Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Azona vs. dtk (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) SLi


SLi
tag

Azona Mask 2013P4 vagy DTK CAS-74SB-U ház? Melyik ház+táp a ''nyerő''?

(#2) localhost válasza SLi (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

DTK!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) J.J. András


J.J. András
őstag

miért?

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#4) Ketama válasza J.J. András (#3) üzenetére


Ketama
aktív tag

Az Azona DTK utánzat, de akkor már inkább az eredeti!

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#5) Mazlee


Mazlee
aktív tag

És hol lehet DTK házat venni?

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#6) Ketama válasza Mazlee (#5) üzenetére


Ketama
aktív tag

[L]http://www.komel.com[/L] [L]http://www.magicomp.hu[/L] [L]http://www.dtkcomputer.hu[/L] [L]http://www.mistral.hu[/L]

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#7) Den válasza Ketama (#4) üzenetére


Den
veterán

vagy épp ugyanaz a beszállító? :P

www.simson4t.hu

(#8) Mazlee válasza Ketama (#6) üzenetére


Mazlee
aktív tag

köszi!

bár ahogy jobban megnéztem az a ház ami pont olyan mint az Azonának a szép szürke (gránit) háza az csak 3 nagy helyes :((((

pedig a DTK fehér szép lett volna de igy kicsi...

azért thx!

most már csak dilemma hogy Azona ház vagy Codegen 8011

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#9) neduddki válasza Mazlee (#8) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Azona! Nem vagdodda szet a zembor kezet!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10) Ketama válasza Den (#7) üzenetére


Ketama
aktív tag

Lehet. A végén a szálak úgyis összeérnek! :t

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#11) Pötyi


Pötyi
őstag

A DTK ház peremei is vissza vannak hajtogatva, az se vagdos, en DTK házon lattam ilyet eloszor anno...

QNX is cool!

(#12) J.J. András válasza Mazlee (#8) üzenetére


J.J. András
őstag

nem, totál ugyanaz mint az AZONA, ez is 4 5,25 Colos hellyel bír, és 2+2 3,5 colossal, és ha lenne fül még hozzá, bírna +1 is!
csocs

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#13) Ketama válasza Mazlee (#8) üzenetére


Ketama
aktív tag

A dtk-ban 4 5,25''-ös hely van. Tapasztalatból tudom, mert nekem is ilyen van és nem kicsi.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#14) Mazlee válasza Ketama (#13) üzenetére


Mazlee
aktív tag



ne szivassatok már!

http://www.dtkcomputer.hu/termek/cas-73pfc.gif

ezen 3 5,25''-ös hely van. vagy van ilyenből 4-es is? mert az nincs a DTK oldalán.

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#15) BobMaster válasza Mazlee (#14) üzenetére


BobMaster
senior tag

Viszont van 74-es is, a fent már említett helyeken is:

[L]http://www.dtk.at/dtk2/__Products.asp?pid=69[/L]

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#16) Ketama válasza Mazlee (#14) üzenetére


Ketama
aktív tag

Ja, hogy te a 73-asról beszélsz. Az más, aszittem a 74-esről. Abban tényleg csak 3 hely van. Mert a topik nyitó erről kérdezett.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#17) Mazlee


Mazlee
aktív tag

bocsi azt el is felejtettem... :)))

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#18) Mazlee


Mazlee
aktív tag

viszont poén mert megtaláltam ebből a fajtából is a 4 helyeset :))

CAS-74BU3007

persze a DTK oldalán nincs a házak között de ha rákeresel .... oldal suxx

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#19) Den válasza Mazlee (#18) üzenetére


Den
veterán

ehh olvasd el a 15-ös hozzászólást

www.simson4t.hu

(#20) Mazlee


Mazlee
aktív tag

elolvastam én...

az egy szép ezüst szinű. de amit én irtam az fehér. és picit más az eleje. de végü is megtaláltam amit akartam :)

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#21) micro


micro
addikt

Nekem DTK CAS-74BU van, és mondhatom nagyon jó. Minenhol el van dolgozva, és csendes is. :))

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#22) Kriza


Kriza
őstag

CHIEFTEC!

Na persze az drága! A DTK a jobb! Szobatársamnak is olyan van. Sajna tipusát nem tudom, de vigyázz, ne legyen kicsi, mert ő az alsó 5,25-ös helyet nem tudja használni az alaplapon lévő memóriafoglalatok miatt!

