Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Nem lesz ez rossz Snapdragonnal. A készenléti fogyasztásnál csúszott el eddig a samsung mindig. Nagyon jó lenne az is ha lenne valami komolyabb gyorstöltés.

(#2) jacis válasza Rinocerosz (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha tényleg snapival jönnek majd szerintem bitang sokat eladnak majd belőlük.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) doooo válasza jacis (#2) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem meg kb. pont ugyanannyit fognak eladni, amennyit egyébként is eladnának... az abszolút többségnek nem oszt, nem szoroz az ilyesmi.

(#4) noezmegmi


noezmegmi
tag

nem vagyok elájulva a Samsung akkumulátoraitól valamiért ritka gyengék :((( nyugodtan mondhatom gagyik

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#5) doooo válasza noezmegmi (#4) üzenetére


doooo
veterán

Nem mondhatod nyugodtan, mert nem azok. Hogy lehet egy akkumulátor "gagyi" egyébként is?

(#6) TomPack válasza jacis (#2) üzenetére


TomPack
őstag

S21-szériában semmi baj nem volt az Exynos-al, sőt! Szerintem jobb választás volt mint a Snapi, kevésbé melegedett és jobban bírta akksival is.
Az S22-ben lévő Exynos 2200 pedig gyakorlatilag egy az egyben 8 gen 1 volt ugyanarról a gyártósorról, csak AMD GPU-val ami potenciálisan még erősebb is lenne grafikailag, ha fejlesztenének\fejlesztettek voln rá az appkészítők.

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Snapi ide vagy oda, egy 4000-4500-as akkut illett volna belepakolni a sima S23-ba is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.