Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VIBO


VIBO
őstag

Kicsit szakadjunk ki a fizikai univerzumból és nézzük meg a lét másik oldalát is. :DD

Hogyan is működik az ember, mi működteti, hogyan tud hatékonyabbá válni,
hogyan tudja a saját sorsát a kezébe venni.

Mindenkit akit ez a téma érdekel, bátran szóljon hozzá.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Gondolkodjunk pozitívan! A gondolkodás határozza meg céljainkat és ezáltal életünket, vagyis a pohár nem félig üres hanem félig tele van!
Láttad A Titok c. filmet?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3) VIBO válasza Apollyon (#2) üzenetére


VIBO
őstag

Még nem. De könyvebn szeretném elolvasni először sztem.
NAgyon sok király dolgot hallottam már róla viszont :K

A pozitiv gondolkodáshoz hozzá jön még a pozitiv cselekvés is.
Csak......azt néha nehéz meghatározni mi pozitív.
Ezért van sok cink dolog ami az emberrrel történik, mert ha csak yot adna akkor yot kapna. Tehát téves adatok vannak a yoorol. :DD

Sztem :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#4) VIBO válasza VIBO (#3) üzenetére


VIBO
őstag

Dehá, ha az ember tudja hogy miért vannak ezek a dolgok, hogy nem tud optimálisan cselekedni és dönteni, sőőt tudja ezeket kezelni, meg tudja válatoztatni, eltűntetni a kiválto okokat, akkor egy igazi boldog épelméjű életet tud élni.

de hát mi is az oka ennek..... :U

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5) VIBO válasza VIBO (#4) üzenetére


VIBO
őstag

senki nem tuggya mi? :Y

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

"Hogyan is működik az ember, mi működteti, hogyan tud hatékonyabbá válni,
hogyan tudja a saját sorsát a kezébe venni."

Számomra 3 nagyon fontos dolog kell hozzá:
- A tudás. A lehető legnagyobb tudás elsajátítása az életben,
- Egy pár. Egy szerető asszony, aki nemcsak intelligens, de jóban-rosszban melletted van,
- Higyj önmagadban. Ignoráld az életedből a vallásokat!
Nekem ez a koncepcióm ezzel a kérdéssel kapcsolatban!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7) VIBO válasza (Darkwood) (#6) üzenetére


VIBO
őstag

ez isegyfajta hozzáállás
mindenki higgyen amiben akar
respect :R
első 2vel egyetértünk
sztem amugy meg van vmi felsőbbrendő lény
nevezzük ezt istennek vagy akárminek
és meg lehet nézni azok a csoportok, népek stb akik nem hittek ezekben a dolgokban nem sokáig huuzták.
nem tom te hiszel e vmi ilyesmiben...

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#8) AMD Power válasza Apollyon (#2) üzenetére


AMD Power
titán

Erről már én is olvastam. És nagy igazság van benne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) VIBO válasza AMD Power (#8) üzenetére


VIBO
őstag

Így van.
A gondolatnak van a legnagyobb teremtő ereje :Y :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#10) AMD Power válasza VIBO (#9) üzenetére


AMD Power
titán

Ez amennyire lehet áldás lehet annyira rossz is viszont. Az ember legnagyobb ellensége saját maga. Ami az ilyen mentális érzelmi dolgokat érinti.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) (Darkwood) válasza VIBO (#7) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"nem tom te hiszel e vmi ilyesmiben..."
Nem, de ezt most nem is fogom kifejteni, mert nem akarom "szétoffolni" a topic-od!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#12) VIBO válasza AMD Power (#10) üzenetére


VIBO
őstag

jááá
az faja lenne ha tudnánk kontrollálnia gondolatainkat
azaz mindig yo dolgokra tudnánk gondolni
csak hát ott van az elmének az a sötétebbik fele, ami beárnyékolja ezt a témát
:( ;]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#13) VIBO válasza VIBO (#12) üzenetére


VIBO
őstag

és ez a sötétebbik fele az ,
ami ugy müködik hogy az ember nem tud mitt enni ellene
csak inger reakcio alapon teszi a dolgát
teljesen öntudatlanul az ember számára
és ez a cink
:Y :K

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#14) VIBO válasza VIBO (#13) üzenetére