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#23) Kriza válasza Kriza (#22) üzenetére


Kriza
őstag

ja.........! meg a DTK-hoz is adnak olyan ferritgyűrűt, amit a kapcsoló és ledvezetékek köré kell tenni. (régebben volt is itt egy topic - ''mi van a képen'' - vagy valami ilyesmi, ahol azt találgattuk, hogy mi lehet az!) Nem semmi! :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#24) Bagoly


Bagoly
senior tag

AZ azona cs és a DTK74 (ill73) házai tök ugyanazok........csak a szín más, meg a táp... DTK-hoz adnak ventit hátra? (azonánál a p4-eshez adnak a p3-ashoz nem...)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#25) J.J. András válasza Bagoly (#24) üzenetére


J.J. András
őstag

DTKhoz nem jár plussz házventi !!!

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#26) RAM


RAM
őstag

SZÁMITÓGÉPHÁZ TÁP ATX12V 400W AZONA PS-400WP 5988 7485
Kompatibilis P4hez?
Nem tudja valaki

EZEKben
SZÁMITÓGÉPHÁZ MIDI ATX12V 400W AZONA C -2168B 11932 14915
SZÁMITÓGÉPHÁZ MIDI ATX12V 400W AZONA CS-9950P4 11416 14271
SZÁMITÓGÉPHÁZ MIDI ATX12V 400W AZONA CS-9950P4A 11932 14915
SZÁMITÓGÉPHÁZ MIDI ATX12V 400W AZONA MK-2010P4

is ez van nem?

Csak tisztán

(#27) zsoltee10 válasza RAM (#26) üzenetére


zsoltee10
addikt

Biztos hogy kompatibilis, már nem adnak ki tápot, amin nincs az a plusz 12V-os csati. Azt viszont nem tudom, hogy ezekben ez van-e. :(

(#28) RAM


RAM
őstag

SZÁMITÓGÉPHÁZ MIDI ATX12V 400W AZONA CS-9950P4A

Típus: CS-2168 (16E)
Midi torony, ATX 12V tápegységgel
Bővitő helyek:
Előlapon: 4 nagy (5.25''), 2 kicsi (3.5'')
Belül: 2 kicsi (3.5'')
Méretei: Szé.: 192mm * Ma.: 430 mm * Mé.: 460mm
A tápegység adatai:
Típusa: Azona
Teljesítménye: 400W
Csatlakozók: 220V bemenet, és főkapcsoló Ezt csak itt írják!!!
2 USB, 1 hang, és 1 mikrofon kivezetés az előlapon

SZÁMITÓGÉP TÁP ATX12V 400W AZONA PS-400WP 5988 7485 Ft

ATX 12V szabványú tápegység

Csak tisztán

(#29) DrSoul


DrSoul
őstag

És csak tápban melyik a jobb? Most akarom lecserélni a noname tápomat egy 350-400W-osra, és kb 7-8000 Ft-t költenék max. Mit tanácsoltok?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#30) RAM válasza DrSoul (#29) üzenetére


RAM
őstag

Nekem is csak TÁP kell!
Milyen házad van?

Csak tisztán

(#31) quo válasza DrSoul (#29) üzenetére


quo
csendes tag

DTK 400W PFC tápot tudsz venni a Komelnél.
www.komel.com

user

(#32) DrSoul válasza quo (#31) üzenetére


DrSoul
őstag

IGen ám, de az 9800 Ft, és gondolom nettó ár (bár nem írja), de még ha bruttó is, sok, ennyit nem költenék, bár biztos nagyon jó!
AMúgy akkor nettó v. bruttó? Nem lehet elég egy 300W-os?AMD 2100+ lesz hozzá, valószínüleg, +Abit nf7, +Radeon 9100.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#33) DrSoul válasza RAM (#30) üzenetére


DrSoul
őstag

Valami noname, 2-3 éve vettem a Kronosz-nál. A tápra valami Ultra Power van írva, amúgy 230W-os (tipikus...). De (kop-kop) eddig nem volt gond.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#34) DrSoul válasza DrSoul (#33) üzenetére


DrSoul
őstag

Bocs, a neve MaxPower

Mindig az X jelöli a pontot...

