Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Azona, modecom, dtk? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) JaniS


JaniS
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Midi házat szeretnék venni, lehetőleg szürke, fekete vagy ezüst színben. Kedvenc Azona típusomban Pesten nem találtam, viszont láttam néhány helyen ModeCom márkájút, aminek a tápjával kapcsolatban viszont nem tudok semmit. Van róla tapasztalatotok, megbízható? Azona-t már régóta használok, tudom hogy jó a tápja. Codegen-t nem akarok, annak ellenére, hogy olvastam sok embernek semmi baja vele. A DTK-ban meg nem tudom van-e ilyen színválaszték. Úgy hogy ha van ötlete valakinek ilyen színben jó táppal, az ne fojtsa magába! Kérem, hogy a vegyél Chieftec-et és Lian Li-t kerüljük, mert az nem ugyanez az ár kategória és minőség.

JaniS

(#2) EG0


EG0
aktív tag

Szerintem nézz körül webes árlistákban, érdeklődj telefonon.. olyan nincs, hogy Pesten nem kapsz Azona házat!

(#3) Mosqu!to válasza EG0 (#2) üzenetére


Mosqu!to
addikt

a kedvenc tipusát nem találja szerintem azonán belül. bár lehet én értelmezem rosszul.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Deadexpert válasza JaniS (#1) üzenetére


Deadexpert
tag

ModeCom Feel V házam van és nagyon utálom. Huntkey táp volt benne, de már lecseréltem, mert elromlott és csak a harmadik cserénél tudtak olyat adni, ami több mint egy órát működött. Persze ez sem tökéletes. :) , de a proci felöli oldalán zárt. :(
Bruttó 19900 forintos áron szerintem nagyon megéri. Kinézete elfogadható, 4 plusz venti helynek köszönhetően jó szellőzésűvé alakítható.

Azonával nincs tapasztalatom.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Azona, modecom, dtk? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.