Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#401) petrelli86


petrelli86
aktív tag

aloha!
egy kérdésem lenne mindössze:
egy navigon 2100 gps-re lehetséges-e igo8 telepítése?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#402) bluepanther


bluepanther
csendes tag

:O Sziasztok!
Van egy Wayteq N470-em a problémám az, hogy bekapcsolás után csak a windowsCE logó jelenik meg és a dátum az idővel amit a műholdon keresztűl frissít is, ha az SD kártyát beledugom hang jelzi de semmi egyébb.
Tud valaki segíteni, 1 hónapos a navi eddig jó volt, ja szerintem az én hibámból lett rossz mivel ezt a programot próbáltam használni: "SI_1.3.2" ami egy ideig ment is. :W

(#403) caleb válasza bluepanther (#402) üzenetére


caleb
aktív tag

Hali!

Ezeket az SI-ket tudtommal 770-re csinálják nem?
Én az SI 1.3.3-at próbáltam ki a saját 470-el,működött is csak hát nem jó a felbontás.
Nem lehet hogy a programban valamit elírtál? Én szoktam őket átirkálni,el is rontom néha,de ha a kártyára újraírom az eredetit akkor nincs baj.

Az élet jó a világ nem!!!

(#404) bluepanther válasza caleb (#403) üzenetére


bluepanther
csendes tag

Helló!

Az igazság az, hogy a tesóm nyomott el valamit, úgy emlékszik valami partició formázás,de mondtam neki az hülyeség, mert a ROM csak olvasható és a "reset" majd helyreteszi :F nem így lett. :W
Hogyan hozzam helyre, garanciába megcsinálják? :F

(#405) runner 125 válasza _Bishop_ (#398) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noh igen, magára a gépre baromi lassú az adatátvitel. Gondolom nagy fájlról van szó, ilyen esetekben jó egy kártyaolvasó. Kb. 300ft

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#406) caleb válasza bluepanther (#404) üzenetére


caleb
aktív tag

Gariba nem hinném :(
Talán van itt egy guru aki tudja a megoldást.

Az élet jó a világ nem!!!

(#407) bluepanther válasza caleb (#406) üzenetére


bluepanther
csendes tag

Üdv!

Holnap viszem a szervizbe, majd kiderül, hogy fizetős lesz vagy gariba megcsinálják.
Majd megírom hogyan tették helyre, feltéve ha elárulják. :U

(#408) prometheus21


prometheus21
csendes tag

Hali! A Nokia térképekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni egyet. Most tervezem, hogy veszek egy GPS-es okostelefont, azonban egy dolog nem egészen világos a navigáció terén. A cég weboldalán az szerepel, hogy a térképek letöltése ingyenes, azonban a navigáció licenszet igényel. A licensz konkrétan mire vonatkozik? A hangosnavigációhoz kell csak vagy a duma nélküli, pusztán grafikus iránymutatáshoz ill. útvonaltervezéshez is? Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#409) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Van egy Mio Moov 200 as Navigációm,viszont nem magyar,se beszéd se szoft, nézegettem az oldalán a dolgokat,de semmi nem volt ami magyarrá tenné. Hogy tudnám megcsinálni hogy magyar legyen az egész,de ha az egész nemis legalább a beszéd . Köszi.

Minden szinten,szinte minden.

(#410) runner 125 válasza m0rd0k (#409) üzenetére


runner 125
nagyúr

A szoftverben milyen nyelvek közül választhatsz?

Tuti nincs benne magyar? :U

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#411) m0rd0k válasza runner 125 (#410) üzenetére


m0rd0k
senior tag

tuti, nemtudom számit e de a mio honlapján van moov 200 és moov 200 hu változat,aztán én ilyet vettem a simát.

Minden szinten,szinte minden.

(#412) lajszer


lajszer
tag

Sziasztok!
Van egy Tilborg GP800i GPS-em és szeretném rajta frissiteni a térképet, hogy lehetséges ez? Amatőr vagyok GPS-ügyben szóval örülnék a segítenétek! :DDD

(#413) TeTe_01


TeTe_01
csendes tag

Sziasztok!

Megtetszettek a rel55 által mutatott skinek, egyet gyorsan ki is próbáltam. Sajnos most azzal indul a gép, és használhatatlanná vált.

Nem keseredtem el teljesen, gondoltam ROM frissítés. Rendben meg is csinálta. Igen ám, de ugyanazzal a - rossz - skinnel indít.

Sajnos a gép nem AS módban van. Ilyenkor mit lehet tenni vele?

Minden 5letre vevő vagyok!

(#414) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Sziasztok,
Bluetoothos GPS- milyent tudnátok ajánlani, 30-e Ft-ig bezáróan?

Üdv!

(#415) runner 125 válasza -XadAnuX+ (#414) üzenetére


runner 125
nagyúr

Wayteq N770 pl.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#416) -XadAnuX+ válasza runner 125 (#415) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Köszi!

(#417) csabors


csabors
tag

Sziasztok!

