Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#152) Viktor0610 válasza bazsi00007 (#151) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem!!!

Ez sem arra való?! :(((

Samsung Galaxy A54

(#153) rallye válasza ujozs (#146) üzenetére


rallye
csendes tag

Köszi szépen!

De még mindig fennáll a kérdés, hogy ha megváltoztatok egy mappában akár egy hangot is, akkor miért nem bírom kiválasztani működés közben? Egyszerűen eltűnik. Valamit még át kell írni?

(#154) Asador


Asador
tag

Hello!

Tudnátok valami egyszerű de jó nem túl drága GPS-t ajánlani.

/sosem volt nem is értek a dologhoz, amire szükségem volna hogy segítsen az országban és Pesten tájékozódni. nem tudom mi az alap amire még érdemes áldozni és mi ami már fölösleges a nem mindennapi használathoz. azt sem tudom hogy működnek ezekre a programok halottam olyat hogy évente kell liszenszet újítani.... szóval köd./

Kösz!

(#155) Depression


Depression
veterán

Sziasztok!
Van egy TomTom 930-am, és ahhoz kellene segítség, hogy hogyan tudnám rávenni, hogy egy radar közeledtével nem csak a képen, hanem hanggal is jelezze azt.
Bármilyen segítség, infó, link jöhet.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#156) zsolt1129 válasza Depression (#155) üzenetére


zsolt1129
addikt

Mármint Trafi radart?

(#157) Depression válasza zsolt1129 (#156) üzenetére


Depression
veterán

Igen azt. Szépen jelzi, hogy hol vannak (Finnországban), de sokszor elkerüli a figyelmem, mert ezt hanggal nem jelzi. Ezen kellene változtatni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#158) Asador


Asador
tag

Egész jó cuccokat láttam itt a PH-n nem igazán értek a dologhoz ezért álljon most itt egy blőd kérdés: egy autós navigátorhoz vásárolt /tudtommal egyik legjobb az igo8/ program úgy működik mint egy vírusírtó amit időről-időre elő kell fizetni hogy működjön, vagy egyszer megvettem/szereztem és kész megy bármeddig gond nélkül?

(#159) Loituma69 válasza Asador (#158) üzenetére


Loituma69
őstag

Megy bármeddig, de a térképet nem frissítik, vagyis igen ritkán.

(#160) Loituma69 válasza zsolt1129 (#143) üzenetére


Loituma69
őstag

Mert nem minőségi cucc azért. Gyenge a hardver része és a térkép sem a legfrisebb. Mio-t kellett volna venned Igo8 al. Ennél jobb nincs.

(#161) Márton


Márton
nagyúr

Vettem egy 2gigás Kingston minisd kártyát a videókamerámba, ott megy is, meg a fényképezőben is. De amint beleteszem SD átalakítóval a Wayteq 410-es PNA-ba, és usb-n keresztül látni szeretném a tartalmát, vagy másolni rá, gondok lesznek.
Megjelenik mint új meghajtó, de ha rákattintok, azt mondja h nincs ilyen meghajtó, válassz másikat. Formázás parancsra meg azt mondja: a meghajtóban nincs lemez, helyezzen be egy lemezt! Mi a fene ez? Sima 2gigás SD kártyával pedig megy, tehát nem a méret túl nagy. Az átalakító miatt lenne? Nem szabványos SD-vé alakítja? köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#162) Farcryboy


Farcryboy
csendes tag

Hali!

Adott egy hp 214-es pda. Szep jo meg minden, bt-s gps megy rajta igo 8-al. Van egy globalsat 337 cf-s gps vevo. Holdakat lat, tartja veluk a kapcsolatot gps adatok alatt(muholdterkep nezet). Amint atvaltok h hova kellene menni kozli hogy gps kapcsolat megszakadt, majd gps vevo nem talalhato. Hogy tudnam rabirni hogy ez megszunjon? Tovabbba, hogy lehet beallitani wm6-nal hogy azonnal letesitsen kapcsolatot bt-s vevovel ha bekapcsolom a vevot, ne kelljen parositgani.

