Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az utca embere

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Avagy tragédia folytatásban.

Az előző kis kirohanásomat nem számítva ezt tervezem első naplómnak, amibe egy épeszű halandó számára tökéletesen értelmetlen és unalmas mondandóm napvilágra jöttét ünnepli majd az évezred hajnala.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Ha az önsajnálat egy toronyház lenne, én lennék a vezérigazgató a tetőablakos szobában.
Félelmetes mennyire számkivetett lehet valaki egy városban. Körbevesznek az emberek és mégis hajótörött vagyok.
Irodalmi fordulatok. Luxus.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Esmein


Esmein
nagyúr

Határozottan és felelősségem teljes tudatában kijelenthetem, hogy remeg a kezem. Talán csak 1 milliméter. Mi lehet vajon ? Magas vérnyomás vagy kezdődő parkinzon kór ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) Esmein


Esmein
nagyúr

Ha elmebeteg lennék, akkor tudnék-e róla, ha senki sem beszélne róla tapintatosságból, vagy ekkora baromságot csak egy elmebeteg találhat ki ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Esmein


Esmein
nagyúr

Miért jó az nekem, ha én érzem rosszul magam mások pofátlansága miatt ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Esmein


Esmein
nagyúr

Hulladék hangulatom van. Úgy érzem, nem sokba vesznek :/

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Mit csinálsz ?
-Semmi közöd hozzá.
Már megint mit csinálsz ?
-Még mindig semmi közötök hozzá.
Én keresem meg a rávalót.
-Nagyontuti, lesz*rom.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

A csöndes önmarcangolás és a végzetes idegösszeroppanás közt tengetem napjaimat. Hol jobban, hol rosszabbul. Amennyit idegeskedek tuti kialakul nemsoká' egy kellemes kis fekély. Miért nem tudok olyan lenni mint a többiek. Miért taposnak a szüleim az életembe ? Miért nem csinálhatok semmit enálkül, hogy beleszólnának ? És minek teszek fel hülye kérdéseket, amik még engem sem érdekelnek ?
Lőjetek le.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) Esmein


Esmein
nagyúr

Reggel 6:25 ébresztő. 6 óránál is kevesebb alvás, immáron a héten harmadszor. alakul az idegbaj.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) Esmein


Esmein
nagyúr

Hogyan képezzünk gyorsan, hatékonyan, olcsón magyar pszihopatát ?
Egyszerű, munkahelyi problémáink és egyéb stresszeink miatt korlátozzuk a gyermekeink szabadságát, ordítozzunk velük mindenféle ok nélkül, ejtsünk el epés megjegyzéseket, a hatás biztosan nem marad el.
Képezzen ön is otthon, egyszerűen idegbeteget !

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) Esmein


Esmein
nagyúr

Ma jó kedvem volt, csak fárasztóra sikerült ez a nap is. Kíváncsi leszek fater mivel húzza fel az agyam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Esmein


Esmein
nagyúr

''Húzd föl magad a halál f*szára''
Aranyos anyukám van.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13) Esmein


Esmein
nagyúr

Köröm. Rág. Cigi, pia, kaja. Valami kényszercselekvés kéne.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) Esmein


Esmein
nagyúr

Kedves hajónapló (dátum fent)

Esmein kapitány mosolyog. Zenét hallgat és krampácsol a körömkalapácsával.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) Esmein


Esmein
nagyúr

Ma esti gondolkodtatós kérdés:
Igaz-e hogy mindenki jó valamire ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) Esmein


Esmein
nagyúr

Olyan napokat kellene tartanom, amikor ''tiszta'' vagyok, nem kellene a hét mind a hét napján gépeznem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#17) Esmein


Esmein
nagyúr

Ma van az egy éves évfordulója, hogy szakítottam a barátnőmmel. Azóta nem volt más kilengés.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) Esmein


Esmein
nagyúr

Tévedtem, ma van az évforduló.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) Esmein


Esmein
nagyúr

Hogyan is lehet érdekes bármi ami történik manapság, ha nem rossz ?
Írjam ide, hogy tök jól vagyok, meg napi 7 órákat sikerül aludnom ? Ugyan...

Jegyzet: '' Az alany úgy érzi, hogy megfigyelő. Folyamatosan várja mikor jön el az ideje, ám ez csak egy képzet.''

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#20) Esmein


Esmein
nagyúr

Többet foglalkozom mások dolgaival, mint a sajátjaimmal. Ez ugyanaz az agydefektus műve, mint hogy sok hülyeséget vagyok képes kérdezni ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21) Esmein


Esmein
nagyúr

Félelmetes néha mennyire nem tud történni semmi. Rutinszerűség mégsincs a dolgokban, csak semmi nem annyira érdekes hogy ide beírjam. Mindegy. hónapok kérdése és beindul a buli.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22) Esmein


Esmein
nagyúr

Vajh' ó miért lehet, hogy minél inkább elhatározok valamit, annál inkább ellene teszek ?
''Miért vagy hülye ? Mi a frászt csinálsz ?''
Kerozin

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) Esmein


Esmein
nagyúr

A legjobb ötleteim akkor támadnak, mikor kikapcsolom a monitort. Fura :)
Rájöttem mi az én bajom. Nem szólok egy büdös kukkot se, csak kitalálom magamban hogyan szeretném, hogy történjenek a dolgok. Aztán persze mélységesen felháborodok, ha nem úgy történnek. Talán ki kéne nyitni a számat.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#24) Esmein


Esmein
nagyúr

Szerencsére egyre posványosabbak mostanában körülöttem a dolgok. Olyannyira nem történik semmi, hogy még én is unom, pedig az én ingerküszöbömet még a teletubbies is megüti. Mostanában elég sokat dumcsiztam Estiee-vel aki rendberakta némileg a hangulatom, ezúton nagy pussz, meg köszi neki. 3 napja viszont nem jár msnre, amiért nem jár neki semmise.

