasza fehanna (#82) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

1.) Megfelelő teszt programmal kiolvasod a hardvereket (Everest-AIDA64), majd a gyártói support oldalról letöltöd.

2.) DriverPack Solution 12,3 Full [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#84) grigo


grigo
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem helyet mondani, ahol jó áron tudok notebookot venni? (Budapest) Ami baráti, nincs egekben a THM. Szóval ahol mondjuk ti is vásárolnátok.
Esetleg egy két gépet ami jó áron van mostanság 180 körül. (nagyjából mindenre, de játék megáll a fifánál és a world of tanksnál)

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#85) Dell XPS válasza grigo (#84) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Kérdezz rá itt is: [link]

Üdv, Dell XPS

(#86) MmDorian


MmDorian
őstag

sziasztok!

apám vett magának egy hp g6 2220sh laptopot. a problémám az, hogy win elepitesnel nem tett föl drivereket, legalább egy hálódriver kéne, de egyszerűen nem találok. hp oldalán csak a 8hoz van, úgyhpgy meg vagyok lőve. valaki, aki jobban benne van a lapotop bizniszbe(sose volt laptopom, és windowst is csak szőköévente egyszer használok) segitene keresni egy driverpackot a noteszhez ?

:R

(#87) Dell XPS válasza MmDorian (#86) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Segítség: [link]

Üdv, Dell XPS

(#88) varosivadasz


varosivadasz
csendes tag

Sziasztok.Van egy packard bell easynote LJ61 es laptopom.3gb memoriaval.Az a nagyon nagy problemam van hogy nagyon lassu a gep.ertem ezt azalatt hogy ha skypon videohivast csinalok nagyon lassu szaggat a kep.sot meg sokszor filmnezesnel is szaggat.tudtok segiteni.legyszi nagyon fontos lenne.koszonom

(#89) KillHates válasza Dell XPS (#81) üzenetére


KillHates
nagyúr

SiS chipset-es. Ha berakom reball-ra hamarabb ledobja a kupakját az NB mint ahogy a pcb-t elengedi. :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#90) Dell XPS válasza KillHates (#89) üzenetére


Dell XPS
veterán

Köszi! :R Gondolom a P4-es processzor fűtött rendesen benne....

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#91) grigo válasza Dell XPS (#85) üzenetére


grigo
őstag

Ok, köszi!

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#92) MmDorian válasza Dell XPS (#87) üzenetére


MmDorian
őstag

köszi, sikerült.

másik, a gépen van 3 usb, az egyik megy, a másik kettő, ami egy oldalon van, az nem. lehet software hiba, vagy szar a valami ?

(#93) Dell XPS válasza varosivadasz (#88) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Használsz segédprogramokat (CCleaner, Glary Utilities, Registry Reviver,), ezek nagyon hasznos programok és egy nagytakarítás után meglepően más tud lenni a gép.

Az is lehet, hogy egy teljes változás a rendszer újra telepítése hozza meg. (2 éves OS (?) Nem vetted észre, hogy melegszik, többet, erősebben pörög a ventilátor? GPU illesztő frissítést nem próbáltál, időközben a Win nem hozott le? Milyen böngészőt használsz, Flash update vagy régebbi verzió is bejátszhat ilyen hibákba.

Az energiagazdálkodásban nem változott semmi? A feladatkezelőben érdemes volna egy processzor terheltséget nézni, ellenőrizni, bár ez nem gyenge CPU.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#94) Dell XPS válasza MmDorian (#92) üzenetére


Dell XPS
veterán

Jó kérdés.....mindkettő lehet, de ezt Te is tudod, mégis inkább arra gondolnék, hogy "software hiba" telepítésnél v.mi nem jó. Chipset után a perifériáknak működni kell(ene), USB 3.0-ás?

Üdv, Dell XPS

(#95) dragonfx


dragonfx
veterán

tudtok olyan progit amivel ki lehet kapcsolni egy laptop egerét?az érintőset?mert én sima usb.s egérrel hazsnálom és idegesitő elugráltatja az egérkurzort gépeléskor

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#96) KillHates válasza dragonfx (#95) üzenetére


KillHates
nagyúr

Milyen géped van?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#97) Dell XPS válasza dragonfx (#95) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Milyen típusú notebook? (touchpad letiltás FN+FX XXX)

Üdv, Dell XPS

(#98) dragonfx


dragonfx
veterán

régi hp 530

FN+fx?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#99) laszlo168 válasza dragonfx (#98) üzenetére


laszlo168
senior tag

FN+ f1 vagy f2vagy f3-és igy tovább, próbálgass

(#100) MmDorian válasza Dell XPS (#94) üzenetére


MmDorian
őstag

mind a 3 2.0,

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.