Elore is koszonom

Farcryboy

(#163) runner 125 válasza Márton (#161) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezt már tapasztaltam én is.
Konkrétan az is egy PNA volt (BluePanther)
Én ugyan MicroSD kártyát toltam SD adapterbe,és úgy a PNA-ba -de fel sem ismerte. Meg is ijedtem h a PNA-val van baj,de rá bebizonyosodott h csak sima SD-ket lát.
Így raktam bele egy 2gb-s Kingstone SD-t,tökéletesen megy azóta is. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#164) Márton válasza runner 125 (#163) üzenetére


Márton
nagyúr

frankó, akkor megint kidobtam a pénzt...
akkor az átalakító mégsem 100% szabványos sd kártyát csinál belőle??

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#165) runner 125 válasza Márton (#164) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezek szerint.. :F
Vmi miatt tuti nem kezeli az ilyen átalakított kártyákat.. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#166) szabics__


szabics__
csendes tag

Hali!

Olyan kérdésem van, hogy egy Privat Pilot PP 4300B-re raktam egy Igo8-at, el is indul csak az a gondom, hogy kis képernyős formában jelenik meg a képernyőn. Hogy lehet beállítani, hogy fullon jelenjen meg.(asszem a képernyő 4:3-as)
Segítséget előre is köszi!

(#167) Bog válasza szabics__ (#166) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez warez. Arra te nem teszel jogtiszta iGO8-at. A kérdésedre itt választ ne várj.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#168) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Van valami lehetőség arra hogy netbookon futtassam az Igo-t? Akár emulátorral is...

"Csak úgy mondom"

(#169) beszizoli


beszizoli
csendes tag

Sziasztok.Vettem 1 DreimGo DG 120-as pna-t,de sehogy nem akar komunikálni az sd kártyával,ami persze nem legális.Nav N Go iGO 8 R3 series - v8.3.2.64873 (Nov 13 2008)-UPDATE ez a verzió van a kártyán,de nem indul el az istenért sem,már a sys-t átírtam ezerféle képp,de nem indul a kis mocsok!A gépen alapban fent van az IGO 8 mapája,de a licenszben sincs semmi,azzal is próbálkoztam,az sem jó.Ha valaki tudna erre valami megoldást,annak nagyon hálás lennék.Ha van megoldás,vagy tipp legalább,priviben írjatok!

Köszönöm előre is!

beszizoli

[ Szerkesztve ]

(#170) runner 125 válasza beszizoli (#169) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kereken 2-vel feljebb hangzott el;

"Ez warez. Arra te nem teszel jogtiszta iGO8-at. A kérdésedre itt választ ne várj."

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#171) runner 125 válasza Csapi007 (#168) üzenetére


runner 125
nagyúr

Létezik kimondott Windows-ra való IGO. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#172) Depression válasza Depression (#155) üzenetére


Depression
veterán

Illetve nem a radart mutatja, hanem benne vannak a fixen kihelyezett trafipaxok helyei, de csak egy ikon villogtatással jelez. Arra kellene valahogy rávenni, hogy ilyenkor hangot is adjon.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#173) kolivanov777


kolivanov777
tag

Hi! lucca 3.3al szenvedek, felraktam a frissítést a honlapukról! leformatált mindent, fasza is lesz csakhát most nem lát egy térképet se, hogy kéne bemásolni, vagy sdkártyára rátenni, hogy jó legyen, mapdata már csináltam sdre de nem jó! please help sürgős lenne
Előre is köszi mindenkitől