Ma 7:15-re mentem, suliba, hazajöttem kajálni, majd vissza. 2000-kor sikerült elszakadni és a szerdáim ennél má rcsak nehezebbek lesznek. Elkezdtem tanulni olaszul het 6 óra, összesen 400. Nem lesz unatkoznivalóm. Ennek örömére a gépfejlesztésből adódó heveny postaundorral összefogott géphiányos tudatállapotom sose látott régiókba tesz próbarepülést. 2 hete, de talán 3 is heti 4 alkalommal alszom 6 óránál is kevesebbet, nem igazán álmos vagyok, hanem fáradt életunt és megtört. Persze ez azoknak csak nagy hablaty - duma - akik a világ szebbik felére születtek, és képesek optimistán körültekinteni maguk környezetében. Akik nem akadnak fel apróságokon. Persze lehet csak az én problémám, hogy egyre több minden zavar saját magamban. Útálom ahogy járok, az arckifejezéseimet sem szeretem, de hát kit zavarjon rajtam kívül? Ha minden ember, akivel naponta találkozom adna 100 forintot, még egy rohadt gyrost se tudnék venni.

Bekezdés. Nem mintha elolvasná valaki, de mégis jobb tagolni a szöveget, mert ha egybefolyik megijedhetik tőle a kedves olvasó és neadjkisten neki se kezd.

Egyelőre még nincs nagy baj, van kihez szólni, elrángatnak ide oda, amiért imádom is őket... de valahogy mégis szánalmas az egész. Le se köpném magam. Fölösleges erőfeszítés. Így is itt a nyálam... Leginkább az érdekel, tudok-e majd hétvégén wowozni, avagy debár nem. Márpedig ha nem tudok majd, nem tudom mit fogok csinálni. A régi haverok nem hívnak fel azóta, hogy a szülinapomra nem jöttek el (20), amiért nem is haragszom rájuk. Ki menne el ilyen magánakvaló szar kocka születésnapjára ? Te se. Sőt minél több ilyen magánjellegű bejegyzés, ömlengés, siránkozás, nyál akármi kerül ide annál kevesebb lesz a rajongóim száma. Ami már így se éri el az egyet.

Paranoid skizofrén tüneteket produkálok, de nem tudom őket mire vélni. Úgy érzem mintha az egész egy nagy összeesküvés lenne, de lehet csak hipomicsodás vagyok és elképzelem hogy ilyenem van, mert az menő.

Na mindegy. Alszok megint egy jó 6.5 órát holnap 3 kávé, meg egy matekdoga, amire ma nem tanultam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#25) Esmein


Esmein
nagyúr

Robi néni ma mutatott egy kütymütyöt, amiben rá kellett katanni színekre olyan sorrendben melyik tetszi ka legjobban, az meg simán kipszihoanalizálta a lelki felépítésem. Ezek szerint bezárkózot tvagyok, úgy érzem túl vagyok terhelve és többet hajtok, mint amennyi fair lenne. Továbbá egocentrikus vagyok és könnyen besértődök, de mások érzelmei hamar befolyásolnak, igyekszem felvenni a közhangulatot.

Jó mi ? Már csak azt kell megtudnom ki kémkedik utánam ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) Esmein


Esmein
nagyúr

Ma rosszabbul élünk, mint 4 éve !
-40% alvás, -70% életcél.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#27) Esmein


Esmein
nagyúr

Ma sikerült elérniük, hogy ordítsak. Nem szabad. Ellen kell állni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) Esmein


Esmein
nagyúr

Anyám nem áll szóba velem...

Pályázatot hirdetek, témája:
Hogyan közöljük szüleinkkel, hogy magányra van szükségünk ?

A legjobb pályázatot privátban beküldők között kisorsolok egy 8-ast, három darab 7-est, meg egy nagy A betűt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#29) Esmein


Esmein
nagyúr

Estievel folytatott eszmecserés támadásunkból kifolyólag nem kell olyan sz*r hangulatban lefeküdnöm, mint amilyenben egész este voltam. Végre van egy kis kedvem aludni :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#30) Esmein


Esmein
nagyúr

Balf*sz. Vezetni se tud.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) Esmein


Esmein
nagyúr

Ma lejárt a gamecardom. Bús vagyok miatta. :(
Na jó, annyira nem ver földhöz a dolog, de legalább beleírhatom a blogomba :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#32) Esmein


Esmein
nagyúr

Úgy útálom ezeket a hirtelen kedélyállapot változásokat, tisztára olyan mintha még mindig taknyos serdülő lennék mindenféle hormoningadozásokkal.
Most is, megnéztem a jégkorszak 2-t jót nevettem aztán durr. mélypont.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az utca embere
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.