Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Mi értelme van egy ilyen nyomozásnak?
-Ha elkapják (kétlem)
-És ha netalán még el is ítélik,
Akkor is piti büntetést osztanak ki. Komolytalan.

[ Szerkesztve ]

(#2) Joachim21


Joachim21
senior tag

Nem csak Ursula irodájában vannak ott az amerikaiak, a németek már a seggüket sem tudják maguk kitörölni. :((

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#3) FattyDove válasza mjani1172 (#1) üzenetére


FattyDove
őstag

Ja, az FBI az pont arről híres, hogyha megtalálnak valakit, akkor nem kap komoly büntetést... Komolyan nem értem, hogy sokan milyen álomvilágban élnek.

#2Joachim21: Honnan tudod, hogy nincs rájuk szükség? Honnan tudod, hogy honnan érkezett a támadás / hol akarják értékesíteni a dolgokat? Elég nehéz az FBI nélkül nyomozni egy esetleges USA-ban történt dolog esetében.

[ Szerkesztve ]

(#4) Joachim21 válasza FattyDove (#3) üzenetére


Joachim21
senior tag

Nagyon nehéz Nyugaton bármit is elintézni az USA nélkül, mindent ők mondanak meg. Szerencse, hogy ők nem diktatúra és tiszta választások útján addig számlálják a szavazatokat, amíg a megfelelő eredmény meg nem születik. Nagy szükségünk van rájuk, különben elvesznénk. A cikk is erről szól, nem megy már nélkülük semmi. Csak így tovább! :R

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#5) FattyDove válasza Joachim21 (#4) üzenetére


FattyDove
őstag

Jézusom..

(#6) maczika válasza mjani1172 (#1) üzenetére


maczika
csendes tag

Feljelentést követően a hatóságnak hivatali kötelessége az eljárást elindítani és lefolytatni, aminek szerves része a nyomozás.

A reuters szerint 40tb adatot loptak el a támadásban és mivel a cég nem csupán gumiabroncsokat gyárt hanem alkatrészeket is, új technológiák vagy már meglévők fejlesztésével is foglalkozott, az adatlopás nagyban befolyásolhatja a cég (és a vele partnerségi viszonyban állók) jövőbeni működését.

(#7) azbest válasza FattyDove (#3) üzenetére


azbest
félisten

Azt a részt nem teljesen értem, hogy a büntetéshez mi köze az fbi-nak :) Kivéve persze, ha lelövik az elkövetőt, ha meglátják, s nincs tárgyalás.

Azt a részt én is hiányolom a hírből, hogyan jön képbe az fbi. Talán amerikai elkövető vagy a sértett? Mondjuk azt sem szoktam érteni, hogy külföldön miért az fbi akciózik akár fegyveresen és hogy hogy nem a cia.

[ Szerkesztve ]

(#8) Tüzi válasza Joachim21 (#4) üzenetére

Azért remélem ezt nem a hangok árulták el Neked.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.