(#174) Anakin007


Anakin007
aktív tag

Sziasztok!
windows CE-s kérdésem lenne: az mitől van, hogyha bármilyen prg-ot is akarok elindítani windows felületről, mindig azt írja, "nem található a kiválasztott file v. valamelyik komponense"? Két különb. navin is próbáltam, de u.a. :(
Arról van szó, hogy a munkahelyem navikat akar forgalmazni és bekért mindenféle kütyüt több gyártól is. Mindegyiket igo-valahány-al küldi a gyár és azt szeretnénk tesztelni, hogy mi fut még az igo-n kívül az adott kütyükön ill. hanyas igo-k. Vettünk többféle navi-szoftvert is készülék nélkül és egyet se tudok telepíteni egyik mintakészülékre sem. :O Boltban mondták, hogy autorun.exe és hajrá, de arra is ezt a hibát írja ki. Tuti, hogy én vagyok a láma, mintha valami path-hiba lenne a windows CE-n...
Köszönöm a segítséget előre is!

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#175) Anakin007


Anakin007
aktív tag

Új fejlemény: elindul, de az "Init API" felirat után mindenféle hibaüzi nélkül kilép. igo myway2006-al sikerült eddig eljutni.

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#176) Limonade Joe


Limonade Joe
csendes tag

Van valakinek tudomása arról, hogy a Garmin készülékekhez letölthető speedcam (sebesség mérő kamera POI-k) használható az Igo8-hoz :F
Előre is köszi!

Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszamennem!

(#177) Limonade Joe válasza Limonade Joe (#176) üzenetére


Limonade Joe
csendes tag

Közben átléptem a probléma felett :DD

Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszamennem!

(#178) 04


04
tag

Szép napot uraim!

Segítsetek már nekem abban, hogy Mio C720-asra Igo 8-at fel lehet tenni?

Köszike! :R

(#179) Bog válasza 04 (#178) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lehet, de a hogyanra itt nem kapsz választ.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#180) runner 125 válasza Limonade Joe (#176) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szerintem nem kompatibilis.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#181) DAv7


DAv7
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy csatlakoztatom a géphez a Wayteq N720 nevezetű ketyerémet érzékeli, pittyeg a windows is, utána egy 20 mp elteltével megint jön a pittyegő hang, hogy lecsatlakoztattam az eszközt, pedig nem. Ezután 5-10 mp-vel megint érzékeli és utána megint elmegy. Ezt csinálja. Szeretnék zenéket illetve képeket rárakni, hogy ne unatkozzak útközben ha megállok pihenni, vagy dugoba kerülök, vagy valami. Szóval erre a problémára keresnék megoldást. A gép a fent említett Wayteq N720, 2 GB-os karival, ajándékba kaptuk a családdal szoftverrel és mindennel együtt, semmit nem kellett vele csinálni.

A segítségeket előre is köszönöm.

(#182) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy az iGo (iGo 8 v. 8.3.2.64873 - 2008.nov.13-ai verzió)-n nincs teherautós verzió, ami pedig szükség lenne a tiltott utak elkerülése végett.
Valahonnan esetleg feltehető hozzá ez a kiegészítő, vagy jelenleg nincs is ehhez a szoftverhez teherautó mód? :F

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#183) csegu


csegu
csendes tag

Hali!
Mio C320-am képernyőjét mivel/hogyan tisztítsam le, mielőtt feltenném a Brando képernyővédő fóliát?

Köszi, és kellemes karácsonyt mindenkinek!

(#184) D4rkm4n válasza csegu (#183) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Lehet kapni optikusoknál szemüveglencséhez tisztítószert vagy hasonló szerrel átitatott törlőkendőt. Én azt javaslom. Vagy szintén szemüveghez (is) használt szarvasbőrrel.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#185) csegu válasza D4rkm4n (#184) üzenetére


csegu
csendes tag

Köszi

(#186) runner 125 válasza D4rkm4n (#184) üzenetére


runner 125
nagyúr

Én is azt használom. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#187) fradi81


fradi81
veterán

hali
van egy navon 250-es-edigitalból, magyar nyelvű, de amikor már ki van választva a cél és lehetne indulni kocsival ott a 3d-s nézet, akkor az utcák nevét már nem magyarul írja ki, valami szerb vagy milyen nyelven, pedig minden magyarra van állítva mi lehet vele?

moto g72, Ninebot d28e

(#188) fradi81


fradi81
veterán

Az a gond hogy beírom az uticélt, akkor azt kirajzolja, aztán mior megnyomom a beállítás uticélként gombot akkor sztem a kiinduló pont az külföld, pedig most pesten vagyok... Nem tudom mit lehet még állítani.

moto g72, Ninebot d28e

(#189) Viktor0610 válasza fradi81 (#188) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szabadban próbálod?
Van GPS-vétel?