VIBO
őstag

és ez dolog bizonyíthato, mérhető.
azaz tudományos.
szoval a misztikus, megmagyarázhatatlan dolgokat ki lehet zárni ebből most

szoval ami itt történik ebben a csunya,rossz elmében, azt ugy lehet elképzelni, mint egy áramkört, ami megkerüli a normális gondolkodási egységeket és nem a helyes kerékvágásban viszi a gondolatokat, hanem hozzáad hamis vagy elvesz belőle igaz adatokat

:K

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#15) VIBO


VIBO
őstag

mennyi sok érdeklődő ember :Y

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#16) VIBO válasza VIBO (#15) üzenetére


VIBO
őstag

Csináltunk egy ingyenes előadást ezzel a témával kapcsolatban.
Ha érdekel valakit, ha valaki szeretne infokat megtudni arról, hogyan tudna minőségibb és boldogabb életet élni, el tud érni valamelyik elérhetőségemen, vagy itt. :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#17) LoliKa válasza VIBO (#16) üzenetére


LoliKa
tag

megköszönném ha csütörtökön elmennél helyettem élettan beszámolóra :) A téma adott.. :DD :DD

(#18) VIBO válasza LoliKa (#17) üzenetére


VIBO
őstag

:C
eljössz egy ingyéé előadásra és magad is meg tod csinálni :K :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#19) LoliKa válasza VIBO (#18) üzenetére


LoliKa
tag

van elég előadásom, köszönöm a lehetőséget:) :R

(#20) VIBO válasza LoliKa (#19) üzenetére


VIBO
őstag

:R :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#21) LoliKa válasza VIBO (#20) üzenetére


LoliKa
tag

ki fog halni a topic :C :Y

(#22) SystemRoot válasza Apollyon (#2) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem akarok szemétkedni de azt hittem színvonalasabb lesz ez a téma. Aztán itt többen is "A Titok" nagy igazságáról beszélnek... :(
Hát én láttam azt a filmet és kb hányingerem lett tőle annyira szánalmas. És nemcsak az amit mond, hanem ahogy mondja. Tipikus amerikai stílus, folyamatosan megállás nélkül ömlesztik neked a dumát jól megmondják a frankót hogy még egy perced se legyen gondolkodni, és ráadásul ezer példán ugyan azt a hülyeséget mondják. Szörnyű az a film. Amit mond, meg egy nevetséges közhely, ráadásul ha jól emlékszem még valami misztikus hülyeséget is belekevernek hogy a pozitív/negatív dolgokat kisugárzod az univerzum felé az pedig reagál ("vonzás törvénye":DDD) hát majdnem megfulladtam a szánalomteljesen nevetéstől amikor ezt meghallottam...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#23) SystemRoot válasza VIBO (#1) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hogy reagáljak érdemben is valamicskét:

A agyadban lévő szinapszis kapcsolatoktól függ az agyműködés hatékonysága, és ezen kapcsolatok számát az igénybevétel növeli. Ergo lehet edzeni az agyat feladatokkal és bizonyos szempontokból fejleszthető.
Az agykontroll viszont egy baromság, az ideológia ami mögötte van az hazugságokon alapszik és számomra undorító az egész. Főleg amikor láttam hogy végső stádiumos rákosok mennyi pénzt beleöltek a gyógyulásuk reményében... :(

Aztán szánalmas közhely ez a sok pozitívkodás is szerintem.
Persze mindenki azt gondol és csinál amit akar én csak elmondtam az álláspontomat.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#24) korinna_ch


korinna_ch
csendes tag

A topic címe igen sokat ígérő volt.
Ki gondolta volna, hogy itt majd pont A Titokkal találom magam szemben?... :U
Kissé előítéletes vagyok, ami a The Secret-et illeti. Akárhogy is nézegettem a könyvet, kb három mondattal el lehetett volna regélni, miről is van benne szó. (Hm, ilyen egyszerűen is lehet bestsellert írni...? Csak tisztában kell lenni egy népszerű tézissel, oszt mehet az ész...? -és még meg is veszik, jajj.)
A cérna akkor szakadt el bennem ami ezt az újabb népbutítást illeti (kenyeret és cirkuszt!), amikor is a -már múlt idővé avanzsált- barátom munkakeresés címén feltöltötte a cv-jét a netre, és ennyiben ki is merült eme tevékenykedése; a kérdésemre, miszerint miért nem keresgél? az volt a válasz, hogy óó, hisz tesz ő így is az ügy érdekében, most is épp bevonzza (a neten lévő cv-je és az elméje segítségével) a jobbnál jobb munkákat...
Ugye nem kell ecsetelnem? :F
Persze én voltam a cinikus/szkeptikus/whatever. :K Naná.
Ennyit A Titokról meg rólam (és az exről).
Mese vége.