(#35) LukE válasza RAM (#28) üzenetére


LukE
veterán

SZÁMITÓGÉPHÁZ MIDI ATX12V 400W AZONA CS-9950P4A
ATX12V aka. P4 csatlakozó:)


DrSoul: 300-as passzív PFC-s csíftek 9k nettó alatt van. Egyébként meg inkább most +pár ezer 1 jó tápra, ami megy évekig, mint +sok ezer a szétégett gép kicserélésére.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#36) DrSoul válasza LukE (#35) üzenetére


DrSoul
őstag

Gondoltam veszek a táphoz vmi ''Gépőr'' nevezetű eszközt, bruttó 3000Ft, az véd ( [L]http://www.oldman.ini.hu[/L] ). Bár nem tudom, azt hová kell tenni, hogyan néz ki. Egyébként hogy hívják hivatalosan ezeket a kiégés-védő rendszereket? A Chieftech, Enermax tápokon mind van ilyen? Ezen a nettó 9000 forintoson is van (amúgy hol lehet kapni ennyiért?)
A 7-8000 Ft-os DTK vagy Azona tápokon nincs ilyen rendszer?
Amúgy elég a 300W (még nincs meg, de Abit nf7,Radeon 9100,XP 2100+ ra gondolok, esetleg kis tunningal is)?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#37) LukE válasza DrSoul (#36) üzenetére


LukE
veterán

őő, ezt inkább űbergagyi házba raknám, azt nemhinném, hogy Azona, Dtk, csíftek, Enermax... meg tudna szaladni, és azért a +3kért már megvan a jobb táp. Azonánál pölö le is vannak írva az értékek, hogy hol tilt le. Vargánya, meg társai tápok annyira szarok voltak, hogy azokba kellett (ahelyett, hogy vettek volna 1 normális tápot).
pölö 1000 éves AT-s tápban van rövidzár védelem, véletlenül összekötöttem a +12V-ot a földdel, leszigeteltem:DD), Enermax 5 év. (dtk, azonanak nézd meg valami hivatalos oldalon )

300W Chieftech->kt3ultra, 1700+tbredb@180*11.5 1.7V, Ti4200@300/600, 512 Recc DDR, 1*80-as barracuda, cd. seti 24 órázik a gépen, és így 1500-1700 körül van a tápvent fordulatszáma (átlag léghűtő mellett nem hallanád)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#38) LukE válasza LukE (#37) üzenetére


LukE
veterán

ja, ha lehet, akkor dupla ventillátorost szerezz, most az a trendi:))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#39) DrSoul válasza LukE (#38) üzenetére


DrSoul
őstag

Ha ezek szerint az Azona is jó, inkább olyat vennék:Azona PS-400CE ATX bruttó 7695 Ft. Nekem ez megfelelne. az Azona PS-400NA ATX az már majdnem 13.000Ft. Mi lehet a különbség?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#40) Overmind válasza Kriza (#23) üzenetére


Overmind
aktív tag

Miért kell az a ferritgyűrű???
Nekem is van egy, de gőzöm sem volt, hogy mi a szösz. :))

(#41) LukE válasza DrSoul (#39) üzenetére


LukE
veterán

öö, ja:DD

nézd meg a hivatalos oldalt, lehet csak elnéztem. Vagy kérdezd meg a bolttól

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#42) MLaca válasza DrSoul (#39) üzenetére


MLaca
őstag

Ne basszátok már fel az agyvizem! Mindig megy a rinyálás egy pár ezer forinton, ha a gépetek egyik fő alkatrészéről van szó, a házról és annak tápegységéről. Uncsi. Az is uncsi, mikor XY megvette nagy boldogan a fostalicska kiváló minőségű 400 wattos tápos házát bruttó 3500 forintért és jön nyivákolni, hogy leégett a gépe. Inkább költenék a tápra, hogy az tuti legyen (Enermax nem viccből 17e forintról indul), vennék egy ilyen olcsó DTK házat, ami nem szabja szét a kezem, ha bele kell nyúlnom, azt nyugodtan hátradőlnék, hogy nem kell féltenem a gépem más alkatrészeit. Mert érdekes módon ezekre mindenki eszement módon tud költeni (ilyen CPU, olyan csilivili VGA), de tápnál... Mind1, kihőzöngtem magam.

http://mlzphoto.hu/

(#43) Overmind


Overmind
aktív tag

+1 szavazat DTK-ra.

(#44) DrSoul válasza MLaca (#42) üzenetére


DrSoul
őstag

Neked meg mi bajod van? Így indítani egy postot... Házigazda létedre...
Akkor most normálisan írd le, mi a bajod, és lehet, hogy én nem értek magyarul, de akkor most szídod vagy discőítöd a DTK-t?
Nekem nincs 17000Ft-om Enermaxra, nem hinném, hogy csak az a jó. Biztos van más minőségi, ami védi a gépemet, és nem 15000 Ft-ról indul...

Mindig az X jelöli a pontot...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Azona vs. dtk (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.