Samsung Galaxy A54

(#190) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Nem sokat vagyok Pesten, de a PDA-ban szerepel az M0 és M3 összekötő, azt hiszem Ferihegynél, Vecsés közelében?

(#191) Viktor0610 válasza Laybee (#190) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A PDA-ban biztosan nem lesz benne, max. a navigációs szoftver térképén fog szerepelni. ;]
Nem tudom, erre gondoltál-e, de az iGO8 2008.07 havi térképében Vecsés körül M5 és M0 autópályák vannak.

Samsung Galaxy A54

(#192) Laybee válasza Viktor0610 (#191) üzenetére


Laybee
őstag

Azt én is tudom, hogy a szoftverben van benne, csak mindig rosszul fogalmazok. :((( Igen erre gondoltam. Sőt nem is PDA-ról van szó hanem PNA-ről, most szeretnék venni egyet, csak azt nem tudom milyet. :((( Ha most veszek igo8-at akkor tudni fogok frissíteni a tavasszal megjelenő szoftverre, amiben van autópálya funkció is (IconX-ben azt hiszem ilyen van már)?

(#193) fradi81 válasza Viktor0610 (#189) üzenetére


fradi81
veterán

lakásban de kimentem az utcára próbáltam ott is de maj sétálok egyet vele, ha nem jó visszaviszem, gps kapcsolatot auto keresésnél megtalálta.

moto g72, Ninebot d28e

(#194) Viktor0610 válasza Laybee (#192) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Autópálya funkció? :U Mármint mikor az autópályák kijáratainál "EU-s" táblával jelzi a haladás irányának megfelelő uticélt? Ez iGO verziótól függ, nyilván benne lesz.

Samsung Galaxy A54

(#195) Laybee válasza Viktor0610 (#194) üzenetére


Laybee
őstag

Értem, köszi.

(#196) fradi81 válasza fradi81 (#193) üzenetére


fradi81
veterán

Lengyelországból, Varsóból akar kiindulni, mindig, nem lehet semmit tenni, más is írta már hogy ez a problémája vele, aki tudja rá a megoldást beírhatja hogy ne kelljen visszavinni.

moto g72, Ninebot d28e

(#198) iknight


iknight
senior tag

Üdv.

Egyik ismerősöm vett németországban egy Becker Traffic assist nevű ketyerét, de mivel most itt tartózkodik kellene magarország térkép is rá, de ő eredetielg svájc németország, és ausztriával van szerelve. Szóval és mivel nálunk túl népszerű nem igen találni még boltot sem hozzá, szóval valaki valamiféle forrást ahol beszerezhetem, vagy esetleg igo-t vagy más navigációs softwaret lehet rá telepiteni?

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#199) runner 125 válasza iknight (#198) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azt kellene kideríteni h a WM alapú-e..
Ha igen ,akkor kompatibilis vele az IGO is. :K
Egyébként ah néztem a paramétereit,nekem úgy tűnik h WM alapú.. :U
Esetleg nem tudtok beletolni egy IGO kártyát?
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#200) iknight válasza runner 125 (#199) üzenetére


iknight
senior tag

Hat udnám hogy kompatibilis vele akkor már rajta lenne. Az a helyzet, hogy kiúztam a becker memoria kártyát, és úgy kapcsoltam be, és úgyis bekapcsolst a becker navigációs programja, a memóriakártyán csak a térkép van. Bekapcsoláskor sinsc winmobil ,rögtön a becker indul, szóval szerintem nem az:(

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.