(#25) korinna_ch válasza SystemRoot (#23) üzenetére


korinna_ch
csendes tag

Az agykontrollról való véleményedet örülnék, ha érvekkel is alátámasztanád kissé.
Tudásra szomjazom. :K

(#26) SystemRoot válasza korinna_ch (#25) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nincs nagyon mit érvelni, így összességében pedig főleg nincs kedvem tételről tételre menni hogy mit miért gondolok kamunak.
Szóval csak annyit mondok hogy én nem hiszem el a meséjüket, áltudományosak a magyarázataik és nem hiszem hogy működnének a nagy technikáik sem.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#27) VIBO válasza SystemRoot (#26) üzenetére


VIBO
őstag

nem vagyok itt pár napot és beindul a totyik;)

nem ismerem nagyon az agykontroll , de sztem se nagy cucc az egész
csajom nyomta és meg tudta csinálni, hogy beállította magát mikor keljen fel :DDD

én inkább a bizonyithato, tudományosabb dolgokat kedvelem.
ami alá van támasztva, hogy ez igy müködik minden esetben.
ennek meg ennek ez meg ez lesz a hatása :K

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#28) VIBO válasza SystemRoot (#23) üzenetére


VIBO
őstag

a szinapszisokkal kapcsolatban sokmindent nem tok

én inkább abban hiszek hogy a funkcio áll a struktura felett nem pedig forditva mint ahogy gondolják általában :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#29) VIBO


VIBO
őstag

szal hogy kicsit érthetőbb legyen amit mondok,
ha beteg vagy, nem attol van rossz hangulatod, hanem azért leszel beteg, mert rossz hangulatod van :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#30) SystemRoot válasza VIBO (#29) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ezt magyarázd a betegen született embereknek hogy embrióként miért volt rossz hangulatuk.... :U

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#31) VIBO válasza SystemRoot (#30) üzenetére


VIBO
őstag

aki betegen születik sztem sok mindenen mulhatott a sorsa.

1.
már akár születés előtt is lehetnek cinkek, amik miatt igy fejlődhetett az emberünk.
lásd történt valami fájdalmas dolog, és mivel ezek az események már sejtszinten tároloodnak, reaktivan hatnak fizikálisan is

2.
nem is beszélve a drogos és más emberkékről akik gyereket vállalnak

3.
előző életekből adoodoo okok is vannak

:R

saját vélemény :))

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#32) SystemRoot válasza VIBO (#31) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, genetikailag örökölhet betegségeket, de hogy nem tud negatív hangulatot produkálni egy embrió az biztos, tehát emiatt nem kéne megbetegednie, nem gondolod? :U Azt hogy a sejtmag DNSe milyen információkat hordoz, pedig hagy meg a biológusok feladatának inkább.

Előző életek nincsenek, mert ha úgy volna hogy a "lelkek" csak úgymond vándorolnak testből testbe, akkor nem lenne magyarázható a populáció majdnem exponenciális növekedése a történelem során.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#33) kál válasza SystemRoot (#32) üzenetére


kál
csendes tag

Ilyen alapon semmiről sem vitázhatsz,mert "valakinek"mindig több az ismeretanyaga.A lelkek létét-nemlétét tehát hagyd meg a vallásfilozófusoknak.Egyébként az agynak tudomásom szerint tényleg léteznek tudatállapot szintjei,és vannak időszakok amikor fogékonyabbak vagyunk az új ismeretek megszerzésére,bevésésére.Az agykontroll egyfelől irányítani próbálja a folyamatot,másfelől a tudatalattival igyekszik kommunikálni.Nem tudom,hogy ez jó dolog-e mert sosem próbáltam.Az is lehet,hogy nálad működik nálam nem.
Ahogy bővülnek ismereteink az agyról egyre több a kérdés(pl.:Pelepátia!)

(#34) Tim82 válasza SystemRoot (#32) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Előző életek nincsenek, mert ha úgy volna hogy a "lelkek" csak úgymond vándorolnak testből testbe, akkor nem lenne magyarázható a populáció majdnem exponenciális növekedése a történelem során."