Ezzel a hókusz pókusszal sikerült kibővítenem a Mio C510-es PNA-mat. Szépen működik is, de szeretném a térképeket, vagy akár a teljes programot a memóriakártyáról futtatni, azt hogyan kell? A cikk/oldal szerzője utal erre, de nem találtam semmi vonatkozót... A linkelt módszerrel foglalkozott már valaki?
Elérési útvonalokat átírtam, de nem működik...

Üdv:

[ Szerkesztve ]

Nikon

(#418) csabors válasza csabors (#417) üzenetére


csabors
tag

Az "idő" megoldotta, sikerült!

Nikon

(#419) takos


takos
tag

Sziasztok!

Egy MIO Moov 360 van a kezemben, amire feltöltöttem a cég honlapján taláható legfrissebb térképet(ami 2008 10.havi) Mio Map 2008.
Medöbbentem teljesen, most került fel a weblapjukra és elvileg 6 hónappal ezelőtti állapotot tükröz.
De! Elsőre látszik, pl. a Megyeri híd, az M0-ás új szakaszai hiányoznak. Mit tanácsoltok? Szerintetek ez normális, szerintem ez nagyon-nagy gyalázat.
Mivel amint látom a cég komoly problémákkal küzködik, s ezen szoftver fejlesztése már-már nevetséges, it tehetnék?
Milyen szoftvert lehet erre a típusú készülékre telepíteni még? Mit érdemes és egyszerű?

Köszi:
Takos

A vasam? Lenovo S400U, Intel Core i5-3337M,524HDD+24SSD, 8GB DDR3 1600MHZ

(#420) Asmodeus01


Asmodeus01
tag

Hali!
küzdök egy pna-val..ahogy rádugom az autós miniusb-s töltöt a képernyön megjelenik egy sd kártya és egy PC,,a kettö között futkos 6-8 pötty mintha csatlakozni akarna a pchez,,,hogy lehet ezt a csatlakozást kilöni???

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#421) zsolt1129 válasza takos (#419) üzenetére


zsolt1129
addikt

Sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni :( . Én Mo.-ra szigorúan IGO8-at ajánlanám.

(#422) lúzer


lúzer
veterán

PND PNA között mi a különbség?
nem egyértelmű számomra

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#423) zsolt1129 válasza lúzer (#422) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ugyanaz a kettő: [link]
"A leggyakoribb GPS eszközt úgy nevezzük, hogy PNA, azaz Personal Navigation Assistant. Ne tévesszen meg senkit, bizonyos gyártók (Asus) ugyanezt PND-nek nevezik, de ez semmivel nem több. Mostanra már a „navi” szó a köznyelvben jellemzően ezekre a készülékekre vonatkozik."

(#424) lúzer válasza zsolt1129 (#423) üzenetére


lúzer
veterán

kösz, tehát ugyanaz :R :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#425) localhost


localhost
Közösségépítő

Budapesten MIO p550m-hez érintőpanelt cserélő OLCSÓ szervízről tud valaki?
Kép van, minden oké, csak nem lehet kattintani a felületen.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#426) x64


x64
aktív tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
Érdemes-e TMC-s GPS-t venni?
Milyen "ájgós" GPS-t javasoltok, ill. hol érdemes venni? Nem kell, hogy nagy márka legyen, sőt szoftver se muszáj, hogy legyen rajta, mert azt már vettem...

Köszi! :R

(#427) hanso


hanso
tag

Sziasztok,

Van egy HP IPAQ HX2490b PDA-m.
Azt szeretném kérdezni,hogy milyen(melyik) navigációs szoftvert vegyek hozzá,ami korrektül fog rajta működni.(Európa is legyen benne)
Köszi
Üdv
hs

[ Szerkesztve ]

(#428) zsolt1129 válasza hanso (#427) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ha sokat használod itt belföldön,akkor én az Igo-ra szavaznék :K .

(#429) hanso válasza hanso (#427) üzenetére


hanso
tag

Köszönöm a választ,de sajna kiderült,hogy nem fog menni a dolog,(fránya céges pda)

Lenne még egy kérdésem:2 PNA közül melyiket választanátok
1.Bluepanther V350c
2.Wayteq N350
köszi a választ

(#430) LorD_ARmES


LorD_ARmES
tag

Egy Moov 360 hoz kellen nekem driver. Akinek ilyen készüléke van, és használatra kész windows op.rendszer alatt, az eszközkezelőben az eszköz tulajdonságain belül a driver fülön leírt összes driver filet el tudnál küldeni valaki nekem? Létfontosságú lenne! Privátban jelentkezzen, aki tud segíteni, köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=LorD_ARmES

(#431) Viktor0610 válasza LorD_ARmES (#430) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyanúm szerint mindössze az ActiveSync szükséges hozzá. Ezt számtalan helyröl letöltheted.

Samsung Galaxy A54

(#432) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!
Ide is belinkelem mert a szerencsétlen tulaj holnap menne a kütyüjével Budapestre.
Ha gondolom, hogy nem sok minden maradhatott el, vagy eleve a firmware vacak?!

Köszi előre!

...