Azt felejted ki a számításból, hogy azok a vallások, amelyek szerint létezik lélekvándorlás, ezt úgy magyarázzák, hogy van egyfajta karmikus létra is, ahol a lélek, még mielőtt emberi testbe kerülne, átesik a növényi ill. állati lét különböző szintjein. Tehát senki sem kezdte emberként, csak egyre több lélek jutott el az emberi lét szintjére. :) Ettől még nem igazolható igazán a lélekvándorlás, csak nem ez volna a fő érv ellene.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35) SystemRoot válasza kál (#33) üzenetére


SystemRoot
őstag

"Ilyen alapon semmiről sem vitázhatsz,mert "valakinek"mindig több az ismeretanyaga."

Most miről beszélsz? Én nem azt mondtam hogy nem vitázhat, hanem csak egy udvarias célzást tettem arra hogy hülyeségeket próbál magyarázni olyan dolgokról amikre a biológia tudományága egzaktul tud válaszolni.

Olyan hogy vallásfilozófia számomra nem létezik. A teológia pedig nem tudományág. És ha volna is lélek akkor azt a biológusoknak kéne felderíteni, mert a filozófia az elméleti kérdésekkel foglalkozik nem pedig kísérletiekkel.

Az ismeretek megszerzésének módjával nem értem hogy mit akarsz mondani. Ha én megiszok egy redbullt akkor én is gyorsabban tanulok.
De amit az agykontroll próbál magyarázni, azok áltudományos dolgok és ha megkérdeznél egy hozzáértőt akkor elmondaná neked hogy miért kamu.

A telepátia meg hasonló hülyeségekről már régóta képzelegnek embereke, és már régóta kifejtette sok tudós hogy egyelőre nem tudnak ilyesmiről tehát aki erről magyaráz az hülye.

(bocs a sok "hülye" szóért, fáradtan csökken a fogalmazási színvonalam)

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#36) SystemRoot válasza Tim82 (#34) üzenetére


SystemRoot
őstag

Csakhogy elfelejted hogy a mai szekták legtöbbje magába integrálja a reinkarnációt (mert olyan szimpi:D). Az a keleti vallások része amiről beszélsz.(persze nagyon sokan vannak tudom)

Egyébként pedig szerintem nem jó az érved, mert mind az állati mind a növényi populáció össze vissza változik. Például a ciklikusan bekövetkező jégkorszakok alatt lecsökken. De ha a kezdeti időszakot nézzük (ami piszok hosszú idő milliárd évek) hát akkoriban lényegesen kevesebb életforma volt mint ma. Tehát az elmélet szerintem ily módon is teljesen elbukik. (ráadásul nincs is túl régóta emberiség, régen akkor talán a T-Rex volt a legmagasabb szint?:D:DDD)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#37) Tim82 válasza SystemRoot (#36) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na jó, de mai szektákat alapból nem veszek figyelembe. ;]

És nem az én érvem, csak egy lehetséges ellenérv a Te érved kivédésére. :D

Én egyáltalán nem hiszek a reinkarnációban. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38) SystemRoot válasza Tim82 (#37) üzenetére


SystemRoot
őstag

Igen, gondoltam hogy te nem hiszel benne.

Mindenesetre szerintem nem helytálló az ellenérv.:)

Üdv

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#39) VIBO


VIBO
őstag

hmmmmmmm
látom pörögnek itt a dolgok

1st: nem akarok senkit meggyőzni, de bizonyított dolog, hogy vannak előző életek..
mind1

2nd:

az meg alap hogy van lélek.
nem is értem hogy merülhet fel ez a kérdés

sztetek olyanok vagyunk mint pl. egy mozdony?
kell neki egy kis szén és aztán megy magátol?

az embernek meg egy kis oxigént kell meg rántottcsirke és kész? :Y

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#40) SystemRoot válasza VIBO (#39) üzenetére


SystemRoot
őstag

1st: Hogy a répában lenne bizonyított? Bizonyítsd be.
2nd: Alap hogy nincs lélek. Nem is értem hogy merülhet fel ez a tévhit.:DDD

Az emberi öntudat és a szabad cselekvés nem egyedi, más állatfajoknál is megvan, csak minél fejletlenebb az egyed annál kevésbé, végül pedig már egyáltalán nincs. Ilyen ez a világ.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#41) VIBO válasza SystemRoot (#40) üzenetére


VIBO
őstag

:F

mit nevezel te emberi öntudatnak? (ami más állatfajoknál is megvan ;] ) :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#42) raczger válasza SystemRoot (#40) üzenetére


raczger
őstag

Mit is nevezünk pontosan léleknek?