(#433) LorD_ARmES válasza Viktor0610 (#431) üzenetére


LorD_ARmES
tag

A gond, hogy nincs a moov 360 on az oprendszer. A path.xml file ba kell írni az indítandó file elérési útját és nevét. Ez volt a miomap. Én áthelyeztem az összes file t a PC re, visszaraktam a módosított path.xml t meg az igo8 mappát. Így meg sem jelenik az eszközkezelőben windows xp, win7/ubuntu alatt. Ha manuálisan el tudnám indítani ugyan azokat a driver fileokat adott usb portra, talán elérhető lenne. Csak kéne a felismert eszköz .ini file-ja. :O

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=LorD_ARmES

(#434) krizso007


krizso007
csendes tag

Üdv
Van egy wayteq 470 es navigátorom azt szeretném megkérdezni ,hogy milyen fajlokat kell és mire átnevezni,hogy a belső memőriáról fusson az igo. :W

(#435) deedee


deedee
őstag

Sziasztok!
mio moov 330-asthasználok.egy gondom van vele:kb. 20-30 métert késik, tehát amikor már pl a kereszteződésben vagyok, a térképen még csak 20-30 méterre kocsikázok.Gyári,eredeti európa térkép van rajta.mi megoldás? :F

thx előre is :R

(#436) deedee


deedee
őstag

ja és a hang-navigáció az pontos,időben jelez...

(#437) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Nem tudja valaki,hogy a Navon hivatalos honlapja miért nem érhető el kb már a harmadik hete?

(#438) petrelli86


petrelli86
aktív tag

sziasztok!

lenne egy Ndrive G800-as PNA ezzel a hibaüzenettel:
Fatal Application Error

Apllication Shell.exe has performed an illegal operation and will be shut down. If the problem persists, contact the program vendor.

Program: Shell.exe
Exception: 0xC00000FD
Adress: 02761778

a készülék induláskor ezt a hibaüzit adja be, és utána semmire nem reagál, csak reset-elni tudok, utána ugyaneddig eljutok..
segítsetek légyszi, hogyan tudom ezt megoldani..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#439) kaliber


kaliber
aktív tag

Sziasztok!

Következő a problémám PNA Wayteq n410 a szoftver IGO8 8.3.2.83157 minden inditásnál a program full hangerőre kapcsol a készüléken nekem kell lehalkítani, és nem kapcsol ki magától ha a tápellátás megszűnik, nem számol vissza.

Az előző szoftvernél (8.3.2.64873) ilyen problémák nem voltak.

Ha valaki ismeri a megoldást kérem árulja el!?

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#441) deedee válasza -NOKIA- (#440) üzenetére


deedee
őstag

ez kicsit "csúnya"..... :U
betenne,ha hagynák megtörténni.... :(

(#442) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Hali!
Tegnap vettem egy Wayteq N770BT-t, a belső memóriába is, és az SD kártyára is másoltam mp3-at, jpg képeket, de a sehogy nem tudom a készüléket lejátszásra bírni, nem tudok a mappákba belépni (residentflash, SDMMC), ha rányomok csak pittyeg. Lehet a készülékkal van valami gond? Most van a kezemben először ilyen kütyü... :U Állítólag nem kell semmi különleges formátum (méret, bitráta).
Vigyem vissza a boltba?

[ Szerkesztve ]

(#443) oettinger01


oettinger01
őstag

sziasztok!

PNA vásárlás előtt állok, mio moov 360 volt az első kiszemelt de a gyári szoftver miatt letettem róla az igo 8 mondjuk ha rámenne akkor megvenném de ahogy olvasgatom elég bizonytalan az is :U
navon n460ast néztem ki még ez gyárilag igo 8al jön ki.
szerintetek sem érdemes moov 360@igo8al vergődni?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#444) Viktor0610 válasza oettinger01 (#443) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben hasonló áron (vagy kicsivel többért) megveheted a Navon gépét, mindenképp' azt vedd.

Samsung Galaxy A54

(#445) tyshka


tyshka
tag

Halihó!

Tudnátok segíteni? Van egy MIO C510-m és a driver CD-je megsérült, anélkül pedig nem tudom csatlakoztatni. Tudna valaki egy inf fájlt küldeni?

Üdv Attis

(#446) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok! Most vettem egy Dreimgo DG200BT-t, és TMC antennát szeretnék hozzá. Ugye ez kell? Én azt hittem, h. a TMC antennát nem az USB-n, hanem egy kis köralakú réz bemenethez kell csatlakoztatni. Akkor az mi?

(#447) runner 125 válasza WonderCSabo (#446) üzenetére


runner 125
nagyúr

Biztosan ez kell hozzá.

Az valószínű egy elosztó, tudsz rá dugni mást is...

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#448) runner 125 válasza Mikiller (#442) üzenetére


runner 125
nagyúr

A készülék topikjában kérdezted már? :U

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#449) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Még egy kérdésem lenne. A Naviextras Toolbox sehogy sem ismeri fel a készülékemet. Se Xp-n, se 7-en. Mit lehet ilyenkor tenni?

(#450) runner 125 válasza WonderCSabo (#449) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem ismerem azt a PNA-t, de gyanítom h Win CE alapú.

Akkor szedd le az ActiveSync-et.
Utána mennie kell.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.