Szerintem azt a valamit, ami pl megmondja nekünk (tehát érezzük), hogy amit tettünk az rossz. Addig ha pl egy aranyos macska, ami már 15 éve él veletek, sokszor elképesztően okosnak látszik (saját tapasztalat, tud meglepő dolgokat mutatni a kis nyavalyás), de ha belegondolok azt nem tudja felfogni, ha valamit csinál azzal valakinek rosszat tesz, pl ha elcsórja a kajámat. Szerintem legfőképp ez különböztet meg minket embereket az állatokotól. Személy szerint én ezt a valamit nevezem léleknek, s egyszer akkor lesz egy robot olyan mint egy ember (tudom, nem gyengén sci-fi rajongó vagyok), ha majd egyszer rájövünk hogy is van ez a valami (lélek) pontosan, és hogyan tegyük bele pl egy robotba, programozzuk bele.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#43) SystemRoot válasza raczger (#42) üzenetére


SystemRoot
őstag

Te a lelkiismeretről beszélsz, és az érzelmekről. Szerintem erre értelmetlen az mondani hogy lélek, hiszen már van rá szavunk. Ellenben az tudományos körökben egy nagyon specifikus és összetett dologra használják a lélek szót amit másképp csak felsorolással lehetne mondani.
Jah és érzelmeik az állatoknak is vannak, tudtommal az elefánt tud sírni.

(#41) VIBO
Az öntudat van meg más állatfajoknál. Rosszul értelmezted a mondatomat, "emberi öntudat" = "ember öntudata". De egyébként nem is értem hogy pontosan mit akartál ezzel.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#44) VIBO


VIBO
őstag

na yolvan

el is felejtettem hogy van ilyen topik is :D

kezdjük az elején

ne beszéljünk semmi lélekről
mindenki abban hisz amiben akar

de a téma az EMBERI ELME ANATÓMIÁJA !!!

Mit is jelent ez?

elme: az ami megfigyel, hasonlóságokat és különbségeket néz, problémákat old meg, érzékel, múltbeli és jelenbeli dolgokból összerakja a jövőbeli következtetéseket.

anatómia: valaminek a felépítése, rendszere, szerkezete, ami részletesen leírja, bemutatja hogy működik valami

ezekkel egyet tudunk érteni?

itt kellett volna kezdeni

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#45) VIBO


VIBO
őstag

megállt a tudomány? :))

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#46) Borify Péter válasza VIBO (#3) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

jó könyv

(#47) csyo


csyo
senior tag

UP!

én voltam egy előadássorozaton, nahgyon jó volt!
Csak ajánlani tudom :C :C :C

Legyen szép a napod!

(#48) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

én azt mondom ,akinek felesleges pénze van inkább vegyen egy zsák nyalókát vagy kilóra vasat,de ezelől menekülj:DD

(#49) csyo


csyo
senior tag

sztem meg nagyon hasznos.

Sokat tanultam belőle.

Aki már volt egy előadáson az alkosson róla véleményt. Aki meg csak innen onnan hallott valamit, az sztem ne terjessze se azt, h jó, se azt, h rossz.

Én csak arról beszélek, amit megtapasztaltam. Nem mesélték, nem csak hallottam valakitől.

-

hasznos

Legyen szép a napod!

(#50) Borify Péter válasza csyo (#49) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

én meg arról beszélek,amit azon tapasztalatm,aki volt rajta
egyébként én is voltam a központban(dianetika)
és ahelyett hogy segítettek volna
egy pár órás tanfolyamért közel 30ezret kértek volna
egynapos pár órás
nem pár előadásos

lehúzós hülyeségek

szólásszabadság:)):DD

egyébként te meg nem voltál pszichológusnál,úgyhogy akkor te meg arról ne alkoss véleményt
és valószínűsítem,hogy gyógyszerész sem voltál,sem pedig orvos
így a gyógyszermaffiáról se nyilatkozz
és akkor rendben van

egyébként ha hasznos,elárulod,hogy miben segített?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.